PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gmail hesap icin google ulasmak

Kadyr
02-07-2016, 15:42
Merhaba arkadaslar
Istedigim iki hesap var isim soyisim seklinde gmail olarak. Alinmis gorunuyor. Benim soyadimda pek bulunmayan bir soyisim. Hatta evlenecegim kisi icinde baktim zaten o isim soyisimde biri yok facede falanda yok. Istedigim adreslere mail attim kullaniliyormu diye cevap yok. Buyuk ihtimal sehven alinmis hesaplar. Bu konu ile ilgili google nasil ulasabilirim. Google yardimda sadece siradan cevaplar var direkt ulasim yok. Bu hesaplar kullanilmiyorsa ben almak istiyorum ama nasil yapariz bunu

arda35
02-07-2016, 15:53
Google üzerinden bir sonuç alabileceğini sanmıyorum. Hesap sahibine ulaşmaktan başka çıkar yol görünmüyor. Zira hesap sahibi hesabını silse dahi kullanıcı adı boşa çıkmıyor.

https://support.google.com/accounts/answer/61177?hl=tr

Ücretsiz bir hesap için bu kadar uğraşmaya değmez bence. SoyadAd@gmail.com ya da başka alternatifleri deneyin derim.

Kadyr
02-07-2016, 16:11
Evet bunuda okumustum. Cok sacma bir durum aslinda
Simdilik outlook.com.tr olarak aldim ama gmail daha kullanisli oldugu icin dedim sabit hesabimiz olsun ama yalan olucak sanirim:)
Soyisim ad seklinde arasinda . Olarak ta almislar hep

GC8 GT
02-07-2016, 16:59
o iş yaş, belki 3-5 sene sonra boşa düşer.
google cevap filan vermez :)

Kadyr
02-07-2016, 17:01
Saolun arkadaslar outlook ile devam ozaman:)

fthdrn
02-07-2016, 19:52
Sonuna 1 ekleyin bende oyle almistim mecburen.

twin
02-07-2016, 19:59
google ın löyle bir özelliği var belki biliyorsunuzdur mesela xxxx@gmail.com diye bir hesabınız var bunu aldığınız zaman harflerin arasına nokta konmuş şekildeki hesaplar da sizin oluyor mesela xxx.x@gmail.com gibi

Kadyr
02-07-2016, 20:08
Twin bilmiyordum
Fatih 1-2 falan alinmis bir kac deneme daha yapiyorum inaniyorumki biri ibneligine almis:)
Liseli ergen zamanlarimda tr.kadir gibi hesap alacagima soyisimle alsaymisim dururdu kenarda ama ozamanlarda da bilirsiniz insanlar ifsa olmak istemiyordu bende ondan dolayi hic bir yerde soyadimi kullanmamistim

ByMuSt!
02-07-2016, 21:20
ufak bi maliyeti olucak ama ( maliyet siteden siteye değişiyor ) yazılanların dışında bir fikir sunayım :) domain adresi alınıp iletisim@isimsoyisim.com olarak kullanılabilinir

Kadyr
02-07-2016, 22:16
Saol kardesim okadarina gerek yok resmi bir seyimiz yok maksat duzgun mail adresi olarak kari koca kullanalim diye aklima geldi. Alamayacagimizi anladigim icin farkli kombinasyonla aldim. Yada istedigim hesaplari hackletmek gerek:)