PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Datça'dan Merhaba

livaneli
20-01-2016, 22:44
Merhabalar,
Ben Muğla'dan Uğur ÖZBAY. Muğla'nın Datça ilçesinde yaşayan 1977 doğumlu bir Türkçe Öğretmeniyim.
1996 model bir BMW e34 5.20ia aracım var Forumumuzu e34 m5'le ilgili bir arama sırasında keşfettim; bulduğum konuyu okuyunca seviyeli yazışmaları beğenerek ve üyesi olduğum bmwteam'deki bazı arkadaşların burada olduğunu görerek üye oldum.
Herkese saygılar sunarım.
,

Sebring
20-01-2016, 22:51
Hoşgeldiniz.Tüm Datça'ya selamlar.Doğa harikadır bu mevsimde şimdi...

bad cat
20-01-2016, 22:58
hoş geldiniz.

aybarsdnr
20-01-2016, 23:27
Hocam hoşgeldiniz. Bizim de 20 senedir Palamutbükünde yazlığımız var. Eskiden 3 ay kalıyordum ama yaş ilerledi, senede 1 hafta kalıyoruz en fazla onda da tadı damağımızda kalıyor

BahadırALTUN
20-01-2016, 23:50
Uğur Hocam Hoşgeldin.

livaneli
21-01-2016, 15:09
Hoşgeldiniz.Tüm Datça'ya selamlar.Doğa harikadır bu mevsimde şimdi...

Teşekkür ederim, hoş bulduk.Birkaç gündür yağmur var ama yemyeşil her yer;
dün yağmurdan sonra denize girenler vardı; özenmedim desem yalan olur :)

hoş geldiniz.

Teşekkür ederim.

Hocam hoşgeldiniz. Bizim de 20 senedir Palamutbükünde yazlığımız var. Eskiden 3 ay kalıyordum ama yaş ilerledi, senede 1 hafta kalıyoruz en fazla onda da tadı damağımızda kalıyor

Hoş buldum, teşekkür ederim.Yazlı kışlı burdayız işimiz gereği; gerçekten harika bir yer.Palamutbükü'ne sık gider gelirim.

Uğur Hocam Hoşgeldin.

Hoş buldum Bahadır Abi.Teşekkürler.

ardaokkabas
22-01-2016, 19:48
Hoşgeldiniz efendim :)

livaneli
23-01-2016, 15:06
Hoşgeldiniz efendim :)

Hoş buldum efendim, teşekkür ederim.

Shadow_Dancer
23-01-2016, 15:08
Benim başlıgı daciadan selamlar diye okumam da ayrı bi olay tabi :D

Hoşgeldiniz hocam.

cagalazade
23-01-2016, 15:18
bir Marmarisli olarak hoş geldin diyorum dostum :) geçen sene ovabükü-iskele arasında cirit attım resmen, bu sene kısmetse yine oradayız inşallah

ProdriveSTI
23-01-2016, 16:45
Hoşgeldiniz örtmenim,keyifli forumlar dilerim. :D

veliazak
23-01-2016, 18:32
Hoş geldin hocam, keyifli forumlar.

livaneli
23-01-2016, 23:38
Hepinize teşekkür eder, saygılar sunarım.
Buralara gelebilecek dostlarla her zaman görüşmek isterim :)

MBuğra
24-01-2016, 01:39
Öncelikle hoşgeldiniz.

Türkiye'de çok yer gezdim ama Datça kadar güzelini hiç görmedim diyebilirim. Bundan 5 sene önce 1 hafta Billurkent'te kalmıştım, hala damağımdadır o tatil. Hem turistik bir bölgede olup da hem de o kadar sakin, huzurlu ve dokunulmamış kalmasına şaşırmıştım. Kendime hep derim, ileride emekli olduğumda ya Datça'ya ya da Çanakkale'ye yerleşirim diye.

Demem o ki, Türkiye'nin bence yaşanabilecek en güzel yerinde yaşıyorsunuz :)

Neyse, tekrardan hoşgeldiniz. Keyifli forumlar :)

sahinek
24-01-2016, 02:50
Hoşgeldiniz hocam benim de ilk mesajım bu

2011 senesinde ailecek tatil yaptık tadı damağımızda kaldı ama yolları gözümüzü korkutuyor çok virajlı olmasından dolayı

slowmotion
24-01-2016, 08:44
Hocam hoş geldiniz, iyi forumlar. Doğum yerim Köyceğiz'e selamlar.

Not : Türkçe öğretmeni olduğunuzdan yazdıklarımı iki kez kontrol ettim, ama yine de hata yaptığıma eminim. :)

SinanAdalı
24-01-2016, 11:24
Hoşgeldiniz örtmenim iyi forumlar saygılar :)

livaneli
24-01-2016, 13:04
Öncelikle hoşgeldiniz.

Türkiye'de çok yer gezdim ama Datça kadar güzelini hiç görmedim diyebilirim. Bundan 5 sene önce 1 hafta Billurkent'te kalmıştım, hala damağımdadır o tatil. Hem turistik bir bölgede olup da hem de o kadar sakin, huzurlu ve dokunulmamış kalmasına şaşırmıştım. Kendime hep derim, ileride emekli olduğumda ya Datça'ya ya da Çanakkale'ye yerleşirim diye.

Demem o ki, Türkiye'nin bence yaşanabilecek en güzel yerinde yaşıyorsunuz :)

Neyse, tekrardan hoşgeldiniz. Keyifli forumlar :)

Teşekkür ederim."Yavaş şehir"liğin bu kadar yakıştığı çok az yer vardır.Merkezlere uzaklığı sayesinde sakin kalmış olduğunu sanıyorum.
Çanakkale 18 Mart Üni. mezunuyum,4 yıl da öğretmenlik yaptım Ayvacık/ Gülpınar'da ; oradan geldik Datça'ya. Zevk sahibisiniz; emeklilik arzularımız tamamen aynı :)

Hoşgeldiniz hocam benim de ilk mesajım bu

2011 senesinde ailecek tatil yaptık tadı damağımızda kaldı ama yolları gözümüzü korkutuyor çok virajlı olmasından dolayı
Hoş buldum , teşekkürler.
Gide gele alıştık yollara, dediğiniz gibi daima tetikte olmak lazım.Anlatılanlara göre eskiden daha kötüymüş yollar.Şoförün manzara izlemesi felaket olur buralarda :)

Hocam hoş geldiniz, iyi forumlar. Doğum yerim Köyceğiz'e selamlar.

Not : Türkçe öğretmeni olduğunuzdan yazdıklarımı iki kez kontrol ettim, ama yine de hata yaptığıma eminim. :)
:) Çok teşekkür ederim,
Gider gelirim ara sıra Köyceğiz taraflarına, insanlarının teklifsizliği ve rahatlığı çok hoşuma gider. :)
Her şeyi doğru yazacağız diye bir şart yok, dillerin temeli işaret yani yazı değil ses yani konuşma olduğu için sınavlar dışında çok da önemli değil yazım kuralları.
Babaannemin okuma yazması yoktu ama on yedi yıllık öğretmenliğim,yıllarca yazıp okumam sonucunda bile onun kadar güzel ve etkili kullanamıyorum Türkçemi.

Hoşgeldiniz örtmenim iyi forumlar saygılar :)

Hoş buldum Sinan Bey, saygılar benden sizlere...

KA®ANLIK
25-01-2016, 08:44
abi datça dedin beni benden aldın.
Ablamların yazlığına her sene gelmeye çalışırım datça'ya :)
koyları harika, ovabükü'nden balımı ve bademimi almadan dönmem !

muhteşem bir yer, ama oteller yapılmaya başlandı yavaş yavaş kargı'nın oralara bu sene gördüğüm kadarı ile :(

hoşgeldiniz.

dgoo
25-01-2016, 08:58
Yine Datça'dan Yine Uğur ÖZBEY var biran o buralar ne alaka dedi. Yaş ve branşlar farklıymış.
Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar...

mrbars
25-01-2016, 11:02
ooo fahri memleketimden, hoşgeldin Uğur.

84'den beri yazları tüm çocukluğum ve gençliğim Datça'da geçti. Ne zaman çalışmaya başladık savsakladık.
Pederle valide senenin 5 ayı Datça'da yaşıyor. Onlar da öğretmen, emekli :)

Beni rahatlatan bir yer Datça
Gözümü kapadığımda 7 kat'tan taaa Kargı'ya kadar yürürüm
Mare'nin oradaki dalga sesleri kulağımda
Kumluk plajında ayaklarım ıslanır
Bülent Abi'nin otelde akşam yemeğimi bile yerim hayallerimde
Kargı'da Mesut Abi'de kavunum rakım önümde
25 yıllık dostlarla limanda gabaklarda biralar
Can Yücel'in mısraları ve küfürleri kulağımda

50imde kendimi emekli edip yerleşeceğim ve şu fani dünyanın nihayetinde toprağına karışmak istediğim yer.

peyyyzz
25-01-2016, 12:29
hocam hoşgeldiniz , keyifli forumlar :)

Orhan
25-01-2016, 12:33
hoşgeldiniz keyifli forumlar

streetracer_nos
25-01-2016, 12:35
hoşgeldiniz, keyifli forumlar

livaneli
27-01-2016, 00:07
Herkese teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım, böyle güzel bir karşılama görmedim :)
@dgoo , gerçekten ben Uğur ÖZBAY'ım :) Uğur ÖZBEY de eminim benden güzel bir bey efendidir.
@ mrbars , şairane sözlerinizden belli ki zevk sahibisiniz; gelirseniz görüşelim, bir duble rakı ısmarlarım; muhabbetinize değer :)

tolgaaydın
27-01-2016, 07:05
Hocam hoş geldiniz, keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle :)

mertxx
27-01-2016, 10:05
Hoşgeldiniz,

Maalesef çok geç gidebildiğim ama özellikle koylarına aşık olduğum guzide mekanımız.Orada yaşadığınız için çok şanslısınız bizlere de kısmet olur inşallah.İyi forumlar...