PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankarada Çalınan araç

Lovac
07-12-2015, 15:56
http://i.hizliresim.com/v8a7VA.jpg (http://hizliresim.com/v8a7VA)

Fotoğrafta ki araç dün eryamandan çalımıştır h100 bir arkadaşımızın kamyoneti aracın sağ tarafta tamponda hasar vardır fotoğrafıda attım gören bilen varsa numarayı arasınlar. veya facete falan grubu olan varsa paylaşırsa sevinirim iyi günler.

ulaşılacak numara :0530 640 32 91

Lovac
07-12-2015, 16:15
Beyler abiler çocuğun çalıştığı yerin arabasıydı çok zor duruma düştü elinden yardım gelebilecekler lütfen esirgemesin yardımını.

vectra-tuner
07-12-2015, 16:27
Ne oluyor memleket böyle, Hep Ankara'dan habire araç çalınıyor... Modifiye basit usül çalıştırılabilen immosuz Araçları evin önüne parketmemek lazım.... Çalıştıramasa bile şerefsizler koltukları maket bıçağı ile kesiyor yine zarar veriyorlar... Tech turkeydeki arkadaşlar dikkatli olsun hırsızlar burdan da araştırma yapıyordur...

leoncupra
07-12-2015, 16:30
geçmiş olsun ülke ne hale geldi ya,heryer hırsız dolandırıcı kaynıyor.

Lovac
07-12-2015, 16:33
geçmiş olsun ülke ne hale geldi ya,heryer hırsız dolandırıcı kaynıyor.

saol abicim sanada geçmiş olsun okudum konuyu malesef bu hale geldi ülke ama kimse başına gelmedikçe malesef böyle olaylara ses çıkarmıyor.

Lovac
07-12-2015, 16:35
Ne oluyor memleket böyle, Hep Ankara'dan habire araç çalınıyor... Modifiye basit usül çalıştırılabilen immosuz Araçları evin önüne parketmemek lazım.... Çalıştıramasa bile şerefsizler koltukları maket bıçağı ile kesiyor yine zarar veriyorlar... Tech turkeydeki arkadaşlar dikkatli olsun hırsızlar burdan da araştırma yapıyordur...

Şeref yoksunları emek hırsızları işte yalandan bir kamera koyulmalı arabayı park ettiğin yere ki çekinsinler biraz artık ne kadar çekinirlerse.

2jz
07-12-2015, 17:02
Geçmiş olsun. Kullandığım güzergahta denk gelirse takip eder haber veririm. Plakayıda yaz mobilden girdiğim için okuyamadım resimden.

Lovac
07-12-2015, 17:26
Geçmiş olsun. Kullandığım güzergahta denk gelirse takip eder haber veririm. Plakayıda yaz mobilden girdiğim için okuyamadım resimden.

araç plakasını sökmüşlerdir sadece sağ tampon hasarlı ordan ayırt edilebilirsin abicim

kadireren
07-12-2015, 20:47
Geçmiş olsun Ankarada bu aralar arttı iyice sanırım aynı kişiler yapıyo Keçiören civarındanmı çalındı ?
Kamera önüne park + direksiyon kilidi ile korumaya çalışıyoruz aracı alarmı artık korumadan saymıyorum bile kötü bi durum Allah kimseye göstermesin

hkkcn
07-12-2015, 21:23
Allah belalarını versin bu kanı bozuk şerefsiz validesi kötü yola düşmüşün çocuklarının. Geçmiş olsun inşallah bulunur. Bende çaldırdım istanbuldan araba ankarada çıktı bu ankara ne iş böle anlamadım her hfta bir tane görüyorum nette

tayf
07-12-2015, 22:44
inşallah bulunur bizim yandaki 2 binaya birer hafta arayla hırsız girdi bu aralar ankara tehlikeli galiba

ofli
08-12-2015, 21:20
bizim bi taşeronunda h100 ünü çaldılar vicdansız kansızlar 3-4 ay oluyor :(

ibozum
09-12-2015, 09:44
Vallahi pickup çalmaları hiç hayra alamet değil. Yapacakları büyük bir olayda kullanmak amaçlı gibi gözüküyor.. bir de özellikle Suriye'ye götürüyorlarmış bu araçları diye emniyette söylemişlerdi..

Geçmiş oldun.. İnşallah bulunur.. :(