PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiyeyi bölüyolar biz bakıyoruz.......

M3CSL
04-12-2008, 23:29
güzel bı yazı okumanınızı tavsıye ederım

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Turkiyeyi_boluyorlar_biz_baki yoruz_210069_4&Newsid=210069&Categoryid=4&wid=150

mrtngn
04-12-2008, 23:40
evet gerckren yavas yavas tükeniyoruzz bitiyoruzzz malesefff..ab olsun terör olsun avrupa olsun hepsi masaallhh yanii:ofk::ofk:

dün gece abbas güçlüyü izlednizmi bilmiyorumm...mehmet ali birand vardı..adam resmen avrupa birğilni savunuyo..yok öle deil bölee yok şu deil bu flnn..fitil oldum yaa bi boğazlayasım geldii:ofk::ofk:

resmen adam türkiyenin kötüye gitmesine seviniyo sankii !!

M3CSL
06-12-2008, 00:49
yok ızlemedım ama tahmın edebılıyorum.. bırandın yorumlarını dıkkatlıca takıp edebılırsenız ınceden ınceye bı dusmanlık var.. neyse google a yahudi türkler yazın çıkar bişiler..:rolleyes:

CallMeInsane
06-12-2008, 02:12
yutacagın lokma agzından buyukse bolerde yersin

Onuralp
06-12-2008, 11:25
Bildiğin bölüyorlar, açlık ve sefalet had safhada. Ama hiçkimsenin sesi çıkmıyor?

BoRa'S
06-12-2008, 14:07
bu kriz böyle devam ederse durumlar çok vahim :(

mgnPower
06-12-2008, 14:13
cok degil bundan 14 yil kadar once liseden mezun olmadan once pazartesi sabahlari cuma aksamlari okunan ISTIKLAL MARSI'nda yollardan gecen yayalarda durur esas durursda iclerinden soylerdi. 10 kasimda saat 09:05de trafikdeki araclar durur arabadan inen iner inmeyen 1 dakika kornaya basardi. simdi dikkat ediyorumda ne ISTIKLAL MARSI'nda durup esas durusa geciyorlar nede 10 kasimda saygi durusuna duruyorlar... yavas yavas benligimizi yitirttiler bizlere. evimi aldigim gunden beri 3 senedir terasdan TURK BAYRAGINI indirmedim ama kimi evler varki ne 29 ekimde ne 10 kasimda ne 30 agustosta hic bir uretle TURK BAYRAGI bile asmiyorlar camlarina balkonlarina... yazik cok yazik ya sev ya terket diyorlar ama terkedecek kadar bile bagimsiz degiliz su gunlerde. hersey bitmedi evet ama hic bir seyde eskisi gibi degil.