PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cinema Bileti Vodofone Red Sahipleri ?

-Murat Özcan-
04-12-2015, 16:05
Arkadaşlar konusu açılmıştı ama oradan yardımcı olacak kişi bulamadım.Akşama cinemaya gidecez 4 kişi bana Red tarife kullanan iki kişinin şifre alması gerekiyor.Aramızda kullananlar varsa bir yardımcı olabilirler mi acaba ?

cnzdmr
04-12-2015, 16:12
bu hak ayda sadece 1 kez var.

Yani red sahibi şifre alıp sana verirse ay boyunca sineme hakkını kullanamıyor.

Bence ay sonunda istersen kullanmamış olanlar belki paylaşabilir şifreyi seninle :)

ouzs
04-12-2015, 16:16
şifrenin ne özelliği var ki. yani red sahibi sana verse şifreyi kendisi hangi avantajı kaybedecek.? Bir kişilik bedava sinema bileti gibi birşey değildir umarım.!

johnie
04-12-2015, 16:17
şifrenin ne özelliği var ki. yani red sahibi sana verse şifreyi kendisi hangi avantajı kaybedecek.? Bir kişilik bedava sinema bileti gibi birşey değildir umarım.!

1 alana 1 bedava - ayda bir kez kullanılabiliyor - bende çoklu sanıyordum da geçen sinemaya gittim başkasına vermiştim ( sorun değil ) ben patladım :P
saolsunlar forumdan verdiler ama..

-Murat Özcan-
04-12-2015, 16:17
bu hak ayda sadece 1 kez var.

Yani red sahibi şifre alıp sana verirse ay boyunca sineme hakkını kullanamıyor.

Bence ay sonunda istersen kullanmamış olanlar belki paylaşabilir şifreyi seninle :)

Bu akşam gideceğiz arkadaşlar maalesef

Bir alana diğer bilet bedava hocam

-Murat Özcan-
04-12-2015, 16:18
1 alana 1 bedava - ayda bir kez kullanılabiliyor - bende çoklu sanıyordum da geçen sinemaya gittim başkasına vermiştim ( sorun değil ) ben patladım :P
saolsunlar forumdan verdiler ama..

Sana cevap attım fakat mesaj kutun dolu hocam

ADMISE R1
04-12-2015, 16:19
nasıl alınıyor söyle ben alıp vereyim

ouzs
04-12-2015, 16:25
Arkadaşım vodafone bölge müdürlüğünde çalışıyor. Anlattım bu konuyu biletin fiyatını sordu. :) Vodafone şifresi ile bilet almak isteyenlere kimlik bilgisi vs sorulmaması iyi sizin için.

johnie
04-12-2015, 16:37
Arkadaşım vodafone bölge müdürlüğünde çalışıyor. Anlattım bu konuyu biletin fiyatını sordu. :) Vodafone şifresi ile bilet almak isteyenlere kimlik bilgisi vs sorulmaması iyi sizin için.

öyle bir şey sorulsa saçma olur zaten :)
15 yaşında çocuk, annesinden babasından aldığı şifre ile gidicek belki :)

-Murat Özcan-
04-12-2015, 16:49
nasıl alınıyor söyle ben alıp vereyim

Pm attım abi

Bu konuyu bu kadar araştırmak yerine red sahibi birini bulup şifreyi alabilirdin mesela hocam :D

öyle bir şey sorulsa saçma olur zaten :)
15 yaşında çocuk, annesinden babasından aldığı şifre ile gidicek belki :)

Onu bunu bilmiyorum da şifre aramaya devam :D

ouzs
04-12-2015, 16:50
Anne baba ya doğal olarak birşey demezler neticede soyadını onlardan almış. ama arkadaşının arkadaşının kardeşinin oğlundan alan var :D maksat film izlenebilsin. Neyse bulunduysa ne mutlu.

-Murat Özcan-
04-12-2015, 16:51
Anne baba ya doğal olarak birşey demezler neticede soyadını onlardan almış. ama arkadaşının arkadaşının kardeşinin oğlundan alan var :D maksat film izlenebilsin. Neyse bulunduysa ne mutlu.

Doğrudur hocam fakat daha bulunamadı

-Murat Özcan-
04-12-2015, 17:04
Neyse arkadaşlar bu konuda yardımcı olacaklar bana watsaptan yada direk arayarak yardımcı olurlarsa sevinirim bir süre netimi kapatıyorum şarjım bitecek 0533 559 80 15