PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Giresun a gidiyorum, acil yardim BMW ustasi arıyorum

mert5
09-08-2016, 20:48
Herkese selam, yarin otobusle giresuna gidicem sonrasinda BMW E39 a baktirmak icin usta tavsiyesi veya otoeksper tarzi biyer ariyorum var mi yardimci olacak ilk defa giresuna gidicem
Not yarin cikip 15 saat sonra perşembe sabah orda olacam

aslan
10-08-2016, 06:47
Giresunda Başar var forumada üye ona ulaş yardımcı olur

mert5
10-08-2016, 07:00
Giresunda Başar var forumada üye ona ulaş yardımcı olur

Numarasini veya ulasabilecegim adres verebilir misiniz ?

_driver_
11-08-2016, 00:33
Pm göderdim başka birley olursa mesaj atman yeterli elimden geldiğince yardımcı olurum

mert5
11-08-2016, 13:52
Herkese teşekkürler, basar abi yardim etti sagolsun ama fark ettim ki arabayi cilgin bir hamsi kullaniyodu almaktan vazgectim.

AliGizda
11-08-2016, 15:11
Keşke oraya kadar gitmeden varsa arkadaşın arkadaşına yoksa eğer forumdan birinden rica etseydin gidip baksalardı. Bende çok karşılaştım benzeri durumla elim boş çok döndüm, büyük umutlar ve hayallerle gidip yorgunlukla dönmek koyuyo insana ve giden zamanın ve paran oluyo. Hayırlısı olsun.

KÖROĞLU
11-08-2016, 15:15
Keşke oraya kadar gitmeden varsa arkadaşın arkadaşına yoksa eğer forumdan birinden rica etseydin gidip baksalardı. Bende çok karşılaştım benzeri durumla elim boş çok döndüm, büyük umutlar ve hayallerle gidip yorgunlukla dönmek koyuyo insana ve giden zamanın ve paran oluyo. Hayırlısı olsun.

O yüzden en güzel araba en yakındaki araba. Fantaziye gerek yok, çok bulunmaz bir model değil ise en kısa mesafeden bakmak en güzeli.

Aracımı satıyorum Antepli bir arkadaş yazmış ciddi alıcıyım. Dedim önce eşin dostun varsa gelsin baksın, ya da detaylı foto atayım.

Düşünsene adam gelmiş o kadar yok eli boş dönüyor. Bunun vicdan azabı adamın hakkına girmek rahatsız eder beni.

AliGizda
11-08-2016, 15:48
O yüzden en güzel araba en yakındaki araba. Fantaziye gerek yok, çok bulunmaz bir model değil ise en kısa mesafeden bakmak en güzeli.

Aracımı satıyorum Antepli bir arkadaş yazmış ciddi alıcıyım. Dedim önce eşin dostun varsa gelsin baksın, ya da detaylı foto atayım.

Düşünsene adam gelmiş o kadar yok eli boş dönüyor. Bunun vicdan azabı adamın hakkına girmek rahatsız eder beni.

Ben 10 liralık parça satarken bile İstanbul dışına eşin dostun akraban varsa gelsin baksın, beğenmezse sana göndermiyeyim hiç diyorum abi.

Artık insanlar çok rahat bir şekilde yalan söyleyebiliyorlar, Ankara' dan Mercedes' i alırken ilk çürük yoktu sonra hafif kabarmalar var dedi sonra 3 yerinde oldu dedik daha artmazsa çürükler gelicez gel dedi gittik arka cam altı soldan epey bir çürüktü, sırf eli boş dönmeyelim diye fiyat kırdık aldık geldik.

O sebeple bende tövbe ettim, daha kesinlikle gitmem hele Ankara' ya asla.

Beni İstanbul dışından arayanlara her noktasının fotoğrafını çekiyorum, videosunu çekip gönderiyorum. Kimseyi kandırmaya gerek yok.

KÖROĞLU
11-08-2016, 15:50
AliGizda Samsun'a pert kayıtlı polo 6r sattım. Adama abartmıyorum 80 tane fotoğraf gönderdim. Gelince şu da var bu da var olmasın diye.

Ticaret değişik bir iş bizim mantığımızla alım satım işi zor. Ama doğrusu da bu bence.