PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Windows Movie Maker

johnie
10-12-2015, 13:31
Selam,

Başlıkta ki gibi, Windows da kullanılmak üzere tavsiye edebileceğiniz program vs var mıdır ?

Çektiğim videoları, derleyip toplayıp birleştirmek istiyorum.

Yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim :)

Tşk.

K.Kaan
10-12-2015, 13:36
Edius öneririm. Hem pratik hemde kaliteli iş çıkartmanızı sağlar.

johnie
10-12-2015, 13:40
Edius öneririm. Hem pratik hemde kaliteli iş çıkartmanızı sağlar.

link varsa rica edebilir miyim ? Yanlış saçma sapan şeyler indirmeyelim :)

individual
10-12-2015, 14:07
link varsa rica edebilir miyim ? Yanlış saçma sapan şeyler indirmeyelim :)

Edius Ulusal televizyon kanallarının haber görüntüsü yada program kurgusu kısacası video kurgu yazılımı olarak tercih ettiği bir programdır.

Türkiyedeki televizyon kanallarının %80 Edius kullanır.

Ürün lisanslıdır.

(Çalıştığım firma türkiyede tek yetkili satıcısıdır)

http://www.grassvalley.com/products/edius_pro_7

rebel
10-12-2015, 14:48
Konu bukadar tesadüf olur :) nisanlima bi fragman hazirlamak istiyorum. Ilk tanistigimizdan bu zamana kadar olan anlari kapsiyacak. Biraz komik biraz duygusal olucak. Imovie de yapicaktim ama 2 tane 1.5 2dk lik video ve 90 tane foto var. Yani bu biraz imovie intro olayini geciyo. Linux pc de veya ios/android farketmeksizin müzik arka plan gecisleri detaylo fakat zor olmayan program ariyorum. Edius parali sanirim . Yurt disindayim ucretsiz pro olursa sevinirim.veya uygunsa Ediustan pro satin alsam bikac gun icinde toparlayabilirmiyim.

Dipnot: basit pro.harici profesyonel editor/maker programi kullanmadım. Arkasin durumuyla ayni durumdayim cevaplar takip :)

ProdriveSTI
10-12-2015, 14:49
Sony vegas var birde.

K.Kaan
10-12-2015, 15:01
Konu bukadar tesadüf olur :) nisanlima bi fragman hazirlamak istiyorum. Ilk tanistigimizdan bu zamana kadar olan anlari kapsiyacak. Biraz komik biraz duygusal olucak. Imovie de yapicaktim ama 2 tane 1.5 2dk lik video ve 90 tane foto var. Yani bu biraz imovie intro olayini geciyo. Linux pc de veya ios/android farketmeksizin müzik arka plan gecisleri detaylo fakat zor olmayan program ariyorum. Edius parali sanirim . Yurt disindayim ucretsiz pro olursa sevinirim.veya uygunsa Ediustan pro satin alsam bikac gun icinde toparlayabilirmiyim.

Dipnot: basit pro.harici profesyonel editor/maker programi kullanmadım. Arkasin durumuyla ayni durumdayim cevaplar takip :)

Edius olabildiğine pratik bir programdır. yıllarca meslek icabı pro versiyonlarında çalışmışlığım var. Bahsetiğiiz gibi ticari amaç gütmeyen iş için trial imkanı varsa indirip denenebilir sanırım.

individual
10-12-2015, 15:20
Edius arkadaşlar 30 gün deneme sürümü full olarak kullanabilirsiniz.

Kendi sitesinden indirip.

alperaslann
08-02-2016, 20:54
S.a. 10 saniyelik video introsu yaptırmak istiyorum youtube'a atacağım her videonun başına eklemek için. İnternete 14$ yapan var ama daha farklı bir şeyler arıyorum. Aramızda yapan veya bu işin güzel bir sitesini bilen var mı? Konu sahibi arkadaş umarım kızmaz yeni konu açmayayım diye buraya yazdım.

ReFiK
08-02-2016, 20:59
Torrent de edius yazarak arayabilirsin, crackli olarak var paran cebinde kalsın :)

Çağlayan
08-02-2016, 21:07
sony vegas pro
movavi
proshow gold