PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakarya kaporta ustası yardım

Kagan_KOÇAK
15-01-2016, 14:18
Arkadaşlar e34 aracım var kaporta boyaya sokucam kendi kaportacım çok yoğun olduğu ve sadece kazalı araba yaptıkları için şuan için yapamam dedi.Çürük işinden anlayan gözünü para bürümemiş hakkı neyse onu isteyen temiz esnaf tanıdığı olan varsa yardım bekliyorum.Artvin-Atatürk-Modern sanayi farketmez yeterki düzgün biri olsun teşekkürler.

KÖROĞLU
15-01-2016, 14:50
Atatürk sanayi de parçacı akrabam var, onun eşi dostu çoktur. Girişte solda opel parçacısı Özgür oto. Ondan fikir alabilirsin yakınsan.

Ben yine Atatürk sanayi girişinde sağdan 3 ya da 4. dükkan olması lazım (ismi hatırlayamadım) birkaç aracımı yapmıştı, memnun kalmıştım.

Gidip görüşmen faydana olur.

driftboy
15-01-2016, 15:41
Erenler elmas otel karşısı kaportacı mustafa, yavaş iş yapar belki 1 i 1.5 alır ama işçiliği 10 numara. 4 tane taklalı araba yaptırdım 2 sine tavan koydu başka kimse yapamazdı öyle.

Kagan_KOÇAK
15-01-2016, 16:32
Erenler elmas otel karşısı kaportacı mustafa, yavaş iş yapar belki 1 i 1.5 alır ama işçiliği 10 numara. 4 tane taklalı araba yaptırdım 2 sine tavan koydu başka kimse yapamazdı öyle.

Bir görüşeyim bakalım ne kadar fiyat vericek birde kış olduğu için hepsi çok yoğun kimse yardımcı olmuyor tanıdık vasısatıyla gidince bir ihtimal ondan foruma danışayım dedim :)

Atatürk sanayi de parçacı akrabam var, onun eşi dostu çoktur. Girişte solda opel parçacısı Özgür oto. Ondan fikir alabilirsin yakınsan.

Ben yine Atatürk sanayi girişinde sağdan 3 ya da 4. dükkan olması lazım (ismi hatırlayamadım) birkaç aracımı yapmıştı, memnun kalmıştım.

Gidip görüşmen faydana olur.

Yarın gezicem bir sanayide uğrarım olmazsa orayada,işçiliği güzel ve çürük işinden anlayan bir usta benim işimi görücektir.

rekord2000
15-01-2016, 17:22
Modern sanayii Ceylan kaporta, özgür Kap gönderdi dersen sana bi tarih verir çürük çarık anasını ağlatır yapar. Suan ben restorasyonumu bitirmek üzereyim, muhteşem yardımcıları var şiddetle tavsiye ederim.

Kagan_KOÇAK
15-01-2016, 19:58
Modern sanayii Ceylan kaporta, özgür Kap gönderdi dersen sana bi tarih verir çürük çarık anasını ağlatır yapar. Suan ben restorasyonumu bitirmek üzereyim, muhteşem yardımcıları var şiddetle tavsiye ederim.
Abi özeldende cevapladım yarın gidip görüşücem inşallah fiyatta ve tarihtede anlaşırsak bırakırım arabayı

BthnKrkt
15-01-2016, 20:25

Behiç abiye bendende selamlar

rekord2000
15-01-2016, 20:41
Behiç abiye bendende selamlar

Aleyküm selam, p.tesı iletirim selamı :)

ECD
15-01-2016, 21:14
Maşallah korkulur öyle ustalardan :D