PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egzoz

astrakeş
05-09-2016, 22:07
Arkadaşlar selamun aleyküm aracımı satıcam allahın izniyle 1- 1 bucuk aya. Ama içimde kalan bişey var sanayide usta tanıdığım çok ama egzozcu hiç yok, bugune kadar 2 yere sordum onlarda vanalı yapıyorlar 600 tl gibi fiyat istiyorlar replika warexe. Yani amacım kimseyi rahatsız etmek mahalle arasında gar gar gezmek değil kimse yanlış anlamasın oturdugum yer zaten çok sakin bi yer, gidiş geliş otobanda gazlarken biraz keyif almak için yaptırmak istiyorum valla içimde kaldı benzinli arabam varken yaptırayım diye çünkü aracı satınca %99 dizel alıcam hazır varken içimde kalmasın diyorum. Zaten 1 bucuk ay felan binicem bu süre için orta susturuyu iptal edip düz boru çektirmek istiyorum herhangi bi kumanda felan lazım değil boşuna masraf olmasın. Acaba ne kadara yapıyor ustalar bunu forumlarda baktım 50 lira felan diyolar ama tee 2011 de yazılmış allah bilir şimdi ne kadar olmuştur. Araç atmosferik biliyorum alt devirler düşecek ancak satarken orjinale çeviricem yani 1 bucuk 2 ay için alt devirler önemli değil mümkün oldukça düşük bütçeli bişey düşünüyorum acaba ne kadardır aşağı yukarı işçilikle beraber bu düzboru bilen varmı. Araç astra j 1.6 115hp, dediğim gibi satınca dizel alıcam hazır varken bi tadına varayım istiyorum.

skyhigh
05-09-2016, 23:00
sanayiye gidip egsozcuya katalizör ve orta susturucuyu kes oraya boru kaynat de o anlar fiyat maksimum 100 lira ister yani bi nevi düz boru olcak araç

McKrop
06-09-2016, 00:51
Boyle bir sey icin konu acmaniz gerekmiyordu. Forumda online uyelerden random birine pm atsaniz yeterdi. Ya da anlamsiz egzoz manyaklari cok oldugu icin ulkemizde camdan disari bagirsan cevap alirsin :D

ufuksaracci
06-09-2016, 01:00
Yaptırma, milleti rahatsız etme. 50-100 liralık egzozun gürültü dışında bir getirisi olmaz.

ES353
06-09-2016, 09:50
kumandasız yapacağın herşey kafa mikmekten başka bişey değil :D 3 5 gün sonra keşke yaptırmasaydım dersin. en sağlıklısı 2.el temiz 200 300 e bi son susturucu varex(yan sanayi) bulup kat ve ortayıda sötürüp düz boru yaptırıp son a varexide koyman bence.