PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Schumacher'in son durumu açıklandı!

ef186
22-12-2015, 18:31
http://www.lance.com.br/fotos/Confira-trajetoria-Felipe-Massa-Ferrari_LANIMA20130910_0134_47.jpg

Alman Bunte dergisi Michael Schumacher ile ilgili özel haber yaptı, menajeri efsane pilotun sağlık durumuna ilişkin bilgileri paylaşmak zorunda kaldı.

Uzun süredir sağlığıyla ilgili bilgi alınamayan Michael Schumacher ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Haftalık Alman dergisi Bunte, efsane Formula 1 pilotu ile ilgili özel bir habere imza attı ve flaş bir iddia ortaya koydu, "Christmas mucizesi" yakıştırmasını yaptı.

Buna göre Michael Schumacher tedavisinde ilerleme gösterdi ve yürüyebilecek. Dergi Alman eski pilotun sağlığıyla ilgili son bilginin, Schumacher'in yakın çevresinden elde edildiğini belirtti. Schumacher'in çok zayıf olduğunu aktaran kaynaklar aynı zamanda, terapistlerin yardımıyla bir kaç adım atarak yürüdüğü ve kolunu kaldırdığı iddiasında da bulundu.

46 yaşındaki eski pilot iki yıl önce geçirdiği kayak kazasının ardından girdiği komada yaşam mücadelesi vermiş, bir süredir ise bitkisel hayatta yaşamını devam ettiriyordu. İsviçre'deki villasında bir grup doktor ve terapist ile tedavisine devam ediliyordu.

İDDİALAR YALANLANDI!
Efsane pilotla ilgili hiç bir açıklama yapmamayı uygun bulan ve tüm gelişmeleri basından kaçırdığı bilinen menajeri Sabine Kehm, bu heyecan yaratan haberin ardından suskunluğunu bozdu. Schumacher'in terapistlerin yardımıyla yürüdüğü ve kolunu kaldırdığı iddiasını yalanlayan Kehm, "Ne yazık ki derginin bu haberinden sonra Schumacher'in sağlık durumuyla ilgili bilgi paylaşmak ve açıklama yapmak zorunda kaldım. Bunlar sorumsuzluk çünkü sağlık durumuyla ilgili gizlilik Schumi için çok önemli. Konuyla ilgili insanların boş yere umutlanmasına neden oluyorlar" dedi.

Eriador
23-12-2015, 06:41
Zaten saglik durumu ile ilgili bir iddaa atilmasa manajerin konusacagi yok.Schumacher nasil olursa ufak bir kameranin verdigi hasarla bu hale gelir ? Akil almiyor.Insallah bir mucize olur toparlar efsane kendini

mustafa_a
23-12-2015, 07:12
Nedir bu gizlilik hiç anlamıyorum, sanki devlet sırrı

poseidon
23-12-2015, 07:57
Herkesin söylediği tek şey var.
Shumi en tepedeyken bırakacaktı.
Ne bileyim Kimi Raikonen gibi rally falan yapabilirdi.
veya bir ada satınalıp kalan hayatını orada geçirebilirdi ama hız ve adrenalin tutukusu bırakmıyor insanı.

34btr1907
23-12-2015, 08:37
Herkesin söylediği tek şey var.
Shumi en tepedeyken bırakacaktı.
Ne bileyim Kimi Raikonen gibi rally falan yapabilirdi.
veya bir ada satınalıp kalan hayatını orada geçirebilirdi ama hız ve adrenalin tutukusu bırakmıyor insanı.

tepede olması yada en dipte olması ile,veya ada da yaşamaması ile kayak kazasında kafasını çarpmasının ne alakası var ki ?

poseidon
23-12-2015, 12:32
tepede olması yada en dipte olması ile,veya ada da yaşamaması ile kayak kazasında kafasını çarpmasının ne alakası var ki ?

Error
Error
Error
İşlemci kilitlendi güncellemem gerek
Pardon ya kötü düştük tongaya

Shumacher kayak yaparken kaza yaptı.
Benim kafa Senna'ya gitti bir an orada da kaldı.
Yokmuşum gibi devam edin. :)

mikelazi
23-12-2015, 12:40
neden tam durumu nedir paylaşılmıyor...genede iyiye yoralım dicem ama.menajeri pek umutlu konuşmamış.

clioGT
23-12-2015, 12:45
1 Kenan Işık
2 Schumacher

ikisinin de durumu neden açıklanmıyor düzgünce, merak ediyorum

byspeedman
23-12-2015, 12:59
1 Kenan Işık
2 Schumacher

ikisinin de durumu neden açıklanmıyor düzgünce, merak ediyorum

Al benden de o kadar

Kahn23
05-02-2016, 09:34
Ferrari Başkanı Luca di Montezemelo, 2 yıl önce geçirdiği kayak kazasının ardından komaya giren Formula 1 efsanesi Michael Schumacher'in sağlık durumu ile ilgili üzücü bir açıklama yaptı.

Eski Ferrari Başkanı Luca Di Montezemolo Schumaher'in sağlık durumuyla ilgili konuştu. Schumacher'in Ferrari ile yaşadığı altın yıllarda ünlü markanın başında olan Montezomolo, "Haberlerim var, ancak ne yazık ki bunlar iyi haberler değil. Hayat çok garip. Muhteşem bir pilottu ve Ferrari ile yalnızca 1999 yılında büyük bir kaza yapmıştı" dedi. Ancak daha fazla detay vermekten kaçındı.

atituti
05-02-2016, 10:43
Bence öldü ama hala öldü denmiyor.bir unlude daha olmustu galiba 7-8 sene once , sponsorluk anlasmalari vb. Sebepler yuzunden ölen adama öldü diyemedik diye ailesinden bir fert aciklama yapmisti

Kahn23
05-02-2016, 11:14
Bence öldü ama hala öldü denmiyor.bir unlude daha olmustu galiba 7-8 sene once , sponsorluk anlasmalari vb. Sebepler yuzunden ölen adama öldü diyemedik diye ailesinden bir fert aciklama yapmisti

Bu benimde aklıma geldi. Zannetmiyorum bi insanı bu kadar süre herkesten uzak tutabilsinler.