PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plasti Dip Yüzyılın Sprey kampanyası. Kargo dahil her renk için

Sayfa : [1] 2

TaGo
10-04-2017, 14:10
Sayın ve sevgili arkadaşlarım. Birçoğunuz yani eskiler bilirki Plasti Dip markasının çıkış noktası ortak platformumuz olan TechTurkey sitemizdir. Bu işi 2010 yılı itibari ile Türkiye ve yakın orta doğu distr. olarakta devam ettiriyoruz. 2010 yılı itibari ile sektöre adım atan birçok marka oldu ve birçoğuda yine çekildi. Tüm dünya da marka sahibi zaten Plasti Dip markasının kendisidir. Birçok marka bu ismi kullanırken bu markaya atıfta bulunup pazar payındanda almaya çalışmakta. Bizlerde artık bu durumdan sıkıldık ve artık ister merdiven altı üretim yapan, ister bizim markamıza isim benzerliği ile atıfta bulunan tüm markalara adet ateş etme kararı aldık. Sprey olarak orjinalini 60 TL den sattığımız ürünleri bugün itibari ile kargo ve KDV dahil 45 TL den kısa bir süre satma kararı almış bulunmaktayız. Yani kısacası Spreyler aşağı yukarı 35 TL ye gelmekte. Bu Amerika satışının dahi altıdır. Ancak malesef sanırım ülkemizde replika ile mücadele bu şekilde olabiliyor.

İstediğiniz her rengi çok kısa süre için sezon öncesi istediğiniz adette alabilirsiniz. Sizlere paranızın hakkıyla gerçek yani Real ürün alma fırsatını sunuyoruz. Sormak istediklerinizi yine pm yoluyla atabilirsiniz.

Konu ef_186 izinlidir.

TaGo
10-04-2017, 14:13
Bu arada Online sitemizin linkini vermeyi unutmuşum. Konuya dair istek ve önerilerinizi yine bu başlıkta belirtirseniz sevinirim.

www.plasti-dip.com dan online alışverişe geçebilirsiniz.

By_Engin
10-04-2017, 14:26
Bu arada Online sitemizin linkini vermeyi unutmuşum. Konuya dair istek ve önerilerinizi yine bu başlıkta belirtirseniz sevinirim.

Plasti Dip - (http://www.plasti-dip.com) dan online alışverişe geçebilirsiniz.

Web sayfanız açılmıyor, bilginiz olsun. Gunmetal tonunda ihtiyaç var. Göğüste kaplama yapacağım. Sert bir şey değince kolay bir şekilde çiziliyor mu?

chevelle
10-04-2017, 14:35
Ben de jantlarım için imbus grey ya da gunmetal tonlarında almayı düşünüyorum, fakat site açılmıyor

dkaya87
10-04-2017, 14:46
site açılmıyor TaGo alıcıyız abi yardımcı ol bize :)

arda35
10-04-2017, 14:52
Krom plastidip litrelik satılıyor mu? Polyester ürün üzerinde deneyeceğim de.
Hayırlı işler.

TaGo
10-04-2017, 16:00
Kardeşlerim sağolun çok arayıp haber veren oldu. Fiyat olayını duyan siteye yığılma oluşturduğu için trafik aşımı olmuş. Arkadaşlarımız gerekli müdahaleyi yaptı açıldı.
arda35 kardeşim kromun halen litrelik ve spreyi mevcut değil üretilmedi. Bizde denemelerin artık sonuçlanmasını bekliyoruz.

dkaya87
10-04-2017, 16:20
TaGo

abi şu rengi yakalamak için hangi spreyden almalı, üstüne ayrıca bişey çıkmak gerekir mi? 4 jant boyayacağım janlarım 18"

http://images.dealerrevs.com/pictures/66637781.jpg

TaGo
10-04-2017, 16:22
2 siyah 2 adette silver metalizer ile yapabilirsin rahatlıkla

Orcun_Simsek
10-04-2017, 17:02
Site bende halen açılmıyor hocam. Bandwidth aşımı gibi değil de sanki domain parka düşmüş gibi gözüküyor hocam. Ayrıca kampanya güzel. Umarım ihtiyacım olduğunda da devam ediyor olur.

TaGo
10-04-2017, 17:03
Site açık. Telefonlar gelince o an müdahale ettik. 2 saattir açık olması lazım çünkü ciddi satışta oldu siteden

TaGo
10-04-2017, 17:09
Bu arada sorun öncesi itibari ile pc leri açık olan arkadaşlarım onlarda site hala açılmıyor gözükür. Şaun pc nizi restart yapmanız lazım yeni ayarlar için

DKB34
10-04-2017, 17:19
Sitede baktım da göremedim bordo renk plasti dip varmı?

TaGo
10-04-2017, 17:20
Var kardeşim Blackcherry rengi mevcut. İstersen görsellerde bir arat. Renge bak ona göre alabilirsin

levent
10-04-2017, 17:24
TaGo

Tarkan abi, alüminyum için hangisini önerirsin?

Alüminyum Gri Liquid Seri mi yoksa Alüminyum Efekt mi? Aynalar ve ön logoyu kaplayacağım da :)

TaGo
10-04-2017, 17:32
Sen sprey alacaksın işte. Alumınyum sprey. Litreliği karıştırma :D Bright alumınyum

Octane
10-04-2017, 17:57
Domain expired diyor. Bana cidden lazım 4-6 sprey almam şart. Napcaz.

Ssamet
10-04-2017, 19:21
Aracın renk koduna göre alabiliyor muyuz? Kapı kolları ve çıtalarını boyamak istiyorum.

huseyinturk
10-04-2017, 20:33
Parlak siyah yok mu?
bmw böbreklerini kaplasak tanzikli suda vs atarmı?

onursumer
10-04-2017, 20:54
TaGo

abi selamlar

aşağıdaki jant rengi gibi gun metal vs fakat krom tarzı bir sprey varmıdır biraz ışıl ışıl olsun istiyorum ? 4 jant boyamak için kaç kutu + vernik vs tam set olarak yönlendirebilirsen kendim boyamayı düşünüyorum :)

http://www.business-money.com/images/VWpolo1.jpg

mert_can 41
10-04-2017, 22:17
Abi merhaba 2 adet alıcamda kaç gün geçerli acaba bu kampanya kaçırmak istemiyorum

levent
10-04-2017, 23:17
Sen sprey alacaksın işte. Alumınyum sprey. Litreliği karıştırma :D Bright alumınyum

Performix Plasti Dip Aluminyum Efekt Sprey (https://www.plastidipstore.com/plastidip-efekt-sprey/plastidip-aluminyum-efekt-sprey/plastidip-aluminyum-efekt-sprey-400ml)

Aldım gitti abi :D

BarışSever
11-04-2017, 08:13
Hocam kapıda ödeme varmı

dkaya87
11-04-2017, 08:25
2 siyah 2 adette silver metalizer ile yapabilirsin rahatlıkla

abi selamlar, silver dediğin buysa renk aynı gelmedi sanki bana,

Silver Metalizer PlastiDip on a Wheel - DipYourCar.com How-To - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=2INDcL22Twk)

aluminyum daha mı yakın bi renktir sence?

TaGo
11-04-2017, 09:47
abi selamlar, silver dediğin buysa renk aynı gelmedi sanki bana,

Silver Metalizer PlastiDip on a Wheel - DipYourCar.com How-To - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=2INDcL22Twk)

aluminyum daha mı yakın bi renktir sence?

ama bak silver metalizerda attığın kata göre renk açılarak gidiyor sen istediğin seviyede bırakacaksın. Alumınyum ise direkt alumınyuma çevirio

TaGo
11-04-2017, 09:48
TaGo

abi selamlar

aşağıdaki jant rengi gibi gun metal vs fakat krom tarzı bir sprey varmıdır biraz ışıl ışıl olsun istiyorum ? 4 jant boyamak için kaç kutu + vernik vs tam set olarak yönlendirebilirsen kendim boyamayı düşünüyorum :)

http://www.business-money.com/images/VWpolo1.jpg

Kardeşim fotonun krom ile pek ilgisi yok ama bu renkse istediğin yine siyah üstü metalizer atacaksın. Silver metalizer.

TaGo
11-04-2017, 09:49
Parlak siyah yok mu?
bmw böbreklerini kaplasak tanzikli suda vs atarmı?

siyah üzerine glossfire yani parlatıcı atmanız gerekiyor.

Ömer Musaoğlu
11-04-2017, 11:45
Tarkan abi 15 jantları gunmetal rengi istiyorum. Ancak parlak olması hangi boya ve parlatıcı almam gerekiyor

onursumer
11-04-2017, 11:46
Kardeşim fotonun krom ile pek ilgisi yok ama bu renkse istediğin yine siyah üstü metalizer atacaksın. Silver metalizer.

renk bu ama ben bu tonda krom istiyorum :D metalizer aldığım zaman parlak krom etkimi yapıyor

istediğim renk bu aslında enkeinin bi modelinde yakından gormuştum çok hoş

http://enkei.com/wp-content/uploads/2015/01/RPF1_SBC.jpg

TaGo
11-04-2017, 12:00
onursumer kardeşim bu olur ama bunun için Top Coat atmak lazım. Ancak onunda spreyi mevcut değil

TaGo
11-04-2017, 12:01
Tarkan abi 15 jantları gunmetal rengi istiyorum. Ancak parlak olması hangi boya ve parlatıcı almam gerekiyor

2 gunmetal 1 parlatıcı sprey sana fazla fazla yeter

onursumer
11-04-2017, 12:45
onursumer kardeşim bu olur ama bunun için Top Coat atmak lazım. Ancak onunda spreyi mevcut değil

sprey kolay diye alıyım dedim , kompresorum var dukkanda tabanca ilede atabilirim eğer yakalayacaksam bu rengi receteyi yaz abi sen :D

tool
11-04-2017, 13:00
florasan mavi yok mu?

TaGo
11-04-2017, 13:32
florasan mavi yok mu?

malesef artık stoğada çekmiyoruz floresan renkleri. Çünkü 40 dereceyi bulan ülkemizde dış aksamlarda solma şikayeti ile karşılaşılabiliyor. iç aksamlarda böyle bir sorun olmuyor tabi

oğuz
11-04-2017, 13:37
Abi pianoblack goremedim yokmudur

TaGo
11-04-2017, 13:39
Piano black sprey yok kardeşim. Plastidip ler mattır birde parlatıcı alıp atabilirsin üstüne ancak parlak siyah olur. Piano black için se siyah üstüne litrelik Top coat atmak lazım o malesef sadece litreliklerle mümkün

Octane
11-04-2017, 14:38
Merhaba tekrar. Artık siteye girebiliyorum ama mat siyah plasti dip alamıyorum. Tükendi demeyin nolur. Lazım :D

uniquel
11-04-2017, 15:00
mat krom renk yakalamak icin nasıl bir uygulama yapmamız gerekiyor?
ornek foto var mı bulamadım ama hangi keywordlerle aratacagımı da tam bilemedim.

TaGo
11-04-2017, 15:19
Siyah tabiki tükenmedi vede mat krom için resim görmekte fayda var

onursumer
11-04-2017, 15:21
mat krom renk yakalamak icin nasıl bir uygulama yapmamız gerekiyor?
ornek foto var mı bulamadım ama hangi keywordlerle aratacagımı da tam bilemedim.

dünden beri birsuru video izledim bende tam anlamıyla istediğimi nasıl yaparım diye mat istiyorsan boyle bir uygulama var

https://www.youtube.com/watch?v=1iMlAakBBlQ

uniquel
11-04-2017, 15:26
Siyah tabiki tükenmedi vede mat krom için resim görmekte fayda var

tam olarak elde edilmek istenen görüntü bu. kaplanmak istenen yuzey şuan normal beyaz boyalı.

http://i.hizliresim.com/7qQMLv.jpg

dünden beri birsuru video izledim bende tam anlamıyla istediğimi nasıl yaparım diye mat istiyorsan boyle bir uygulama var

https://www.youtube.com/watch?v=1iMlAakBBlQ

evet bunu izledim ama o krom zemini nasıl olusturucaz?

TaGo
11-04-2017, 15:27
Ama şeffafı krom yüzey üzerine atınca bu sonucu alırsın diyor

Erdem K.
11-04-2017, 15:50
Tarkan abi janta attığımız plastidip'i nasıl çıkartıyoruz? TaGo

iz kalıyor mu?

TaGo
11-04-2017, 16:11
Sadece elinle söküyorsun. Çok çok az kat attıysan tek parça gelmez zayıf olduğu için. Onuda benzinle silerek çıkarabilirsin. Tabikide altta hiçbir iz bırakmaz

burcinkarabacak
11-04-2017, 16:34
punto evo iki ayna kapağı ve ön krom logo için bir kutu yeter mi acaba mat siyah yapmak istiyorum

saygılar

onursumer
11-04-2017, 17:34
TaGo

istediğim renk sprey + Silver Metalizer alsam bunlardan birtanesini ustune atsam kroma yakın bir goruntu alamazmıyım ?

ekstra parlaklık içinde

Pearlizer ile Glossifier arasındaki farkı anlayamadım aynı işi yapmıyormu videolardan gozle gorulur bir fark alamadım ama ikisi bir kullanılabilirmi ?

bu arada kompresorum dukkanda mevcut sprey olmak zorunda değil istediğim sonuca neyle ulaşabilirim :)

TaGo
11-04-2017, 17:45
punto evo iki ayna kapağı ve ön krom logo için bir kutu yeter mi acaba mat siyah yapmak istiyorum

saygılar

kesinlikle fazla gelir

alihan11
11-04-2017, 20:28
merhaba bu 4 litre ortalama bir sedan aracı kaplamak için yeterlimi acaba ? elimde hiçbir malzeme yok elektrikli tabanca fln demiş nasıl birşey bu. bolca boş vaktim var 2000 tl vericeğime 1000 tl ye kendim kaplarım diye düşünüyorum.

TaGo
12-04-2017, 10:48
Biz bir aracı yaklaşık 13-15 litre ile kaplıyoruz. Otomobil boyası gibi astar üstü 30-50 mikron değil. Boya sonrası üzerine 300 mikron kalınlık oluşturuyoruz

levent
12-04-2017, 16:58
TaGo
Abi kargolar ne zaman :)

TaGo
12-04-2017, 17:48
TaGo
Abi kargolar ne zaman :)

Levent senin kargon dün çıkmış ama adres eksikliği olduğu için teslim edilememiş. Cep telefonunu verdim Sürat kargoya yarın teslim edecekler sana :D

levent
12-04-2017, 22:58
Levent senin kargon dün çıkmış ama adres eksikliği olduğu için teslim edilememiş. Cep telefonunu verdim Sürat kargoya yarın teslim edecekler sana :D

Abi bana burdaki sürat kargodan birisi kısmet olucak gibi yakın zamanda ama bakalım sonumuz karakolda bitmez inşallah :D
hiçbir adres tam olmuyor kendilerinde nedense :)

Sitede hazırlandı şeklinde kalınca sorayım dedim, yanlış anlama :)

TaGo
13-04-2017, 08:57
Sevgili arkadaşlar aşırı yoğunluk sebebi ile stoklar çabuk eridiğinden kampanyanın bitme süresi yaklaşıyor. İhtiyacınız olan kalemler var ise almanızı öneririm. Malesef fiyatı yine 60 tl ye çekmek durumunda kalacağız

Type-RR
13-04-2017, 09:55
Sevgili arkadaşlar aşırı yoğunluk sebebi ile stoklar çabuk eridiğinden kampanyanın bitme süresi yaklaşıyor. İhtiyacınız olan kalemler var ise almanızı öneririm. Malesef fiyatı yine 60 tl ye çekmek durumunda kalacağız

4 tane 16 inç jant için kaç kutu almam gerekli

Wromm
13-04-2017, 10:24
siyah üzerine glossfire yani parlatıcı atmanız gerekiyor.

Parlak siyah için örnek bir uygulama resmi var mı ?

207 çıtalar,ön ızgara ve ayna kapakları için 2 adet yeter mi ?

https://images.honestjohn.co.uk/imagecache/file/fit/730x700/media/3486468/Peugeot~207~(1).jpg

http://images.parkers.bauercdn.com/gallery-image/pagefiles/204330/static-exterior/1752x1168/11072683.jpg

TaGo
13-04-2017, 14:02
Örnekleri youtube dan bakabşlirsiniz yada google resimlerden

2 siyah 1 parlatıcı sprey yeter evet

levent
14-04-2017, 17:14
Abi selam alüminyum efekt aldım ya ben şimdi, metalizer yazıyor dışında bir karışıklık yok değil mi :)
Gerçi akşam ön logoda deneme yaparım ona ben ama yine de sorayım dedim :)

mert_can 41
14-04-2017, 20:22
2 adet siyah almak istedim ancak en para karttımı kabul etmedi yarın umarım kampanya bitmemiş olursa kredi kartı ile alım yapıcam TaGo kampanya süresi ne kadar abi.

kunteper
14-04-2017, 21:20
Ic trimlerde kullanabilir miyiz,

megane 3 hb start stop tusunun orasi ve havalandirma izgaralarindaki kaplama hafif hafif kalkiyor, onlari boyamak istiyorum.

Bu arada bu havalandirma izgaralarini vs nasil duzgun sokebilecegimizi nereden ogrenebiliriz, youtubeda pek birsey cikmadi, bilen var mi

TaGo
15-04-2017, 12:07
Ic trimlerde kullanabilir miyiz,

megane 3 hb start stop tusunun orasi ve havalandirma izgaralarindaki kaplama hafif hafif kalkiyor, onlari boyamak istiyorum.

Bu arada bu havalandirma izgaralarini vs nasil duzgun sokebilecegimizi nereden ogrenebiliriz, youtubeda pek birsey cikmadi, bilen var mi

youtube da söküm için yardımcı videolar var. Ayrıca evet trim kaplamak için kullanabilirdsiniz

TaGo
15-04-2017, 12:08
2 adet siyah almak istedim ancak en para karttımı kabul etmedi yarın umarım kampanya bitmemiş olursa kredi kartı ile alım yapıcam TaGo kampanya süresi ne kadar abi.

kampanya bitsede almana yardımcı olurum

mert_can 41
15-04-2017, 13:06
kampanya bitsede almana yardımcı olurum

Çok teşekkür ederim ilginiz için abi akşam alım gerçekleştiricem kredi kartımla tekrar teşekkür ederim :)

kunteper
15-04-2017, 14:09
youtube da söküm için yardımcı videolar var. Ayrıca evet trim kaplamak için kullanabilirdsiniz

Teşekkürler öyleyse 1 kutu ben de alacağım. Yeterli olur herhalde

207_TR
15-04-2017, 20:50
Yanlışlıkla ilk olarak replika marka aldım.

Pişmanlık yaşadıktan sonra doğru ürünü aldım.

Çok memnunum.

mert_can 41
15-04-2017, 22:02
Abi alım yapamıyorum kartın limiti var kartın ama devamlı kart bilgilerini banka reddetti hatası alıyorum acaba sistemsel bir sıkıntımı var axes master card bu arada kullandığım kart daha bu gün yatırdım.

Serkan_UR
17-04-2017, 11:52
Selamlar;

2 Sarı
1 Siyah
1 Şeffaf
1 Parlaklık efekti siparişim geldi teşekkür ediyorum,Denemeler yapmaya başladım ve uygulamak istediğim asıl alanlar öncesi konuya hakim olmak istiyorum sorularımı buraya yazmayı tercih ettim başka aynı soru soracak arkadaşlara yol göstermiş oluruz

1-Sarı plasti dip ile denemek için kaskımı boyadım,
-Plasti dip kuruduktan sonra pütürlü bir yüzey elde ettim,
-Bu normal midir yada benim uygulama tarzımdan ötürü mü böyle olmuştur.
-Eğer bu normal ise pürüzsüz bir yüzey elde etmek mümkün müdür?
-Uygulama sırasında çalkalama kurutma sürelerine birebir uydum ve zaman zaman sprey daha sıvı ve damla damla attı bu durumun kullanımımdaki bir eksilikle alakalı mıdır spreymi bozuktur yada bu normal midir,Bu durumun önüne geçmek için ne yapılmalıdır

2-Parlaklık efekti veren sprey nasıl kullanılmalıdır ?
-Plasti dip uygulanmış yüzey ne kadar sürelik bir kuruma sürecinde kalmış olmalı
-Kaç kat atılmalı
-Pürüssüz bir yüzey elde etmeye yarayan bir ürün müdür

3-Şeffaf spreyi korunmak istenen bir yüzeyin korumasında kullanmak için sipariş ettim

-Birçok araçta taş koruma bandı olan bölgeler vardır arka çamurluk ön alt kısmı gibi(resmini aşağıya ekliyorum) buraya şeffaf sprey ile bir koruma bölgesi yapılması mantıklı mıdır
-Kaç kat atıldıktan sonra şeffaf alan koruma sağlayabilir(koruma bandına yakın bir mukavemet)
-Korunacak alan ön ve alt kısımdan dönüş yapılarak tutunma sağlanabilir fakat çamurluk üzerinde bir yerde düz alanda kesilmesi gerekiyor.Bu bölgeden açma yapması muhtemel midir
-Şeffaf plasti dip ile diğer markanızın taş koruma ürününün tam olarak farkı nedir? örneğin istanbulpark öncesi kaputun ön kısmı bu ürünler ile kaplanıp sonrasında rahatça sökülebilir olduğundan bu amaç için tercih edilmeli midir?Kaç kat atılarak bu koruma sağlanabilir.

Şimdilik aklıma takılan sorular bunlar,Şimdiden teşekkür ediyorum.

http://i.hizliresim.com/P02Vp6.jpg (http://hizliresim.com/P02Vp6)

TaGo
17-04-2017, 11:57
Selamlar;

2 Sarı
1 Siyah
1 Şeffaf
1 Parlaklık efekti siparişim geldi teşekkür ediyorum,Denemeler yapmaya başladım ve uygulamak istediğim asıl alanlar öncesi konuya hakim olmak istiyorum sorularımı buraya yazmayı tercih ettim başka aynı soru soracak arkadaşlara yol göstermiş oluruz

1-Sarı plasti dip ile denemek için kaskımı boyadım,
-Plasti dip kuruduktan sonra pütürlü bir yüzey elde ettim,
-Bu normal midir yada benim uygulama tarzımdan ötürü mü böyle olmuştur.
-Eğer bu normal ise pürüzsüz bir yüzey elde etmek mümkün müdür?
-Uygulama sırasında çalkalama kurutma sürelerine birebir uydum ve zaman zaman sprey daha sıvı ve damla damla attı bu durumun kullanımımdaki bir eksilikle alakalı mıdır spreymi bozuktur yada bu normal midir,Bu durumun önüne geçmek için ne yapılmalıdır

2-Parlaklık efekti veren sprey nasıl kullanılmalıdır ?
-Plasti dip uygulanmış yüzey ne kadar sürelik bir kuruma sürecinde kalmış olmalı
-Kaç kat atılmalı
-Pürüssüz bir yüzey elde etmeye yarayan bir ürün müdür

3-Şeffaf spreyi korunmak istenen bir yüzeyin korumasında kullanmak için sipariş ettim

-Birçok araçta taş koruma bandı olan bölgeler vardır arka çamurluk ön alt kısmı gibi(resmini aşağıya ekliyorum) buraya şeffaf sprey ile bir koruma bölgesi yapılması mantıklı mıdır
-Kaç kat atıldıktan sonra şeffaf alan koruma sağlayabilir(koruma bandına yakın bir mukavemet)
-Korunacak alan ön ve alt kısımdan dönüş yapılarak tutunma sağlanabilir fakat çamurluk üzerinde bir yerde düz alanda kesilmesi gerekiyor.Bu bölgeden açma yapması muhtemel midir
-Şeffaf plasti dip ile diğer markanızın taş koruma ürününün tam olarak farkı nedir? örneğin istanbulpark öncesi kaputun ön kısmı bu ürünler ile kaplanıp sonrasında rahatça sökülebilir olduğundan bu amaç için tercih edilmeli midir?Kaç kat atılarak bu koruma sağlanabilir.

Şimdilik aklıma takılan sorular bunlar,Şimdiden teşekkür ediyorum.

http://i.hizliresim.com/P02Vp6.jpg (http://hizliresim.com/P02Vp6)

Elimden geldiğince yardımcı olayım.

Pürüzsüz kat atmalıydınız. Pürüzsüz olması için ortam sıcaklığının normalde 25 derece olması gerekiyor. Bundan daha soğuksa damla taneciği büyür, daha sıcaksa damlacıklar iyice küçülür ve toz tabir ettiğimiz şekli alır. Her 2 side istenen bir durum değildir. Bunun için spreyi çalkalamanın yanında eğer daha soğuksa ortam ısıtıcı ile biraz ısıtın. Bir diğer hata olasılığı pütür; pütür var ise atım mesafeniz yanlıştır. Tahmini 20 cm ile 25 cm aralığında atım yapmaya çalışın ve asla kaynak işlemi yapar gibi yavaş hareket etmeyin parça üzerinde. Daha hızlı ve tarar şekilde pıst pıst atın.

Serkan_UR
17-04-2017, 12:23
Anlıyorum ,O zaman ortamı çözemiyorsak bile tüpün ısısını arttırıcak bir yöntem gerek ki tanecikler küçülsün,Bunu deneyeceğim Diğer sorularımla ilgili de zaman buldukça cevabınızı bekliyorum

TaGo
17-04-2017, 12:39
Şeffaf plasti dip ile koruma yapacaksanız.
1- en az 8 kat atmaya özen gösterin. Kalınlık olarak boya koruma filminin dahi 2 katından fazla kalınlık elden edeceğinizden daha fazla koruma sağlar. Düz alana atacaksanız son katı atar atmaz kenar bandınızı hemen çekinki yaptığınız yeride kaldırmasın.

2- parlatıcı sprey hemen alt zemin kururu kurumaz uygulanabilir. Maksimum 3 yada 4 kat atmanız yeterlidir fazlası extra getirmez.

TaGo
18-04-2017, 09:38
EVET çıktı diye battı balık yan gider. Arkadaşlar bu haftada kampanyaya devam kararı alındı. Bu arada spfreyler 43 tl miş ben niye 45 olarak belirtmişim bilmiyorum. Ucuza alanda sesini hiç çıkarmıyor maşallah :D

mert_can 41
19-04-2017, 00:34
Sonunda 2 adet sprey siparişi verebildim hayırlısı ile sıra geldi beklemesine :D

Ranthor
19-04-2017, 09:42
motorsiklet eskimis plastiklerin uzerine olur mu? Dis ortam

TaGo
19-04-2017, 11:22
motorsiklet eskimis plastiklerin uzerine olur mu? Dis ortam

Tabikide olur ama uygulayacağınız alana 8 kat atmaya özenm gösterin

Serhat
19-04-2017, 12:26
Sitede bulamadım yada ben mi gözden mi kaçırdım bilmiyorum, Piano Black var mıdır?

TaGo
19-04-2017, 13:22
piano black bir plasti dip olamaz arkadaşlar yapmayın. Dünyada daha tek atımda piano black araç boyası yada endüstriyel boya bile üretilemedi. siyah atılır üzerine çoook fazla kat vernik atılır bu boyadada böyle. İnternet sitelerinde gördfüğünüz piano black plasti dip gördünüzmü kaçın. tamam salatalık göndermiolar ama bildiğin akçalı boya gelio.

Eyüp
19-04-2017, 13:25
17'' jantlar için 3 adet sprey aldım , kalırsa iç mekanda kapı kollarınıda kaplıyacağım :)

Serhat
19-04-2017, 14:00
piano black bir plasti dip olamaz arkadaşlar yapmayın. Dünyada daha tek atımda piano black araç boyası yada endüstriyel boya bile üretilemedi. siyah atılır üzerine çoook fazla kat vernik atılır bu boyadada böyle. İnternet sitelerinde gördfüğünüz piano black plasti dip gördünüzmü kaçın. tamam salatalık göndermiolar ama bildiğin akçalı boya gelio.

Konuyu okumadan atladım aslında benim hatam, bir önceki sayfada yazmışsınız :)

mert_can 41
20-04-2017, 23:51
Hızlı kargo için teşekkür ederim abi bu gün teslim aldım ürünlerimi :)

safaks
22-04-2017, 20:33
2 siyah 1 silver metalizerde ben aldim bakalim jantlarda nasil olucak. :)

marikan
23-04-2017, 19:06
https://c2.staticflickr.com/4/3734/32275701403_a8fabb8081_z.jpg

Aracımın sağ-sol marşpiyel ve ön arka tampon altındaki siyah kısımları boyamak istiyorum. Kapıdaki siyah kısımlar lastik kıvamında esnek bir parça. Onun üzerine tutunur mu? Esneme ile birlikte atma filan yapar mı?
***** taş vs çok gelen yerler. Dayanıklılığı artırmak için ne yapmak lazım? Son olarak kaç tüp almalıyım?

safaks
26-04-2017, 17:18
Hizli kargo icin tskler Tarkan abi. Bunlarin raf omru ne kadar? Daha sonra kullanicam bu ara yogunumda. Ne kadar saklanir.

TaGo
27-04-2017, 09:54
https://c2.staticflickr.com/4/3734/32275701403_a8fabb8081_z.jpg

Aracımın sağ-sol marşpiyel ve ön arka tampon altındaki siyah kısımları boyamak istiyorum. Kapıdaki siyah kısımlar lastik kıvamında esnek bir parça. Onun üzerine tutunur mu? Esneme ile birlikte atma filan yapar mı?
***** taş vs çok gelen yerler. Dayanıklılığı artırmak için ne yapmak lazım? Son olarak kaç tüp almalıyım?

tabiki tutunur 2 sprey fazlasıyla işinizi görürü. 7-8 kat atmaya çalışın. zeminin temiz ve kuru olmasına dikkat edin

TaGo
27-04-2017, 09:55
Hizli kargo icin tskler Tarkan abi. Bunlarin raf omru ne kadar? Daha sonra kullanicam bu ara yogunumda. Ne kadar saklanir.

raf ömrü sonsuz diyebilirim. hiç sıkıntı yok

weST.27
27-04-2017, 18:44
Abicim merhabalar, mesaj gönderdim size, acil bi durum var, motorum beyaz hyosung gt250r;

https://cdp.azureedge.net/products-private/prod/5d149cf5-569b-4f4d-b567-acbc8dcfe1f0/83d0cfa2-d3a1-42af-bab5-a61901466081/00000000-0000-0000-0000-000000000000/59c684cc-2b4e-4ff8-aa7e-a4440127645a/e09ed0f9-e21d-4a5f-9b7c-a6470057ce28/6000000001.jpg

motorun yan karenajları hepsi sökük durumda şuan , yanlarını şu aşağıdaki resim gibi koyu griye boyayacağım ;

http://www.bikesdoctor.com/wp-content/uploads/2014/01/Hyosung-GT-250R-White.jpg

(büyük resim koyuyorum ki renk anlaşılabilsin.)

kuyruk ve yan karenajları bu tonda koyu griye boyayacağım, diğer kısımları kaplama ile halledeceğim (kırmızı ve açıık gri olan kısımlar)

Sizden isteğim bu renk elinizde var mıdır, var ise yarın direk sipariş geçmek istiyorum 3-4 kutu ne ise. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. birde özel mesaj kutunuza mesaj attım. Oradan motorun karenaj resimlerini size göndermem gerekli bi kaç danışmak istediğim husus var.

Dönüşünüzü bekliyorum,

İyi çalışmalar

TaGo
27-04-2017, 19:02
Siyah üzeri graphite metalizer atarsan bu rengi elde edersin

weST.27
27-04-2017, 19:06
Siyah üzeri graphite metalizer atarsan bu rengi elde edersin

Çok koyu olmaz mı ? iyice matlaştırıp kötü bi görüntü olsun istemiyorum. Var mıdır dediğiniz renkte bir uygulama

TaGo
27-04-2017, 19:09
Mat değil metalik ve parlak olur füme koyu füme

weST.27
27-04-2017, 19:21
Mat değil metalik ve parlak olur füme koyu füme

http://i.hizliresim.com/8MOE7a.jpg

O resim üzerinden bikaç renk alıp şöyle bir şey çıkarttım şimdi photoshoptan ne kadar verimli tartışılır tabi resim üzerinden alınan renk tonu... 1-2 sanki uygun gibi ama bilemedim. Abi bana yardımcı olda çözeyim artık şu lanet işi ya

AliGizda
28-04-2017, 10:28
Parlak siyah olarak Politech firmasının bir ürünü var, direk piano black olarak yapıyor, fakat ürünün kalitesi Plasti Dip' le kıyaslandığında çok geride kalıyor. 2 tüp Plasti dip' le 508' in 4 jantını tek aynasını ve benim aracın aynalarını 2 kere boyadık hala bitmedi, Politech ile benim aynaları bir kere, ön ızgara çevresini bir kere kapladım ve bitti :) Plasti Dip' in ömrü hem daha uzun hemde daha kaliteli.

TaGo
28-04-2017, 10:32
http://i.hizliresim.com/8MOE7a.jpg

O resim üzerinden bikaç renk alıp şöyle bir şey çıkarttım şimdi photoshoptan ne kadar verimli tartışılır tabi resim üzerinden alınan renk tonu... 1-2 sanki uygun gibi ama bilemedim. Abi bana yardımcı olda çözeyim artık şu lanet işi ya

kardeşim ben büyütünce direkt mat siyah görüyorum :D

safaks
28-04-2017, 15:56
Kardeşim msj kutun dolmuş. Burdan yazsam sıkıntı olmaz herhalde.

Abi merhabalar

Merhaba kardeşim. Janta daha yapmadımda öylesine bi vazoya sıktım 3 4 kat siyah üstüne 2 kat metalizer gayet güzel görünüyor. Matda değil. Parlak gibi oluyor. İçinde simleri var. Jantları yaparsam burdan paylaşırım ama ona temizlik vs lazım olduğundan bi kaç hafta daha deneyemem.

burakgunay
29-04-2017, 23:37
Ayna kapaklarına vs gibi ufak detaylar eklemek istiyorum aracıma, golf 7 r aynalarindaki gibi bir ton var aklımda, ne önerirsin abi bana? Çok böyle direk mat bi renk istemiyorum, mat krom diye geçiyor sanırım bilemiyorum. Kampanya bitmediyse, verdiğin reçeteye göre alayım abi alacağımı. Şimdiden teşekkürler :)

TaGo
01-05-2017, 10:31
Bright aluminyum alacaksın 7-8 kat atacaksun. Youtube da renge bakabilirsin

TaGo
15-05-2017, 08:45
Arkadaşlar normalde 60 tl den sattığımız plasti dip spreylerini REPLİCA ürünlerle savaşmak adına kargo dahil 43 tl ye çekmiştik. Geçen haftasonuna kadar. Şimdi bu süreyi ay sonuna dek uzatma kararı aldık.

Aracınızın jantı, ayna kapağı, iç konsol parçaları yada fitili osu busu düşündüğünüz ne için olursa olsun tam alım zamanı

safaks
20-05-2017, 22:58
https://i.hizliresim.com/r3lDQz.jpg
Metalizer silver + siyah cok guzel bi renk oldu. Tek sikinti jant cok kollu oldugundan anami aglatti. Basparmagim iptal oldu. 2 tup deilde 3 tup siyah almakta fayda var. Cok ucu ucuna yetti. Bakalim ne kadar dayanicak :)

TaGo
22-05-2017, 10:34
Çok uzun süre dayanır. ama sen yıkamacı yıkarken yine her seferdinde dikkatli su basmasını ve jant temizleyici sıkmamasını uyarırsan ömürlük olur. güle güle kullan

safaks
22-05-2017, 10:39
Çok uzun süre dayanır. ama sen yıkamacı yıkarken yine her seferdinde dikkatli su basmasını ve jant temizleyici sıkmamasını uyarırsan ömürlük olur. güle güle kullan

Eyw abi buyuk ihtimal kendim yikarim. Valla bu renge hasta oldum. Tavsiye ederim herkeze.

Sefati
24-05-2017, 21:09
E34 5Serisi için kaç tüp almamız gerekiyor

TaGo
25-05-2017, 10:58
neresini yapacaksınız e34 ün

78nakres
25-05-2017, 11:07
S.a Tarkan iyi yoldasın arkadaşım şirket arabalarına haki yeşil web adresini yazmayı planlıyorum kalıp olarak karton vs ne kullanabilirim?

Bursada Gözde hanımla benim Ep3 ü beyaz kaplamıştın:)

TaGo
25-05-2017, 11:09
Eyvallah kardeşim.

Yazı yazmak için dişi kalıp yapman lazım yine folyodan. 5-6 kat atıp son kat sonrası rahatlıkla sökersin

Sefati
29-05-2017, 12:04
neresini yapacaksınız e34 ün

Komple araç

Anıl E.
29-05-2017, 12:09
tarkan abi benim beyaz cc'nin aynaları ve panjuru hangi renge kaplayabilirim ?

TaGo
29-05-2017, 13:00
Komple araç

komple araç sprey ile efektif olarak kaplanmaz. biz doğru bulmuyoruz. tabi başkaları satmam demez ancak ben size bu kötüşüğü yapamam. araç lt lik ürünle ve kompresörle kaplanır

TaGo
29-05-2017, 13:00
tarkan abi benim beyaz cc'nin aynaları ve panjuru hangi renge kaplayabilirim ?

pisano black yada alüminyum kardeşim. hatta graphite black en iyisi bence

Anıl E.
29-05-2017, 16:32
pisano black yada alüminyum kardeşim. hatta graphite black en iyisi bence

Ne kadarlık sipariş etmem lazım onun için ?

TaGo
29-05-2017, 16:41
Plasti Dip Store - Plasti Dip Resmi Satış Mağazası (http://www.plastidipstore.com/)

alt zemin için spreylerden siyah
alumınyum yada graphite siyah için özel efektlerden istediğin herhangi biri

BERKİN
29-05-2017, 16:42
Abi 4 adet 16. Jantımı boyuyacağım bunun için kaç kutu almam gerek ek malzeme almalımıyım vernik vs.Yapmak istediğim renk bronz.Bronz da tek renkmi var, yoksa değişik kodlarda elinizde varmı.Sadece matmı olur yoksa üzerine parlak vernik atınca olumlu sonuç alabilirmiyiz.Kampanya bitmeden almak istiyorum :) Arabayı kendim yıkıyorum basınçlı su kullanmıyorum jantları sürtmediğin sürece atma yaparmı yapsa bile atan yere fısfıs yaptığımda yama yeri belli olurmu.Yardımların için şimdiden teşekkürler abi :)

Octane
29-05-2017, 20:07
Abi senden plasti dip aldım, geldi teşekkür ederim. Şimdi uzmanlığına ihtiyacım var.

Motosikletimin ön maşası, farı ve gidonuna bunu uygulayacağım. Söküp mü yapayım? Bir yere asıp öyle mi yapayım? Yoksa gerek yok mu?

Biliyorsun ön çatal dediğin şey iki tane boru.

TaGo
29-05-2017, 21:54
Üzerinde ypabiliosun

Emert20
29-05-2017, 22:04
26 jant 18 kadro bir bisikleti boyamak için kaç kutu yeterli olur?

ilker_yusuf
30-05-2017, 07:02
Aracımın ön panjurunda 3 yıldır siyah plastidip var. O kadar basınçlı suya girdi o kadar yağmur kar gördü. İlk defa bu sene bir kenarından kalktı.
Şimdi yenileme zamanı :)

TaGo
30-05-2017, 11:24
26 jant 18 kadro bir bisikleti boyamak için kaç kutu yeterli olur?

hangi renk yapmak istiyorsunuz ve kadro şuan ne renk? tahmini 2 kutu rahatça işinizi görecektir

anamur
30-05-2017, 14:13
sitede piano black rengi bulamadım?

-Murat Özcan-
30-05-2017, 14:22
Bende beyaz aracımda aynaları boyamak istiyorum bu ürün mat renk olarak mı satılıyor piano black olarakta var mı abi ?

Emert20
30-05-2017, 18:36
Bisiklet parlak yeşil ben camo yeşil ile boyamayı düşünüyorum.

makif84
06-06-2017, 17:24
merhabalar bu ürün kromajlarda dayanıklı mıdır?

TaGo
06-06-2017, 18:26
matıda var parlak için extra parlatıcı spreyini alıyorsunuz.

mat yeşil güzel olur camo green alacaksınız

tabiki krom nikelaj üzerinde çok iyi durur

Anıl E.
08-06-2017, 15:33
TaGo

abi ürün aldım senden belki bilgin vardır,toplam 8 şişe .

jantları gunmetal yapacağım,videolarda maskeleme bantları var lastiklerin arasına sıkıştırılan onlardan koymamışsınız içine;ama 3m farklı bir bant almıştım yine sizden onu yollamışsınız ,lastiğin etrafına onları mı monteleyim ? Jantın içine de poşet gazete falan koyayım diyorum.

TaGo
08-06-2017, 15:49
hayır biz zaten lastik arasına sıkıştırılan kağıda karşıyız. oraya beyaz maskeleme bandı çek yeter. yinede janta değmesin lütfen. evet jant içinede kaliper üstüne gazete yeter. diske gelsin önemli değil bi frene basışta gidecek

halukunal
04-07-2017, 15:20
Biraz geç yazıyorum ama 12/04/2017 tarihinde verdiğim siparişte kargo firmasından kaynaklı sorun aşadım ancak Plastidip'teki yetkili kişiler sağolsun sorunu en kısa sürede çözdüler. İlgisi için teşekkür ediyorum. Konu güncel olsun kampanya 46 tl ile devam ediyor gözüküyor.

HkN
18-07-2017, 22:36
Abi selam. Babamın Clio 3 Grantour'un torpido üzerinde çizikler var. Ayrıca bagaj kapağı iç plastiklerinde çizilmeler var. BAzı çizikler deri. İş görümü. Ne kadar bir ürün gider sence.

timmaah
19-07-2017, 07:31
merhabalar bu ürün kromajlarda dayanıklı mıdır?

ben de arabanın krom olan kapı kolları ve bi iki parçayı kapladım ellenmeyen yerlerde sıkıntı yok ama kullandığım kapı kolu 2. gün kalktı kalan spreyle tekrar kaplıyacam ama kesin çözüm değil gibi duruyor.

yusufcan_k
19-07-2017, 08:51
ben de arabanın krom olan kapı kolları ve bi iki parçayı kapladım ellenmeyen yerlerde sıkıntı yok ama kullandığım kapı kolu 2. gün kalktı kalan spreyle tekrar kaplıyacam ama kesin çözüm değil gibi duruyor.

kapı kolunu komple dönebilirsen yani yekpare olursa kaplandığın alan biraz zor atıyor :) ben rc araç kaportalarında kullanıyorum bazen offroad da yani çok çok nadir atma yaptı bugune kadar.

TaGo
19-07-2017, 10:02
kapı kolu komple dönülmeli. tek taraftan yaptığınız kaplamanın en uç kısımları çok ince ve zayıf kalır. Ancak birde kavrama işinide tam o bölgelerden yaptığımız için hemen kalkar

timmaah
19-07-2017, 10:57
kapı kolu komple dönülmeli. tek taraftan yaptığınız kaplamanın en uç kısımları çok ince ve zayıf kalır. Ancak birde kavrama işinide tam o bölgelerden yaptığımız için hemen kalkar

ben de öle tahmin ettim bu sefer o şekilde yapıcam yoksa acayip memnunum kalite ve renk olarak inş kesin çözüm olur o şekilde

buraek4
19-07-2017, 12:24
Tarkan abi kolay gelsin. Benim sebilin üst kapağında sıkıntıt oldu onu boyamam gerekiyor.Malzeme plastik ama inox renk olarak geçiyor.Buna uygun hanngi rengi kullanmam gerekiyor?

Mehmetmert
19-07-2017, 13:13
Mat plastidiple kaplanmis(siyah) yuzeyler bayagi cabuk tozlaniyor bundan muzdaribim , parlatici atsam bir nebze azalirmi abi ?

Daha dogrusu orjinal jantlarda(kaplanmamis) basincli suyu tutmamla kir akip gidiyordu , plstidipte malesef bu mumkun olmuyor ve janti temizlemek cok zor , hizli cila falan yapayim belki kolay olur dedim ama hak getire bir ise yaramadi. Kolay yolu nedir abim bunun :( Jant kir sokucu siksak yikamadan once , dipe zarar verirmi

TaGo
19-07-2017, 15:07
Hızlı cila kullanıyoruz bizde. Parlatıcı sıkarsan parlak olur ama daha kayganm yüzey elde edersin tabi

TaGo
19-07-2017, 15:08
Tarkan abi kolay gelsin. Benim sebilin üst kapağında sıkıntıt oldu onu boyamam gerekiyor.Malzeme plastik ama inox renk olarak geçiyor.Buna uygun hanngi rengi kullanmam gerekiyor?

bride aluminyum kullancan

XoR
19-07-2017, 15:15
Yatak odası dolabını kaplamam gerekiyor :D ahşaptan çok anlamam ama Ikea'nın sunta üzeri lamine kaplanmış ürünü bendeki.

Kaplanır mı bu ürün Plasti Dip'le ?

TaGo
19-07-2017, 15:19
Kardeşim bizim evde tüm moble ler kaplı yani oluyor :D

buraek4
19-07-2017, 15:20
bride aluminyum kullancan

stoğunda varmı abi? fiyat olarak diğer renkler ile aynı mı?

TaGo
19-07-2017, 16:02
geçerken uğra vereyim

Docror_jayjay
20-07-2017, 07:27
geçerken uğra vereyim

Tarkan abi selamlar, forumda yeniyim. Donanımhaber de başlık açmıştım senin yorumların nedir

https://mobile.donanimhaber.com/forumid_200/tt.htm

tequila818
20-07-2017, 12:16
Selam, pikap kasasını içindeki plastik kaplama için ne önerirsiniz? Ne kadar yıkasam da kirli görünüm var ve anladığım kadarıyla toz da tutuyor. Kapalı kasa olduğu için eşya koymak istiyorum. Aşağıda örnek görsel mevcut. Bir de İzmir'de kimden temin edeyim ya da siz mi kargolarsınz?

ssangyong kasa - Google'da Ara (https://www.google.com.tr/search?q=ssangyong+kasa&safe=active&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiGoMKv0JfVAhXE1hoKHeUcA2AQ_AUICigB&biw=1301&bih=641#imgrc=tSQUEgUFuBMdIM:&spf=1500545711002)

emresener
04-08-2017, 11:46
Tarkan abi selamlar.

Bornovada iç tirim ve göğüs ile ilgili uygulama yaptırabiliyor muyuz ?

TaGo
04-08-2017, 14:03
evet yapıyoruz

sweatcaptain
04-08-2017, 14:42
ciddi manada gece fosforlu yansıtıcı bır renk yada urun varmıdır

TaGo
04-08-2017, 16:03
vardı ama rğbet görmediği içn ithal etmiyoruz artık

220T
07-08-2017, 16:10
Sandalye iskeleti boyamak için almayı düşünüyorum.Aşağıdakine yakın renk lazım.Ahşap mobilyalar için kullanılan "ceviz" rengi desem daha doğru olutir.
https://i.hizliresim.com/qW0ZrZ.jpg

mertkan
07-08-2017, 17:19
yapılan veya yaptıgınız uygulamarı güncel bir şekilde görebilecegimiz bir link varmı?

220T
08-08-2017, 12:46
TaGo Yardımcı olursanız memnun olurum. :)

TaGo
08-08-2017, 13:10
Malesef açık kahverengi yok

AliGizda
16-08-2017, 16:34
İnternet sitesinden 1 adet siyah renk almaya çalıştım fakat stokta yok uyarısı verdi. Siyah renk 1 tüp alma şansım varmıdır?

TaGo
16-08-2017, 20:21
Malesef stok tükendi ve 2 hafta sonra stoğa girecek

AliGizda
17-08-2017, 08:40
Malesef stok tükendi ve 2 hafta sonra stoğa girecek

Bizde şans olsa.. Tamam abi, 2 hafta sonra sipariş geçicez o halde.

WeLeT
29-08-2017, 10:00
Jantlarımı plasti dip yapmak istiyorum ama jantlarımda çizikler vs mevcut..Orjinal boyasına zımpara yapsam, üstüne astar atıp plasti dip uygulasam tutar mı acaba ? TaGo

TaGo
29-08-2017, 11:31
Kardeşim çok çizikse zaten boyama yöntemine git. İşin içine macun zımpara astar giriyorsa çok doğru değil plasti dip

WeLeT
05-09-2017, 14:50
Kardeşim çok çizikse zaten boyama yöntemine git. İşin içine macun zımpara astar giriyorsa çok doğru değil plasti dip

Çok çizik yok aslında maksat yüzeyin daha pürüzsün olmasını istediğim içindi..

dulger007
05-09-2017, 15:31
Selamun aleyküm konuyu okudum siyah plasti dip ve parlatıcı malzeme lazım mevcutmu elinizde ? 2 ayna kapağı 4 adette 16 inç jant için kaç tane kullanmalıyım ?

TaGo
07-09-2017, 16:53
Ayın 13ü itibari ile tüm ama tüm spreyler stokta olacak

AliGizda
08-09-2017, 10:53
Siyahta 13' ündemi geliyor abi?

TaGo
08-09-2017, 10:55
Aynen siyah ve geri kalan tükenmiş stokta olmayan ne varsa. Hatta baya güzel bir kampanya yapmayıda düşünüyorum

aposport
12-09-2017, 13:15
Merhaba,

Bu arabanın iç kapı kolları için mat siyah düşünüyorum.

Elinizde var mıdır?

Ancak, çok dayanıklı olmasını da istiyorum. Bunun için mat siyah üzerine önereceğiniz başka bir sprey ya da vernik. vs. var mıdır?

TaGo
12-09-2017, 13:28
siyah yarından sonra stoğa girecek. üzerine normal parlatıcıda atabilirsiniz yada 10 kat atarsanızda çok sağlam yüzey elde edersiniz

GKS
12-09-2017, 13:38
4 jant ve ayna kapakları için kaç kutu almam gerek parlak mor varmı?

TaGo
12-09-2017, 13:48
Önerim Muscle Car serisi olan özel serilerden purple almanız metalik güz4el bir mordur. 4 adet alırsaanız elinizde tadilatlık malzemede kalır

AliGizda
12-09-2017, 15:00
Siyah stoğa tam olarak ne zaman girer abi? Tek adet alımda da bir kampanya olacakmı? Siyah bir kutu bana ayırabilirmisin?

IlgazRafi
16-09-2017, 12:34
Gümrükten geldi mi ürünler acaba? Birde yapmayı düşündüğünüz kampanyayı değerlendirdiniz mi ?

TaGo
17-09-2017, 20:23
Ürünler pazartesi sabah depoya giriş yapıyor. Kısacasu yarın rahatlıkla tüm renkler stokta.

vectra-tuner
17-09-2017, 21:44
Opel Calibra için 2 Adet kapı kolu , marşpiyeller ve tampon (ön -arka) ve araç üzerinde bulunan tüm çıtaları boyamak için kaç adet almalıyım? Bende sağlam olmasını ve boyanın hemen kalkmamasını istiyorum.

IlgazRafi
17-09-2017, 22:47
Ürünler pazartesi sabah depoya giriş yapıyor. Kısacasu yarın rahatlıkla tüm renkler stokta.

Sonunda kavuşacacağız ürünlere :)

TaGo
18-09-2017, 12:45
Arkadaşlar ürünlerimiz teker teker stoğa girdi. Sitemiz üzerinden stoklarıda açtık.

Şimdi Nisan ayında hangi kampanyayı yaptıysak aynen devam ediyoruz. Kargo ve KDV si dahil 45TL den satıyoruz. Mesaj yoluyla benle iletişime geçebilirsiniz

IlgazRafi
19-09-2017, 10:46
Arkadaşlar ürünlerimiz teker teker stoğa girdi. Sitemiz üzerinden stoklarıda açtık.

Şimdi Nisan ayında hangi kampanyayı yaptıysak aynen devam ediyoruz. Kargo ve KDV si dahil 45TL den satıyoruz. Mesaj yoluyla benle iletişime geçebilirsiniz

İyi günler. dün sipariş verilen ürünler ne zaman kargoya verilir bir bilginiz var mı?

TaGo
19-09-2017, 10:57
Saat e kadar verilen siparişler aynı gün çıkıyor. den sonrakiler bir gün sonra kargolanıyor. Yalnız sizden bana bir pm gelmedi bilginiz olsun

safaks
19-09-2017, 11:00
Saat e kadar verilen siparişler aynı gün çıkıyor. den sonrakiler bir gün sonra kargolanıyor. Yalnız sizden bana bir pm gelmedi bilginiz olsun

Abi jantı boyamıştım ben. Kenarlarından hafif kalkmalar var. Bir tüp daha alıp tamir için kullanıcam. Bir püf noktası vs varmı. Yoksa direk kalkan yere dalıyoruzmu?

TaGo
19-09-2017, 11:08
Kalkmış olan yere benzin yada herhangi bir tiner türevi ile masaj yapın. Zaten lip gibi kalkan yeri alacaktır ve geri kalan kısmıda janta yapıştıracaktır. Aynı zamanda bu işlem kot farkınıda kaldırdığı için artık yeni atılacak katlar sonrası o tadilat kısmını göremessiniz bile

TaGo
19-09-2017, 13:55
Arkadaşlar sitemizde de fiyatları 6 tl ye düşürdük. Direkt olarak sitemizden alışveriş edebilirsiniz. Önemli birşey soracaksanız bana yine pm den ulaşabilirsiniz.

Plasti Dip - Çok Fonksiyonlu Lastik Kaplama (http://www.plasti-dip.com) sitemizden Online Satış kısmına geçip alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

yada direkt link

Plasti Dip Store - Plasti Dip Resmi Satış Mağazası (http://www.plastidipstore.com/)

TaGo
19-09-2017, 13:56
Arkadaşlar sitemizde de fiyatları 6 tl ye düşürdük. Direkt olarak sitemizden alışveriş edebilirsiniz. Önemli birşey soracaksanız bana yine pm den ulaşabilirsiniz.

Plasti Dip - Çok Fonksiyonlu Lastik Kaplama (http://www.plasti-dip.com) sitemizden Online Satış kısmına geçip alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

yada direkt link

IlgazRafi
20-09-2017, 11:24

Aynı gün verilir demişsiniz ama ben Pazartesi öğlen 1:30 gibi sipariş verdim internet adresinizden hala verilmedi kargoya internet sitenizde hazırlanıyor yazıyor.

yusufcan_k
20-09-2017, 11:34
abi 6 tl olan nedir göremedim sitede bi yazım yanlışı olmasın :)

TaGo
20-09-2017, 14:26
Aynı gün verilir demişsiniz ama ben Pazartesi öğlen 1:30 gibi sipariş verdim internet adresinizden hala verilmedi kargoya internet sitenizde hazırlanıyor yazıyor.

özellikle siparişinizi sordum, hatta sizde dün telefon etmişsiniz. Siyah zaten pazartesi günü gümrükten çıkacak demiştim. Pazartesi siparişi siyah ve daha önce stokta olmayan renklerden olan siparişler salı günü çıkmış. Sorun yok sanırım

TaGo
20-09-2017, 14:27

yada direkt link

evet 46 olacaktı malesef klavye azizliği birde düzeltme seçeneğide kaldırıldığı için yanlış bilgi olarak orada kalıyor :D

IlgazRafi
20-09-2017, 16:30
özellikle siparişinizi sordum, hatta sizde dün telefon etmişsiniz. Siyah zaten pazartesi günü gümrükten çıkacak demiştim. Pazartesi siparişi siyah ve daha önce stokta olmayan renklerden olan siparişler salı günü çıkmış. Sorun yok sanırım

Evet sordum dün verilmiş. Bana internete girilecek demişlerdi görmeyince öyle dedim kusura bakmayın. Yarın elime geçecek büyük ihtimalle. Teşekkür ederim.

TaGo
26-09-2017, 08:54
Arkadaşlar fiyatları eski seviyesine çekeceğiz. Yine 60 tl lere gelecek kargo dahil. Elinizi çabuk tutarsanız iyi olır

safaks
27-09-2017, 15:43
Tamir icin bi tup daha aldim bakalim tamir edebilicekmiyim. Bi tup silver metalizerim duruyodu. Raf omru yok dimi abi o bozulmamistir.

TaGo
25-01-2018, 13:05
Arkadaşlar sizlere en yeni kampanyamızın linkini atıyorum. Yeni kampanyamız sayesinde 1 spreye sadece 37.5 TL ödeyeceksiniz ve bu ödediğiniz rakamın içerisinde kargo ücretide dahil olmuş olacak. Kampanyamız herzamanki gibi stoklarla sınırlı ve kısa sürelidir. Lütfen özellikle KAMPANYA olarak verdiğim linkten alışveriş etmeye özen gösterinki normal perakende rakamdan almak durumunda kalmayın ürünümüzü. Hadi yağmalayın kolay gelsin ;))

Kampanyalar (https://www.plastidipstore.com/plastidip-kampanyalar)

AhmetKadir
25-01-2018, 13:19
Arkadaşlar sizlere en yeni kampanyamızın linkini atıyorum. Yeni kampanyamız sayesinde 1 spreye sadece 37.5 TL ödeyeceksiniz ve bu ödediğiniz rakamın içerisinde kargo ücretide dahil olmuş olacak. Kampanyamız herzamanki gibi stoklarla sınırlı ve kısa sürelidir. Lütfen özellikle KAMPANYA olarak verdiğim linkten alışveriş etmeye özen gösterinki normal perakende rakamdan almak durumunda kalmayın ürünümüzü. Hadi yağmalayın kolay gelsin ;))

Subaru legacy icin almayi dusunuyorum da 4 tane 17 jant icin kac tup gerekir?

TaGo
25-01-2018, 13:28
Aslında 2.5 tane yeterli. 3 gayet kararında. Ancak 4 lü kampanya isterseniz başka bir renk de pakete ekletebilirsiniz yada logolar vs için başkaca biryerde kullanmak amaçlıda 4 lü kampanyadan alabilirsiniz.

Octane
25-01-2018, 13:31
Abim bunun motor bloğunun rengine en yakın rengi nasıl elde ederiz söyle hemen alayım.

https://i.ytimg.com/vi/WEdau5FwppI/maxresdefault.jpg

TaGo
25-01-2018, 13:38
Abim bunun motor bloğunun rengine en yakın rengi nasıl elde ederiz söyle hemen alayım.

https://i.ytimg.com/vi/WEdau5FwppI/maxresdefault.jpg

Beyaz renk alacaksın ve bron z efekt alacaksın aynen bu renk olacak. Siyah üzerine atma jantlardaki bronz çıkar ortaya. Kampanyalar bölümünden 1 RENK 1 EFEKT olanından seçebilirsin. Güle güle kullan ;)

Octane
25-01-2018, 13:53
Beyaz renk alacaksın ve bron z efekt alacaksın aynen bu renk olacak. Siyah üzerine atma jantlardaki bronz çıkar ortaya. Kampanyalar bölümünden 1 RENK 1 EFEKT olanından seçebilirsin. Güle güle kullan ;)

Aldım abim aynı dediğinden. Teşekkür ederim.

TaGo
25-01-2018, 13:54
Uygulamadan mutlaka arayabilirsiniz beni. 0554 97799 kırkyedi

TaGo
26-01-2018, 11:16
Hakikaten insanlarımız bu yeni kampanyayı bekliyormuş. 1 ADET PLASTİ DİP RENK FARKETMEKSİZİN 37.5 TL gönderim dahil. Kampanyaları iyi inceleyin.

Grimlord
26-01-2018, 11:37
Tarkan abi aracın jantlarını beyaza boyacağım, ebat 15 inç. Sanırım 2 kutu yeter değil mi? Bir de boya mat olmasın, hafif parlasın diye parlatıcı mı atmam gerekiyor? Kaç kat atsam ideal olur acaba?

TaGo
26-01-2018, 12:13
Öncelikle; jantların koyu renkse, 2 beyaz ancak kapatır senin jantları. Bir diğer husus ise jantlar mat beyaz olmasın istiyorsan 1 adette parlatıcı alman gerekecek. Sana özel bir üçlü kampanya yapmak lazım. onuda halledferiz ;)

burcinkarabacak
26-01-2018, 12:43
Hakikaten insanlarımız bu yeni kampanyayı bekliyormuş. 1 ADET PLASTİ DİP RENK FARKETMEKSİZİN 37.5 TL gönderim dahil. Kampanyaları iyi inceleyin.

Abi kampanyalarda tek renk çıkmıyor

Saygılar

TaGo
26-01-2018, 15:49
Kampanyalar 2 li ve 4 lü alınacak şekilde tasarlandı. Sebebide yüksek kargo maliyetleri. 1 adet ürün çoğu zaman müşterinin herhangi bir işini görmeye yeterli gelmeyecek şekilde. O sebeple birlikte kullanımı zorunlu olan "floresan renkler ve beyaz" ile "metalizer serisi efektler ile siyah" kombin edilid. Birde istenilen 4 rengin seçilebilidği başka bir kampanya daha dizayn ettik.

Saygılar

onre
26-01-2018, 18:37
Kampanyalar 2 li ve 4 lü alınacak şekilde tasarlandı. Sebebide yüksek kargo maliyetleri. 1 adet ürün çoğu zaman müşterinin herhangi bir işini görmeye yeterli gelmeyecek şekilde. O sebeple birlikte kullanımı zorunlu olan "floresan renkler ve beyaz" ile "metalizer serisi efektler ile siyah" kombin edilid. Birde istenilen 4 rengin seçilebilidği başka bir kampanya daha dizayn ettik.

Saygılar
Sadece 1 tüp siyah almak istiyorum kampanyadan yararlanamıyor muyuz ? :)

TaGo
29-01-2018, 10:58
Arkadaşlar 1 li ve 3 lü kombinasyon için fiyat çalışması yapmadık *****. Ancak 1 adet isteyenler içinde özel bir kampanya yapacağım. Bunu bana ancak pm den atabileceksiniz. Yani internete bunu girebilmek bizim için külfet. 1ADET ORJİNAL ürün için KARGO DAHİL 42.5 TL yapalım

i-vtec07
29-01-2018, 16:30
Merhabalar ben sipariş verdim ama kredi kartı ödeme işlemi çıkmadı. :) kapıda mi ödüyoruz nasıl olucak.öyle bişeyde seçmedim ama.
Sipariş no:#9841

3 adet mat siyah 1 adet duman gri ( bu gun metal gibi oluyo galiba ) :)

TaGo
29-01-2018, 23:19
Sanırım yanlış bir siteden sipariş verdiniz. O tipte bir sipariş numaramız yok çünkü

TaGo
31-01-2018, 10:30
Bu arada tekli yada 3 lü siparişlerinizi lütfen bana pm ile geçiniz arkadaşlar

burcinkarabacak
31-01-2018, 12:55
Bu alanlar için tek tüp yeter mi Tarkan abi ? iki tane mi almak gerekir artık alayım bir türlü zaman ayıramıyorum

Saygılar

https://i.hizliresim.com/vjn9LA.jpg

TaGo
31-01-2018, 13:19
Siyah yapılacaksa evet 1 adet spreyimiz yeter

burcinkarabacak
31-01-2018, 17:53
Siyah yapılacaksa evet 1 adet spreyimiz yeter

Aynen abi mat siyah yapılacak... Sitedeki gibi 6 kat mı atmak gerekir ?

Saygılar

RedCan
01-02-2018, 12:26
TaGo

Abi 304 Krom egzozu mat siyaha boyamak istiyorum polislerden dolayı. Aracım dizel. Boya ne kadar zamanla dökülür ? Isıya dayanabilir mi ? Normal boyalarla boyamak istemiyorum krom egzozu.

TaGo
01-02-2018, 22:08
Asla dökülmez. Çok yaptığım uygulama. Ancak ilk zamnlar bşraz yanık kokusu yapar

RedCan
02-02-2018, 12:13
Asla dökülmez. Çok yaptığım uygulama. Ancak ilk zamnlar bşraz yanık kokusu yapar

O zaman 1 adet almak istiyorum. Pm'den bilgilerini gönderirsen sevinirim abi.

TaGo
05-02-2018, 14:04
Evet arkadaşlar kampanya sona doğru yaklaşıyor ***** stoklarla sınırlı demiştik. Elini çabuk tutmak isteyenler yine pm aracılığı ile iletişime geçebilirler

TaGo
09-02-2018, 14:10
Son spreylerde yola çıkıyor sonra yine 50 tl :D

DKB34
09-02-2018, 18:51
Son spreylerde yola çıkıyor sonra yine 50 tl :D

son spreylerden 4 tane gun metal gri aldım :D

TaGo
22-02-2018, 12:29
Yağmurlu geçen haftasonlarını arabasına modifiye yapmakla geçirmek isteyen kardeşlerime özgü kampanyamız son sürat devam ediyor :D

TaGo
26-02-2018, 10:40
Evet arkadaşlar 4 lü kampanyada gönderim dahil adet fiyatı 37.5 tl olarak devam ediyoruz.

Mert Safa
26-02-2018, 15:03
Bir siparişte ben verdim kampanyadan :)
1 siyah-1 parlatıcı

Sipariş ID: #4247

Mehmetmert
26-02-2018, 19:06
Evet arkadaşlar 4 lü kampanyada gönderim dahil adet fiyatı 37.5 tl olarak devam ediyoruz.
Jantlarim mevcut 8 aydir mat siyah , arada soyuldukca fisliyorum memnunum :)

Piano black yapmak icin 2 kutu parlatici yetermi? glossifier Alacagim degil mi

TaGo
26-02-2018, 19:08
2 adet fazla ama zaten 1.5 adete yakın harcarsın elinde fazladan bulunsun :)

207_TR
26-02-2018, 19:54

4 lü kampanya yi açıklar mısınız?

mrwope
26-02-2018, 21:36
2 Adet Mat Siyah+1 Adet Chamelon +1 Adet Parlatici kac paraya gelmekte ?

TaGo
26-02-2018, 23:14
4 lü kampanya yi açıklar mısınız?

Plasti Dip Store - Plasti Dip Resmi Satış Mağazası (http://Www.plastidipstore.com) sitemizden kampanyalar bölümüne giirdiğinizde. 4 adet olan kampanyayı seçerseniz. 4 rengide birbirinden bağımsız istediğiniz spreyi alabiliyorsunuz. Kargo dahil fiyatlarıdır

TaGo
26-02-2018, 23:15
2 Adet Mat Siyah+1 Adet Chamelon +1 Adet Parlatici kac paraya gelmekte ?

150Tl ye kargo dahil başka hiçbir ücret ödemeden elinizde oluyor

TaGo
02-03-2018, 14:35
150 tl kampanyasında son günler....

207_TR
04-03-2018, 21:40
150 tl kampanyasında son günler....

Mini Cooper aracımın ön kaput ve bagajındaki şeritleri yenileyeceğim.

Plasti dip ile yapsam kalıcılığı nasıl olur acaba ?

Şeritlerin yan taraflarında kalkma yapar mı acaba ?

sweap07
04-03-2018, 21:52
1 adet parlak gunmetal icin fiyat nedir sitede ulasilamiyor diye sayfa cikiyor

TaGo
10-03-2018, 11:38
Kesinlikle kalkma yapmaz. Ancak dikkat etmeniz gereken. Kenarlara mavi bant geçeceksiniz. 7-8 kat en az attıktan sonrada son kat ıslakken mavi bantları çekeceksiniz. Malzemenin kurumasına izin vermeyin bantı çekeceğiniz aşamada

TaGo
10-03-2018, 11:41
1 adet parlak gunmetal icin fiyat nedir sitede ulasilamiyor diye sayfa cikiyor

Arkadaşlar sprey teknolojisinde tek seferde parlak renk atma özelliği halen bulunamadı. Yani; otomobil boyasını düşünün 150 yıllık bir tarihi var. Halen en büyük firmalar önce siyahı atıyor spreyle ardından vernik atıyor parlasın diye. Bunun sebebi tek katmanda parlak boya uygulamanın mümkün olmayışıdır. Bazı linklerde tek kutuda parlak plastidip renkleri satılan linklerin alayı YALAN. Plasti Dip de sonuçta boya tekniğine yakın uygulanıyor. Yani öncelikle Gun Metal atacaksınız ardındanda Parlatıcı sprey atacaksınız.

Bunuda ekteki kampanyalı linkten alabilirsiniz

1 Renk 1 Efekt Kampanyası (https://www.plastidipstore.com/plastidip-kampanyalar/1renk-1efekt-kampanyasi)

MBuğra
10-03-2018, 16:38
Abi posta kutunu musait bi zamanda bosaltir misin :)

SpeedlinE™
10-03-2018, 18:38
Abi cub türü motosikletin gösterge etrafı plastiği var siyahını bulamadım mavi aldım plastidiple boyayacağımda astar şart mı boyamadan önce? yoksa sadece siyah sipariş edip yeterse 2 kat atsam olur mu mesela

TaGo
10-05-2018, 13:10
Sevgili forum arkadaşlarım; üzülerek belirtmeliyim ki, malesef ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik istikrarsızlık. Doların hiçbir gün eski seviyesini koruyamaması, sürekli artış göstermesi, ithal ürünlere hergün bir yeni vergi eklenmesi vs gibi sebeplerde göz önüne alındığında. Amerika da 10 dolar ve üzerine satılan ürünümüzü bizler artık burada 37.5 TL ye satamayacağız. Zaten belli bir süre stok ve eski kurdan gelen ürün eritmesi şeklinde devam ediyorduk ancak yeni ithalatlarda ürünlerin raici üzerine çok fazla artış geldi.

Herkes yararlanabilsin diye diğer hafta başına dek kampanyamız devam ediyor sonrasında ise minumum %15-20 civarı bir kur düzeltmesi ön görüyoruz bildirmek istedim

brnkskn
11-05-2018, 08:54
Merbaha, Siyah+Gunmetal+parlatıcı+silver metalizer almak istiyorum fakat 4lü kampanya da silver metalizer göremedim dahil değil mi acaba?

TaGo
12-05-2018, 19:18
Kampanya seçeneklerinde olmayabilir.

0232 4585901 nolu telefondan şirkete ukaşırsanız onlar istediğiniz kombinasyonda gönderim yaparlar

mmustu
25-05-2018, 13:30
Dadlım benim piano black kçspreyin var mı ? Fiyatı nedir ? C180 in ön arka tampon difüzörlerini boyamak için 1 kutu yeter mi?

TaGo
25-05-2018, 14:45
1 siyah 1 parlatıcı yeter. ara telden :D

::ZaFeR::
21-07-2018, 18:21
Bugün haberlere bakarken denk geldim.Buradan da paylaşayım istedim :)

https://www.aa.com.tr/tr/yasam/bilkentli-gozde-sanayi-sitesinin-en-renkli-ustasi-oldu/1210000

TaGo
22-07-2018, 22:17
Evet sevgili eşim, gerçekten fiili olarakta mental olarakta sonuna kadar destektir. Hatta işin çoğu o desek daha dopru olur

yusfgencc
26-07-2018, 14:47
İyi günler, sitenizde parlatıcı bulamadım da stok mu tükendi yoksa satılmayacak mı artık? teşekkürler.

TaGo
27-07-2018, 09:07
Stok şimdilik tükenmiş. Gelecek parti içinde mevcut

yusfgencc
27-07-2018, 09:31
teşekkür ederim cevap için, tahmini ne zaman gelir?

Mehmetmert
01-09-2018, 20:13
Arkadaşıma 2kutu siyah , 2 kutuda metalizer lazım ama sitede siyah göremiyorum? Siyah yok mu abi ?

TaGo
01-09-2018, 20:18
Malesef stokta mevcut değil. Bize ulaşırsa edinmesini sağlqrıs

GöKHaN 35
09-09-2018, 23:23
Merhaba

4 adet 17'lik jant gun metal plasti dip yaptırmak istiyorum. Fiyatınız nedir ?

safaks
16-02-2019, 08:37
TaGo Tarkan abi bu jantlara kapladığımız plasti dip üstüne demir tozu sökücü ile temizlik denesek zararı olurmu. Fazla yıkayamadığımdan siyah jantlar balata tozu rengine döndü :) yada başka bi temizlil için güzel yöntemi varsa onuda deneyebilirim.

TaGo
16-02-2019, 20:00
Sıkıntı olmaz sıkabilirsin

rebelh
02-04-2019, 11:01
up olsun
şu sanayi varilleri varya abi büyük geniş
onlardan 1 tanesi için ne kadar plastidip gerekir?

Anıl E.
07-05-2019, 08:47
Selamlar hort sayılmaz :)

tampon sökmeden boyama şansımız var mı ? ön arka tampon için tahmini ne kadar sprey gider ?

Renault megane 3 coupe

TaGo
07-05-2019, 21:26
Tabiki, peki ne renk boyuyacaksın ve araç ne?

Anıl E.
08-05-2019, 00:18
Tabiki, peki ne renk boyuyacaksın ve araç ne?

Yazdım abi yukarıda renault megane 3 coupe

araç rengi de siyah.. Ayna kapaklarını gri falan yapmayı düşünüyorum;ama ilk önce tamponu elden çıkarmam gerek.

Sanayiye güven diye bir şeyim kalmadı artık,arabanın tamponlarının sökülmesini bile istemiyorum çünkü sökülen parça geri yerine sapasağlam takılamıyor. En azından burada güvenebileceğim kimse yok maalesef.

Kendi kendime mücadele vereceğim.

TaGo
08-05-2019, 15:14
0554 977doksandokuz kırkyedi. İletişime geçsene

-Murat Özcan-
13-05-2019, 19:19
Bende aynı kapaklarını parlak siyah yapayım diyorum sökme takma olmadan bu işi yapabilir miyiz abi ?

TaGo
13-05-2019, 21:22
Tabiki. Siyah ve parlatıcı sprey alınacak.

Anıl bu arada renk kodu atacaktın

maybel
14-05-2019, 09:17
merhaba infiniti fx35 aracım var tamponda taş lekeleri var plasti dip ile kaplama yapabilir miyim ? tampon için kaç kutu sprey gider ve renk tonu tutarmı ?

Cihan9
16-05-2019, 10:45
Tavan için kaplama yapacağız abi. Araç siyah megane2. Mat istemiyoruz ama bunun için ne kadar parlatıcı ve siyah plastidip almam lazım ve fiyat bilgisne nasıl ulaşırım ?

safaks
16-05-2019, 13:52
Tarkan abi bu plasti kapli jantlarin lastik degisimi nasil yapariz. Plasti dip lastik degisirken kalkar dimi ?

Burak K.
16-05-2019, 19:16
Aracımın güneşten dolayı yanık olmuş bagaj camının sağında ve solunda plastik parçalar var,siyah renk plastidip alsam işimi görür mü?

TaGo
16-05-2019, 21:13
merhaba infiniti fx35 aracım var tamponda taş lekeleri var plasti dip ile kaplama yapabilir miyim ? tampon için kaç kutu sprey gider ve renk tonu tutarmı ?

Bir tampon için minumum 2.5 sprey gider ancak bize renk kodu vermelisiniz

Tavan için kaplama yapacağız abi. Araç siyah megane2. Mat istemiyoruz ama bunun için ne kadar parlatıcı ve siyah plastidip almam lazım ve fiyat bilgisne nasıl ulaşırım ?

Ayrıntılı bir işlem bana teldn ulaşırmısın

Tarkan abi bu plasti kapli jantlarin lastik degisimi nasil yapariz. Plasti dip lastik degisirken kalkar dimi ?

Kalın atıldıysa ve jant kenarına iyicr girdiysen asla kalkmaz korkma

Aracımın güneşten dolayı yanık olmuş bagaj camının sağında ve solunda plastik parçalar var,siyah renk plastidip alsam işimi görür mü?

Kesinlikle görür

Carmageddon
19-05-2019, 15:59
Merhaba, biraz sacma gelebilir ama bir sey sormak istiyorum. Yillardir severek kullandigim mat siyah plastik bir gozlugum var. Dis kisimlari soyuldu. Acaba sizin urunu kullanabilir miyim? 400ml yeter mi acaba? Tesekkurler.

Yiğit G.
19-05-2019, 16:07
yanar döner renk var mı ? şundan

https://is.alicdn.com/img/pb/137/724/593/593724137_748.JPG

TaGo
19-05-2019, 19:30
Aynı sıda var daha güzelide var

painkller
25-05-2019, 09:15
Abi merhaba,
Plastik parçaların butonlarkn üstündeki baskıları korumak için uygulayabileceğim vernik tarzı ürün bir çeşit ürün varmıdır?