PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sola donerken arkadan gelen arac sol iki kapinin ortasina carpti

dnr1
06-05-2017, 19:11
Forumdaslar mrb..sola donmek caddede ilerlerken ara sokaga donmek icin sola dogru sinyalle yanastim ve donusum bitmek uzereyken arkadan gelen arac sol arka camurluk ve iki kapima ciddi bir sekilde carpti ..tutanaklar tutuldu..frenlerim arizali sola cekti duramayarak carptim diye notunuda ekledi carpan kisi..ayin 21 inde oldu ayni gun exper geldi fakat halen kaza sonuclanmis degil fikirleriniz benim icin degerli..sonuc ne olur veya yardimci olabilecek arkadaslar varmi

Ghan
06-05-2017, 19:36
Geçmiş olsun. Frenlerim arızalı kısmını belki de yırtmak için yazmış ancak daha büyük kusur. Arızalı fren ile trafikte ne işin var derler adama. Yüzde yüz sizin lehinize sonuç çıkacaktır.

!KO
06-05-2017, 19:43
arkadan gelen araç iki kapınıza bırden nasıl carptı
boyle yazınca sanki saga girmek için en sol şeritten değilde sağ şeritten girmişsiniz gibi gozukuyor
bu sekılde tutulduysa aleyhınıze cıkabılır

dnr1
06-05-2017, 19:58
Arka kapinin ucundan on kapiya dogru bir nevi beni itti..resimlerde iki arac yan yana ikiside sol seritte duruyor

dnr1
06-05-2017, 20:00
Bazi benzer tramerlere goz attim arkadan carpan ben carptim kapisina demis %50 %50/kusur vermisler..yaklasik 15 gun oldu sonuc yok..sure normalmi..

Oznsrl
06-05-2017, 23:18
arkadan gelen araç iki kapınıza bırden nasıl carptı
boyle yazınca sanki saga girmek için en sol şeritten değilde sağ şeritten girmişsiniz gibi gozukuyor
bu sekılde tutulduysa aleyhınıze cıkabılır

benimde aklıma bu geldi yani en sol şeritten sola dönerken 2 kapıya çarpmak çok zor hatta kapıya çarpmak bile zor

fotoğraf var mı merak ettim durumu