PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Beşevlerde Trafikteki Tartışma

300E
11-03-2017, 00:53
Yine ülkemizde görmeye alışık olduğumuz şeyler, şaşırdık mı hayır. Üstüne 100 liralık takım elbise, altına 10-15 yaşlarında lüks araç, senden kralı yok. Zaten yargılansan alacağı fazla bi ceza yok, neyse ben çok doldum yine, en iyisi susuyum. Olay 1:40 dan sonra oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=rDgIF-1NzYE&t=160s

Zorbey
11-03-2017, 01:03
Videoyu izlerken gerildim. Keşke öndeki araçta silah olsaydı,şöyle sakallılar geri vites yapsaydı..

wolrath
11-03-2017, 01:03
2.25 dekı hareket...

tipler...

allah gunah yazmasın ama , cıdden yaratırken lan bu da bunlara ceza olsun felan demiş sanırım. iğrenç... üstüne tükürülesi yaratıklar

kalipson
11-03-2017, 01:05
Futbolla beraber beyzbol da yaygınlaşmalıydı bu memlekette. Sporun her türlüsü faydalı, bazısı daha da fazla...

Eyüp
11-03-2017, 01:08
Yol zaten akmıyor , astracı geçemeyecek neden ısrarla yol vermiyor..? Verdikleri tepki fazla ama aynı şekilde benimde bir tartışmam olmuştu..İnsanız bazen sinirlerimize yenik düşebiliyoruz..

Sinan58
11-03-2017, 01:17
Karşısına bir tane usta boksör falan çıksa keşke, adama üzüldüm gerçekten.

Trafikte böylelerini yakalayıp işkence yapacaksın, ülkemizde başbakan korumasına kadar böyle.
Tabi hep mağdur olan taraf gariban oluyor.

Gariban halkta kim? Madenciler, böyle sesi çıkmayan insanlar.
Fox Tv"deki haberlerde gördüğümüz güvenlikçi abi çıksaydı keşke karşılarına, aynı bu tip tinercilerde ona 5 kişi saldırmıştı. Ama çoğu kendini hastanede buldu :D

CorsaLover
11-03-2017, 01:19
Gelmiyor ki şöyle öküzü karşıma vereyim elektriği keli kızarana kadar. Neden böyle bu insanlar, hayatlarındaki eksiklik ne, bu kafa yapısına ulaşmalarını sağlayan sorun ne?

cdaydin
11-03-2017, 01:21
Ülke survivor tadında resmen hayatta kalma mücadelesi veriyoruz..

exca-
11-03-2017, 01:22
Anasını sattımın yolu bu kadar mı önemli anlamıyorum ki, gencecik çocuk gri araçtaki, sal gitsin işte ne geçti eline. Ankarada yaşadığım dönem benzeri başıma geldi üstüme falan kırdı güya tokatlayacak beni indirip. Arabadan indim bana şöyle bi fiziken baktı gözü yemedi haliyle "abi kusura bakma bilemedim" dedi geri bindi siktirdi gitti. Fiziken gücü yetecekse asla durmaz bunlar, bazıları var fiziken gücü yetmicekse silah falan çeker. Bakıyorum başıma iş almadan kaçıp kendimi kurtardığıma seviniyorum. Son bir kaç ayımı gider ayak dava falan bişey çıkarıp iş almiyim başıma diye zor geçirdim.

exca-
11-03-2017, 01:24
Sanki gri araca demişim gibi olmuş, öküzlere diyorum ben sal gitsin diye.

qatrio
11-03-2017, 01:37
https://pbs.twimg.com/media/C3nFnnBWQAA6jQP.jpg

mert_can 41
11-03-2017, 01:45
Ne sinyal var ne bir şey astra yol versede geçemicek zaten boşu boşuna yolu tıkıcak bireysel silahlanma şart ama işte bunları adamdan sayıp kişi başı 15 yıl vermeseler birde. Silah var ama kendimden korktuğum için bulundurmuyorum aracımda. Çok isterdim astradan yapılı iki tane arkadaş çıksın. Geçen ramazanda tümsekten yavaş geçtiğim için korna ve küfür işittim tabi camım yarı açık ve filimli olduğu için içeriyi kestirememiş arkadaş durup birde inme gafletinde bulundu az konuştuk iftara yetişmek istediğini bu yüzden davrandığını vs bir sürü özür diledi arkadaş :D

mert_can 41
11-03-2017, 01:48
Dipnot jeepli elemanın. Baba adına kadar bulmuşlar yakında aradığı sevgiyi bulur ankara pulsaklarda halı kilim selfloor dükkanları varmış.

300E
11-03-2017, 01:58
Dipnot jeepli elemanın. Baba adına kadar bulmuşlar yakında aradığı sevgiyi bulur ankara pulsaklarda halı kilim selfloor dükkanları varmış.

Bende gördüm, yaşadıkları mekan pursaklar, dükkanları çıkrıkçılar yokuşunun ordaymış. :)

mert_can 41
11-03-2017, 02:02
Bende gördüm, yaşadıkları mekan pursaklar, dükkanları çıkrıkçılar yokuşunun ordaymış. :)

Aynen cep numarasına kadar verdiler :D Arkadaşa yeni hayatında başarılar diliyorum :D

Otto_Skorzeny
11-03-2017, 02:13
Ankara'da herkes ya mafyanın oğlu ya yeğeni zaten. Bu mafyalar deli vuruşuyormuş zamanında belli, çok yeğen ve oğul var ortalıkta

Grimlord
11-03-2017, 02:23
Delikanlılık budur işte, tek kişiye iki veya daha fazla kişiyle dalınır bu ülkede.
Otomatik kilitlemeyi aktive etmemiş heralde arkadaş, kapıyı kilitlemeden gezilir mi yahu?

Grimlord
11-03-2017, 02:24
Yol zaten akmıyor , astracı geçemeyecek neden ısrarla yol vermiyor..? Verdikleri tepki fazla ama aynı şekilde benimde bir tartışmam olmuştu..İnsanız bazen sinirlerimize yenik düşebiliyoruz..

Oldu o zaman yol vermediler diye dövelim insanları.
Hatta hatalı sollama veya ölümcül bir hata yaparlarsa direk öldürelim.

ghibli06
11-03-2017, 06:11
bir 'Bahçeli çocuğu' olarak, maalesef 25 senedir o dönüş öyle, kendini diğer şeridin ortasına atmazsan Beşevler'e giremiyorsun, 25 senedir oraya bir ışık koyamayanlara yuh olsun! gelelim videoya, beyler kendinize güvenmiyorsanız uğraşmayın böyle tiplerle, alın plakalarını şikayet edin ama sen cam kapı açık adamlara artistlik yaparsan sopayı yersin... kapat her yerini bak önüne, memleketin şu anda yarısı bu takım elbiseli mafya bozuntuları ile dolu, arıyorlar ilçe başkanlarını hallediyorlar işlerini... trafikte artistlik olmaz, tecrübe ile sabit, koltukta oturan Mike Tyson da olsa sopayı yer!

gokhankenar
11-03-2017, 06:37
Allahın kekoları. Şerefsizler

Anıl E.
11-03-2017, 07:56
Ülke giderek cahilleşiyor ,yobazlaşıyor ,müptezelleşiyor.

Ne avrupası la burası ortadoğunun ırak'ı ya da suriyesi farkı yok .

mert5
11-03-2017, 07:58
Polat kasa çarpi 5 e binen mafya bozuntusu olup iniyor ...

EREN34
11-03-2017, 08:11
Köpek kime havlayacağını bilir.

GKHNGS
11-03-2017, 08:24
Opel surucusu gereksiz yere kavsagi tikiyor halbuki orada ilerlemese oldugu yerde beklese trafik akacak. İlerlediginde zaten biraz ilerde yine bekleyecek. İlerlemesi ona fayda saglamiyor. Bmw den inenler ise ilk basta birseyler soyleyip gidiyorlar ama sonra opel surucusu kufur etmis olmali ki geri donuyorlar ve gereksiz bir kavgaya girisiyorlar...

İbrahim33
11-03-2017, 09:35
madem gücün yetmiyor dayak yiyeceksin kapat camını kitle arabanı kaç. erkekliğin 10 da dokuzu kaçmaktır zaten :) yiyemeyeceğin ya..... altına yatmayacaksın.

şahsen ben 10 senedir kavgada etmedim dayakta yemedim. hali hazırda bekarım. şu halimle bile dayağı bırak bi tokat yediğimi düşünecek olursam sinirden kudururum. o gece o adama bi zarar vermeliyim , ya bi kurşun sıkmalıyım yada g.tüne çakıyı sokmalıyım. yoksa kendi kendimi yerim sinirden. allah kimseyi kötüyle karşılaştırmasın. hele bide evli falan olduğunu düşün karının yanında böyle olaylar hareketler aman aman allah kimsenin başına vermesin. benim anam ağlayacağına onun anası ağlasın gettosu geçerli olur o zaman.

sky clio
11-03-2017, 09:38
Diyecek hiçbir şey bulamıyorum.
Yazık vallahi günden güne soğuyorum şu ülkeden.

osmanaydo
11-03-2017, 09:39
Ceza desen almazlar ama "Ankara'da trafik" grubu adamın baba adına kadar deşifre etti. :)
Ayrıca, video yorumlarında "herkeste kamera olsa bunlar azalır" diyenleri de kamera mecburi olan Rusya'daki kaza videolarını izlemeye davet ederim. Adamlar hem bizim gibi maganda hem de çoğu votkalı. :)
7 Car Crash Compilation
- YouTube (https://www.youtube.com/channel/UC2_320QEGL63eQAVnx9Ah8w)

Yigit-Y
11-03-2017, 09:45
Face de bir video izledim

Yine böyle bir olay ama astraya giden adam silah çıkarmış gibi düşünün

Astradaki adam da silah varmış

Astradaki adam çatır çatır vuruyor bu lavuğu diye düşünün

Abd bireysel silahlanma olduğundan iki kere düşünmek gerekiyor

Burda tek yakaladın mı 2 kişi isen dalınıyorsa

Astra dolu çıksaydı heyyyytt video varya neyse :):)

c20let
11-03-2017, 09:46
X5 teki kıromangus astranın camından ayrılırken bir hışımla geri dönüyor belli ki astra bişiler söyledi. Ulan gerizekalı (astra sürücüsü) madem bi *** yiyemicen sus yoluna devam et karşındaki laftan anlayacak bi tipte değil tartışasın. Lafı söylüyorsan da inip 2 tane de sen vuracaksın.

MK8800
11-03-2017, 09:52
Geçen yaz Dikmen'den Kızılay'a giderken bunların eski kasa S320'li versiyonları var onlara denk gelmiştim ( hala beni hatırlıyorlardır :D ) , bunlar elemanı genç , eli yüzü düzgün falan gördüler diye hemen atlamışlar hepsi garibana , sesi çıkmayana dayı olurlar yoksa fısssss Otto_Skorzeny yıkıldım lan hahahah

Quantum
11-03-2017, 09:52
Bu tiplere karşı ayı spreyi bulundurun diyeceğim ama aşağıdaki de işinizi görür..

http://www.mikrokameralar.com/kisisel_savunma_sistemleri/nato_biber_gazi2.jpg

fthdrn
11-03-2017, 09:53
Tipik bi o. Çocukluğu. Arabadan inmeden zaten opelin içindekini gözlerine kestiriyorlar. Haydari geceler candır gerisi yalandır. Mermi atmak falan abartmayın hemen.

gabxer
11-03-2017, 10:14
Ofisim Kızılay'da olduğu için çok karşılaşıyorum benzeri durumlar ile size yapıldı ise camı açmadan önünüze baktığınızda sıkıntı olmuyor bu tiplerde. Normal doğadaki hayvan diye düşünebilirsiniz bakmadan yoluna devam et camı kapat kapıyı kilitle.

Bir sefer başıma geldi adam kaçtıkça kovaladı(adamın aracının içinde ailesi var 150-160civarında taciz ediyor). En sonunda ışıklarda önden kıstırıp vurarak durdu. Dedim yapıcak birşey yok mecbur döveceğiz adamı sakin bir şekilde inip montumu çıkardım arabanın içine koydum adamda o sırada indi aracından. Yapıştık birbirimizin yakasına bekliyorum ilk yumruğu atsın diye herif yumruk atmadı yaşlıca bir adamdı karısı gelip yalvar yakar ayırdı. Bende bindim arabaya devam ettim.

Tunacan
11-03-2017, 10:21
bu amip tipler bakteri gibi çoğalıyor maalesef. Polisin, hakkın, hukukun olmadığı yerde herkes kendi mahkemesini kuruyor ve başlıyor yargıya..
Quantum abinin dediği en doğrusu. Bir miktar gaz ile bu saygıdeğer! Mafyamatik tipleri ağlatabilir, dertlerine ortak olabilirsiniz.. Gerisi onların sorunu..

ikuybu
11-03-2017, 10:24
Kamera olan araçtaki erkekse onada yazıklar olsun.

mertkan
11-03-2017, 10:27
opelli bence haksız inat ediyor pololuyada izin vermiyor hatta kadın el kol yapıyor ayrıca

bmw li adamada el kol yapıyor hatta korna çalıyor

bmwci iniyor neden el kol yapıosun diyor tam çekip giderken adama küfür ediyor adam geri dönüyor

biraz darp edip geri dönerken diger adamada kufur ediyor

madem adamlara bişey yapamıycaksın küfürde etme el kolda etme

not: bmw ci nin akrabası degilim

Shadow_Dancer
11-03-2017, 10:37
Dövmeyle bitmiyor beyler, ben denedim bitmediler. Bilakis, huzurunuz bozuluyor.

Arabada sıkma kehribar tespihim var, camlar hep kapalı. Müzigimi açıyorum, Le havle çekerek, tövbe-i istiğfar ederek eve kadar geliyorum.

sevo16
11-03-2017, 10:48
şimdi şu barzoların olduğu yerleri geçersek konuşulacak bi tarafı yok zaten peki astranın yaptığı doğru mu yoksa ben mi yanlış biliyorum önü zaten dolu en fazla birkaç metre gidip dönüşü tıkayacak yapması gereken. Dönüş yapan araçlara yol vermek. Değil mi gerçi yalnız o değil diğer araçlar içinde konuşuyorum

elma
11-03-2017, 10:53
Birbirlerini bulmuşlar.

Black_Eagle
11-03-2017, 11:15
Kamera olan araçtaki erkekse onada yazıklar olsun.

Nedenmis o ?

sedat s
11-03-2017, 11:20
a arkadas yol versen nolucak bırak gecsın yada baktın ındıler arabadan kusura bakma falan de adamlara hala nıye kufur edıosun. ulan herkes kabadayı herkes aga azcık saygılı olsak hersey cozulecek. gecen aksam e5de trafık tıkanmaya basladı yavastan hatta durmak uzere aynaya baktım kımse yok o an elım teybe gıttı o aradada saga dogru gecmeye basladım yanı aynaya bakmamla gecmem arası max 5 sanıye. böle bı yenı kasa astrada 2 tane genc arkadas muhtemelen hızlı gelıyolardı yada makaslıyolardı. korna falan durduk actı cocuk camı abı kusura bakma son anda farkettım senı bıraz hızlıydım ozur dılerım dedı. bende kusura bakma kardesım bende teybe dalmısım farketmedım dedım ıyı aksamlar dedık bırbırmıze ve ılerledık. bu cocuk camı acıp onune baksana lan *** deseydı kavga edıcektık mesela . hemde arabada 3 kısılerde ben tektım . efendılık gıbı guzel bısey yok su hayatta

ömerve
11-03-2017, 11:23
Modellere bak Allahaşkına.

ikuybu
11-03-2017, 11:54
Nedenmis o ?

Herşeye sessiz kaldıkça barzo sayısı artıyor ülkede zaten adalet yok,karşı tarafı güçsüz gören mafyacılık oynuyor.

Opelci haksız olabilir ama ne olursa olsun inip müdahale etmek gerek ben öyle yapardım siz benden uzak olsun diyebilirsiniz.

Octane
11-03-2017, 11:59
Bunları dövünce polise gidip ağlıyorlar beyler. Bir şey yapmasanız yumruk yiyorsunuz aracınız zarar görüyor. Bir şey yaparsanız onların suçu darp, sizinki adam öldürmeye teşebbüs oluyor. Bana öyle oldu işte dövdüğüm adam komaya girince. Ki o gelip kapımı açıp saldırdı demir sopayla. Karşılık verince biz az daha gt altına gidiyoduk. Çok şükür bir şey olmadı.

Ama o olaydan sonra bu modellerin ne kadar kancık, ne kadar dönek olduklarını öğrendim. Lafta delikanlılar. Gardaş başkan lafları ağızlarından düşmez. Tesbih çekerler. Beyaz gömlek olmazsa olmazlarıdır. Ama çöptürler. 1000tl için o çok kıymetli gardaşlarıyla küslük yaşarlar. Esrar içerler ve bunu çok böyle ulvi bir şey sanarlar.

O yüzden dövmeye bile enerji harcamamak lazım. Adamlar boş, uğraşabiliyorlar. Sizin işiniz gücünüz var, davalar peşinde adliyeler karakollar bir yığın iş.

burakgunay
11-03-2017, 11:59
Ankarada arabayı park ederken sunroofun arkasını bile indiriyorum ki içine "sigara atar şerefsizler" diye. Yolda birine bulaşmak mı? aman aman uzak olsun.
Bu şehir katil ruhlu o*** çocuklarıyla dolu. Bıktım hepsinden. Söylendiği gibi altına 10 15 yaşında lüks araba alan, hatta buna bile gerek yok bir accentten şahinden civicten de yani marka model farketmeksizin her arabadan böyle zırtapoz tipler çıkabiliyor. Boyum 2.01, kilom 105. Hiç birine bulaşmıyorum. Fizik vs geçerli durumlar değil arkadaşlar, kimse kendini kandırmasın.

Black_Eagle
11-03-2017, 12:05
Herşeye sessiz kaldıkça barzo sayısı artıyor ülkede zaten adalet yok,karşı tarafı güçsüz gören mafyacılık oynuyor.

Opelci haksız olabilir ama ne olursa olsun inip müdahale etmek gerek ben öyle yapardım siz benden uzak olsun diyebilirsiniz.
Ya bırakın Allah aşkına dayağı yiyen kendisi bir tepki gösterse belki insanlar yardım ederde o bile tepkisiz at hırsızı tipli adamlar ben arkadaki araçta olcam öndeki dayağı yiyen tepki vermicek ben inip adamlarla kavga edicem belkide seni bile bırakıp gidicek öndeki. Ayrıca kamera olan araçta adamın karısı mı var çocuğu mı var bilemeden gidipte kamera olan araç adam değilmiş demek saçma senin kaybedecek birseyin yoksa gördüğün her kavgaya müdahil olabilirsin ama ben olamam. Yol verme kavgasından sürekli birilerinin öldüğü bir ülkede hiç olamam

BAT9
11-03-2017, 12:06
Türkiye'de trafik kuralı diye bir şey yok herkesin kendi kuralı var. Bu kafada oldukça maalesef böyle daha çok olay görürüz.

mertkan
11-03-2017, 12:12
a arkadas yol versen nolucak bırak gecsın yada baktın ındıler arabadan kusura bakma falan de adamlara hala nıye kufur edıosun. ulan herkes kabadayı herkes aga azcık saygılı olsak hersey cozulecek. gecen aksam e5de trafık tıkanmaya basladı yavastan hatta durmak uzere aynaya baktım kımse yok o an elım teybe gıttı o aradada saga dogru gecmeye basladım yanı aynaya bakmamla gecmem arası max 5 sanıye. böle bı yenı kasa astrada 2 tane genc arkadas muhtemelen hızlı gelıyolardı yada makaslıyolardı. korna falan durduk actı cocuk camı abı kusura bakma son anda farkettım senı bıraz hızlıydım ozur dılerım dedı. bende kusura bakma kardesım bende teybe dalmısım farketmedım dedım ıyı aksamlar dedık bırbırmıze ve ılerledık. bu cocuk camı acıp onune baksana lan *** deseydı kavga edıcektık mesela . hemde arabada 3 kısılerde ben tektım . efendılık gıbı guzel bısey yok su hayatta

aynen öle yol ver geç alttan al o adamı birdaha nerede görüceksin

bendede önüme kıranlar arkadan sıkıstıran yol hakkı olmamasına ragmen yürüyenleri ben takmıyorum yol veriyorum geçiyorum önemsemiyorum 3 günlük dünya neden kendimi yıpratayım hiç gerek yok adamlar anlasa zaten uyacaklar dövsende sövsende adamların fikirlerini degistiremessin o yüzden boşvermişem herşeyi ve çok mutluyum :))))

Shadow_Dancer
11-03-2017, 12:14
Basın express'in ortasında servis soförünü dövdüm.. 45 yaşında bi dayıydı agır küfür etti, öldürmek için dövdüm ama elimden aldılar. Polise şikayet etti, zor bela çıktım işin içinden.

Sefaköyde dolmuşçu en soldan gelip şeride girmek istedi yol vermedim küfür etti, aşagı indi sopa çıkardı, elinden alıp dövdüm. Arkadan gelen iki arkadaşı bıçak çekti onlarada saldırdım saglam bi kaç yumruk yedim ama düşmedim çevredekiler olaya mudehale etti.

212'nin önünde yine şerit kavgasından arabadan indim hanımla çocuk vardı. Herif arabadan inmedi, camını yumrukladım, tekmeyle tamponunu kırdım. Kaval kemigime geldi 1 hafta agrısından uyuyamadım.

Ambulansçı içinde hasta yokken sol şeritte darladı, yol vermedim tepe lambası felan yanmıyor diye. Ki hasta nakil aracı sikindirik bi şirketin, 112 arabası degil, içindeki saglık memuru küfür etti. Havalimanı makasında yakaladım, saglık memuruna daldım, şoför ayırdı.

SONUÇ.

Elime ne geçti, kocaman bir hiç.. Huzurum bozuldu, adli makama çıktım, hüküm giysem işten atılırım. Eşimle tartıştım. yok yere vucuduma zarar verdim.

Böyle barzo denk gelince, buyur kardeşim diyorum. mümkün mertebe başımı çeviriyorum.

ikuybu
11-03-2017, 12:20
Ya bırakın Allah aşkına dayağı yiyen kendisi bir tepki gösterse belki insanlar yardım ederde o bile tepkisiz at hırsızı tipli adamlar ben arkadaki araçta olcam öndeki dayağı yiyen tepki vermicek ben inip adamlarla kavga edicem belkide seni bile bırakıp gidicek öndeki. Ayrıca kamera olan araçta adamın karısı mı var çocuğu mı var bilemeden gidipte kamera olan araç adam değilmiş demek saçma senin kaybedecek birseyin yoksa gördüğün her kavgaya müdahil olabilirsin ama ben olamam. Yol verme kavgasından sürekli birilerinin öldüğü bir ülkede hiç olamam

Aynı şey yüzde yüz haklı olduğunuz halde sizin başınıza gelebilir o zaman etraftakiler izlerse anlarsınız beni.

KoramiraL
11-03-2017, 12:22
Basın express'in ortasında servis soförünü dövdüm.. 45 yaşında bi dayıydı agır küfür etti, öldürmek için dövdüm ama elimden aldılar. Polise şikayet etti, zor bela çıktım işin içinden.

Sefaköyde dolmuşçu en soldan gelip şeride girmek istedi yol vermedim küfür etti, aşagı indi sopa çıkardı, elinden alıp dövdüm. Arkadan gelen iki arkadaşı bıçak çekti onlarada saldırdım saglam bi kaç yumruk yedim ama düşmedim çevredekiler olaya mudehale etti.

212'nin önünde yine şerit kavgasından arabadan indim hanımla çocuk vardı. Herif arabadan inmedi, camını yumrukladım, tekmeyle tamponunu kırdım. Kaval kemigime geldi 1 hafta agrısından uyuyamadım.

Ambulansçı içinde hasta yokken sol şeritte darladı, yol vermedim tepe lambası felan yanmıyor diye. Ki hasta nakil aracı sikindirik bi şirketin, 112 arabası degil, içindeki saglık memuru küfür etti. Havalimanı makasında yakaladım, saglık memuruna daldım, şoför ayırdı.

SONUÇ.

Elime ne geçti, kocaman bir hiç.. Huzurum bozuldu, adli makama çıktım, hüküm giysem işten atılırım. Eşimle tartıştım. yok yere vucuduma zarar verdim.

Böyle barzo denk gelince, buyur kardeşim diyorum. mümkün mertebe başımı çeviriyorum.

Al bendende okadar sabah erken saatte evden çıkıyorum bağcılar belediye önündeki ışıklarda bekliyorum yeşil yanıyor yola çıkıyorum iki taraftan kırmızıda araç geçiyor artık fazlası ile darlamaya başladılar taksicisi belediye otobüsü damperli kamyonu daha ne diyim

B16
11-03-2017, 12:22
Ne sinyal var ne bir şey astra yol versede geçemicek zaten boşu boşuna yolu tıkıcak bireysel silahlanma şart ama işte bunları adamdan sayıp kişi başı 15 yıl vermeseler birde. Silah var ama kendimden korktuğum için bulundurmuyorum aracımda. Çok isterdim astradan yapılı iki tane arkadaş çıksın. Geçen ramazanda tümsekten yavaş geçtiğim için korna ve küfür işittim tabi camım yarı açık ve filimli olduğu için içeriyi kestirememiş arkadaş durup birde inme gafletinde bulundu az konuştuk iftara yetişmek istediğini bu yüzden davrandığını vs bir sürü özür diledi arkadaş :D

Ertekin abi?

immortalboss
11-03-2017, 12:32
Ülkenin hali her geçen gün daha kötüye gidiyor.Kirli sakal+takım kıyafet gördüm mü hep aynı karakterle karşılaşıyorum.
Geçen gün ben de biraz sinirli davrandım ama adam babam yaşında.Bir vursam öteki tarafa gidecek.Suçlu oydu ama Allah'a havale ettim.

220T
11-03-2017, 12:39
Dayak yemeyin tabii ki ama uzatmayın da.Kimse madalya takmıyor,eline sağlık demiyor.

NakkaSss
11-03-2017, 12:57
Bu takım elbiseli kekoları dövün ya çok komik oluyorlar dayak yiyip çığlık attıklarında. vuaaaaa vuhaaaaaaaa diye muhaha

arda35
11-03-2017, 13:16
Allah esirgesin böylelerinden. Onların kaybedecek pek bir şeyleri yok, ama bizim var. Bizden uzak olsunlar.

İyi arabaya binmek kimseyi yolun sahibi yapmaz. Ama sunroof, multimedia falan takılıp rahatınıza bakıyorsunuz icabında. Böylelerinle muhatap dahi olmamak gerek. Havlayıp dursunlar.

Dean's
11-03-2017, 13:30
Geçen yıl bende arabanın içine 8-10 kişi doluşup esrar ve alkol ikilisi ile çoşan bir tayfa ile münakaşaya girmiştim mecburen. Biz arabada üç kişiydik ışıklarda yan yana geldik arabanın içini kesmeler son ses oyun havaları bizim cam kapalıydı bir şeyler söylüyorlardı ama anlamadık çok üstüne düşmedik. Sonrasında yeşil yanınca bastım ben gaza bir sonra ki ışıklarda küfür ettiler vay efendim niye onları geçmişiz de falan filan biz çok şaşırdık bir şey söylemedik. Yine yeşil yandı sırf onlar ile münakaşa etmemek için yavaş yavaş gaza bastım. Sonrasında yine hüsran illa kavga edecekler ya yanıma gelip camı açıp ağza alınmayacak sözler küfürler derken karşılıklı oldu bu durum. Sonra arabama bira şişesi fırlattılar sol arka cam puf oldu. Allah'tan mahalleye yakındık taktım peşime aradım mahalleden arkadaşları sonrası meydan muharebesi zaten. En büyük erdem efendiliktir. Şimdi önüme kırana , yol isteyene , laf atana hiç bir şey demiyorum. Çünkü bir daha uğraşmak istemiyorum. O gün o kendini bilmezler de bir silah olsa eminim sol arka cam ile kalmayacaktı. Camlarımı sürekli kapalı tutuyorum. Sigara içeceğim zaman da sunroofu da açıyorum. Çünkü ne bu arkadaşları darp etmekle biter ne de sövmekle. Trafikte kimin ne olacağı belli değil zaten. Ülke olarak da yobazlık level 100 oldu artık.

makethewayforme
11-03-2017, 13:56
Allah karşılaştırmasın, muhatap etmesin

İzzet Göçmen
11-03-2017, 14:22
Sırf bu serefsizler yüüznden araba degiştirdim eski aracımı ucuz gören bi bmw ci taciz edip arcımda darp etmişti beni tabi aracta 3 kişiydik ilerde durdurup önümüzü kesti bu sefer otobanda meydan dayagı attık elektro sokta vardı yanımızda 10 15 kadar vurduk 3 kişi essek sudan gelsin diye dua etmiştir ama gelmedi üstüm basım kan revan oldu bindim arabaya nasıl can varsa kalktı arabanın önüne atladı o sınırle acırmıyım aldım kaputun ustüne fırlattım arabadan gitmiş jandarmaya durdurup dövdüler beni darp ettiler sucum yokken demiş.Noldumu bircacık olmadı rezil oldugumuzla kaldık

Serci07
11-03-2017, 14:50
Bir tane video vardı. Rusyada çekilmiş. Adamın taciz ediyorlar. Önünü Kesiyorlar. Biri Bagajdan falan sopa çıkarıyor. Elemanda küçük bir balta ile iniyor. Adamlar özür dileyip binip gidiyor.

XSi
11-03-2017, 15:23
X5 tekiler barzo eyvallah.

Astra ne diye kafa uzatıyor?

Gitmek istediği yer zaten dolu, X5 in yönü boş.

Ben bu durumlarda yol veririm trafik akışı rahatlasin diye.

Yol verenin kaybedeceği en fazla 1-2 araçtır.

Önünün dolu olduğunu göre göre gitmeye çalışmak , yolu tıkamak hiç doğru bir yaklaşım değil.

turboman
11-03-2017, 15:50
Valla izlerken herkes gibi bende gerildim ama bize denk gelmiyo şöyle diyecem adamın üstünde iyi stres attılar :)

PiscocuK
11-03-2017, 16:23
Uzerinde ne var diyesim geldi

Tamam takim elbiseliler barzo hanzo mal amip ne derseniz ok de klavyeden asip kesenler nedir? Abi siddete nekadar meyilli bir ulke olduk 10 kisiden 9 u bana gelse asarimkeserim silahlanalim falan. Birakin bu isleri beyler hele hele ben iriyariyim karakusagim var olaylarindan da uzak durum kafaya demiri yer *** yoluna gidersiniz Allah muhafaza. Herkesi kendiniz gibi iyi niyetli yada bilek gucune dayali gormeyin

Olaya gelince astrali arkadas biraz atarlanmis yol verebilirmis poloyada x5 ede. 4 dk lik videonun yol bazina ilerleme uzunlugu 25 mt. Ne degisirdi yol verseydin. Hadi vermedin kapa camini cerceveni siktir git
Ayrica astranin sag camina giden kisi arkadaki kamerali aractan iniyor sanirim numarasini verip cekim yaptigini belirtiyor. Ben dahil bu tarz durumlarda sakin kalip uzaklasabilsek ne ala. Allah uzak tutsun boylesinden

samara
11-03-2017, 16:29
Güzel ülkemin her yerinde bu tarz şerefsizler var.Silah olsa çeker vurursun.Gerçekten gerildim.

mert_can 41
11-03-2017, 16:37
Ertekin abi?

Konum atıcaktım watsupp kullanmıyormuş :(

mertkan
11-03-2017, 16:52
Sırf bu serefsizler yüüznden araba degiştirdim eski aracımı ucuz gören bi bmw ci taciz edip arcımda darp etmişti beni tabi aracta 3 kişiydik ilerde durdurup önümüzü kesti bu sefer otobanda meydan dayagı attık elektro sokta vardı yanımızda 10 15 kadar vurduk 3 kişi essek sudan gelsin diye dua etmiştir ama gelmedi üstüm basım kan revan oldu bindim arabaya nasıl can varsa kalktı arabanın önüne atladı o sınırle acırmıyım aldım kaputun ustüne fırlattım arabadan gitmiş jandarmaya durdurup dövdüler beni darp ettiler sucum yokken demiş.Noldumu bircacık olmadı rezil oldugumuzla kaldık

baba siz neler diyorsunuz adamı ezip öldürsen sevenlerine yazık trafik için değermi can almaya can vermeye

bu konuda aklıma nedense bu video geldi

Şehir Magandaları İstanbulda Motorcuyu Darp Ediyor! - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=lFr0ahdkWOE)

jeffy
11-03-2017, 17:04
Trafikte haklı olmak hiçbirşeyi değiştirmiyor.. elinize birşeyde geçmiyor.. Şimdi o x5 in içindekiler astranın içinde 4 izbandut olduğunu görselerdi haklıda olsalar inerlermiydi arabadan? yok... Ama çok isterdim o astranın içindeki bi komiser , sarı çelenk yıldız bi emniyet amiri falan çıksaydıda onları bir yusuflatsaydı..

He olaya bakarsak önün tıkalıysa yol ver kardeşim zaten sen girince dahada tıkanıyor yol.. bunu yapmak çok zor değil.. Ama ülkenin belirli şehirlerinde insanlar trafikten o kadar bunalmış haldeki bir an önce gideceği yere varmak için önüne geçen 1 aracada , kavşakta karşıdan girmeye çalışanada yol vermemek için elinden geleni yapıyor..

Tayfun.O
11-03-2017, 17:04
Bizim de başımıza geldi Antalya yolunda sollamaya çıktım, sollamayamadım yerime geri girdim arkamda ki bebe hemen yanaşmış dibime fren yaptı korna falan çaldı boş bir yerde geldi yanıma "sağa çek lan" dedi.

Çektim sağa önce ben sonra babam en son kardeşim arabadan indik bebenin elinde ilk İngiliz anahtarı vardı bizim 3 müzü görünce arabaya çaktırmadan koydu " abi kusura bakmayın " dedi s.ktir oldu gitti :D

Bunlara dayak şart... Dayak yemeğince akıllanmıyorlar

meganes
11-03-2017, 17:12
suv araç alıp cam filmi çeken mafya oluyo mk memleketimizde,at hırsızları inşallah ailesinin yanındada aynısını bu hırsızlara yaparlar

dahan
11-03-2017, 17:24
o kavşagı bilirim ben böle sıkışıklıkta ileri bakarım birde soluma ileri kırmızı ise göbege girmem solumdakiler gecsin diye çünki girersem gereksiz kalabalık yapıp soldaki arabaların gecişi engelleniyor biri yol verirse geciyolar,,,opelciye saldıranlara hayvan desek hayvan sevenlere hayvanlara hakaret olur bunlar daha degişik şeyler,yalnız şöle silahlı birine denk gelirler telef olur giderler

KÖROĞLU
11-03-2017, 17:53
Demek ki neymiş kapını kitleyeceksin. Kapkaçı var kavgası var.

Aynısı başıma geldi, yaya korna bastım diye arabaya vurdu, napiyon hayırdır dedim sövdü kapıyı açmak istedi.

Açsaydı kapıyı ben kemeri sökene kadar sopayı yerdim zaten. Sonra ben açtım karakolluk olduk :)

Kavga kısmı ok de karakoldu hastane muayenesi falan uzun iş sıkıntı.
Mevzudan sonra uzayıp gitmek lazım. Sen şikayetçi olmasan da karşı taraf şikayetçiyse seve seve gidiyorsun karakola ekstra bilgi olsun.

Bu tür olaylar için kafayı soktum giderim demek yerine az bekleyip izin vermek en güzeli. en fazla 2 dk beklersin.
Bu işten sonra işin birde psikolojik kısmı var, uzun süre atlatamıyorsun o yüzden dalaşmanın alemi yok.

HaKo
11-03-2017, 19:37
mk çocukları sen çok adam erkek olsan zaten gidip arabadan silah getirmessin bitane bebe için.

3 kuruş parayı bulan kendini dünyanın hakimi sanıyor , nasıl pis bir egosu var bu Türk insanının anlamış değilim. Kimse düşünmüyorki el elden üstündür. Milletin yumruğunu görmeden herkes kendininkini balyoz sanıyor.

Çocuk belki bürokratın oğlu , belki çok zengin bi adam ama günlük astraya binmiş geziyor. Büyük şehirlerde kimin ne olduğu belli değil bunlar cidden yürek yemiş. Bir gün götlerinden kan alırlar akılları başlarına gelir.

mert5
11-03-2017, 20:10
Ben Astra nın kapı kilidini açmasına takıldım, zaten güncel arabalar otomatik kapıyı kilitliyor ..

Gelen adamında adres sormaya gelir gibi bi hali yok ...

Şaşırdı herhalde aç kapı diyince açıverdi bir anda ...

boosted_pug
11-03-2017, 20:49
Yillarin rezil bahçeli kavÈ™ağı astra yol verse zaten yanda citroen var yine gecemicekler insanlar en ufak olaya patlamaya hazir geziyorlar.

Grimlord
11-03-2017, 21:23
Ben Astra nın kapı kilidini açmasına takıldım, zaten güncel arabalar otomatik kapıyı kilitliyor ..

Gelen adamında adres sormaya gelir gibi bi hali yok ...

Şaşırdı herhalde aç kapı diyince açıverdi bir anda ...

Otomatik kilitlemeyi menüden aktive etmek gerekiyor. Ben aldığımda benimki de kilitlemiyordu :)

westalim
11-03-2017, 22:03
antalyadan tatilden dönüyoruz annem kız kardeşim ikide küçük var 5 ve 7 yaşında.
30 km oldu olmadı toroslara yaklaşıyorum buzlu turizm otobüsü sol seride çıktı ben ortadan 80 kuruz kontrol gidiyorum. otobus beni sollarken ciddi üzerime sürdü orta şeridin yarısına kadar geldi yarısı ben. neyseki 3. şerit boştu ve ben kaydım kornaya falan bastım ipleme falan yok şoförde nedense gerildim çünkü küçücük araba ailem içinde hayatımızı tehlikeye attı herif hızlandım yanından kaçtım o anın gerginliği ile sanki aracımda 5 sayko tiple yolculuk ediyorum gibi kafa tutarcasına önüne geçtim adamın kontrollü fren yaptım sırf beni fark etsin diye sellektör atıp durdu max 3 saniye durdum önünde çekildim yavaşladım camlarımız kesişti el kol yapıyo adam hızlandı hatasını anladı gider sandım. Lambalara yaklaştık kırmızıda yanıyo adam 3 şeritli yola dev gibi otobüsü yan park etti indi en önde şöfor üzerime minimun 7 kişi saydım koşuyo 5 net yolcu ilk şoför camıma geldi açıktı adam bildiğiniz ışınlandı camıma kapıyı açtım inmeme müsaade etmedi bilerek avantajlı olmak için. elini içeri sokmaya çalışıyo falan şalter attı arkadan koşanlar gelene kadar kol müdaheleleri yaşandı aramızda ikimizde de zarar sıfır bağırışıyor itekleşiyoruz. adam diyo ben bu otobüste yolcu taşıyorum can taşıyorum napıyosun vs. bense ben bu arabada patlıcan mı taşıyorum davar falan diyorum. bi yolcu geldi ama ayırmaya değil. arka camdan bi hamle yaptı boşa çıktı. gözüm dündü indim öldürecem adamı kendimce de bi boka girdik birini döversem kar gerisi beni döver zaten ama olsun ben o adamı dövecem moduna girdim. Araya bi adam girdi aile var yapmayın falan ama muavin ve bilirsiniz şöforler bırak dövelim modunda araya birkaç kişi daha girdi ne onlar bana ulaşır oldu ne ben onlara o esnada kavga etmek için müdahele edeyolcu dikizimin oraya geldi vitesi hazırladım. Dedim vurup kaçmam lazım solu çıkardım bunun gözlükle burun birleşti. bastım gaza ama araç cvt 1.4 kalkıp gidene kadar ortamda barut oldu tekma salladı biri dikiz tersine döndü biri daha uçtu araca arka kapıya geldi kovalıyorlar sinirle ben camı açtım kahkaha atarak küfür edip kaçıyorum ahahahahahah :D iyi eğlendim içimin yağları tam erimese de orta kıvamda gitti.
şikayet ettim ankarada yaşıyorum antalyanın mahkemesi ilgilenir dediler uzatmadım. Tshirtüm yırtılmış noldu dedim annem yırtmış onuda arkamdan tutmaya çalışmış oğlum seni dövüceklerdi inme istedim diyor:D
canım annem..
sonuç otobüs şoförleri net ....

hkkcn
11-03-2017, 22:16
trafikte kendine hakim olmak lazım abi kimin ne çıkacağı belli olmuyor benimde başıma benzer olay geldi abimle yolculuk ederken yol davasına tartıştık birisiyle arabaların içinden inmeden.adamın yanında karısıda vardı sadece uyardım biraz dikkatli ol abi yazık günah öldürücen bizi diye.sinyal vermeden tek şerit gidiş geliş yolda karşı şeritten benim şeridime geçip otoparka girmeye çalıştı yan yolda öyle tartıştık sonra orda olayı izleyen hiç alakasız birisi belli alkollü gelip arabanın camına vurdu bizim bas git tarzı konuştu . bende iri yapılıyım abimde. arabadan inince şerefsiz koşarak kaçtı.tam arabaya binip gidicez bir baktım silah aldı geliyo . bir topuklarsın :) ozamanda e30 var 1-2 yan yan allah ne verdiyse silivriden avcılara kadar tapa gaz gitmiştik döt korkusuna :D delikanlılığın yüzde 90 ı kaçmaktır abi kim ne derse desin uğraşmaya değmez :))

enes_srb
11-03-2017, 23:57
Sokagin basindan cikicam bi gun sag sol gozukmuyor araba parketmisler bende bekledim bekledim gelen yok geciyim dedim bi tane vito cikti baya mesafede durdu ama anliyamadigim sekilde kufurler el hareketleri neyse dedim gectim duz gidiyodum asagi dogru ozur dilemek icin kolumu cikariyim dedim yinede az asagida isiklarda durup baktim indi 3 tane abimiz bana dogru geliyo arabanin bagajinda su ve basket topu vardi ama sansimi deniyim dedim aracin icinden bagaji actim bagaja dogru cok sakin yurudum goz temasini kesmeden uzaklasip gittiler hadi yemeyip gelseler artik naparlardi bilmiyorum .. birinin ters anina geldiginizde tanidiklariniz baglantilariniz olsada bence cogu zaman yediginiz dayakla kaliyosunuz hic bulasmamak lazim sonucta o artislik yapsa ve siz dovsenizde bi insana zarar vermek zarar gormek kadar kotu

KÖROĞLU
12-03-2017, 00:21
enes_srb güzel demişsin haklısın da. Ama iş oraya geliyorsa benim çok net bir duruşum var konuyla ilgili. "Benim anam ağlayacağına onun anası ağlasın."

enes_srb
12-03-2017, 02:03
enes_srb güzel demişsin haklısın da. Ama iş oraya geliyorsa benim çok net bir duruşum var konuyla ilgili. "Benim anam ağlayacağına onun anası ağlasın."

Orasi oyle abi ama yanimda ailemden biri yada kiz arkadasim olmadigi surece surer gecerim , sirbistanda takim elbiseyle biri ustune geliyosa ugrasmak istemezsin burda genelde 200 liraya takimi ceken dayi kesiliyo ama iste bilemiyosun ki hangisi hangisi

Drive Fast
12-03-2017, 03:37
Trafikte cok kavga ettim cok tartıştım en sonunda anladımki dayakta yesem dayakta atsam haklı da çıksam haksızda çıksam bi önemi yok çünkü bi arabalik yer için kavga ediyosun kavga ederken 15 20 arabalik zaman kaybediyorsun hayatında bir şey değişmiyor sinirlendiginle kalıyorsun artik sagimdan solumdan gelenleri salmayip sikistiriyorum hakkı olana yol veriyorum ve sadece önüme bakıyorum artık trafik hayatım daha huzurlu :D

Er34
12-03-2017, 07:10
Sayın astradaki ağabey bende arada boş atar yapan bir kardeşin olarak söylüyorum. Madem bu haraketi yapıyorsun kapını kitle. Baktın dayak yiyeceksin görmedim de trolle.Hayat daha kolay olur.
3. sınıf mafya bozuntularına Allah bu dünyada da öbür dünyada da nice yiğitler göstersin inşallah.