PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tuv muayene tekrari ile ilgili

aqustic
26-05-2016, 18:29
Arkadaslar muayenede arka frenden kaldim.Halbuki 2 gun once testte sapma yoktu.Neyse fren merkezlerini degistirince sorun duzeldi.Fakat muayene tekrari icin cuma ve cumartesi Konya merkez tuv dolu gozukuyor.Benim de hafta sonu izmire donmem gerekiyo.Acaba sabah erkenden tuve gidip rica etsem durumumu anlatsam muayene tekrarina girebilir miyim?Yoksa kasmaya gerek yok mu?Obur turlu hafta sonu otobusle gidicem ,muayeneye kardesim arabayi hafta ici sokacak,tekrar gelip gidicem bi suru iş.Ne yapabilirim?

hndcrx
26-05-2016, 18:40
inandırırabilirsen belki yaparlar ama gene de bi çağrı merkezini ara sor derim.
belki onların yönlendirmesi ile olabilir.durumu izah edersen.

aqustic
26-05-2016, 18:48
Cagri merkezi diger istasyonlarda yaptirabilirsin diyor.Bakiyorum yakin ilcelerde dolu.Muayene tekrarinin ayni istasyonda yapma zorunlulugu ortadan kalkmis fakat bizim vosvoslarda lpg ruhsata isletmek biraz zor ve sikintili oldugu icin lpg falan söküldü.Yarin gidip ikna etmeyi deneyecegim oyle gozukuyo.Bir anda butun planim alt ust oldu

hndcrx
26-05-2016, 18:53
Cagri merkezi diger istasyonlarda yaptirabilirsin diyor.Bakiyorum yakin ilcelerde dolu.Muayene tekrarinin ayni istasyonda yapma zorunlulugu ortadan kalkmis fakat bizim vosvoslarda lpg ruhsata isletmek biraz zor ve sikintili oldugu icin lpg falan söküldü.Yarin gidip ikna etmeyi deneyecegim oyle gozukuyo.Bir anda butun planim alt ust oldu

muayene tekrarının aynı merkezde olması zorunluluğunun kalkması iyi olmuş.
ben şilede muayeneden kalmıştım.muayene tekrarına zar zor gitmiştim işlerimden ötürü.
gerçi 1 aylık süreyi doldurup yakında bi yerde yaptırsam da belki aynı şey olacaktı.bi dünya benzin yakmıştım :)
inşallah hallolur

İbrahim33
26-05-2016, 18:54
randevu olmadan muayeneye giremezsin. tekrar falan farketmiyor.

emp:)
26-05-2016, 18:57
Muayenede sadece arka fren sapmasından kaldıysanız, başka bir kusur bulunmadıysa direk randevu vs almadan istasyona gidin. Sıraya bile girmen durumu söylediğinizde sadece fren testi yapıp, onay sonrası vizeyi vereceklerdir.

emp:)
26-05-2016, 19:00
En son girdiğimde durum böyleydi, edit geri gelsin:D

AliGizda
27-05-2016, 07:09
Bende bu ayın 7' sinde muayeneye girdim, sağ rotil başında boşluk varmış kaldı hemen hallettim ve o güne tekrar randevu verdiler. Çağrı merkezi hemen sıra veriyor şansınızı bir daha deneyin derim.

Muharrem C.80
27-05-2016, 15:43
Evet aynı istasyon zorunluluğu kalktı. Randevusuz işlem istanbulda yapıyorlar çok kez şahit oldum. Anadoluyu bilmem.