PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Televizyon tavsiyeleriniz

220T
05-05-2017, 22:50
Sadece geleneksel TV amaçlarıyla kullanılacak yeni nesil büyük bir televizyona ihtiyacım var.Ekstra bağlantı seçeneklerine bile ihtiyacım yok diyebilirim.Aradıklarım:
1- Çok iyi görüntü
2-Hızlı kanal geçişi
3- İyi ses kalitesi
4- Dahili uydu alıcısı
5- Uzun süre açık kalmaya dayanabilmesi
6- 49 ve üzeri boyutlarda olması
7- Ekran bölme özelliği. Şu an kullandığım tüplü televizyonumda bu özellik var ve benim için çok önemli.İkinci ekranı küçük bir kutu olarak ekranın herhangi bir köşesine alabiliyorum.Böylece bir kanalı takip ederken hem diğerlerini gezebiliyorum hem de reklam başlayan bir yayının tekrar başlamasını takip etmek kolay oluyor.

Netten bulduğum bir örnek:
https://img.letgo.com/images/f6/6d/aa/5a/f66daa5a4992a3e249d33e12e8c4d523.jpg?impolicy=img_ 900

Durum böyle olunca çok da para vermek istemiyorum.Belki 2 tane alacağım o da belli değil.F/P ürünü bir cihaz gayet iyi olur.

turboman
05-05-2017, 23:24
Şu an salonda samsung var smart olan dahili uydu alıcısı olan modeli ancak şöyle bi sıkıntısı var dahili uydu alıcılı tv ler çok yavaş kanal geçişlerinde adamı uyuz ediyor bide samsung en hızlı olmasına rağmen bide ses konusu ise yeni tv lerde eski tv lere göre ses güçlü değil netlik var ama hava civa 2 bin liralık tv almışsın içinde 2x5 watlık kıytırık hoparlör var ona göre değerlendir full hd olduktan sonra hepsi iyi tv lerin kendi odamda philips vardı onunda ekranına yanlışlıkla yumruk atınca nakavt oldu onun için eski tv nin kıymetini bil bence :D