PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafikte yeni dönem

Black_Eagle
23-12-2015, 11:58
Trafikte yeni dönem: Kavşağı kilitleyene ceza geliyor (http://www.hurriyet.com.tr/trafikte-yeni-donem-kavsagi-kilitleyene-ceza-geliyor-40030760)

Ben özellikle buna çok dikkat ederim gideceğim yol tıkalıysa en azından düz gitmek isteyenin önünü açık bırakırım ama sıkıntısı İstanbulda büyük olur bizde kamiller yeşilin hüzmesini görse kornaya abanıyor ben gideceğim yön tıkalı diye yeşil yandığı halde gitmesem dolmuşçusu taksicisi levyeyle iner arabadan niye gitmiyorsun diye.

+soner
23-12-2015, 12:13
Göbeklerde bile göbek içinde dönmeye çalışan insanlara saygı yokken bu iş olmaz.

turci
23-12-2015, 12:24
bunun yaptırımla alakası yok, mantıklı düşünen insan zaten kavşağın kilitlenmesine engel olur.

bizde eğer yoğunluk varsa bende dahil hemen herkes ışık yeşil yansa dahi ışıkta durup kavşağın boşalmasını ve yer açılmasını bekliyoruz.

KÖROĞLU
23-12-2015, 12:28
Bizim ülkemizde yürümez sanmıyorum,

Daha sabah sola döneceğim ve devam edeceğim yolda hemzemin geçit var, ben ilerlesem önümdeki kuyruğun arkasına takılacağım ve solumdan gelip sağıma gitmek isteyen adamı boşyere bekleteceğim. Geçmedim tabiki, sağımdan bir lavuk geldi çat diye geniş açı ile benim gireceğim yere girdi.

Sonra hemzemin geçit açıldı, çat diye atladım önüne mecburen yol verdi. Ben bilmiyor muyum oraya girmeyi. Ama işte insanımız hep böyle bi akıllı kendisi.

emrekuzdere
23-12-2015, 12:32
Güzel uygulama. İnşallah kısa sürede yürürlüğe girer, cezalarıda caydırıcı olur.

brs852
23-12-2015, 12:41
açık ve net söylüyorum çok kan dökülür çok ben :D
Türkiye'de olabileceğini düşünemiyorum.

youssef
23-12-2015, 12:50
Trafikte yeni dönem: Kavşağı kilitleyene ceza geliyor (http://www.hurriyet.com.tr/trafikte-yeni-donem-kavsagi-kilitleyene-ceza-geliyor-40030760)

Ben özellikle buna çok dikkat ederim gideceğim yol tıkalıysa en azından düz gitmek isteyenin önünü açık bırakırım ama sıkıntısı İstanbulda büyük olur bizde kamiller yeşilin hüzmesini görse kornaya abanıyor ben gideceğim yön tıkalı diye yeşil yandığı halde gitmesem dolmuşçusu taksicisi levyeyle iner arabadan niye gitmiyorsun diye.

Burası Levent/Kanyon'un oradaki ışıklar. Cidden de ışık yandığı anda karşıya geçmez isen kornaya abanıyorlar. Işıkta bekleyen adam korna,küfür yiyeceğim diye mi korksun yoksa ilerlersem ceza yiyeceğim diye mi ?

Sürekli bi trafik polisi olması lazım orada. Yoksa sıkıntı.