PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lastİk tamİr kİtİ tavsİyelerİnİz..

canozgur106
25-01-2017, 11:04
Arkadaşlar en iyi lastik tamir kiti tavsiyeleriniz hangilerdir,çeşitli markalara denk geldim kullandığınız ihtiyaç halinde işimizi görecek olan hangisidir?
İş amaçlı kullandığım araç Transit Courier ticari amaçlı araçlar için üretilmiş olan onlara özel kitler var mıdır?

Faruk_Vtec
25-01-2017, 11:28
en ıyısı Wurth abı, jant ıçını falanda kırletmıyor..

EREN34
25-01-2017, 11:59
Aracın Courier sanırım?

Araçta çakmaktan çalışan pompa çıkmadı mı?

Dora
25-01-2017, 12:13
Peki bu tamir kitlerini kullandıktan sonra lastik normal bi şekilde kullanılabiliyo mu? yoksa bu kitler sadece idareten mi kullandıktan sonra lastik çöp mü oluyo bilgisi olan var mı?

Faruk_Vtec
25-01-2017, 12:37
Peki bu tamir kitlerini kullandıktan sonra lastik normal bi şekilde kullanılabiliyo mu? yoksa bu kitler sadece idareten mi kullandıktan sonra lastik çöp mü oluyo bilgisi olan var mı?

wurth'un urununu kullandıktan sonra yama yaptırmanıza gerek yok eğer yarık vb yoksa tabı..

canozgur106
25-01-2017, 13:41
en ıyısı Wurth abı, jant ıçını falanda kırletmıyor..

Tamam kardeşim bakayım bunun fiyatına

Aracın Courier sanırım?

Araçta çakmaktan çalışan pompa çıkmadı mı?

Avadanlığa bakmadım kardo bakayım :)

EREN34
25-01-2017, 13:43
Avadanlığa bakmadım kardo bakayım :)

Yedek lastik yoksa vardır. Yedek lastik varsa hiç bakma :)

Nightfish
25-01-2017, 13:56
Hazır konu varken, bu ürünler lastik basınç sensörü olan araçlarda kullanılabiliyor mu ?

Lastiklerimi taktırdığım yer bu ürünler kullanıldığında lastik basınç sensörü bozuluyor, yenisini almak gerekiyor bilgisini vermişti.

Faruk_Vtec
25-01-2017, 16:06
Hazır konu varken, bu ürünler lastik basınç sensörü olan araçlarda kullanılabiliyor mu ?

Lastiklerimi taktırdığım yer bu ürünler kullanıldığında lastik basınç sensörü bozuluyor, yenisini almak gerekiyor bilgisini vermişti.

evet doğru bılgı ama ben genede her ıhtımale karşı her arabada bulunmalı dıye duşunuyorum..

bu soğuk kış gününde yada karlı bır havada lastık patladığında lastık değıştırmek yerıne, sensor parası ne kadar olursa olsun herkes verır dıye duşunuyorum.. :)

Nightfish
25-01-2017, 16:09
Faruk_Vtec

Çok teşekkürler cevap için. Aracımdaki çok sevgili lastik basınç sensörleri tek alınmak istenince tanesi yetkili serviste 250 TL civarında. Çekici çağırıp lastikçiye gitsem daha ucuza gelir :)

soch-vtec
25-01-2017, 16:18
geçen gün bridgestone bayiine gittim lastik tamir kiti almak için adam huya geldi. Lastiğe zarar veriyor tavsiye etmiyoruz dedi tanıdıktı satmadan gönderdi beni iş yerinden :D arabamda lastik basınç sensörü vs yok lastiğe dedikleri kadar zarar veriyor mu? Hemen onu sıktıktan sonra lastikçiye gitsem içini temizletip lastiği tamir ettirsem zararı büyük olur mu?

Faruk_Vtec
25-01-2017, 16:30
Faruk_Vtec

Çok teşekkürler cevap için. Aracımdaki çok sevgili lastik basınç sensörleri tek alınmak istenince tanesi yetkili serviste 250 TL civarında. Çekici çağırıp lastikçiye gitsem daha ucuza gelir :)

benım bahsettığım ıhtımal en zor durum ıçın, yanı uzun yol vb yapan arkadaşlar ıçın yolda kalınır yollar kapalı olur çekıcı vb gelmesı saatler sürer mantığı ıle..

yoksa ıstanbul ıçınde her yer benzın ıstasyonu her yer lastıkcı, 250tl ye sensor alana kadar aracı yürütüp lastığı haşat etmek daha mantıklı..

gerçı sensor sağlamda olsa bızım lastıkcıler sökerken onu da bozuyor ya neyse.. :D

canozgur106
26-01-2017, 12:56
Yedek lastik yoksa vardır. Yedek lastik varsa hiç bakma :)

Kanka araç Custom courrier mış :D Var mı yok mu söyle hadiiii

EREN34
26-01-2017, 13:47
Kanka araç Custom courrier mış :D Var mı yok mu söyle hadiiii

Gene her ikisi olabilir :)

Ağırlıklı olarak TR markette yedek lastikli veriliyor. arka tampon altına eğil bak :) Lastik varsa ok.

Yoksa,
şöför kapısını aç, basamakta kapaklı bir göz var. onun içinde TMK dediğiniz tamir kiti bulunur

canozgur106
26-01-2017, 15:34
Gene her ikisi olabilir :)

Ağırlıklı olarak TR markette yedek lastikli veriliyor. arka tampon altına eğil bak :) Lastik varsa ok.

Yoksa,
şöför kapısını aç, basamakta kapaklı bir göz var. onun içinde TMK dediğiniz tamir kiti bulunur

Şansıma tüküreyim istepne var :)

EREN34
26-01-2017, 15:43
Şansıma tüküreyim istepne var :)

Esas şansını sev, tamir kitleri en kalitelisi bile olsa yanaktan yarılmada adamı çaresiz bırakır.

emrtgb
26-01-2017, 15:51
Würth siparişi verdim bugün,nolur nolmaz dursun köşede:)