PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Unico Kasko Hakkinda

EfeTopcu
09-02-2017, 14:41
Bugun baya avantajli kasko yaptirdim, bilgilendirme amacli konuyu actim maksat forum uyelerinin isi gorulsun, baya avantajlı bi olay. Kesinlikle unico ile bi alakam yok pandizotcu adamim :D c2 yi alali 2 ay oldu arac 2006 model 10 yasini gectigi icin ucuk rakamlar cikiyordu 2500-3000tl civarinda. Normalde kaskosuz kolay kolay binmem ama o rakamlari da vermek istemedigim icin yaptirmamistim. Bugun unico sigortadan aradilar ve baya makul bi odeme plani sundular. Teklif ilk basta 2300tl idi o rakamin fazla oldugunu soyleyip reddettim teklifi. 1 saat sonra tekrar aradilar ve 1900 liraya kadar dusurebildigini soyledi, bende degerlendirecegimi soyleyip kapattim. Odeme imkani olarak da; ilk 3 ay ayda 9tl, sonrasinda da toplam tutarı 9 aya bölerek kartımdan aydan aya bloke koymadan cekeceklerini soylediler. Baya da makul geldi bana. Sonrasinda 1900tl yi kabul ettigimi ve kasko yaptirmak icin irtibat kurdugumda biraz daha fiyat calismasi yapip 1900 den 1400 liraya cektigini soyledi piyango oldu resmen :D hemen yaptirdim yarim saat icersinde poliçemi kestiler ve mail attilar, police kesilmis oldu baya da iyi oldu :D kaskonun avantajlari da bildiklerimi yazicam:

Sınırsız yol yardim cekici hizmeti (ariza, hasar, yakıt bittiginde, lastik patladiginda vs).
Sınırsız cam ve far değişimi (far camı ve arac cami catladiginda kirildiginda vs degisim yapiyorlar)
5000tl ye kadar faturalandirilmis jant, body kit, teyp vs odemesi yapiyorlar
Senede 2 defa 15 er gunluk ikame arac (bunun icin ayda 7tl ekstra aliyorlar, istemesseniz ikame arac eklemiyorlar policeye)

Suan aklima gelenler bunlar. Bana baya makul geldi, insanlarin isi gorulsun diye buraya boyle bi konu actim.

Not: verilen fiyata iyi olsa bile hemen baliklama atlamayin :D sıkı bi pazarlikla baya indirim yapiyorlar bilginiz olsun

0212 705 24 24 bu numarayi aradiginizda yardimci oluyorlar.

Bana verilen odeme plani da bu sekilde :

İlk 3 ay normalde 9tl ama ben ikame arac da eklettim policeye o yuzden +7 tl eklendi

http://i.hizliresim.com/adkgVB.png (http://hizliresim.com/adkgVB)

fthdrn
09-02-2017, 14:54
evet uniconun böyle bir indirime gittiği doğru. İsteyene yardımcı olurum

melihyilmaz
09-02-2017, 17:48
evet uniconun böyle bir indirime gittiği doğru. İsteyene yardımcı olurum

bende kasko arifesindeydim banada teklif çıkarırmısınız. Özelden hangibilgileri istiyosanız soyliyin göndereyim.

ioz
09-02-2017, 17:54
Ödeme kısmını anlamadım tam olarak. Kartta toplam poliçe tutarı kadar limit olmak zorunda mı değil mi? Bloke koymayacağını söylediğiniz için soruyorum.

rcpyldz
09-02-2017, 18:12
3 ay sonra kasko yenıleyecegim iptal ettirip bu firmaya yeniden yaptırabılırmıyım

Onurkk06
09-02-2017, 18:42
Sigorta da indirim var mı peki?

ChtArdARSL
09-02-2017, 19:38
Yetkılı servıslerde gecıyormus acaba

barakuda26
09-02-2017, 21:03
Hasar ödemeleri konusunda sürecin uzun sürdüğü bi firma, enazından başımıza gelen hasarlarda öyle olmuştu. Hayırlı olsun kaskonuz kazasız belasız inş.

snan1910
09-02-2017, 21:41
Unico sigorta sektörde çok gerilerde kalan bir şirket, tam anlamıyla kaskom olsun kazada belada sorun yaşamayayım, paramı hızlı ve tam alayım diyorsanız uzak durmanız yararlı olacaktır.

Birde ilk verilen teklif ile onaylanan poliçe aynı şirketten yapıldıysa ve policenizde de rakam değişikliği varsa; eksiltmeler, muafiyetler uygulanmıştır diye düşünüyorum