PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : otopark fk2 typeR test videosu

Burak Demirci
02-06-2016, 23:43
7.14 ıle 7.28 arası iyice işler çığırdan çıkıyor ;);) güzel ve içten bir test olmuş başarılar

https://www.youtube.com/watch?v=NdfHThGEHSk

UNAL
03-06-2016, 00:26
Kesinlikle otoparkın özlenen tarzı 'panpa ruhu' serisi
Bence sırf kurumsallaşma sebebiyle çıkarıldıysa bu içerikler, bu tarz için bir sayfa daha açabilirler o da otopart olur :) hem kendilerini tanıtmaları daha hızlanır

O değilde typer piyasası yine karışacak :P

lowfamilia
03-06-2016, 01:18
kilit var asılıyor araba çırpınıyooo çekiyo önü ant abinin zevkten dört köşe oluşu virajlarda :D kilitli önden çeker candır :D

Tayfun.O
03-06-2016, 03:04
En beğenmediklerinim arasına bu video yu da aldım.
Gevurun arabası gibi kullanmışlar her vites de kesiciye sokmak, tam debriyaj oturmadan vites atmak bunlar nedir ya içim acıdı.
İnsan biraz saygı gösterir şu arabaya

twin
03-06-2016, 09:28
Bende baya beğendim videoyu hatta videodan ilanlara bakasım bile geldi :D

Black_Eagle
03-06-2016, 09:46
Gevurun arabası gibi kullanmışlar her vites de kesiciye sokmak, tam debriyaj oturmadan vites atmak bunlar nedir ya içim acıdı.

4000 devirde vites değiştirip sahilde gezer gibi takılmıycaklardı herhalde. Araba bunun için yapılmış zaten yeterli dayanıklılığı vardır diye düşünüyorum.

sweap07
03-06-2016, 09:49
7.24 sn de agladım resmen ya hahahaha cok ıyı be :D

lucky Jackal
03-06-2016, 10:14
video dan sonra type-r fiyatlarına bakanlar? :)

lowfamilia
03-06-2016, 10:56

o arabadı şanzıman soğutması bizim araçların motor soğutma aksamından daha iyi en fazla baskı sıyırırır dahada birşey olmaz.

lowfamilia
03-06-2016, 10:59
video dan sonra type-r fiyatlarına bakanlar? :)

abi sıfırına baktım abi golf gti fiyatına böyle bi araba veriyorlar adamlar napsın bu japonlar daha napsın adamlar Türkleri sevdiği kadar başka bi milleti sevmediler biz hala ermeni soykırımını kabul eden adamların arabalarını alıyoruz. :D

fthdrn
03-06-2016, 11:06
Ne kadar çok taraflı konuşmuşlar. İyice profesyonel olmuş otopark.

Er34
03-06-2016, 11:18
Biri alanlar inşallah düzgün kullanır 10 sene sonra biz kullanıcaz yazmış. Güldürdü :D

Gayet güzel bir testti.

Tayfun.O
03-06-2016, 12:55
o arabadı şanzıman soğutması bizim araçların motor soğutma aksamından daha iyi en fazla baskı sıyırırır dahada birşey olmaz.

Tabi canım en fazla baskı sıyırır :D
İsterse nitrojenle soğutsunlar bu şekilde vites değiştirmek muhakkak zarar vericektir. Kütürt sesini duyan bir ben değilim heral de

Tayfun.O
03-06-2016, 13:03
4000 devirde vites değiştirip sahilde gezer gibi takılmıycaklardı herhalde. Araba bunun için yapılmış zaten yeterli dayanıklılığı vardır diye düşünüyorum.

Hiç bir mekanik aksam debraj tam oturmadan vites atmaya dayanacağını sanmıyorum çok kaba kullanmışlar. Kesicideyken vites falan atmak buna hangi araba dayanmış

Mr.Bilal
03-06-2016, 13:48
Acemi gibi kullanmış...bizler için değil kendileri için video yapmışlar gibi duruyor.

Ome_RS
03-06-2016, 14:18
Hiç bir mekanik aksam debraj tam oturmadan vites atmaya dayanacağını sanmıyorum çok kaba kullanmışlar. Kesicideyken vites falan atmak buna hangi araba dayanmış

Ahh ahh Hondaların dili olsa da konuşsa.
Ne vti lar ne typer lar ne şartlarda vites atımına maruz kaldı sen biliyormusun?
Ateşli Ataşehir gecelerine katılsaydın anlardın dediklerimi :)
bayağı roll kovalamış bir arac alıp üzerine 2 sene kadar bende roll kastırmıştım ve neredeyse normal kullanımımda dahil tüm vitesler kesicide atardım hiç birşey olmadı. üzerinden 5.5 sene geçti hala aynı debriyajı kullanıyorlar.

lowfamilia
03-06-2016, 14:25
Ahh ahh Hondaların dili olsa da konuşsa.
Ne vti lar ne typer lar ne şartlarda vites atımına maruz kaldı sen biliyormusun?
Ateşli Ataşehir gecelerine katılsaydın anlardın dediklerimi :)
bayağı roll kovalamış bir arac alıp üzerine 2 sene kadar bende roll kastırmıştım ve neredeyse normal kullanımımda dahil tüm vitesler kesicide atardım hiç birşey olmadı. üzerinden 5.5 sene geçti hala aynı debriyajı kullanıyorlar.

+123124124 Kesici görmeden vites atılmış honda getirin bakın civic demiyorum honda getirin insignia ile takas edicem :D

meganes
03-06-2016, 14:27
+123124124 Kesici görmeden vites atılmış honda getirin bakın civic demiyorum honda getirin insignia ile takas edicem :D

İstanbulda oturuyorum,arabanı getir notere gidelim :goz:

lowfamilia
03-06-2016, 14:32

Tabi canım en fazla baskı sıyırır :D
İsterse nitrojenle soğutsunlar bu şekilde vites değiştirmek muhakkak zarar vericektir. Kütürt sesini duyan bir ben değilim heral de

vti ila kesici görmeden vites atmadan Ortaca-Antalya arası gittim 1 saat 40 dkkada girdim 248km ulan o zaman bile tık demedi kaç model araba 2016 typerın mı şanzımanı arıza yapcak :D

lowfamilia
03-06-2016, 14:33
İstanbulda oturuyorum,arabanı getir notere gidelim :goz:

şimdi bi kere bile kesiciye girmedi mi hondan :D

16EC813
03-06-2016, 14:43
Honda Hayat Onda :) çok mu duygusal oldu ne

16EC813
03-06-2016, 14:45
Bana o videodaki tayparı getirin Krx le deneyip ölçü alcam :)

Tayfun.O
03-06-2016, 14:54
Atın atın ayağınızı gaz pedalından çekmeden atın banane . Bana ne oluyorsa sanki :D şanzıman dağıtıp , motor kol çıkarttığı zaman . Forumda o usta bana bunu yaptı bu usta bana bu kadar fiyat çekti diye" dolandırılma" konusu açmayın da :D

16EC813
03-06-2016, 14:57
Atın atın ayağınızı gaz pedalından çekmeden atın banane . Bana ne oluyorsa sanki :D şanzıman dağıtıp , motor kol çıkarttığı zaman . Forumda o usta bana bunu yaptı bu usta bana bu kadar fiyat çekti diye" dolandırılma" konusu açmayın da :D

Atın atın eskimiş çoraplarınızı atın , jil geliyor :) reklamı geldi aklıma çok güldüm dedem :)

AliDogukan
03-06-2016, 15:02

Merhaba Tayfun.Evet vitesler özensiz atılmış,ara ara kesiciye düşülmüş.Ep3 ile durur halde 10 saniye kesicide bekleyip bir anda debriyajı bırakıp bir 10 saniye daha sara sara kesicide gidip woaaa tedawiii oldukkk diyenler için yorumunu çok merak ediyorum açıkçası :)

burakgunay
03-06-2016, 15:02

biraderim her seyde haklısın iyi güzel de ayagı kaldırmadan vites atınca niye kol çıkıyor?
Hondaya yabancı olduğun belli o problem değil bence de hatır hutur vites atılmamalı ama videoda bir sıkıntı yok. hatta ben olsam test arabasının pistte iyice canını alırım, sokakta mı yapıcak adam? girmiş piste babalar gibi gazlıcak etcek tabi napcak.

burakgunay
03-06-2016, 15:05
Abi boş viteste kesici yapmak, alev atsın diye kasmak vs. vs. olaylarında haklısınız ama adam virajın ortasında, 3ten 4e alsa, debriyajı bıraktıgı gibi tekrar basıp 3e geri düşmesi gerekli. Orda her mantıklı şoför/kullanıcı/pilot gibi kesiciye bırakıyor arabayı zaman kaybı yaşamamak ve elleri direksiyondan çekmemek için.
Bu kadar kılı kırk yarmayın, gazlanan herhangi araba kesiciye girebilir bunda problem yok, işi bu kesicinin daha fazla devir dönmesini engelleyip aşınmaya hararete vs engel olmak. yeter ki gereksiz saçma sapan durumlarda yapılmasın, halk arasında boş viteste yapılmasın.

Tayfun.O
03-06-2016, 15:13
Atın atın eskimiş çoraplarınızı atın , jil geliyor :) reklamı geldi aklıma çok güldüm dedem :)

Eyvallah abi :DD
Benim içim acıyor gerçekten. Kişiden kişiye değişir ben alınan zevkten daha çok zarar gördüğünü düşünüyorum

Berkan
03-06-2016, 16:10
potamyalı s2000 in dili olsada konuşşa :hehe:

UNAL
03-06-2016, 16:18
Hondanın zaten bir 535 xdrive gibi ‘elit’ bir araç yapma çabası yokki, bu aracın kitlesinin bu arabayı alıp otobanda 150 ile cc kurup gitmek için almaz
Veya efsane olsun diye ürettiği, sayılı olarak satabileceği model de typer değil.
Tam tersine bu araç çıksın gazlasın diye satılıyor. ‘En’ olma çabası olsa çift kavramanın en hızlı vites atanımızdan 10 kat daha hızlı vites değiştirdiğini hepimiz biliyoruz.
Bu limitör olayının bir satış politikası olduğunu da inkar edemeyiz, şöyle örnek vermek isterim hondanın 1.6 fabrikasyon olarak tüplü ürettiği, triptonik fb7 civicler manuelde kullanılırken limitör yapmaya izin veriyor ama 2 litrelik otomatik vitesli bir Alman aracı buna izin vermiyor. Bunun sebebi de bir beklentiyi karşılaması şüphesiz. (Hatta otopark ekibi de bu videoda aynı şekilde beklentiyi karşılamış bence.)
Kim ne derse desin 10 kişiden 9 u ‘kesici’ ye giriyor ve hatta bundan keyifte alıyor, ister vites kaçırdığı zaman olsun ister bilinçli yapılmış olsun. 30 kere el değiştirmiş 10.000’lerce kilometre gazlamış ep3lerden hala kapak açmamışlar varsa bence bu kesinlikle ve kesinlikle fk2 ler için referans teşkil eder.
DBS - SUS videoları, forumun fenomen 10 konusundan biridir sanırım. Şimdi sırf fk2 limitöre düşmüş diye eleştirel yaklaşmak ne kadar doğru bilemedim. Umarım fk2 typerda da böyle çekişmeli videolar izleriz.

rebeloghy
03-06-2016, 16:35
Honda dediğin böyle kullanılır, normalidir, rutinidir yani. Ayak kaldırmadan vites atınca bozulan Honda mı olur ?

Kol çıkarma vs çok talihsiz hondaya yabancı, 1.2 tsi tadında yorumlar olmuş :)

burakgunay
03-06-2016, 16:39
valla izlerken ayaklarımdan doğru kan çekilmeye başladı, olsa da stres atsak

Burak Demirci
03-06-2016, 16:51
typarla her düzlükde tatatatatata sardırıyorum eve geliyorum gözüm dönmüş hızımı almışım garajdan s2000i alıp her köşe başında yan veriyorum isyan ediyorum bu hayata o yeeee

cuneytturkoglu
04-06-2016, 17:22
typarla her düzlükde tatatatatata sardırıyorum eve geliyorum gözüm dönmüş hızımı almışım garajdan s2000i alıp her köşe başında yan veriyorum isyan ediyorum bu hayata o yeeee

Abiyi birisi sakinleştirsin :D :D

rain man
04-06-2016, 19:30
Açıkçası yakın bir süreye kadar honda ve bilimum benzeri araçlara hep bir antipatim vardı ancak anlıyorum ki kullanıcı kitlesi bunda etken olmuş :)

Gerçekten hele hele eski typer'lar vs bende devir çevirme isteği uyandırıyor. Dizelden uzaklaştırıp artık başka bir şeyler yapmalısın diyor.

Elemanların testine diyeceğim pek bir şey yok. Sadece bu tarz işlerin zamanla kalitesini artacağını düşünen birisi olarak olumsuz eleştiriler yapmak biraz saçma geliyor ama araca bana dahi hitap eden bir typer yapmışlar gerçekten. Korkum sıfır fiyatını geçen satışlara sebep olması.

Uzaktan takip ettiğim kadarıyla bu araçlar çok sayıda gelmiyor (typer, rx8, s2k vs vs) haliyle satıldığı 2. el fiyatlar daha üzücü oluyor. Nasıl kullanıldıkları bir kenara kalsın ederinden fazla istendiğinde insan çaresiz kalıyor. Umarım bu kaderi paylaşmaz bu araç.

GC8 GT
04-06-2016, 20:33
VİRAL reklamların içimize kadar işledigi şu dönemde, çok abartılı bi viral reklam olmuş.
honda satamadı mı typer'ları noldu acaba bilemedim ama reklamları işe yaradı, ben hevesliyim yeni typer a
kırmızı mı? mavi mi?

https://media.makeameme.org/created/MAVI-MI-KIRMIZI.jpg

Burak Demirci
04-06-2016, 23:36
Abiyi birisi sakinleştirsin :D :D
biraz eleştiri mübalağa karışık dem vurma o yazılanı cıddıye alma sen benı bılen bılır arabalarıma ne denlı baktığımı :)

16EC813
04-06-2016, 23:43
Anlatamam görmen lazım :) tabi bu şarkı dediğim ama yaşamak lazım ben mesela bu gün Krx le 1-2-3 vutututu sara sara yani limitöre soka soka bi gazlamışım :) of diyorum bütün haftanın stresini attım
Bu tip araçları da böle zevk-i çıkıyo namıssızın :)

16EC813
04-06-2016, 23:49
http://i.hizliresim.com/qB8ajq.jpg (http://hizliresim.com/qB8ajq)
http://i.hizliresim.com/MJgbo9.jpg (http://hizliresim.com/MJgbo9)

K20 Crx
K24 Taypar
K24 ek
H22 eg
B16 Crx
Subaru sti

Karacabey harası :)

lowfamilia
04-06-2016, 23:52
Honda dediğin böyle kullanılır, normalidir, rutinidir yani. Ayak kaldırmadan vites atınca bozulan Honda mı olur ?

Kol çıkarma vs çok talihsiz hondaya yabancı, 1.2 tsi tadında yorumlar olmuş :)

millet hondayı litre litre yağ yakan 1.4 tsilarla karıştırmış :D

emi-R
05-06-2016, 00:42
VİRAL reklamların içimize kadar işledigi şu dönemde, çok abartılı bi viral reklam olmuş.
honda satamadı mı typer'ları noldu acaba bilemedim ama reklamları işe yaradı, ben hevesliyim yeni typer a
kırmızı mı? mavi mi?

https://media.makeameme.org/created/MAVI-MI-KIRMIZI.jpg
Duygusal olarak kırmızı ama güneş altında mavi lanet bir şey oluyor. Dur şimdi benim de kafam karıştı:confused:

Onurkk06
05-06-2016, 00:50
Hımmmm mavi typer almam için 5 sene boyunca dışarıda çay içmeden maaşıma dokunmadan yaşamam lazım şimdi hesabı yaptım :D

baskan
05-06-2016, 08:08
Dün insta'da, magicpipe mavi renk egzoz videosu denk gelmişti. Meğer karşı komşum almış 2 saat sonra sokakta gazlarken denk geldim. Mavi bir başka :)

kalipson
05-06-2016, 08:14
Araç çok güzel, hatta bi sonraki arabam bile olabilir.Ama biraz abartılı bi tanıtım olmuş. 400 nm tork var diye coşmuş da coşmuşlar. Ne yani... ?? :D Neredeyse camdan atlayacaklar sevinçten :D

Mutlu Değerli
05-06-2016, 09:31
Beyler arabada kilit var. Dağılın.

cuneytturkoglu
05-06-2016, 09:42
biraz eleştiri mübalağa karışık dem vurma o yazılanı cıddıye alma sen benı bılen bılır arabalarıma ne denlı baktığımı :)

Tahmin edebiliyorum abi bende şaka yaptım bende aynı kafadayım :D düzlükde kesici patinaj kasisde 20 saniyede geçeriz.

CRX
05-06-2016, 09:43
testi yapan arkadaşlar belediyede fen işlerinde masa başında çalışıp öğle arasında dur şunu alıp bi test edelim ya modunda :D

bir hondacı olarak video yu beğendim ama olayın heyecanı biraz honda yanlısı gibi aktarılmış :) ama cidden o paralara alınacak bir araba.

Mutlu Değerli
05-06-2016, 09:45

en iyi ben bilirim arabalarına nasıl baktıgını. Alıyor binmiyor...

40yılda 1 kere çıkar dışarı. Onda da alır eline telefonu 77tane farklı poz çeker. Bazen eve çıkar hemen üstünü deiştirir farklılık olsun diye.

Tayyara biner 2bini geçmez, pejo gördümü dayanamaz hatatata başlar :D

S2'le de kafe önlerine çeker kız avlamaya bakar. Check-in'ler felan ''Geldik yine kankilerle'' diye yazar :D

Demirci Adamdır :D

Maxiboost
05-06-2016, 10:41

Ayagimizi gaz pedalindan cekmeden atarsak ne olurda kol cikartir aciklayabilir misin? herkes ogrensin.

LnchCntrl
05-06-2016, 11:22
Araç çok güzel, hatta bi sonraki arabam bile olabilir.Ama biraz abartılı bi tanıtım olmuş. 400 nm tork var diye coşmuş da coşmuşlar. Ne yani... ?? :D Neredeyse camdan atlayacaklar sevinçten :D

Senelerdi atmo takıldık, yıllarca ezildik tork fakiri hondalar diye, altlarda basmayız aga dedik rollerde

sen 200 nm makinayla 1-2-3-4-5 kesici yapan adamlara tc 400 nm bi cihaz verirsen bundan sonra rollar thy rotalarında yapılır

emrekuzdere
05-06-2016, 11:23
Bazı arkadaşlarda tik olmuş artık. Birileri bir ürüne iyi diyorsa kesin reklam ve taraflı düşüncesine kapılıyorlar. İyiye iyi demek fanatiklik olmuş.

kesici
05-06-2016, 11:33
O değilde Sinan abi çok kilo almış yav

Mpower
05-06-2016, 11:40
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1557265384569616&id=1440756352887187&comment_id=1557696654526489&notif_t=like&notif_id=1464335008791447 Hondacıları görünce aklıma bu video geliyor :D

İbrahim Erdem
05-06-2016, 11:46
Bence gayet hoş bir test olmuş eski panpalar ruhu geri gelmiş. Ayrıca diğer araçlarda yaptıkları o konsola tıklatma rafinelik ses sistemi kısımları ile vakit kaybetmemişler. Altlarında herkesin merak ettiği typer var istanbul parktalar adamlar da kaynatmış haliyle yeri gelmiş kesiciye kalmışlar kafadan kaymışlar. Güzel test olmuş.
Ama fazla heyecan yapmışlar zamanında nürburgring de ferrari sürmüş adamlar bunlar hiç hızlı arabaya binmemişler gibi sanki ya da bana öyle geldi.

emrullahkrtpe
05-06-2016, 12:18
Fk2 typer geldi, dün 911 turbo s geldi, haftaya 4c gelecekmiş öyle diyolardı. 911 ve 4c takipçi arabasıymış bu arada :)

ibrahim
05-06-2016, 14:22
keyifli ve güzel anlatımlı bir video olmuş

lowfamilia
05-06-2016, 15:16
senelerdi atmo takıldık, yıllarca ezildik tork fakiri hondalar diye, altlarda basmayız aga dedik rollerde

sen 200 nm makinayla 1-2-3-4-5 kesici yapan adamlara tc 400 nm bi cihaz verirsen bundan sonra rollar thy rotalarında yapılır

+10 :d ....

Eren G.
05-06-2016, 15:37
Senelerdi atmo takıldık, yıllarca ezildik tork fakiri hondalar diye, altlarda basmayız aga dedik rollerde

Adamin kendi arabasi 400hp 500nm M5. Bu adam mi cosacak 400nm torklu hondaya binince ?? Elestiri yapmak icin elestiri yapinca honda fanatilerinden farkiniz kalmiyor.

SMTTKZ
05-06-2016, 15:41
Okuyup,ders çalışıp iyi okulları,üniversiteleri kazanan... Ama hayata dair bir şey öğrenemeyen,selam vermekten aciz,tornavida tutmasını bile bilmeyen bir insan gibi değildir honda
Hondaaa,okuyup iyi yerlere gelemeyip evin büyük oğlu ailesinin zorluklarını üstlenen evlat,mahallenin sevilen abisi gibidir.
Çocukluğunu yaşayamamış gibi, yaşlansada hep içinde küçük bir çocuk vardır.
Gelişmekte olan ülke gibidir...Üstüne çok oyunlar oynanır.
Bim gibidir.

Şaka bi yana :D Güzeldir be honda..
Not :Fanatiğiyim.

blumenberg
05-06-2016, 15:42
çok yapmacık olmuş, adam m5'e biniyor girdiği hareketler tuhaf, tamamen honda kullanıcı odaklı video yapmışlar, taraflı yayın yapıp hit almak sanırım amaç.

Eren G.
05-06-2016, 17:40
Benim de anlamadigim bu adamlar kac senedir bu tip arabalari surmus kisiler. Hadi hic surmedi varsayalim 332 ecoboost mustangin de testi var. M5 gibi bir araca sahip birinin 310hplik arabanin yuruyusunden bu denli etkilenmemesi gerekir. Tamam sinifina gore iyi olabilir ama o zaman da bari belirtin sinifina gore soyle iyi biyle iyi diye. Yani ben boyle coskuyu la ferrari inceleyen adamlarda gormedim.

cuneytturkoglu
05-06-2016, 17:55
O değilde Sinan abi çok kilo almış yav

Adam evlendi :D

Benim görüşüm Sinan abinin arabası m5 olabilir ama her arabanın tadı farklıdır.

LnchCntrl
05-06-2016, 18:23
Adamin kendi arabasi 400hp 500nm M5. Bu adam mi cosacak 400nm torklu hondaya binince ?? Elestiri yapmak icin elestiri yapinca honda fanatilerinden farkiniz kalmiyor.

Yüzünü yıkadıktan sonra yorumumu tekrar oku kardeşim :)

m5 sahibi olmasıyla ilgisi yok çünkü genel hondacılara yazdım ben videoda aracı kullanan kişiye yazmadım :)

GC8 GT
05-06-2016, 18:31
bu araba 160-170 bini hakedecek donanıma sahip gibi gozukuyor.
19 jant, elektronik suspansiyon
Alman ayarında elektronik özellikler..
Fren.
Yürüyen
Motor Guc.
Görseli saglam iç ve dış tasarım.

Super spor Class 1 araba olmuş denir mi?
Bu paraya en ucuz Superspor Class 1 araba mı şimdi bu?
Yıllarca Class 2 fakir ferrarilerine bindik.

Belki bu araba FN2 ayarında düz bi honda olsa idi en fazla 100 bini hakederdi
ama baktıgın zaman özellikler bi HONDA dan fazlası gibi

düz borulu, saglam çatır patır eksozlu bi VİDEOSU yok mu bunun? sesi nası cıkıyor duyalım..

Hevesliyim ben. zaten Aslen hondacıyım. bu beni yıllarca götürür diye dusunuyorum.
yıllarca ksa sürede araba degismelerden yoruldum artık

mehzent
05-06-2016, 20:33
Aahahah video iyimiş bence tek abartısı konforu olmuş :)
Roll vıdeoları dusunce foruma meraklar giderilir bence vıdeo olmadıgından bu negatif yorulmar :)

Onurkk06
05-06-2016, 21:34
Videoda tek beğenmediiğim vites atışlarını hiç becerememiş ama otopark müdavimleri bilir arkadaşların ne kadar içten olduklarını

omrasm01
05-06-2016, 21:53
Viral diyenler kitle propagandası diyenler buna'da marka sempatisi kazanma derler
https://www.youtube.com/watch?v=xc-MPnuzU9I . Forumca karsıt görüşlü olamayı gereksiz eleştiriyi seviyoruz

16EC813
06-06-2016, 00:24
Eleştiri gizli hayranlıktır :)

baskan
06-06-2016, 00:52
Karşı komşumun maşallahı var dipçik gibi. Video'da ses biraz cılız kalmış, gerçekte tınısı çok daha tok ve gür.

https://www.instagram.com/p/BGOsMjpCQeX/

bordeaux
06-06-2016, 22:49
videoyu izledim. marka fanatikliği ve ya viral çabası yok. varsa bile ben bulamadım.

bu adamların videolarının bir çoğunu izledim. hepsi de gayet mantıklı ve tutarlı testlerdi.
mantıklı diyorum çünkü adam arabanın bir yanını beğeniyorsa sebebini de söylüyor.

bir diğer konu ise adam m5 e biniyor bundan heyecan mı alacak konusu.
adamların incelediği araçlara bakın. kaç tanesi 200 hp üzerinde? adam m5 e biniyor sonuçta 116 hp lik arabaya binince çok yavaş hiç yürümüyor falan demesi lazım sanırım bu mantığa göre.

_muhaRRem
07-06-2016, 00:03
hondayı sevmeyen adam bile sabahın olmasını beklemeden her an arabayı almak isteyebilir... Videoo çok beğendim ben.

Otto_Skorzeny
07-06-2016, 03:55
Video çok güzel ama direksiyondaki adam çok itici saçma sapan hareketler sadece bu videoda değil genel olarak böyle. Keşke yandaki renkli gözlü adam tek başına veya başkasıyla beraber anlatsa, test etse.

imprezaWRC
07-06-2016, 12:11
Adamlar şirket olmuş haberimiz yok. (OTOPARKCOM OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.) Şimdi madem şirket kurdun; biraz daha işi ciddiyete dökmekte fayda var diye düşünüyorum. Açıkçası, Sinan'ın her daim ağzı ile kesici taklidi yapması sıkmaya başladı; birader o işi ağzınla değil otomobil ile yap bir kere yap tam olsun. Sinan, bazen doğru kelimeleri bulmak yerine car curt demeyi tercih ediyor veya değişik sesler çıkarıp size o donanımı anlatmaya çalışıyor. (bakınız son Jaguar videosundaki vitesin yukarı aşağı hareketine verdiği tepki...)
Olmamış, beğenmedim demek için değil ama başta yazdığım gibi madem kurumsallaştın madem şirket kurdun o zaman konuşmayı da biraz düzeltmek lazım. Şu, saçma taklitlerden de uzak durmak lazım, şahsen başta da dediğim gibi devir kesici taklidi artık çok sıktı.

16EC813
07-06-2016, 12:58
Eski ep3 leri fena geçer :) bu olmamış :) sözün bittiği yer bi ep3 k20 motoru Swap sahibi olarak bende derin üzüntü içindeyim :)
Yakında bi fk 2 ile Swap k20 Crx İ deneme ihtimali var bende çok merak ediyorum bakalım bizim Swap Crx imiz ne yapacak

GC8 GT
07-06-2016, 13:05
n/a k20 yüklü, HAFİF KASA CRX, fk2'yi geçer, geçebilir.
ama uzunda FK2 avantajlı gibi. top speed'i 290 yapan gördüm instagramda?