PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da otomatik şanzıman ustası?

d3n1s
08-03-2016, 08:10
Arkadaşlar, W210 kasa Mercedes E200'ümüz var (kompressor olmayan, atmo motor) Bunun otomatik şanzımanını hakkıyla dağıtıp toplayabilecek, şanzıman hakkındaki şikayetlerimizi giderebilecek, işinin ehli bir otomatik şanzıman ustası arıyoruz, bildiğiniz, yönlendirebileceğiniz kim vardır?

altugkocer
08-03-2016, 08:32
Aydoğmuş şanzıman var şaşmazda. Ne zaman önünden geçsem bütün liftler dolu. Birkaç arkadaşım dsg sorunlarını orada çözmüştü. 6 ay ya da 1 sene garanti de vermişlerdi. Arayıp bilgi alınabilir.

Burak Mehmet
08-03-2016, 08:40
http://www.tunagaraji.com/

kesinlikle başkasına gitmem ...

d3n1s
08-03-2016, 12:10
Aydoğmuş şanzıman var şaşmazda. Ne zaman önünden geçsem bütün liftler dolu. Birkaç arkadaşım dsg sorunlarını orada çözmüştü. 6 ay ya da 1 sene garanti de vermişlerdi. Arayıp bilgi alınabilir.

Altuğ'cum, Aydoğmuş şanzıman genel olarak ünlü bir yer ama son zamanlarda olumsuz şeyler duymaya başladık haklarında. Bu yüzden ayağımız gitmiyo Aydoğmuş'a :/

http://www.tunagaraji.com/

kesinlikle başkasına gitmem ...

Tuna Garajı'nı duymuştum, bi gidip konuşmakta fayda var gibi. Teşekkür ederim :)

Tunacan
08-03-2016, 12:11
Altuğ'cum, Aydoğmuş şanzıman genel olarak ünlü bir yer ama son zamanlarda olumsuz şeyler duymaya başladık haklarında. Bu yüzden ayağımız gitmiyo Aydoğmuş'a :/

Tuna Garajı'nı duymuştum, bi gidip konuşmakta fayda var gibi. Teşekkür ederim :)

Tuna Garajında Sermet Ustayı bul. Selamımı da söyle yardımcı olur...

d3n1s
08-03-2016, 12:17
Tuna Garajında Sermet Ustayı bul. Selamımı da söyle yardımcı olur...

Özelden yazıyorum :)

CUB
08-03-2016, 12:32
Söylenen tüm isimler iyidir.
Mersedes ise Ergün ustada çok iyidir. Çok fazla mercedes yapar.
Bu arada ben otomatik şanzıman yedek parçacısyım şaşmaz oto sanayide , parça konusunda yardımcı olmaya çalışırım.

altugkocer
08-03-2016, 12:41

Doğrudur valla, parayı bulup da değişmeyen esnaflar oldukça az artık

evolution_9
08-03-2016, 12:47

++++++++++++++++++++++++++1

300E
08-03-2016, 17:23
Aydoğmuş şanzumana 1.9 TDİ otomatik bora bırakmıştık, bir türlü çözememişlerdi problemini, yeni şanzuman falan bulunup takılmıştı, birşeyleri ters yapmışlardı, gene çözülmemişti.. :)

d3n1s
10-03-2016, 10:22
Söylenen tüm isimler iyidir.
Mersedes ise Ergün ustada çok iyidir. Çok fazla mercedes yapar.
Bu arada ben otomatik şanzıman yedek parçacısyım şaşmaz oto sanayide , parça konusunda yardımcı olmaya çalışırım.

Çok teşekkür ederim ilgileriniz için :) Özelden yazıyorum detaylar için

Doğrudur valla, parayı bulup da değişmeyen esnaflar oldukça az artık

Tamamen kötüdür diyemem, kimseyi kötülemek de istemem kesinlikle. Kulağımıza böyle şeyler geldi, o kadar. En iyi usta bile hata yapabilir, en kötü ustanın elinden de sanat eseri çıkabilir, ikisinin de örnekleri dolu :)

Tunacan
10-03-2016, 10:23
Naaptın gittin mi?

Doğu
10-03-2016, 20:13
patronun lincoln ve bir kaç amerikanını tunaya götürüyorlar yıllardır. çok memnunlar

d3n1s
11-03-2016, 08:50
Daha götüremedik aracı. Araç abimin, hem onun işleri hem benim işlerim bu ara çok yoğun olduğundan götüremedik. Herkese ilgileri için çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız :)