PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Telefonum Açılmıyor !!!!!!

HondatugraL
18-12-2015, 12:28
Bugün telefonumun şarj aletını arkadaş alıp kendi telefonunu şarj edıodu benım telefonunda şarjı sabah 6 da uyandıgımda %1 dı koştum aldım içerden taktım kapanmadan yetiştim sandım ama takar takmaz telefon kapandı. Huyunu bıldıgım içinde bikaç sn bekleyip %1 lık kısmını doldurunca açıldıgını bılıyordum. Bekledım tepede kırmızı ışığı yanıyor ekranda pil simgesi hareket edıyordu yanı telefonum şarj oluyordu sora pıl sımgesı kayboldu kı bunun olması lazım yanı açılabılcek kadar doldu uyarısı verdı açtım beyaz ekran verıp HTC yazdı ama açılamadan kapandı bıraz bekledım gene doldu bıdaha açmaya çalısırken gene kapandı ve şarj olmamaya başladı ışık ve pıl işaretı yoktu ekranda dıkkatımı çektı ama çok umursamadım neyse sabaha kadar şarjda dursun dedım ve uyudum sabah kalktım ve telefonda tık yok. Şarj aletını başka telde denedık şarj edıyor başka aletle telefonu denedık gene tık yok. Acaba başına gelmiş biri varmı garantisi bittimi bilmiyorum babamı arayıp faturasını bakmasını ıstıcem ama evde kımse yok ve yedek telinde pili şişmiş oda şarj olmuyor babamı arayıp soramıyorumda. Garantıye vermeden önce yapılması gereken bişey varmı yoksa direk garantiye vereyimmi ?

Telefon HTC One M8

ckrc
18-12-2015, 12:33
Bataryayi buzluga koy 5 dk bekle, takip sarj atmeyi dene.
Aciklamasini yapamayacagim su an mobildeyim, korkma telefona yada bataryaya zarar vermezsin.

johnie
18-12-2015, 12:39
kilit tuşu ve home tuşuna basarak, resetlemeyi denersen açılma ihtimali yüksek.

CRX
18-12-2015, 12:50
reset atmayı dene bence

HondatugraL
18-12-2015, 13:08
Başka şarj aletıne taktık sorun çözüldü açıldı %23 ü doldu ama işin ilginç yanı şimdi kendi şarj aletıme taktım dolmaya başladı ne yapmaya çalısıyor anlamadım. Şarj aletinde sanırım sıkıntı var zaten 1 haftadır 1 saate dolan tel sabaha kadar zar zor doluyor.

individual
18-12-2015, 13:24
Telefonun sarj girişini temizlemeyi deneyin.Pantolon cebindeki tozlardan kirlenebiliyor.Ayaklar tam temas etmediği için şarj olmuyor.

fthdrn
18-12-2015, 13:25
Teçtörki yine bir sorunun daha üstesinden geldi :D

mert_can 41
18-12-2015, 13:35
Noldu lan android ine arzamı yaptı ayyy bizim ioslar taş gibi kıyamam :D :D

johnie
18-12-2015, 14:33
Teçtörki yine bir sorunun daha üstesinden geldi :D

sorun / problem ve danışma konusu olmalı bence :D

fthdrn
18-12-2015, 14:43
sorun / problem ve danışma konusu olmalı bence :D

Ben mesaj attım doğrusu ama cevap veren olmadı.

Berkan
18-12-2015, 14:46
Noldu lan bana sallıyodun whatsappta buldun belanı dimi :hehe:

ProdriveSTI
18-12-2015, 14:55

Sen hayırdır ?

mert_can 41
18-12-2015, 15:07

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste olmuş hahagahagaha

HondatugraL
18-12-2015, 15:12
Noldu lan android ine arzamı yaptı ayyy bizim ioslar taş gibi kıyamam :D :D
Sıkıntı telefonumda değil ki gardaş şarj aletindeymiş şuan çatır çatır çalışıyor sen ayfonunla kumda oyna :D

Seni daha güzel günler bekliyor bebişim numaran var artık :D

sweap07
18-12-2015, 15:53
bataryayı buzluga atmak gıbı bır hata yapmayın telefon acılmıs ama yınede servıse kendın gotur bozulur yakında bataryan bozulursa ekrandı bozar tıtreme yapar ekranda data kablo adaptor ıle servıse ver gitsin

ckrc
18-12-2015, 16:23
bataryayı buzluga atmak gıbı bır hata yapmayın telefon acılmıs ama yınede servıse kendın gotur bozulur yakında bataryan bozulursa ekrandı bozar tıtreme yapar ekranda data kablo adaptor ıle servıse ver gitsin

soguk bataryayi buzluga atmak bataryayi bozmaz.

HondatugraL
18-12-2015, 17:38
Rahat olun pili buzluğa atamam beyler. Pil telefondan ayrılmıyor çünkü :D

mert_can 41
18-12-2015, 17:40
Rahat olun pili buzluğa atamam beyler. Pil telefondan ayrılmıyor çünkü :D

Telefonu buzluğa at beyin bedava :D

Berkan
18-12-2015, 21:16

Adam bedavayı bile reddediyor zihin terk sen hesap et artık Mertcan durumu :hehe:

HondatugraL
19-12-2015, 04:52
Ayfon olsa atardımda okadar değersiz telefon deil canım :D

Adam bedavayı bile reddediyor zihin terk sen hesap et artık Mertcan durumu :hehe:

Vay demek sen telefonu buzlukta saklıosun tanıdık doktorlar var öneririm :D