PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Binbircesit.com ücret iadesi yapmıyor. Ne yapabiliriz?

2jz
22-04-2016, 14:33
Arkadaşlar merhaba.

Geçen hafta bir arkadaşım elektronik ürün alacaktı. Akakce.com fiyat arama motorundan baktık binbircesit.com isimli site güzel bir indirimle satıyor.

11.04.2016 tarihinde siteye mesaj attık ve stoklarında bulunduğunu teyit ettik. Stokta bulunduğunu ve 3 gün içinde teslim edileceğini söylediler. Bizde kredi kartıyla ödeme yaptık ve satın aldık.

15.04.2016 tarihinde baktık ürün hala elimize ulaşmadı. Siteyle iletişime girdik "ürün elimizde yok malesef ücreti iade edelim" dediler. Neyse uzatmasık meseleyi geri iade edin dedik.

18.04.2016 tarihinde hesaba baktık geri ödeme yapılmamış. Yeniden iletişime geçtik "hafta sonu muhasebe çalışmıyordu gün içinde ödeme iade yapılacak" denildi.

22.04.2016 tarihi yani bugün hesaba baktık ücret hala iade edilmemiş. Sabah yazdım adamlara saat 15'e kadar iade alamazsam yasal takibe başlarım diye. "Hemen ilgileniyorum kusura bakmayın" denmesine rağmen hesapta yeller esiyor.

Şimdi biz bu durumda ne yapabiliriz?

XSi
22-04-2016, 14:41
Sizi bkm ye şikayet edice sanal posunuzu iptal ettiricem diye tehdit et bence :)

MCN21
22-04-2016, 15:07
Geri odeme icin belli sureleri var bildigim kadariyla. Umarim maduriyetiniz cozulur ama bilinmedik sitelerden alisveris yapmamaya dikkat edin

onurc
22-04-2016, 15:16
cıceksepetınde calısırken ben , bizdede aynısı oluyordu,hesapa gecmemıs olabilir,havuza bakılmasını söyleyin bankanıza,bazen havuzda kalıyordu, çok nadir de olsa..

2jz
22-04-2016, 15:23
cıceksepetınde calısırken ben , bizdede aynısı oluyordu,hesapa gecmemıs olabilir,havuza bakılmasını söyleyin bankanıza,bazen havuzda kalıyordu, çok nadir de olsa..

Bankadan teyit ettim onu. Adamlar işlem yapmamışlar hiç.

Geri odeme icin belli sureleri var bildigim kadariyla. Umarim maduriyetiniz cozulur ama bilinmedik sitelerden alisveris yapmamaya dikkat edin

Bankadan teyit ettim para havuzada düşmemiş. Onu daha önce kontrol etmiştim. Keyfi uzattılar süreyi.

Sizi bkm ye şikayet edice sanal posunuzu iptal ettiricem diye tehdit et bence :)

Abi adamlara bir haftadır yazıyoruz. 15.45'te dediğini yazdım. İban numarası istedi. Para 16.16 itibarıyla hesaba düştü. Çok sağol valla :D

Sti_Ozan
22-04-2016, 15:42
Taktik belliymiste isi bilmek lazim iste :D