PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aklımdaki soru..

207rcbd
06-09-2016, 16:06
Selamlar herkeze, İyi forumlar
İsmim çağrı yaşım 20 abimde giriyor foruma bu hesaptan. Son bir kaç haftadır aklımda olan bir soru var herkeze soruyorum burayada sormak istedim. Sohbet konusu olduğu içinde açmakta bi sakınca görmedim varsa konu silinebilir problem yok.
Evet sorumuza gelirsek ''İnsan sevdiği ile mi olmalı? Yoksa Sizi Seven biriyle mi olmalı?.''

MCN21
06-09-2016, 16:11
2 si beraber olmuyor mu :D

Grimlord
06-09-2016, 16:13
4S kuralı her zaman geçerlidir. Şimdi buradan açılımını yazmayım, ayıp olur.

streetracer_nos
06-09-2016, 16:13
Seni seven birisinde kredin daha fazla olur .Daha az sorun çıkar.Kapris naz gibi faktörler pek az olur .Peşinden koşmak zorunda kalmazsın.

Sevdiğin birisinde sürekli tetikte olman lazım naz kapris çekceksin, jest yapcaksın .İlgisini çekmek zorundasın hep vsvs

Tabiki en güzeli karşılıklı sevgi:) Ama mevcut durumda beni seveni tercih ederim

dasemert
06-09-2016, 16:27
Sizi seven birini sevmek yani üstteki postta abinin dediği gibi karşılıklı sevmek en güzeli en temizidir bence.Sevginin yanında saygıda önemli tabi.

Evrenoz
06-09-2016, 16:29
En temizi 2'si ile beraber takılacaksın
mis

suk3b3
06-09-2016, 16:51
sevdiğinle olma kardeş. seni sevenle ol. sende zamanla seversin. aksini yaparsan da ilerde anlarsın ne demek istediğimi

KGüneyli
06-09-2016, 17:09
Daha neler görücem bu forumda acaba :)

300E
06-09-2016, 17:17
Sitenin yeni domaini erkeklersoruyor.com olsun :)

ghibli06
06-09-2016, 17:25
mis

hocam hanım forum takılmıyor sanırım :)

Evrenoz
06-09-2016, 17:27
hocam hanım forum takılmıyor sanırım :)

Yok yok girmiyor o
rahatım burada :D

AliDogukan
06-09-2016, 17:27
Hangisinin göğsü büyükse onla olmalı

Ssamet
06-09-2016, 17:29
Vala bugünlerde bu soruyu bende sormak istiyorum bir tane aday var ama ben gram istemiyorum. Hayırlısı be gülüm diyorum sadece kendime :)

özcan07
06-09-2016, 17:34
Forumda hayra alamet konular olmuyor

AliDogukan
06-09-2016, 17:46
Formulü yukarda yazdım ben,kısa ve net.

Aksi halde Fatih Erkoç'tan ellerim bomboş,yüreğimde bir sızı dizeleri eşliğinde duşta Fatmagül gibi ağlarsınız,benden demesi.

İzzet Göçmen
06-09-2016, 17:48
Seni sevenle bir olmalı zaten ilgi alakadan biraz da karsı taraf sempatik ve güzelse iş zaten bitiyor.

tremx
06-09-2016, 18:07
bu yaşta fazla kafa yorma boşver 30a kadar yolu var :)

SGTI
06-09-2016, 18:28
mis

Bu geldi aklima :D
Sevişirken karınızla konuşur musunuz :D - YouTube (https://youtu.be/iVdUO7LdVNo)

mehmetRS
06-09-2016, 18:31
Seversen yaşlanırsın, sevilirsen haşlanırsın. En güzeli hiç bulaşmamak, mantık çerçevesi dahilinde ikisini bir arada idare edebilmek :)

Met
06-09-2016, 18:31

Hahahahha iyiydi :D

30 a kadar yolu var bence de :D

AşkınS.
06-09-2016, 22:37
Sevdiğin kisi seni sevmiyorsa,ugrasmanin bi mantigi yok.
Seni seveni sevmeye çalış,o da olmuyorsa elanor.

MBuğra
06-09-2016, 23:02
25'ime yeni girdim, üniversiteden de 2 sene önce mezun oldum.

Şu an Facebook zaman tünelim evlenen, evlilik kararı alan, nişanlanan, söz kesen insanların fotoğraflarıyla dolup taşıyor. Arkadaş anlamıyorum, bordrolu işe girince düğün davetiyesi yanında bedava mı veriyolar? Bu ne hız, hele otur bi soluklan yeğenim. Zira en ucuz düğün şu an en az 65k.

Ben mi? Ben de şu an yüksek lisans kasıyorum. Sonumuz hayrolsun. :D

samara
06-09-2016, 23:45
Seni seven birisiyle ol.Senin sevdiğin ile olursan gözün bişey görmez üzülen sen olursun :)

2jz
07-09-2016, 02:22
Kıssadan hisse

Özü sözü bir olan genç erkeğin dört kız arkadaşı vardı ve bir türlü hangisiyle evleneceğine karar veremiyordu. En sonunda doğru kararı verebilmek için bir test yapmaya karar verdi. Her birine 1000$ verdi ve "bu parayı istediğiniz gibi harcayın" dedi.. Birinci kız arkadaşı kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonlarına gitti. Genç erkeğe geri geldiğinde söyle dedi: Senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!" İkinci kız arkadaşı ise genç erkeğin tuttuğu takımın iki kombine biletini, en sevdiği türden bir suru video CD ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve söyle dedi: "Bunlar senin için aldığım hediyeler, eminim seni mutlu edecektir, senin mutlu olmanla bende mutlu olacak." Üçüncü kız arkadaşı ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir sure içerisinde para kendini ikiye katladı ve bu parayı da çeşitli yatırım alanlarında kullandı. Genç adama geri gelerek şöyle dedi : "Bana verdiğin parayı birlikte yaşayacağımız mutlu bir gelecek için çoğalttım, çünkü seni seviyorum!" Dördüncü kız arkadaşı ise bu paranın bir kısmıyla bir suru kitap aldı, kalan kısmıyla ise fakirlere yemek dağıttı. Genç adama geri gelerek söyle dedi: "Verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık olabilmek için bir suru kitap aldım diğer kısmıyla ise senin adına fakirlere yemek dağıttım." Genç erkek dört kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmişti. Karar vermek için epey bir sure düşündü, düşündü. düşündü. ve sonunda büyük memeli olanla evlenmeye karar verdi.

ruudvan
07-09-2016, 02:46
Genc bir erkegin uc kiz arkadasi vardi ve hangisi ile evlenecegine dair karar vermesi gerekiyordu. Bir test yapmaya karar verdi.Her birine 1000 dolar verdi.

Birinci kiz arkadasi kendisine yeni elbiseler ve ayakkabilar aldi, kuafore ve guzellik salonuna gitti. Genc erkege geri geldiginde soyle dedi:

-""Senin icin en guzeli ben olmak istiyorum, cunku seni seviyorum!""

Ikinci kiz arkadasi yeni bir hokey takimi, video ve bir Ay yetecek bira ile geri geldi ve soyle dedi :

-""Bunlar senin icin aldigim hediyeler,cunku seni seviyorum!""

Ucuncu kiz arkadasi bu para ile iyi bir yatirim yapti ve kisa bir sure icersinde para kendini ikiye katladi. Bu kari yine yatirdi ve bu sekilde devam etti.Genc erkege geri geldiginde soyle dedi :

-""Senin bana verdigin parayi cogalttim, birlikte yasayacagimiz gelecek icin, cunku seni seviyorum.""

Genc erkek her uc kiz arkadasinin yaptiklarindan cok etkilenmisti.Bir sure icin ortadan yokoldu ve arkadaslarinin verdigi

cevaplar hakkinda dusundu..

Cok iyi dusundu....

Gercekten cok, cok iyi dusundu....

Bu o kadar kolay verilebilecek bir karar degildi, isi cok zordu...

Cok iyi dusundukten sonra en iri goguslu olan ile evlenmeye karar verdi...

ruudvan
07-09-2016, 02:47
son postu okumadan yazmısım :D

skunk11
07-09-2016, 06:11
Yıllarca sevdiğim işte bu dediklerimin peşinden koştum, hep bir hüsran hep bir sıkıntı.. 1.5 yıldır beni içten kalpten seven kişi ile birlikteyim, zorlukları oluyor ama inan bana alışıyorsun :) Mantıklı olan bu sanki..

BahadırALTUN
07-09-2016, 06:38
Bir sürü , hormon , duygu , açlık , ego olan işte akıl mantık aramayın boşuna. Gittiği yere kadar.

Yigit-Y
07-09-2016, 06:47
Aşk geçicidir

Sevmek saymak ömür boyu sürer anormal bir durum olmadıkça

Mantıklı ise seven birisi var ise nankörlük yapmamak gerek

Bazen kul bir şans yakalar bence seni seveni gündeme ciddi olarak al ve biraz zaman geçir

Senin sevdiğin inanılmaz mesai ister mesai adam yorar köpek olmaktansa sahip olmak daha iyidir

Mantıklı birisi olsun ondan sonra sevmesen bile sevmeye başlarsın mantık insanın asıl sevdiği şeydir

CRX
07-09-2016, 06:56
30. doğum günümü geçtiğimiz günlerde kutladım, bugüne kadar da epeyce çok kısa, kısa, uzun süreli ilişkilerim oldu. Şu anda nasipse evlilik yolunda ilerlediğim biri var. Benim fikrime göre karşındakinin seni daha çok sevdiğini düşündüğün, yaa hadi be bu kadar olur mu cidden diyeceği biri ile bir ömür boyu mutlu olabilir herkes. Zaten hatun milleti sağ olsun bizleri öyle bir yetiştiriyorlar ki belli bir yaştan önce evlenen erkek kurban, sonrasında evlenen ilişkinin kurdu oluyor :D seni seveni zaten içine siniyorsa ister istemez sende seversin, bu dönemde daha fazlasını isteme lüksümüz maalesef yok.

Diyadin
07-09-2016, 07:28
Bu duygulardan ziyade birazda mantığını devreye sokmalısın kardeşim.

Şuan bunları düşünmen için erken 30lara doğru anlıyorsun olay sadece güzel yada seksi kadın değil kişilik karakter herşey önemli bir aile olacaksınız ve kendinize ve topluma bireyler kazandıracaksınız. Çocukları sevmesi bile çok önemli seçeceğin insanın..

Erdem K.
07-09-2016, 07:37
bence ilişki uzmanı Bar35 'e bir danış ...

Bugraaa
07-09-2016, 07:55
nedense şu aklıma geldi :) https://pbs.twimg.com/media/CFoX5yTWMAE7OEr.png

207rcbd
07-09-2016, 11:01
Dün gün içerisinde bu sorunun cevabını buldum bana göre cevap insan sevdiği ile olmalı ve karşılıklı ise bambaşka oluyor.
cevaplar için çok teşekkür ederim. Bu konuyu açmamda ki sebep kafamdaki soru işaretlerinin bir kısmı da olsa gidermekti.
Bazı cevaplara çok güldüm arada böyle konular açmak lazımmış :)))

!KO
07-09-2016, 12:35
valla su devirde hangisi daha zengın ona bakın :D

300E
07-09-2016, 13:01
Bazen seni seven biriyle de olmuyor, hangisin, huyu daha güzelse ona git, ben 3 yıllık ilişkimi bitirdim, halen beni çok seviyor ama, eline fırsat verdikçe beni kısıtlamaya çalışıyor, mesela ailemle gideceğim tatili bile istemediğini söylüyodu, seveni kırmak istemem ama işte insanın huyu güzel olmalı. İlişkide bazı kavramları fazla abartmamalı her iki taraf.

FatihR.
07-09-2016, 13:13
Sevişmiyorsan ikiside fuzuli

dasemert
07-09-2016, 13:16
:D
http://i64.tinypic.com/2igzyjd.jpg

XoR
07-09-2016, 13:28
Büyük memelerin ilerleyen yaş ile birlikte yer çekiminin kurbanı olup yere yaklaşacağını unutmayın

Memiştain :D