PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimyasal temizlik ürünü forbix

By_emre
06-01-2016, 23:54
Facebook'da dikkatimi çeken bir yazı okudum, forbix gts35 adında bir temizlik malzemesi hemen hemen sökemediği leke yok,satıcı ile irtibata geçtim ve aracımın sarı döşemelerinde tükenmez kalem lekesi olduğunu belirttim bayan'ın söylemesine göre %100 olarak çıkar dedi , deri döşemede ise yüzeysel olarak çıkar , çıkmadığı taktirde ise iade edip paranızı alabilirsiniz dedi. Defalarca denendiğini testten geçtiğini söyledi. Fiyatıda uygun geldiği için denemekden zarar gelmez dedim ve aldım 25 TL , yarın büyük ihtimal elimde olucak olumlu\olumsuz değerlendirmemi paylaşıcam.

https://www.facebook.com/Forbixgts/?fref=ts

Daha önce kullanan , deneyen oldu mu acaba ?

caglarcb
07-01-2016, 00:09
Yakın bi iş arkadaşım pazarlamasını yapıyor şu anda. Birçok bilinen markadan iyi bir ürün. Kimyasal ağırlığından ziyade bitkisel ağırlıklı ürünler genelde. İade kısmı tamamen doğru. Beğenmediğiniz takdirde aynen al takke-ver külah yapabiliyorsunuz. Evimin koltuğundaki kurumuş kan ve tişörtümdeki tükenmez kalem lekesinde deneme fırsatım oldu. Sonuç gerçekten tatmin edici. Yok oldu diyemem ama gözle seçilmesi zor hale geldi. Denemekte fayda var diye düşünüyorum.

gokayy
07-01-2016, 01:00
Bende video üzerine sipariş verdim.Kargo bu sabah gelmiş fakat evde değildim alamadım.Yarın öğlen alıp akşama doğru motor temizliğinde denemeyi düşünüyorum.Onun haricinde %50 sulandırıp hafiften tavanıda silmeyi düşünüyorum bakalım buraya yazarım sonuçları

Yigit-Y
07-01-2016, 06:34
Bende buna benzer bir urunu aliyorum

Cok guzel kokuyor arabanin deri koltuklarina yapmistik kafa açmıştı.

Suan restaurantda kullaniyoruz cok memnunum.

Ama firma farklı sanirim

Mermerler cilalanmis gibiler isteyene iletisim bilgilerini pm atarim.

Adam gelip istedigin yeri parlatiyor begenirsen al begenmezsen alma şeklinde

Hatta dislerini bile bununla temizliyor show yapmisti vala bana :)

By_emre
07-01-2016, 13:10
Urun elime ulasti oturma koltugunu tukenmez kalem ile cizip sildim sonuc mukemmel tamamen cikardi ayrica bir arkadasin kapi dosemesi yagliydi siyahimsi onda denedik cikardi gercekten ben begendim koltugu kendi rengine getirdi resmen :)

Yiğit G.
07-01-2016, 13:23
valla benim aracın içerden tuttuğum kapı kapama yerindeki kumaş leş gibi olmuştu... artık kumaşa işlemiş kir... koltuk temizlicilerle falan denedim kaç kere , sonra kuaföre götürdüm hiçbirşey fayda etmedi.. En son şu aspirex mi nedir ondan aldım 2.5 litresi 3 liramı 5 liramı neydi inanılmaz ucuz dedim bu işe yaramaz ama deneyeyim... Sulandırdım spray e koydum o koltugun kumaşına sıktım bi sigara yaktım bekledim emmesini yumuşamasını sonra fırça ile köpürte köpürte sildim.Sıfır gibi oldu inanamadım.. Sanırım içinde asidik kimyasallar var yoksa mümkün değil o kiri çıkarsın uzun sürede zararı olur diye düşünüyorum.

BoOoM
07-01-2016, 13:23
Bende buna benzer bir urunu aliyorum

Cok guzel kokuyor arabanin deri koltuklarina yapmistik kafa açmıştı.

Suan restaurantda kullaniyoruz cok memnunum.

Ama firma farklı sanirim

Mermerler cilalanmis gibiler isteyene iletisim bilgilerini pm atarim.

Adam gelip istedigin yeri parlatiyor begenirsen al begenmezsen alma şeklinde

Hatta dislerini bile bununla temizliyor show yapmisti vala bana :)

valla iletişim bilgilerini paylaşirsan çok sevinirim :)

Dean's
07-01-2016, 13:28
Vallahi bende merak ediyordum takipteyim :)

driftboy
07-01-2016, 14:34
ben denedim , konusunuda açmıştım . gerçekten işe yarıyor.

Yigit-Y
07-01-2016, 14:38
0532 213 97 34

Adı Engin her lekeyi çıkartan kimyasal malzeme deyin o yardımcı olur :D

By_emre
07-01-2016, 15:58
30 dakika icinde videoyu paylasicam ona gore karar verirsiniz artik :)

gokayy
07-01-2016, 20:07
Forbix i bugün aldım arabada deneme fırsatım olmadı fakat evde banyoda derzler siyah siyah lekeli yerleri vardı sıkıp az bekleyıp fırcalayınca o aylardır cıkartmaya çalıştığımız lekeler çıktı ben memnun kaldım acıkcası.Motor vs temizliğinde hiç zorlanacağını sanmıyorum.Tavan/Kumaş deneyince görürüm artık

veliazak
07-01-2016, 20:36
Bana 5 dakikalık mesafedeymiş iş yeri... Müsait bi zamanda uğramayı düşünüyorum... Videolar ve anlatılanlar şaşırtıcı.

ÜSTÜNERC
07-01-2016, 20:36
İlk gördüğümde çekindim açıkcası yani baska urunlerin cıkarmadığı lekeleri pislikleri anında cıkartması beni daha fazla düşündürmeye başladı :) araç şimdi yeni, döşemeyi tavanı temizlicez diye leke bırakıp mundar etmeyelim.Arac tavanında koltuğunda sorunsuz olarak kullanan arkadaslar varsa ona göre bende alıp denerim.

By_emre
07-01-2016, 21:11
https://www.facebook.com/video.php?v=958068580930764&theater

Sonuç çok iyi videoyu çekip ulaştırdım kendilerine , 2 adet video gönderdiğim içinde 2 adet hediye gts35 göndericekler ben üründen memnun kaldım yani 1 tane alıyorsunuz 2 video çekmeniz halinde 2 adet hediye gönderiyorlar :)

KÖROĞLU
08-01-2016, 07:33
Bu cidden gerçek mi ya ? Şok oldum.

https://www.youtube.com/watch?v=awo78sUIKyk

Raindrops
08-01-2016, 08:19
Bu kadar iyiyse eğer sipariş geçelim hemen

sipsak
08-01-2016, 15:17
cidden bu kadar iyimi bu yaa

CenkB
08-01-2016, 15:27
Bu cidden gerçek mi ya ? Şok oldum.

https://www.youtube.com/watch?v=awo78sUIKyk

valla tam bunu kopyalayacaktım bende. bu kadar iyi mi bu ya.

Maxi
08-01-2016, 15:30
kumaşı falan çürütmesin sonra?

By_emre
08-01-2016, 16:51
kumaşı falan çürütmesin sonra?

Abi ben özellikle sormuştum en ufak zarar verme durumu yok, tavanda vs sarkma kesinlikle yapmaz dediler

KÖROĞLU
08-01-2016, 16:53
Abi ben özellikle sormuştum en ufak zarar verme durumu yok, tavanda vs sarkma kesinlikle yapmaz dediler

Emre senin de videonu izledim tükenmez + kola combo su yapmışsın tebrikler.

Üründe doğal lafı geçiyor ama ben sanmıyorum açıkçası. Üzerindeki "içindekiler" kısmını çekip atsana foruma.

Doğal olu bu güne kadar keşfedilmemiş bir şey olması ilginç.

By_emre
08-01-2016, 17:18
Emre senin de videonu izledim tükenmez + kola combo su yapmışsın tebrikler.

Üründe doğal lafı geçiyor ama ben sanmıyorum açıkçası. Üzerindeki "içindekiler" kısmını çekip atsana foruma.

Doğal olu bu güne kadar keşfedilmemiş bir şey olması ilginç.

Abi içindekiler kısmında %5 - %15 naniyonik aktif madde <%5 çözücü. Boya içermez Esans,dmdh hidantoin içerir yazıyor :)

alfonso4474
08-01-2016, 18:07
ben sanayıde çalışırken devamlı olarak kendısınden alırdık urunlerı ne ıstıyosanız hemen gelıp sıkıp sıler urunu gosterıp ole verırdı krem rengı koltuklarımız vardı derı şok olduk temızlıgı gorunce şüphe etmeden alabılırsınız yer fayans ürünleri gayet güzel

Maxi
08-01-2016, 19:00

:) ne diyeceklerdi? döşemeyi soldurur, tavanı göçertir, boyayı döker falanmı?
denemek lazım en güzeli fakat 1 kerede çıkmaz onun kalitesi ortaya zamanla anlaşılır.

By_emre
08-01-2016, 19:11
:) ne diyeceklerdi? döşemeyi soldurur, tavanı göçertir, boyayı döker falanmı?
denemek lazım en güzeli fakat 1 kerede çıkmaz onun kalitesi ortaya zamanla anlaşılır.

Sarı döşeme üzerinde denedim , sadece bir kısmını sildim ve hala parlıyor uzun vadede test etmek lazım :)

By_emre
08-01-2016, 19:13
Koşulsuz para iade garantisi veriyor neden temizleyemediği bir şeyi söylesin ki ? :)

Açık açık deri koltukda kalem lekesini yüzeysel olarak giderir dediğine göre tavanı göçertsede söylerdi diye düşünüyorum

By_emre
08-01-2016, 19:17
Halı üzerinde ketçap döküp denedim direk sildi , elbise üzerinde kalan boya lekesinde denedim 1-2 dakika sildim ama çıkarmadı

Ers
08-01-2016, 19:23
Loft var buna benzer belki adı farklı. İşe yarıyor ama mucize yaratmıyor. 25 tl çok fazla , 5-10 lira arası loft marka olanlar

ayku82
08-01-2016, 19:28
Banyo dusakabindeki lekeleri soker mi ?

By_emre
08-01-2016, 19:43
Loft var buna benzer belki adı farklı. İşe yarıyor ama mucize yaratmıyor. 25 tl çok fazla , 5-10 lira arası loft marka olanlar

Şuan kampanya mevcut. Ürünü alıp whatsapp üzerinden 2 video gönderirsen 2 adet ücretsiz gönderiyorlar kargo ücretleride kendilerin ait.

3 adet 25 Tl'ye gelmiş oluyor yani = 3kg

caglarcb
08-01-2016, 23:44
Banyo dusakabindeki lekeleri soker mi ?

Zorlanmadan söker gibime geliyor.

GuneyOnur
09-01-2016, 11:35
Araç koltuklarındaki kirlere deneyip uzun vadede ne olacağını görmek lazım

ÜSTÜNERC
10-01-2016, 19:25
şuan internet sitelerinden banyo fayans temizleyici ve genel temizleyici siparişi verdim.Araç döşemesinde ve tavanında kullanmayı düşünüyorum deneyip göreceğiz sonucu sizlerle paylaşacam ürün elime ulaştığı zaman.

Kartal3urak
10-01-2016, 21:12
Beyler Videoları İzledim Sırf Denemek İçin Sipariş Geçicem Sabah..

Ulan Trollemiyosunuzdur İnşallah Eve Yeni Koltuk Takımı Almayız.. :/

veliazak
10-01-2016, 21:24
şuan internet sitelerinden banyo fayans temizleyici ve genel temizleyici siparişi verdim.Araç döşemesinde ve tavanında kullanmayı düşünüyorum deneyip göreceğiz sonucu sizlerle paylaşacam ürün elime ulaştığı zaman.

Beyler Videoları İzledim Sırf Denemek İçin Sipariş Geçicem Sabah..

Ulan Trollemiyosunuzdur İnşallah Eve Yeni Koltuk Takımı Almayız.. :/

Gelişmeleri takip ediyor olacağım... :)

By_emre
10-01-2016, 23:10

Bende banyo-fayans temizleyici ve 1 adet daha forbix sipariş ettim. fayans temizleyici nasıl bakalım

By_emre
10-01-2016, 23:11
Araç koltuklarındaki kirlere deneyip uzun vadede ne olacağını görmek lazım

Bugün focus'un iç temizliğini yaptım koltuklar sırf yağ içindeydi lekeleri yağları hep çıkardı ama çok yordu , halıyıkama makinesiyle yapmak lazım

ruudvan
10-01-2016, 23:20
ah güzel memleketimin güzel insanları .
genel temizleyici adı altında birsürü markada temizleyici sıvılar mevcut .
neden yeni isim ile çıkan ürüne marsta insan görülmüş muamelesi yaparsınız.
deri temzilemek çok kolaydır.
kumaş lekesi almak deriye göre daha zordur.
tukenmez kalem lekesini alan üründe var.önemli olan kan lekesidir.

ÜSTÜNERC
13-01-2016, 15:25
Banyo fayans temizleyicisini kullandım gercekten beyazlatıp temizliyor.Forbix gts 35 i de test ettim koltuklarda vs iz bırakmıyor gayette temizliyor hoş bir kokusu var.Plastik aksamlarda vs sulandırarak kullanın dıyorda her ihtimale karşı yinede torpido vs gibi yerlerde kullanmayın.Ama dediğim gibi kumaş koltuk paspas jant içi temizlemede gercekten iş görüyor.

Ufuk
13-01-2016, 15:28
3lt si 25tl ise alırım jant temizliği için..
Dükkan vs tarzı biryerden alabilirmiyiz var mı bilginiz ?

ozan gülle
13-01-2016, 17:55
Jant temizliği için işe yarar mı bu ki?

ÜSTÜNERC
13-01-2016, 18:06
Jant temizliği için işe yarar mı bu ki?

ben aldım bugun test ettim kirli yere sıkıp fırcayla temizlemek gerekiyor.Direk sıktığımız gibi kiri indirmiyor.

By_emre
13-01-2016, 18:15
Banyo fayans temizleyicisini kullandım gercekten beyazlatıp temizliyor.Forbix gts 35 i de test ettim koltuklarda vs iz bırakmıyor gayette temizliyor hoş bir kokusu var.Plastik aksamlarda vs sulandırarak kullanın dıyorda her ihtimale karşı yinede torpido vs gibi yerlerde kullanmayın.Ama dediğim gibi kumaş koltuk paspas jant içi temizlemede gercekten iş görüyor.

Yorumun için teşekkür ediyorum bende şu finallar bi bitse hondanın içini bi güzel temizliycem :) tavanıda yapıcam inş sorun olmaz

ozan gülle
13-01-2016, 18:42
ben aldım bugun test ettim kirli yere sıkıp fırcayla temizlemek gerekiyor.Direk sıktığımız gibi kiri indirmiyor.

Jantın boyasına zarar vermesin bide öyle bi durum geldi aklıma

Maxi
13-01-2016, 18:48
arkadaşlar jant temizlemek için jant temizleme spreyi alın bence
çok anlamam ama jant temizlik sıvıları çok farklı kimyasalar
hele sonaxın var bende, bir sıkıyorum oz lara, ayna.. çal çal oyna :)