PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27 Ağustos 2016 Cumartesi - Alfa Romeo Giulietta

Ouz
28-08-2016, 11:07
Herkese merhabalar,

Uzun bir süre sonra frenlerimin bitecek olması ve semi slick almam dolayısıyla piste çıkabildim. Bu sefer olabildiğince düzgün bi çizgi tutturmaya çalıştım. Arabanın esp'sinin kapanmaması 7. Virajda arabayı öldürüyor. Arabanın yokuş çıkamaması, devir çevirememesi gibi problemler var. Yokuş yukarı hiçbir şekilde gidemiyorum. Tahminimce intercooler'ın küçük olması, hava filtre borusunun motora bakıyor olması, egzozun 51 duz boru olması bunlarda cok buyuk etken. Videodan ölçtüğüm süreye göre en iyi 2.48 yapmışım. Gördüğünüz hatalar, daha iyi yapılabilecek şeyler varsa tüm fikirlerinizi bekliyorum. Videonun son 10dk'sı falan paddock'ta geçiyor. İzlemeseniz de olur :)

Araçtaki ekstralar:

H&R yay
Ön-arka kule gergisi
Yazılım
Downpipe + düz boru
Spor kutu içi filtre
Bonalume dumpvalve

https://youtu.be/Et7z_8O1JGU

levent
28-08-2016, 13:02
Tebrikler Oğuz henüz izleyemiyorum ama evde izleyeceğim :) memnun oldum dün, kum havuzu olmaması sevindirici bu kez ama :)

Ouz
28-08-2016, 13:43
Tebrikler Oğuz henüz izleyemiyorum ama evde izleyeceğim :) memnun oldum dün, kum havuzu olmaması sevindirici bu kez ama :)

Ben de memnun oldum. Kum havuzsuz 3. pist günümü tamamlamış oldum :D

atituti
28-08-2016, 14:26
tribünde sağdaki ben

ilbeyyagci
28-08-2016, 16:48
Pek anlamasam da temiz sürüş olmuş bence. 7'de araç resmen acı çekiyor.. İnşallah süreni artırarak devam edersin :)