PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 08.04.2016 Cuma gunu Denizliden Kocaeli ye

sinanbaysal
05-04-2016, 10:02
Merhaba arkadaslar baslıkta belırttıgım tarıhte Denızlı'den Kocaelı ye gelıcem yol uzerınde Afyon Kutahya Bılecık Sakarya uzerınde kargo parca vs olanı varsa getırebılırım. 05434463930. Saat 17-18 cıvarlarında cıkıcam yola.

burcinkarabacak
05-04-2016, 10:06
Kirlilik gibi olursa kusura bakmayın... Ama sağduyunuz için kutlamak istedim. Çok güzel bir düşünce

Saygılar

Aero
05-04-2016, 11:36
Sadece sesli düşünüyorum, bu iyi niyetinizi tesadüfen gören kötü niyetli bir kişi sizinle irtibata geçse ve size bir koli verse, o kolinin içinde bomba, uyuşturucu veya farklı bir şey olsa ve siz bir çevirmeye girseniz. Nasıl izah edersiniz?

gökan
05-04-2016, 11:46
keşke ızmırden gecseydın aydından ızmıre bır parcam vardı::S

brs852
05-04-2016, 11:56
Kirlilik gibi olursa kusura bakmayın... Ama sağduyunuz için kutlamak istedim. Çok güzel bir düşünce

Saygılar

birde forumda bolt yazmak yasak ceza alabilirsiniz bunun için

sinanbaysal
05-04-2016, 12:09

Saygılar
Teşekkür ederim.

Sadece sesli düşünüyorum, bu iyi niyetinizi tesadüfen gören kötü niyetli bir kişi sizinle irtibata geçse ve size bir koli verse, o kolinin içinde bomba, uyuşturucu veya farklı bir şey olsa ve siz bir çevirmeye girseniz. Nasıl izah edersiniz?

Hocam zaten siteye yenı uye olan yada msj sayısı cok az olan bırınden tanımadıgım yada ortak tanıdık cıkmadığı surece. Kaldı ki böyle düşünürsek ohoo hiç bişi yapmayalım ozaman :)

keşke ızmırden gecseydın aydından ızmıre bır parcam vardı::S
Malesef :)

birde forumda bolt yazmak yasak ceza alabilirsiniz bunun için

sinanbaysal
05-04-2016, 12:10

Edit; eksık yazmısım.

Hocam zaten siteye yenı uye olan yada msj sayısı cok az olan bırınden tanımadıgım yada ortak tanıdık cıkmadığı surece boyle bısey ıcın rısk almam. Kaldı ki böyle düşünürsek ohoo hiç bişi yapmayalım ozaman

sinanbaysal
05-04-2016, 15:28
guncel yola cıkıs saatım 12-13 saatlerı olarak degıstı.