PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barkod Sistemleri

peyyyzz
21-12-2015, 08:56
Selamlar ,

Forumla ne kadar alakalı olmasada size danışmak istedim.
İşverenim benden depodaki malları sisteme işleyebileceğim ve aynı zamanda yazıcıdan bununla ilgili çıktı alabileceğim bir yazılım istemekte, Stok takip sistemleri gibi birşey , Ancak daha önce böyle bir program kullanmaya tecrübesi olmayan ben , sizlere sormak istedim.

Daha önce böyle bir program , sistem vs. kullanan oldu mu acaba ? yardımcı olabilir misiniz?

şimdiden teşekkürler.

KÖROĞLU
21-12-2015, 09:31
Selamlar ,

Forumla ne kadar alakalı olmasada size danışmak istedim.
İşverenim benden depodaki malları sisteme işleyebileceğim ve aynı zamanda yazıcıdan bununla ilgili çıktı alabileceğim bir yazılım istemekte, Stok takip sistemleri gibi birşey , Ancak daha önce böyle bir program kullanmaya tecrübesi olmayan ben , sizlere sormak istedim.

Daha önce böyle bir program , sistem vs. kullanan oldu mu acaba ? yardımcı olabilir misiniz?

şimdiden teşekkürler.

Yakın zamanda bir büfe açtık, oraya satış ve stok için barkodlu bir sistem kurmak için araştırma yaptık.

İstenen fiyatlar biraz gereksiz geldiği için eş dost vasıtasıyla ücretsiz olan bilsoft diye bir program ile tanıştık.

Lap top'a kurduk 1 adet el tipi barkod okuyucu aldık şuan işimizi fazlasıyla görüyor.

Stok kısmında ise sizin işinizi görür diye düşünüyorum,

Yazıcı almadık ama bu işin iyisini argox yapıyor diye duydum. Piyasada değişik fiyatlara ürünler var inceleyip alabilirsiniz.

KÖROĞLU
21-12-2015, 09:33
Sitesinin linkini de ekleyeyim,

Adamların ücretisiz dağıtma sebebi, ana sayfadaki reklammış, ben de şimdi okudum :)

http://www.bilsoftyazilim.com/ucretsiz_cari_takip.asp

peyyyzz
21-12-2015, 10:32

Adamların ücretisiz dağıtma sebebi, ana sayfadaki reklammış, ben de şimdi okudum :)

Teşekkürler şimdi inceliyorum programı :)

tolgaaydın
21-12-2015, 10:37
Lazım olacağını tahmin ediyorum.
Barkod etiketi yazdırma ve dizayn programı için BarTender kullanabilirsiniz. İnternette crackli şekilde mevcut.
Kolay gelsin

B16
21-12-2015, 10:48

Bu program hala beta aşamasında o yüzden ücretsiz dağıtıyor. Hem isim yapıyor hemde istemeden kullanıcılar tester oluyor. Kısa zaman sonra tam sürüm ile birlikte fiyatlı bi program olur.

KÖROĞLU
21-12-2015, 11:11
Bu program hala beta aşamasında o yüzden ücretsiz dağıtıyor. Hem isim yapıyor hemde istemeden kullanıcılar tester oluyor. Kısa zaman sonra tam sürüm ile birlikte fiyatlı bi program olur.

Katılıyorum, olabilme ihtimali var ama aşağıdaki gibi bir ifade kullanmış firma.

06.01.2013 ten beri de güncelleme gelmiş ve ücretsiz olduğunu ifade ediyor.

Mantık olarak böyle bir programı kimse bedava vermez (bence vermemeli de emek var neticede) ama adamlar dağıtıyor :)

Biz ücretsiz şekilde 300 civarı stoklu büfemizde sorunsuz kullanıyoruz. Lisanslı alalım dedik farklı programı çıkan maliyetler yüksek geldi.

Ücretli olursa da ödenip kullanılabilir, özellikleri yeterli. (küçük çaplı bir büfe için söylüyorum)

Program neden Ücretsiz?
Programımız, ana ekranında bulunan reklam alanı nedeniyle ücretsiz sunulmuştur.

2009 yılı itibariyle (yaklaşık 4 senedir) ücretsiz olarak dağıtımı yapılmaktadır.

ErkanCanS
21-12-2015, 11:14
kisa sure once 3000 kalemden fazla urunu olan yapi markete barkod sistemi kurduk.Petkomu onerebilirim.On muhasebe ile beraber kullanicaksaniz logoya bakin.Biz once petkom kurduk sonra logoya gectik.