PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Airbnb İlan Açmak

alp1903
01-04-2016, 15:44
Arkadaşlar daha önce bu siteden ilan açtınız mı nasıl işliyor düzen bilgisi olan birisi yardım ederse sevinirim. Kendimize ait yazlıklar mevcut elimizde burdanda vermek istiyoruz kiraya. Daha önce burası ile çalışan oldu mu?

johnie
01-04-2016, 16:16
patron yurt dışına çıkarken, oradan kiralıyorum genelde.
bende şehir içi ve yazlık olaylarında orayı tercih ediyorum.
%10 gibi bir komisyon alıyor sanırım.
İşin enteresanı, karşınızda bir muhatap olacak kişi yok - sormak istediklerinizi vs soramıyorsunuz.
eğer işi oturtursan ve iyi de yorumlar gelir ise kalan kişilerden, iş yapma olasılığın çok fazla.

alp1903
01-04-2016, 16:47
Booking ve Airbnb düşünüyoruz, yabancı müşteriler için. O yüzden sormak istedim yardımcı olucak kişiler varmı burda o grupla çalışanlar.

rdmmm
01-04-2016, 23:40
Bir arkadaşım kullanıyor airbnb yi evini kiraya vermek için gayette iyi para kazanıyor. İlan ne kadar detaylı olursa o kadar iyi oluyor. Arkadaşım evle ilgili bilgilerin yanında evin bulunduğu yer ile ilgili bilgileri de ilanına koydu nerede ne yenir, etraftaki cafeler, mekanlar, ulaşım vs vs. Takvimden de müsait zamanları işaretliyorsun. Evi kiralamak isteyen ilanı inceleyip sistem üzerinden seninle iletişime geçiyor daha detaylı bilgi almak için. Anlaşılırsa geleceği tarihi saati söylüyor anahtarı teslim ediyorsun çıkarken alıyorsun yada yedek anahtarın varsa evde bir yere bırakmasını istiyorsun o kadar. Kiraladığında da parayı sistem alıyor daha sonra paypal hesabına yolluyor.

alihan11
02-04-2016, 15:07
Amerikadayken kendi evimizi veriyordukda orda sistem oturmustu eviniz ne kadar guzel imkanlariniz ne kadar coksa o kadar fiyat yazabilirisiniz ama dedikleri gibi yorumlar cok etkili