PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yan sanayi tampon hakkında....

ygtrn
08-12-2015, 20:47
arkadaşlar yarın arkadaşım aracının ön tamponunun değiştirecek, lakin kafada şöyle bi soru var, araç 2011 fiesta, yan sanayi sıfır tampon 120 lira, fiyat fazlasıyla uygun geldi, bu tamponun montajı yapıldığında görsel açıdan herhangibir sıkıntı yaşanırmı? yani sağının solunun iyi oturmaması çamurluklarla arasında olan çizgilerin birbirini tutmaması vs gibi?

Birkan61
08-12-2015, 20:56
Valla olabilir

Ben puntoya yan sanayi tampon taktım o da 130 liraydı :) sağ fardan açıklık kaldı eğdik büğdük yok anam yine olmadı :D oluru vardı biraz ama benim içime sinmedi

rezalet durmuyor ama benim gibi takıntılıysanız gözünüze batabilir

belki fiesta için ürettikleri ebatı ebatına daha iyidir

parçacıdan rica tamponu bi oturtun bakın yakın tanıdık bi yerse ustaların öyle yapın derim ben

Ahmetfikri
08-12-2015, 22:13
yan sanayi tampondansa orjinal çıkma kovalamak daha mantıklı illaki bi yerden sorun çıkarabiliyor hatta büyük toptancılarda hesaplı sıfır orjinal bile bulunabilir

flexamin
12-12-2015, 22:27
yiğit kuzenin 2011 fiestasına yan sanayi taktık çamurluktan 1-2 mm önde oldu. fakat çok dikkatli bakılmadığı takdir de fark edilmiyor

ECD
13-12-2015, 01:42
e36ya taktım yan sanayi tampon resmen araba önden yemişim diye bağırıyor üstten boşluk kaldı sağ ve sol çizgisi eşit değil tamponun ızgara tam oturmuyor yerine paso düşüyor lanet ediyorum. artık sıfır yan sanayi yerine çıkma orj parça kovalıyorum sadece tampon olarak düşünmeyin gerek elektrik gerek yürür aksam çok fark var yan sanayi ve orj arasında..

Mpower
13-12-2015, 06:23
İyi de kaza sonrası tamponun oturdulduğu demirlerde kayma oluyor sorun onlarda olmasın tampon yerine ?