PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul / Avcılar Borusan'da Tanıdığı Olan var mıdır ?

KA®ANLIK
24-03-2016, 13:12
Arkadaşlar, bir araç var full borusan avcılar bakımlı.
Araç sahibi ile gidip, servis geçmişini alıyoruz problem yok. Fakat bir de bir tanıdık bulsak aracı cihaza bağlayıp aracın gözüken bir arızası var mıdır diye kontrol ettirmek istiyorum. Telefonla sordum, geçmiş bilgileri verebiliyoruz fakat cihaza bağlayamıyoruz dediler.
Parasıyla arıza tespiti yaptırmak istesem cihaz bağlayıp bakmayacak mısınız dedim, mevcut bir arızası varsa bağlayabiliriz dediler :)

Yazılı birşey almasam da olur, zaten vermiyorlar.
bi tanıdık bulsak, bir baksak arızası falan varmıdır diye daha çok içime sinecek.

var mıdır bu konu hakkında yardım edebilecek biri ?

Octane
24-03-2016, 13:15
Sanayide bağlayın. Niye borusan da borusan diye tutturuyorsunuz ki? Vereceğiniz 30 40 lira hiç tanımadığınız yerde.

Borusandaki makineler özel bmwnin yurtdışından geliyor falan değil. Bunlar dedikodu.

KA®ANLIK
24-03-2016, 13:26
Sanayide bağlayın. Niye borusan da borusan diye tutturuyorsunuz ki? Vereceğiniz 30 40 lira hiç tanımadığınız yerde.

Borusandaki makineler özel bmwnin yurtdışından geliyor falan değil. Bunlar dedikodu.

Ciddi mi ?
bende onların ki uzaydan iniyor sanmıştım...
"Alet"leri özel daha "zevkli" oluyor sanmıştım...

Avcılar tarafında güvenilir özel servis varsa olur tabiki.
Maslak demeyin, gündüz trafiği git-gel zor olacak.

hkkcn
24-03-2016, 16:59
Ciddi mi ?
bende onların ki uzaydan iniyor sanmıştım...
"Alet"leri özel daha "zevkli" oluyor sanmıştım...

Avcılar tarafında güvenilir özel servis varsa olur tabiki.
Maslak demeyin, gündüz trafiği git-gel zor olacak.
esenyurt fatih oto sanayi sitesi aydın otomotiv aydın abiye ulaşıp can yolladı komşunuz derseniz yardımcı olur.b kapısından girip dümdüz inin 300 400mt sonra sağda kalır.hayırlı olsun şimdiden.

Berkan
25-03-2016, 00:55
Satis danismani Sezai var da zamanindaki nickiyle STeaM sizin konuya yardimci olurmu bilmiyorum

Bolkar1st
25-03-2016, 10:24
Bildigim kadarıyla expertiz bile yapmıyorlar ariza olmadigi sürece cihazda bağlamazlar. Gidin dışarıda bir Bosch servisine yada muadil baska orda herseyi cikar.

Ufuk
27-03-2016, 12:47
Araç sahibiyle gidip ''arabam yürümüyo arıza mı var bakarmısınız tekledi güç kesti vs'' diye sallasın araç sahibi. Elbet bağlarlar makineye o ara bişey çıktı mı diye sorarsınız :D

MK8800
27-03-2016, 13:15
Araç sahibiyle gidip ''arabam yürümüyo arıza mı var bakarmısınız tekledi güç kesti vs'' diye sallasın araç sahibi. Elbet bağlarlar makineye o ara bişey çıktı mı diye sorarsınız :D

Atakan'la çok takılıyorsun

Ufuk
27-03-2016, 13:17
Atakan'la çok takılıyorsun

dıırırır smoke weed everyday :D