PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : Þile de öneribileceðiniz otel

Engin G.
29-02-2016, 19:24
Öncelikle herkese iyi forumlar kardeþlerim ve abilerim mart ayýnýn 2. haftasý pazar ptesi bir süpriz için ben kýz arkadaþm ve bi çift arkadaþýmýz aðva tarafýnda bir gece konaklamalýk güzel bi mekan bakýyoruz ama hiç biyerde kalmaya gitmediðim için o taradta bir iþletme bilmiyorum ama nehir kenarýndaki otellerden bahsetiler felan internette hangi siteye baksam bir otel için iyi yorum göremedim sizin bildiðiniz bir yer varmý acaba ??

þimdiden teþekkürler :))

wiesmann
29-02-2016, 21:03
þile de woodyville' de kaldým diziler filan çekilmiþ gidilecek yer deðil açýkçasý tavsiye etmem. odalar pis konforsuz. merkezde ünlü bir balýk restoran vardý. orasý deðerlendirilebilir.

nehir kenarýnda kahvaltý yaptým bana pahalý geldi açýkçasý..

Ome_RS
29-02-2016, 21:10
Öneri deðilde sakýn ola Shelale otele gitmeyin. Adýnda meymenet yok zaten shemale gibi :D
14 þubatta eþimle gitmiþtik kuzenimde eþiyle gelmiþti. Ýþim gereði çok fazla otelde kalmýþýmdýr ama burasý ömrüm boyunca kaldýðým en kötü oteldi. Temizliðinden suyuna tesisine kadar berbat bir yer. Sakýn.
Aðvaya kadar gitmiþken Kasapoðlu steak kesin gidin. Fiyat uygun ve etleri çok lezzetli. Kanat ve köfte öneririm.

GKD
29-02-2016, 21:34
þilede deðirmen otelde kalýnabilir kaliteli bir yer odalarý falan gayet iyi aðva tarafýný pek bilmiyorum

Ome_RS
29-02-2016, 21:39
Fiyatýndan ve tarih uymadýðýndan dolayý gitmediðim önerilecek otel Aðva'da Beyaz Ev'dir. Kesinlikle memnun kalýrsýnýz ama oda sayýsý az ve raðbet çok. Uzun süre önceden rezervasyon yaptýrmanýz gerekli.

Engin G.
29-02-2016, 23:27
þile de woodyville' de kaldým diziler filan çekilmiþ gidilecek yer deðil açýkçasý tavsiye etmem. odalar pis konforsuz. merkezde ünlü bir balýk restoran vardý. orasý deðerlendirilebilir.

nehir kenarýnda kahvaltý yaptým bana pahalý geldi açýkçasý..

Balýk restorantý aklýma yazdým deðerlendirebilir otel konusundada çok teþekkürler

þilede deðirmen otelde kalýnabilir kaliteli bir yer odalarý falan gayet iyi aðva tarafýný pek bilmiyorum
þile ne kadar uzak kalýr bilmiyorum ama oteli listeme aldým çok teþekkürler

Öneri deðilde sakýn ola Shelale otele gitmeyin. Adýnda meymenet yok zaten shemale gibi :D
14 þubatta eþimle gitmiþtik kuzenimde eþiyle gelmiþti. Ýþim gereði çok fazla otelde kalmýþýmdýr ama burasý ömrüm boyunca kaldýðým en kötü oteldi. Temizliðinden suyuna tesisine kadar berbat bir yer. Sakýn.
Aðvaya kadar gitmiþken Kasapoðlu steak kesin gidin. Fiyat uygun ve etleri çok lezzetli. Kanat ve köfte öneririm.

hahahah oteli aklýma yazdým uðramam bile ama kasaoðlu çok cazip geldi mutlaka uðramaya çalýþacam çok teþekkürler

Fiyatýndan ve tarih uymadýðýndan dolayý gitmediðim önerilecek otel Aðva'da Beyaz Ev'dir. Kesinlikle memnun kalýrsýnýz ama oda sayýsý az ve raðbet çok. Uzun süre önceden rezervasyon yaptýrmanýz gerekli.

listeme aldým yarýn bende bi uðrayacam çok teþekkürler bilgi için

bu arada bi güncel çekelim paradise oteli buldum bilgisi olan varmý sanýrým çýlgýn dershanenin çekildiði yermiþ ama iþletme hakkýnda pek yorum ulamadým bilen vardýr elbet bu foruma guven tam þimdiden teþekkürler :))

sushida
01-03-2016, 01:30
Merhaba;

20 gun kadar once Fener Motel'e gitmistim.Memnun kaldim.Tavsiye ederim.

HarunToprak
01-03-2016, 07:57
Þileye gitme oteller vasat,pek gezilecek yerde yok bana göre.

Aðva daha iyi alternatif ordan önerilen bir otele gidersen daha keyifli geçecektir.

murat-m
01-03-2016, 08:19
þile'de sadece gece konaklama için þeref otel'in öneririm.çok eski bir tesis fakat sadece balkon manzarasý için kal derim. bir týk daha iyi bir yer ararsan þile resort'u dene. 2 kiþi oda kahvaltý 150 liraydý 2 hafta önce. akþam eðlence için Fusa ya da Kristal'e gidin derim. (Cumartesi için) Þimdiden iyi eðlenceler.

emresener
01-03-2016, 08:21
otellerin fiyatlarý oldukça balon ve hizmet sýfýr aðdava.. onun yerine istanbulda güzel bir 5 yýldýzlý otelde konaklayabilirsin haftasonu ;) spasý var havuzu var en azýndan kaliteli.

ben aðvaya gittim. balýkçýcýsýndan kahvaltýcýsýna oteline herkes bir kazýklama peþinde.

wiesmann
01-03-2016, 09:05
otellerin fiyatlarý oldukça balon ve hizmet sýfýr aðdava.. onun yerine istanbulda güzel bir 5 yýldýzlý otelde konaklayabilirsin haftasonu ;) spasý var havuzu var en azýndan kaliteli.

ben aðvaya gittim. balýkçýcýsýndan kahvaltýcýsýna oteline herkes bir kazýklama peþinde.

kesinlikle doðru. yanlýþ hatýrlamýyorsam o nehir kenarýnda 2 kiþi kahvaltýya 100tl vermiþtim.

artýk daha çok termali havuzu güzel olan yerleri kovalýyorum. Yalova' daki termale bakabilirsin. Ankara' dakilere Eskiþehir rixos' u öneririm.

ccoskun
01-03-2016, 09:52
grupanyada büyükada princess otelde kahvaltý dahil çift kiþi 139 lira :)

AliGizda
01-03-2016, 10:20
Ben Aðva' da Club Grand Becassier Otel' de kaldým gölün kenarýnda gerçekten çok güzeldi, çok memnun kaldým. Önünde yeterli düzeyde bir yeþillik vardý futbol falan oynamýþtýk. Otelin deniz bisikletleri ile gölde gezdik epeyi falan güzeldi ve çok rahatlatmýþtý beni. Odalarý çok güzeldi. Tavsiye ederim.

clioGT
01-03-2016, 10:21
hohooovvv
buyukada princess i allah bildiði gibi yapsýn:)

geçen sene ya da bi evveli gittik, akþam dýþarý çýktýk yeme içmeye dönüþte gece kapýda kaldýk:)
hahahahhahahahahaha

XoR
01-03-2016, 10:27

5 Yýldýza bile gerek yok, yeni açýlan bu tarz oteller þuan yep yeni ve hizmet kaliteside çok iyidir

Four Points by Sheraton Istanbul Batisehir

http://www.starwoodhotels.com/fourpoints/property/overview/index.html?propertyID=4095&language=en_US

Haftasonuna kahvaltý dahil 49 Euro fiyat veriyor

ccoskun
01-03-2016, 10:28
5 Yýldýza bile gerek yok, yeni açýlan bu tarz oteller þuan yep yeni ve hizmet kaliteside çok iyidir

Hotel in Istanbul | Four Points by Sheraton Istanbul Batisehir (http://www.starwoodhotels.com/fourpoints/property/overview/index.html?propertyID=4095&language=en_US)

2 kiþi mi 49 avro

XoR
01-03-2016, 10:30
2 kiþi mi 49 avro

Fiyat alýrken 2 kiþi seçtim web sitesinden :icon_tup:

ccoskun
01-03-2016, 10:31
Fiyat alýrken 2 kiþi seçtim web sitesinden :icon_tup:

güzel rakam abi :)

XoR
01-03-2016, 10:33
güzel rakam abi :)

Aynen valla 150 liraya bence oldukça uygun.

Aðva Þile tarafý tabiki doða olarak güzel ama gidiþ geliþ çekilecek Trafik çilesi var bide :D

clioGT
01-03-2016, 10:34

http://www.starwoodhotels.com/fourpoints/property/overview/index.html?propertyID=4095&language=en_US

abi peki böyle güzel istanbul manzalarý, balkonunda keyif yapýlabilecek otel tavsiyen var mý?

XoR
01-03-2016, 10:36
abi peki böyle güzel istanbul manzalarý, balkonunda keyif yapýlabilecek otel tavsiyen var mý?

Istanbulda manzaralý balkonu olan tek otel Hilton Harbiye moruk :) güvenlik prosedürleri sebebiyle otellerde camlar dahi açýlmýyor (tam olarak) artýk :D

ccoskun
01-03-2016, 10:39
adamý þileden soðuttuk yemin ederim neyse dur bi açýk kapý býrakyým yine ben aslýnda þilede günlük kiralýk villa felanda bulunabilir :):):)

emir91
01-03-2016, 10:42
Bir düðün için 2,3 sene önce bulumuþtum burada konaklamadým ama çok þirin biryerdi http://casalavanda.com.tr/ana-sayfa/

johnie
01-03-2016, 10:42
konuyu cortlatmayalým da

kafa dinlemek için hafta sonluk, baþka öneri var mý madem ? Þile & Aðva baya negatif yorumlar aldý, alternatif var mý ?

Doða ile iç içe, yürüyüþ yapýlacak yer olursa daha iyi olur..

clioGT
01-03-2016, 10:44
Istanbulda manzaralý balkonu olan tek otel Hilton Harbiye moruk :) güvenlik prosedürleri sebebiyle otellerde camlar dahi açýlmýyor (tam olarak) artýk :D

vay anaýný ya

bi keyif yapcaz... hilton harbiyede var mý o imkan peki o da dahil mi bu güvenlik zamazingosuna?

XoR
01-03-2016, 11:29
vay anaýný ya

bi keyif yapcaz... hilton harbiyede var mý o imkan peki o da dahil mi bu güvenlik zamazingosuna?

Var var balkona çýkýp ayaklarýný uzatýp keyif yapabilirsin boðaz manzaralý :)

XoR
01-03-2016, 11:30
konuyu cortlatmayalým da

kafa dinlemek için hafta sonluk, baþka öneri var mý madem ? Þile & Aðva baya negatif yorumlar aldý, alternatif var mý ?

Doða ile iç içe, yürüyüþ yapýlacak yer olursa daha iyi olur..

Ýðneadaya gidilebilir

Yolu biraz tehlikeli dikkatli olmakta fayda var :)

http://igneada.com/

Engin G.
01-03-2016, 18:39
Merhaba;

20 gun kadar once Fener Motel'e gitmistim.Memnun kaldim.Tavsiye ederim.

Þileye gitme oteller vasat,pek gezilecek yerde yok bana göre.

Aðva daha iyi alternatif ordan önerilen bir otele gidersen daha keyifli geçecektir.

Þile deðil zaten aðvada nehir kenarý biyer istiyorum

þile'de sadece gece konaklama için þeref otel'in öneririm.çok eski bir tesis fakat sadece balkon manzarasý için kal derim. bir týk daha iyi bir yer ararsan þile resort'u dene. 2 kiþi oda kahvaltý 150 liraydý 2 hafta önce. akþam eðlence için Fusa ya da Kristal'e gidin derim. (Cumartesi için) Þimdiden iyi eðlenceler.
teþekkürler bilgi için deðerlerndirmeye aldým

aslýnda istanbul karmaþasýndan kaçýp doðada kafa dinlemek amaçlý aðvayý tercih ettim ama hala olumlu bir yer bulamadým malasef ilginiz için teþekkürler

grupanyada büyükada princess otelde kahvaltý dahil çift kiþi 139 lira :)
buyukada kalsýn ya bence aðva daha iyidir valla :)

Ben Aðva' da Club Grand Becassier Otel' de kaldým gölün kenarýnda gerçekten çok güzeldi, çok memnun kaldým. Önünde yeterli düzeyde bir yeþillik vardý futbol falan oynamýþtýk. Otelin deniz bisikletleri ile gölde gezdik epeyi falan güzeldi ve çok rahatlatmýþtý beni. Odalarý çok güzeldi. Tavsiye ederim.
çok teþekkürler bilgi için deðerlerndirmeye aldým oteli

adamý þileden soðuttuk yemin ederim neyse dur bi açýk kapý býrakyým yine ben aslýnda þilede günlük kiralýk villa felanda bulunabilir :):):)
hhahah soðutmaktan ziyade daha adam akýllý 2 3 kiþi dýþýnda kimseden iyi birþet söylenmedi kiralýk villada gayet mantýklýymýþ aslýnda hiç düþünmemiþtim listeye ekledim açýkcasý

Bir düðün için 2,3 sene önce bulumuþtum burada konaklamadým ama çok þirin biryerdi Casa Lavanda Butik Otel - Åžile Balayı Otelleri - Ä°stanbul Spa Otel - ANA SAYFA (http://casalavanda.com.tr/ana-sayfa/)
deðerlendirmeye aldým çok teþekkürler ilginiz için

arkadaþlar göl kenerýnda bir yer bakmaya kadar indim istediðim tek þey odanýn temiz olmasý ve kafamý dinlemek açýkcasý tek amaç bu hala arayýþ içindeyim yorum yapan herkese çok teþekkürler :)

rahatsýz
01-03-2016, 18:44
yakýnda bu aðva vss þileye kimse gitmeyecek, servis kalitesi vs zaten rezalet, direkt müsteri kazýklamaya odaklý esnafý var. he manzara, hava efsane ama otelleri, resturantlarý çok çok kötü iþletiliyor.

emresener
01-03-2016, 19:05
iznik gölü kenarýnda bi otel vardý çok güzel. nasip olmadý gitmek ama bi bak derim
aðvadan daha kolay gidersin gibimi geliyor :D en azýndan bursa yolu temiz yani.

http://www.iznikaskania.com/

Engin G.
01-03-2016, 19:23
yakýnda bu aðva vss þileye kimse gitmeyecek, servis kalitesi vs zaten rezalet, direkt müsteri kazýklamaya odaklý esnafý var. he manzara, hava efsane ama otelleri, resturantlarý çok çok kötü iþletiliyor.
aynen öyle aslýnda güzel bi hizmetle çok güzel iþler çýkacaktýr ama iþletmeler deðerini bilmiyo malasef :(

iznik gölü kenarýnda bi otel vardý çok güzel. nasip olmadý gitmek ama bi bak derim
aðvadan daha kolay gidersin gibimi geliyor :D en azýndan bursa yolu temiz yani.

http://www.iznikaskania.com/

iznik ne bilim uzak gibi gözüküyo ama listeye aldým valla :)

emresener
01-03-2016, 19:32
aynen öyle aslýnda güzel bi hizmetle çok güzel iþler çýkacaktýr ama iþletmeler deðerini bilmiyo malasef :(

iznik ne bilim uzak gibi gözüküyo ama listeye aldým valla :)

köprüyü atladýnmý körfezi dolaþarak ön plakasý 2 saate varýrsýn :D

ckrc
27-03-2016, 11:41
Forumdan Aðva tarafýnda otel iþleten, tanýdýðý olan var mý acaba?

Haftaya hafta içi gidilecek þekilde konaklayacaðýz ama,yardýmcý olabilecek var mý?

Teþekkürler.

Dodoo
27-03-2016, 12:34
Forumdan Aðva tarafýnda otel iþleten, tanýdýðý olan var mý acaba?

Haftaya hafta içi gidilecek þekilde konaklayacaðýz ama,yardýmcý olabilecek var mý?

Teþekkürler.

Konudaki yorumlardan sonra çýkmaz bence. :)

Ufuk
27-03-2016, 12:43
***** baharýn geliþi ile vakit buldukça ufak ufak kaçamaklar yapmaya baþladýk.
Ýstanbula yakýn günübirlik gidilecek yerlerde tavsiyeleriniz var mý ?
Bolu tarafýna gittim orasý tamam.
Sapanca kartepe vs tamam.
Kefken tarafý nasýldýr ?
þile aðva riva sevmiyorum pek.

Onurkk06
26-08-2016, 17:22
Aðva da bu hafta sonu Robins Nest otele gideceðim ilk defa o tarafa gidecem olumlu olumsuz yorum yaparým