PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Denizlideki üyelerimizin yardımına ihtiyacım var

İbrahim33
19-12-2015, 14:28
Arkadaşlar babamın a4 ü satacağım yıl başından sonra. Ona binmesi için bi bravo alacağım. Araba denizli'de. Araç alttan darbe aldığı için ön iki airbag açmış , yan taraftada 2 parça boyası var. Hasar kaydı yok. 3-4 saatlik yol olsaydı gider bakar gelirdim ama denizli uzak düşüyor. Denizlide bu arabayı ustasına gösterebilecek biri var mı ? Varsa eğer çok makbüle geçer. Şimdiden teşekkürler.

İbrahim33
19-12-2015, 14:29
Bu arada alttan darbe aldığı için ağır sıkıntıları falan olur mu bu arabanın ?

İbrahim33
19-12-2015, 16:43
neden a4 ü satıp bravo alacağımı manyak falan mı olduğumu sordu bir arkadaş , buraya yazayım buradan okusun. a4 ü 115 liraya satıp parasını ticarette kullanacağım , babamda arabasız kalamayacağına göre , 30 liraya da başka binilecek araba olmadığından o yüzden yine bravo :) 1 sene binilecek bu arada bravoya.

G.U.Z.
19-12-2015, 17:06
Ben acikcasi hava yastiklarinin takilmasindan suphelenirdim, resmi hicbir kayit yok, ne kasko ne servis..

İbrahim33
19-12-2015, 17:22
aracın airbagları önceki sahibi tarafından yapılmış , yanda 2 parça boyası var sadece esnaf arkadaşın söylediğine göre. dürüst bir esnafa benziyor. ama yine de gitmeden anlayan birilerine baktırabilirsem benim için daha iyi olur.

İbrahim33
20-12-2015, 19:08
abiler araba budur. antalyadan biri gelecekmiş almak için eğer gelmezse araba benimdir.

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2011-model-bakimli..faturali.cam-tavanli..34000-kredili..kaskolu-252308615/detay/)

airbag falan önemli değil onarılmışsa , alttan darbe alması sıkıntı yaratır mı araba onarılmışsa bile. görüşleriniz nelerdir ?

İbrahim33
20-12-2015, 19:18
aracın şasesini attım şimdi , 2011 model bir araba neden 2011 yılında muayeneye girer acaba ? 37 bindeyken muayeneye girmiş 2011 yılında. acaba hasar aldı çekme belgesi falan mı verildi ? sigortacıma iyi bir sormam lazım yarın. sistemden geniş çaplı baktıracağım. ama kıllandım.

burakgunay
20-12-2015, 19:48
Böyle şüpheli arabaya gerek yok bence. Düşünürseniz arkadaşım dizel satıyor sorayım bilgilerini

İbrahim33
20-12-2015, 19:53
fiyatı uygun diye bakmıştım , sizde bir sorun uygun olursa düşünebiliriz. olmadı benim giuliettaya biner artık.

zcy04
20-12-2015, 20:37
aracın şasesini attım şimdi , 2011 model bir araba neden 2011 yılında muayeneye girer acaba ? 37 bindeyken muayeneye girmiş 2011 yılında. acaba hasar aldı çekme belgesi falan mı verildi ? sigortacıma iyi bir sormam lazım yarın. sistemden geniş çaplı baktıracağım. ama kıllandım.

Hasardan sonra kullanılmayacak hale geldiyse veya hasar büyükse çekme belgesi alınıp öyle satılmış daha sonra onarılınca tekrar trafiğe sokulup muayeneye girmiştir yüksek ihtimalle.

Bravo zaten 2. eli haksız bir şekilde ağır olan bi araba 34-35 civarına alt donanım ama temizini alırdım şayet hasarlısı sizi iyice zorlayacaktır satarken

Korollacı
20-12-2015, 20:50
35 bın bandında hasarsız bravo dolu pıyasada

sinanbaysal
20-12-2015, 21:02
bence hıc gerek yok yarın alınca pısman olursunuz sagından solundan ses gelır kıllanırsınız baska canınınızı sıkan durumları cıkabılır agız tadıyla bınemezsınız 3 lıra ucuza alıcam derken

aykutsafakyaman
20-12-2015, 21:36
fiyatı uygun diye bakmıştım , sizde bir sorun uygun olursa düşünebiliriz. olmadı benim giuliettaya biner artık.

Ibrahim o bravoya zamaninda cekme belgesi alinmis buyuk ihtimal ver babaya sursun giuliettayi agrimasin sonra basiniz :)

Birkan61
20-12-2015, 21:42
Abi benim puntodada durum aynı 2009 model 2010da muayneye girmiş kazadan dolayı

airbag falan patlamış yerine yenisi takılmış

2 yıldır 35 bin km'dir kullanıyorum şasede oynama-düzeltme olmasına rağmen sıkıntı yok :)

Bu arada şaseyi ben yamulttum yani kız arkadaşım. Arabayı ön tampondan kaldırıma oturttu panel falan kırıldı.

Panel radyatör falan söktüm hepsini şaseyi ayağımla yüklenip ittirdiğimde dahi yamuluyordu ne dandik şaseymiş :D

şasesi hayvan gibi yamulmadıktan sonra şasesi düzeltilmiş aracı kullanmaktada sakınca görmüyorum ortadan ikiye ayrılıp kaynakla birleştirilmiş araç olmadığı sürece :)

B.Koçer
21-12-2015, 00:35
İbrahim sana bravo vereyim uyguna :)

İbrahim33
21-12-2015, 09:10
Hasardan sonra kullanılmayacak hale geldiyse veya hasar büyükse çekme belgesi alınıp öyle satılmış daha sonra onarılınca tekrar trafiğe sokulup muayeneye girmiştir yüksek ihtimalle.

Bravo zaten 2. eli haksız bir şekilde ağır olan bi araba 34-35 civarına alt donanım ama temizini alırdım şayet hasarlısı sizi iyice zorlayacaktır satarken

bravoda alt donanım asla almam , dynamic te dolu olmasına rağmen sport style en güzeli bence.

35 bın bandında hasarsız bravo dolu pıyasada

35 e cam tavanlı full paket denk getirilebilir ama yine 36-37 satar , uğraşmaya değmez :) 1 sene sonra satarkende kar edelim dimi :)

bence hıc gerek yok yarın alınca pısman olursunuz sagından solundan ses gelır kıllanırsınız baska canınınızı sıkan durumları cıkabılır agız tadıyla bınemezsınız 3 lıra ucuza alıcam derken

benimde tek korkum yürüyeninden dolayı zaten , bakalım hayırlısı. bugün belli olur sonuç.

Ibrahim o bravoya zamaninda cekme belgesi alinmis buyuk ihtimal ver babaya sursun giuliettayi agrimasin sonra basiniz :)

bende çekme belgesi olduğunu düşünüyorum bakalım sigortacı ne diyecek , hayırlısı.

Abi benim puntodada durum aynı 2009 model 2010da muayneye girmiş kazadan dolayı

airbag falan patlamış yerine yenisi takılmış

2 yıldır 35 bin km'dir kullanıyorum şasede oynama-düzeltme olmasına rağmen sıkıntı yok :)

Bu arada şaseyi ben yamulttum yani kız arkadaşım. Arabayı ön tampondan kaldırıma oturttu panel falan kırıldı.

Panel radyatör falan söktüm hepsini şaseyi ayağımla yüklenip ittirdiğimde dahi yamuluyordu ne dandik şaseymiş :D

şasesi hayvan gibi yamulmadıktan sonra şasesi düzeltilmiş aracı kullanmaktada sakınca görmüyorum ortadan ikiye ayrılıp kaynakla birleştirilmiş araç olmadığı sürece :)

abi şasesi araba yinede sıkıntı bence yaw :(

İbrahim sana bravo vereyim uyguna :)

özelden yazdım :)

İbrahim33
25-12-2015, 21:52
bravoda hasar kaydı çıkmıştı o yüzden vazgeçmiştim.

babaya jetta aldım bugün. toplam maliyeti 41 lirayı bulacak. audi haftaya satışta. fiyatı nasıl sizce ? mekanik yürüyen aksam kusursuz ötesi , hasar kaydı parça parça 15 lira.

http://i.hizliresim.com/D48kEy.png

http://i.hizliresim.com/m1r8d2.png