PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hatun durumu

BaR1s
05-12-2015, 19:43
Beyler bi *** yedim ve hatunu uzdum beni affetmesi icin bir supriz yapmak istiyorum surprizleri cok seviyor ama yaratici birsey bulamadim cok romantik biri sayilmam ne yapmam lazim fikri olan var mi ?

turbo&quattro
05-12-2015, 20:08
Shadow_dancer Soner cok romantik parlak fikirleri bol olan biri. Konuyu gorerse yazar.

hakotech
05-12-2015, 20:09
Yediğin bokun kalibresine göre değişir.. maddi durumu bir tarafa bırakıp gönülden gelecek bir özür bile yeri gelir affettirir.. ancak dediğim gibi kalibre meselesi.. karşındaki insanın karakterini kimse bilmez burda.. sana biri şunu yap der gider yaparsın,kız arkadaşının gözünde gram değeri olmaz.. bu yüzden kendin bulucaksın ..

BaR1s
05-12-2015, 20:11
Ayrilma durumuna geldik durum ciddi bu yasanilmasi kotu birsey bi cozum bulamadim

kesici
05-12-2015, 20:13
Bence böyle durumlarda hiçbirşey yapma onu kıskandırarak kendine tekrar çekebilirsin gardaşım. Kadınlar elinde olduklarını bildikleri birşey için fazla uğraşmazlar bence üzerine fazla gitmemelisin.

Sert@ç
05-12-2015, 20:15
Aldatma diye tahmin ediyorum

Bir kutu çikolata al hepsinden bir dilim ıssır sonra paketle
Üstünede "hepsinin tadına baktım senden tatlısının bulamadım" yaz

kesici
05-12-2015, 20:17
insan doğası ile alakalı. salgılanan hormonlar, güç gösterisi. ee kadın zaten onu seven, şefkat gösteren, değer veren adamı ne yapsın ki heyecanı yok. rekabet yok. sevdiğiniz kadını elde mi etmek istiyorsunuz biraz farklı olun. arayıp sormayın, eve giriş çıkış saatiniz belli olmasın, diğer kadınlara karşı flört halinde olun, hatta aldatın bakın bakalım rekabet gören, hırs yapan kadın peşinizden nasıl koşuyor. sonra oturup ağlıyorsunuz ben çok seviyorum, çok değer veriyorum diye. lan değer isteyen kim ki. insanoğlunun büyük çoğunluğu şekilci, garip bir tür. sizin o kucağımda uyusun dediğiniz kadının aklı, aldatıldığı zaman diğer kadından intikam alma hırsı ile dolu. bunları yaşamak istiyor. siz onun her zaman peşinde koşacak arada egosunu törpülemesini sağlayan kafesteki faresiniz. en basiti çok özlediğiniz zaman aradığınızda sadece sesini duymak istediğinizde öfleyen ama aldatıldığı zaman o erkeği affeden kadınlarla dolu dünya.

kesici
05-12-2015, 20:19
Editliyemedim, ekşide okumuştum bunu. Eleman sonuna kadar haklı, kadınlara yalvarmak gönlünü almaya çalışmak yaramıyor, ona mecbur olmadığını hissettirmen lazım şu an da ki hırsından seni nasıl başkasına kaptırdığını düşünüp kendinde arasın suçu ve tekrar sana gelsin, az akıllı olun devir eski devir değil.

kesici
05-12-2015, 20:22
En önemliside eğer seninle iletişimi kesti ise sakın mesajlar atıp arama, mesela bu gece ctesi gecesi clube git takıl foto video at check in yap clupte ki hemen tribe girsin, suçu kendinde arasın.

ProdriveSTI
05-12-2015, 20:27
Berkan nickli kullanıcı çok romantiktir aynı zamanda kılıbığın önde gidenidir.Ondan fikir alabilirsin. :hehe:

Kutluhan
05-12-2015, 20:34
yaptın bi hata kurcaladıkça daha çok b.ka batarsın, biraz Zaman geçsin 15-20 gün içinde o sana yazdı yazdı yazmadı, 1 kere konuşmak için çabala söver,sayar özür dile konuyu dillendirme, sen dinleyen taraf ol yorum yapma batarsın :) konuştuğun gece mesajlar gelmeye başlarsa bağlama çekmene bağlı olarak o senindir kabiliyetine göre.. baktın 3-5 gün hala tık yok, Geçmiş olsun. Şekilli, şüküllü işlere bulaşmazdım. (Ya tutarsa)

levent
05-12-2015, 20:37
aldatma söz konusu değil ise hatunun yapmanı isteyipte yapmadığın şeyleri yap, yani biraz sürprizler, biraz duygusallıklar. buluşup konuşmayı kabul ederse sonrası senin elinde olan kısım oraya bişey yapamayız, ikna kabiliyetine kalmış . forumdan bi arkadaş benzer şeyi yaşayıp toparlayabilen şanslılardan mesela, isim vermiyim şimdi ayıp olmasın :)

Berkan da bu konularda işinin ehlidir bu arada çekinmeden pm atabilirsin :icon_tup:

huseyinturk
05-12-2015, 20:40
Ne yaparsan yap piyasayı yükseltme, son hatan olmayabilir diğerleri içinde yapıcak bişey bırak

Kutluhan
05-12-2015, 20:42
Aldattıysan bile devam et, emin ol seninle irtibata geçmek için elinden geleni yapacaktır. Kendini bozma neysen o ol. Romantik değilsen o seni tanıyordur zaten bu tarz bi beklenti içinde olmayabilir, tutupda onu bu tarz bi hareketle şaşırtırsan, ilerde beklentileri arttırmış olursun. Bol şans.

Mikrop_Ali
05-12-2015, 20:43
Ne yaptın ilk önce onu söyle

levent
05-12-2015, 20:46
Aşk doktorumuz "Anu" nickli Buğra'yı yönlendirdim sayfaya şimdi karalar bişeyler..

Faruk_Vtec
05-12-2015, 20:46
dırek berkanla ıletışıme geçebılırsın ama şuan sana cevap veremez çünkü kız arkadaşıyla romantık bır ctesı gecesı geçırıyordur..

hanz10
05-12-2015, 21:19
İlişkin kaç senelik ? Aldatmıssan eğer aynı hatayı tekrar yapma eğer değer verip ileriyi o kızla görüyorsan, Dikkat çekipte kıskandırma sen öyle yaparsan aynısını o da sana yapar hatali sensin ki seve seve peşinden gidersin canın acır.. Çıkmaz hal alır bir kere ayrıldın mi da kolay kolay birleşme çok zor oluyor soğuyor iki taraf hep bir aldatma düşüncesi olur kızın kafasında ama çok seviyorsa onunda sana karşı tutumu yapıcı olur zaten.. Sen Kendini çek ama elini ayağınıda üstünden çekme bakalım o mu kendini dışarı atıcak yoksa sen mi ağır olan kazanır. Burda kıskandırmak dikkat çekmek sağa sola salça olmak kaybettirir.

zübeyir
05-12-2015, 21:26
Bence Yediğin haltın büyüklüğünün farkında değilsin halaki burdan medet umuyosun.bu trü şeyleri kendi içinde üzüntüsünü yaşayıp halletmen lazım.millet napsın buna... haltı yerken tektın bu konudada tek olmasın bence

fthdrn
05-12-2015, 21:28
Bende Berkan ı önerecektim. O ilişkilerde çok başarılıdır. İsterseniz pm ile kendisine ulaşın.

wolrath
05-12-2015, 21:48

haehaeuhuhae :D:D cok ıyı ya :D

Ssamet
05-12-2015, 21:54
Yalvarma yakarma sürekli özür dileme kısımlarında ısrar etmemen taraftarıyım bende. Önce sakinleşsin bi kaç gün geçsin olayın üstünden. Hediye kısmında tecrübesizim ama önerilerim bunlar :D

HondatugraL
05-12-2015, 21:58
İnsanların lüksüne bak sevgilisi var ve üzebiliyor vay spor gazetesi :D

Seven7
05-12-2015, 22:17
Bence Yediğin haltın büyüklüğünün farkında değilsin halaki burdan medet umuyosun.bu trü şeyleri kendi içinde üzüntüsünü yaşayıp halletmen lazım.millet napsın buna... haltı yerken tektın bu konudada tek olmasın bence

Abi yanlış anlama ama ilk cümleni okuyunca 'Kız buraya mı gelmiş yazıyor.' dedim bir an. :hehe:

Caesar
05-12-2015, 22:47
Trollemeye geldim trollenecek gibi bile değil yahu. Adam cidden foruma bu konuyu açmış.

1998 senesinde tv lerce çıkan cinayet canlandırmaları gibi.

Birisi şu olayı canlandırabilir mi lütfen eğlenceli bir hal alsın.

Tayfun.O
05-12-2015, 23:10
Boş ver abi kızları hepsi aynı zaten.
Bak biz 20 sap sanayide biraz içiyoruz sende gel 21 oluruz.

BaDCaT
05-12-2015, 23:46
BERKAN nicki arkadas senin ilacin olur kesinlikle kendisine pm atmalisin.

gökberk
05-12-2015, 23:47
Akıllı bi kızsa ve aldatıldıysa kork diyorum sadece.

Mikrop_Ali
05-12-2015, 23:50
Kardesim numaranı verde bizim whatsapp grubuna alıyım seni berkan da var bize taktik veriyor

mert_can 41
05-12-2015, 23:56
İnsanların lüksüne bak sevgilisi var ve üzebiliyor vay spor gazetesi :D
hahahah yazık yaa hahaha oğlum ama şöyle bak olaya sen kızları değil kızlar seni üzüyo hahahha :hahaha:

BERKAN nicki arkadas senin ilacin olur kesinlikle kendisine pm atmalisin.

Kesinlikle sizin ilacınız ateş böceği ercan berkan abi 2

mert_can 41
05-12-2015, 23:57
Kesinlikle sizin ilacınız ateş böceği ercan berkan abi 2

Ateş böceği ercan 1 berkan abi 2 :)

ulan şu edit yüzünden espiri bile yapamıyoruz ya hahaha

TolgaEsentepe
06-12-2015, 00:06
kaçan balık büyük olur bro

SerkanYazgan.
06-12-2015, 00:29
hahahaha şimdiye berkanın pm kutusu dolmuştur yarın görünce şok geçirir :D

HondatugraL
06-12-2015, 01:43
hahahah yazık yaa hahaha oğlum ama şöyle bak olaya sen kızları değil kızlar seni üzüyo hahahha :hahaha:

Kızlar beni üzemez rahat ol:cool:

Wankel Batu
06-12-2015, 01:44
Iliskin ciddi bir iliskiyse ayrilma sebebide aldatmaysa kusura bakma ama artik o iliski buyuk bir olcude bitmistir.Barissaniz bile kadin yapisindan dolayi sürekli aklina gelicek , en mutlu oldugu gunde bile birden aglamaya baslicak vs...

Bende hayatimin askini aldattim gibi bisey oldu.Ne yaparsam yapayim düzeltemedim üstünden 2 sene gecti ,Hala atlatamadim tam olarak.Benden sana tavsiye zamana birak eger gercekten sevdiysen unutamazsin sadece alisirsin.

mert_can 41
06-12-2015, 01:58
Kızlar beni üzemez rahat ol:cool:

Doğru ilk önce konuşmak gerekiyo :hehe::hehe:

BERKİN
06-12-2015, 07:02
Eğer ciddiysen bas evlenme teklifini birdaha böyle birşey yapmıcam de :) En kötü ciddiysen zaten yüzük taksanız bile toparlama ihtimalin var :)

c20let
06-12-2015, 07:24

Sabah sabah ne güldüm. :D

01ayk01
06-12-2015, 08:10
En iyisi benim hatun. Sana yapma demicem desem daha cok yapican biliyorm. Bugune kadar yakalanmadin bundan sonrada yakalanma diyor. Cok iyi bence :D :D

Ufuk
06-12-2015, 09:47
En iyisi benim hatun. Sana yapma demicem desem daha cok yapican biliyorm. Bugune kadar yakalanmadin bundan sonrada yakalanma diyor. Cok iyi bence :D :D

vay arkadaş....

https://media.giphy.com/media/lGmKzynHWftFm/giphy.gif

Caesar
06-12-2015, 10:05

Adana damı Los angeles demi?

Yoksa şu senin söylediğin şeyi buralarda geçende bi çocuk söylediydi aradan 3 gün geçti hatunuyla gördükde bir yerde hatun aynen şuydu

http://galeri7.uludagsozluk.com/289/sisman-kadinlar-tayt-giymesin-kampanyasi_331967.jpg

Rec.O
06-12-2015, 10:40
Kısa yoldan çözüm, evlilik teklif et :))))

aqustic
06-12-2015, 10:42
Kacak et kovaladiysan işin zor

painkller
06-12-2015, 11:12
Pesinden kosunca simarmayanla daha tanisamadim. Birakin o sizi bulsun diyecem bizdende oneri alinmaz 20 sap sanayideyiz.

HondatugraL
06-12-2015, 13:12
Doğru ilk önce konuşmak gerekiyo :hehe::hehe:

Senin konuştuklarını görüyoz :D

http://i.hizliresim.com/E6OQy8.gif (http://hizliresim.com/E6OQy8)

iynn-RS
06-12-2015, 13:15

"Hepsinin tadina baktim " ????

Bide itiraf ediyosun.

MertSerhanÖ.
06-12-2015, 13:15
kaçır bence

Runo
06-12-2015, 13:23
Kanka bence bardağı yere at sonra ondan özür dile. Aslında onu kırmak istemediğini ve onunla tekrar su içmek istediğini söyle

mert_can 41
06-12-2015, 13:27
Senin konuştuklarını görüyoz :D

http://i.hizliresim.com/E6OQy8.gif (http://hizliresim.com/E6OQy8)

Bu kadarda belden aşağı vurulmaz amk spor gazetesi

AşkınS.
06-12-2015, 15:49
bende bi an forumdaki hatun durumu nedir tarzi bişey bekledim ama neyseki bu daha iyiymiş:) ayrıl gitsin

Sert@ç
06-12-2015, 15:52

Bide itiraf ediyosun.
Abi o da sıvama kısmı
***** "mala" vurdun sıvasız olmaz

300E
06-12-2015, 19:34
Küçük süprizler yap.

http://www.sondakika44.com/wp-content/uploads/2014/11/ilani-ask.jpg

BaR1s
06-12-2015, 19:39
Durumu kurtardim gibi, baya dil doktum yarin cicek gonderdim calistigi yere haftasonuda guzel bi yere goturucem tamamdir. Gote geliyoduk beyler.

R.I.P
06-12-2015, 21:40
kız kulesinde kemanlı müzikli falan hoş ve loş bir ortamda diz çök, cebinden o küçük kutu çıkar ve şu soruyu sor '' Maxima ile konforlu bir hayata varmısın?''

Arenimo
06-12-2015, 22:47

Yani bence durum icin uygunsuz , yani kiza vermek istedgi mesaj su oluyor ben baya bir gezdim dolastim her cicekten bal aldim ama sendeki tat yok oluyo , bu hareket her ne kadar romeo gozukse de kizlarin algisi bu aman diyim yapmayin :D

Berkan
06-12-2015, 23:39
Murat i.pnesinden baslayarak siradan adimi geçiren kankasi sol yada sag eli olan arkadaslarima saygılarimi iletiyorum kulaginizi tek tek itinayla guzel cinlattim ;)

ProdriveSTI
06-12-2015, 23:48
Murat i.pnesinden baslayarak siradan adimi geçiren kankasi sol yada sag eli olan arkadaslarima saygılarimi iletiyorum kulaginizi tek tek itinayla guzel cinlattim ;)

Sen söv yeter ki kankim.

Faruk_Vtec
07-12-2015, 00:36
Kacak et kovaladiysan işin zor

gece mezbahası, kaçak et sevkıyatı.. :D

kız kulesinde kemanlı müzikli falan hoş ve loş bir ortamda diz çök, cebinden o küçük kutu çıkar ve şu soruyu sor '' Maxima ile konforlu bir hayata varmısın?''

gulumsettı.. :D

Yani bence durum icin uygunsuz , yani kiza vermek istedgi mesaj su oluyor ben baya bir gezdim dolastim her cicekten bal aldim ama sendeki tat yok oluyo , bu hareket her ne kadar romeo gozukse de kizlarin algisi bu aman diyim yapmayin :D

'erkekler bal bulsa kaymak ıster, ateş bulsa çakmak ıster' dıyen kızı bulalım, bızım derdımızı bır tek o anlar.. :D

görüldü.

Sen söv yeter ki kankim.

murat gozunu sevım, şu g.t arkadaşımızın muhterem yerını kaldırma.. :D

Redfish16V
07-12-2015, 01:14
'erkekler bal bulsa kaymak ıster, ateş bulsa çakmak ıster' dıyen kızı bulalım, bızım derdımızı bır tek o anlar.. :D
kendisi çok yakın arkadaşım olur p.m atayım istersen :D :D

fthdrn
07-12-2015, 02:10

Ah beee niye dha evvel yazmadin bunu. Sakncasi yoksa bi pm de ben alabilir miyim :)

BoraRS
07-12-2015, 09:14
Bu hafta yurtta hatun durumu Nasıl olacak var mı tüyo? Balkanlardan yeni bir sistem gelecek mi? :D :D

Bu Nasıl konu olm aklım karıştı :D:D

Faruk_Vtec
07-12-2015, 18:36

emır sen kaymak mı ıstedın? çakmak mı ıstedın? :D

valla ne bal ışıyle uğraşıorm nede ateş ışıyle uğraşıorm, ben yıkama ışıne bakıorm yağlama cılalama falan.. :D

şaka bır yana arkadaşına soyle, tek senı tanıyarak erkeklerı genellemesın :D bellı sen yıldırım gıbı çakmışsın ahaha.. :D

BarKing
07-12-2015, 20:19
Valla ben pek ciddi iliski konusunda tavsiye vericek merci degilim ama, En uzun iliskisi 8 ay suren biri olarak, Baska kiza yapistirdiysan ve ogrendiyse isin zor, Artik cok anlamli bir jest yapman gerek, iliskinizin ilk vakitlerinden boyle anlami olan bir yere goturmek yada kucuk detayi hatirlamak ve oyle bir hediye surpriz yapman en anlamlisi olur kizlarin cok hosuna gider onun hakkinda detaylari hatirlamasi bir erkegin.

MK8800
07-12-2015, 20:24
Valla ben pek ciddi iliski konusunda tavsiye vericek merci degilim ama, En uzun iliskisi 8 ay suren biri olarak, Baska kiza yapistirdiysan ve ogrendiyse isin zor, Artik cok anlamli bir jest yapman gerek, iliskinizin ilk vakitlerinden boyle anlami olan bir yere goturmek yada kucuk detayi hatirlamak ve oyle bir hediye surpriz yapman en anlamlisi olur kizlarin cok hosuna gider onun hakkinda detaylari hatirlamasi bir erkegin.

Nişantaşı-Bebek kızlarının kadim dostu Barkın'dan inciler :D

34btr1907
07-12-2015, 20:37

dıger cıkolataları aldattıgı kadınlarla bağdaştırırsa sıkıntı büyür :D

bence üste çık bi şekilde

C!N
07-12-2015, 23:14

''Hepsinin tadına baktım'' mesajı yanlış anlaşılıp durumu daha da çıkmaza sokmasın sonra ? :D

Smt_Krblt
07-12-2015, 23:29
Anneler dahil bencildir hayatta. Sen her ne suç işlediysen abi, kendince haklısın. Oda kendince haklı tabi, oturup düşünmek lazım herhangi bir kafada mükemmel bir

empati kurduğunda affedebilirmiydin yapılanı ? affedebildinse sabaha kadar yürümeli koşmalı özürler dilenir de. Affedemediysen geçmiş ola.

İki kişik yatak var ama yastık yok.

iyi geceler.

emrekuzdere
08-12-2015, 00:40
Bu forum bu işi çözerse her b*kuma konu açarım, net.

volkan_gs
08-12-2015, 01:00
Anneler dahil bencildir hayatta. Sen her ne suç işlediysen abi, kendince haklısın. Oda kendince haklı tabi, oturup düşünmek lazım herhangi bir kafada mükemmel bir

empati kurduğunda affedebilirmiydin yapılanı ? affedebildinse sabaha kadar yürümeli koşmalı özürler dilenir de. Affedemediysen geçmiş ola.

iyi geceler.

Sanki 3-4 kişi toplanmışsınızda herkes bir cümle söylemiş gibi :D mesajda anlam bütünlüğü yok bildiğin :D

kesici
08-12-2015, 01:02

Tek yastıkta kocayın tarzımı anlamadım ne demek istemiş bu kardeş :D

fthdrn
08-12-2015, 01:05
Sanki 3-4 kişi toplanmışsınızda herkes bir cümle söylemiş gibi :D mesajda anlam bütünlüğü yok bildiğin :D

Puhahajaja gece gece kahkaha attım. :D

Burak K.
08-12-2015, 01:41

iyi geceler.

Suç işleyince kendini nasıl haklı çıkarabilirsin ki? Suç la bu belli başlı bişey :D

mert_can 41
08-12-2015, 01:45
Suç işleyince kendini nasıl haklı çıkarabilirsin ki? Suç la bu belli başlı bişey :D

Aaa ne aldatması ya sen banamı güvenmiyomusun güvenmiyosan bitsin bu ilişki ayten hahaha itinayla haklı çıkılır :D :D

Kakus
08-12-2015, 02:21

iyi geceler.

http://2.bp.blogspot.com/-iaWIAiGDAbQ/UePmGzgqCtI/AAAAAAAATyE/5x6p5uRBQCQ/s1600/yast%C4%B1k+ba%C5%9F%C4%B1+kanev%C3%A7eleri+(2).jp g

emi-R
08-12-2015, 07:35

iyi geceler.

Haydar Dümen gibi girmişsin konuya yeminlen

srdralc
08-12-2015, 12:17
Bu forum bu işi çözerse her b*kuma konu açarım, net.

kiralık arabanın için edeni de bu foruma konu açtı, o yüzden b.k yerine başka bir şey bulmalısın :D

levent
08-12-2015, 12:23
Beyler ilişkide haklı çıkamayız biz erkekler olarak bakınız güzel özetlemişler,

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/12301721_10154288007851840_7468605527880736572_n.j pg?oh=8c8350460ef5e9ad48bb52eb1bef161c&oe=56E8F2E8&__gda__=1461370045_9632e5733ff6ac7f4c5f91278422c76 5

GKS
08-12-2015, 12:49
http://i.hizliresim.com/9qb10N.jpg (http://hizliresim.com/9qb10N)

Draniela
08-12-2015, 15:53
Sadık geldi aklıma :D Olay nedir peki tam olarak?

Smt_Krblt
08-12-2015, 16:38
amcam gilin oğulları yazmış deyip sıyrılabiliyomuyuz ? :D çok felsefik olmuş sabahına okuyunca bende çıkamadım içinden

Tek yastıkta kocayın tarzımı anlamadım ne demek istemiş bu kardeş :D
yatak iki kişilik vicdan tek kişilik gibi bir anlam çıkarılabilir alkollü forum kullandım cezam neyse kesilsin...

Puhahajaja gece gece kahkaha attım. :D
inanırmısınız sabahına bende güldüm :D

anlık psikoloji diye düşünüyorum. ihtiyaçlar doğrultusunda yapılan suçların daha farklı değerlendirilmesi lazım :D empati yapıldığında affedebilirmiydin dedim o yuzden zaten

Haydar Dümen gibi girmişsin konuya yeminlen
bi dümen çevirdiğim kesinde

Faruk_Vtec
08-12-2015, 20:11
http://i419.photobucket.com/albums/pp280/Faruk_VTEC/berkan_3.jpg (http://s419.photobucket.com/user/Faruk_VTEC/media/berkan_3.jpg.html)

MBuğra
08-12-2015, 20:21
http://i64.tinypic.com/i6vwjs.jpg

:)

SinanAdalı
08-12-2015, 23:44

Bide itiraf ediyosun.

haahahhahahahaha bak çok güldüm işte :D

_driver_
09-12-2015, 02:02
amcam gilin oğulları yazmış deyip sıyrılabiliyomuyuz ? :D çok felsefik olmuş sabahına okuyunca bende çıkamadım içinden

yatak iki kişilik vicdan tek kişilik gibi bir anlam çıkarılabilir alkollü forum kullandım cezam neyse kesilsin...

inanırmısınız sabahına bende güldüm :D

anlık psikoloji diye düşünüyorum. ihtiyaçlar doğrultusunda yapılan suçların daha farklı değerlendirilmesi lazım :D empati yapıldığında affedebilirmiydin dedim o yuzden zaten

bi dümen çevirdiğim kesinde

Vallahi takdir ettim bu kadar olgun bir geri dönüş ve alkollü olmayı kabulleniş

tuner faruk
15-12-2015, 23:17
Beyler yardim lazim
Aksam telefonda kavga ettik guvenmiyo gibi oldum kalbini kirdim arama bana guvenmiyosun falan dedi acil arayi duzeltmem lazim ne yapip duzeltiyim sabah ise gitmeden kapinin onunde bekliyim diyorum tabi ters tepme durumuda var bi taktik verin durum biraz ciddi

OMTechJr.
16-12-2015, 10:15
bana güvenmiyomusun diyen hatuna güvenilmez. çok net.

bugün ki hatun durumu; balkanlardan gelen soğuk yas dalgasıyla içiniz üşüyebilir. ılık ılık vuran yalnızlık önümüzdeki hafta içinde artış gösterecek oda yetmezmiş gibi gerçekleşme ihtimali olan hayaller kışın ilk günleriyle yüzünü yine yaz aylarına sakladı. Bazılarınızın sevdiği kızlar size abi derken başka erkeklere aşkitom da diyebilir. Saygılar.

DEJ
17-12-2015, 14:45
Çiçek falan yolladım bi de surpriz bi yere götürücem demişsin ama ileride tekrar başının ağrımaması için bence ayrıl kurtul

DEJ
17-12-2015, 14:46
Ayrılın ve kurtulun beyler akıl işi değil sevgililik işleri

CRX
17-12-2015, 14:53
genelde bu tür durumlarda hatayı kabul edip af beklemek yerine karşısına çıkıp neden böyle birşey yaptığına dair konuşup hatta üstüne gidip ağzına etmek daha faydalı oluyor, tecrübeyle sabit.

HONDA
17-12-2015, 14:58
yorumlar bomba :D

hanz10
17-12-2015, 15:01
bana güvenmiyomusun diyen kıza güvenilmez. ilişki çatırdamış araya güven problemi girmiş çek karşına anlat derdini o da anlatsın ortada buluşun baktın olmuyor kendine daha fazla zarar verme reçetesine yol yaz.

220T
17-12-2015, 15:09
yorumlar bomba :D

+:)

https://www.youtube.com/watch?v=Ot9Y9KJ-zNg

sercanavcı
17-12-2015, 15:32
kib derler giderler :)

Gunes G.
17-12-2015, 15:59
insan doğası ile alakalı. salgılanan hormonlar, güç gösterisi. ee kadın zaten onu seven, şefkat gösteren, değer veren adamı ne yapsın ki heyecanı yok. rekabet yok. sevdiğiniz kadını elde mi etmek istiyorsunuz biraz farklı olun. arayıp sormayın, eve giriş çıkış saatiniz belli olmasın, diğer kadınlara karşı flört halinde olun, hatta aldatın bakın bakalım rekabet gören, hırs yapan kadın peşinizden nasıl koşuyor. sonra oturup ağlıyorsunuz ben çok seviyorum, çok değer veriyorum diye. lan değer isteyen kim ki. insanoğlunun büyük çoğunluğu şekilci, garip bir tür. sizin o kucağımda uyusun dediğiniz kadının aklı, aldatıldığı zaman diğer kadından intikam alma hırsı ile dolu. bunları yaşamak istiyor. siz onun her zaman peşinde koşacak arada egosunu törpülemesini sağlayan kafesteki faresiniz. en basiti çok özlediğiniz zaman aradığınızda sadece sesini duymak istediğinizde öfleyen ama aldatıldığı zaman o erkeği affeden kadınlarla dolu dünya.

Aldattıysan bile devam et, emin ol seninle irtibata geçmek için elinden geleni yapacaktır. Kendini bozma neysen o ol. Romantik değilsen o seni tanıyordur zaten bu tarz bi beklenti içinde olmayabilir, tutupda onu bu tarz bi hareketle şaşırtırsan, ilerde beklentileri arttırmış olursun. Bol şans.

https://media.giphy.com/media/etfzQDfD0nSLu/giphy.gif

tuner faruk
17-12-2015, 16:12
Ya biraz bende paronayaklık var onu kabul ediyorum takip etmeler gittiği yerde bitmeler falan telefonunu alıp incik cıncığa kadar incelemeler bugüne kadar yalan yada yanlış bi bilgiyede rastlamadım bu yüzden bi ara ayrılma noktasına geldik hatta daha temkinli davranmaya çalışıyorum ama arada geliyolar işte :D Neyse hallettik bi şekilde 1 haftadır evdeyim omuzum çıktı yatıyorum onunda etkisi var kafada kurmalar falan oluyo :D Ulan çok zor adamım şimdi farkettim :D

DEJ
17-12-2015, 16:23
Konuyla alakası yok ama, valla kimse durduk yere kötü olmuyor, kötü olmayı seçmiyor

Sevilmemiş adam, sevgi nedir görmemiş adam elinde olmadan kötü adam oluyor bunu bilir bunu söylerim