PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Izmirdeki roll geceleri

dodobass
27-05-2017, 22:04
Iyi aksamlar herkese oncelikle
Izmirde geceleri roll yapanlar var mi
Aracimiz 2008 astra gtc turbo farkli araclarla denemek istiyorum
Hem eglence hem tanisiklik olsun

jeffy
27-05-2017, 22:23
kardeşim konuyu çok yanlış yere açmışsın muhtemelen taşınır doğru yere..

Yinede bilgi vereyim bildiğim kadarıyla ;

Cuma akşamları sasalıda toplanılıyor.

Facete Roll İzmir i takip edersen aracına uygun deniyecek araç daha kolay bulabilirsin.

dodobass
27-05-2017, 22:25
Eyvallah cok tesekkur ettim

rahmitanir
27-05-2017, 22:46
Bu işler sakat işler.
Piste gelin. İzmir'de pist hem çok ucuz hem de keyifli.
Benden demesi.

atituti
27-05-2017, 22:58
antalyada demin rollde kaza olmuş sanırım polis arabası roll yapanlaramı vurmuş öyle bir bilgi var ağır yaralılar varmış , bilgisi olan varmı bununla ilgili

AEAlmas
27-05-2017, 23:59
antalyada demin rollde kaza olmuş sanırım polis arabası roll yapanlaramı vurmuş öyle bir bilgi var ağır yaralılar varmış , bilgisi olan varmı bununla ilgili

Nerde olmuş o olayı kim dedi

skyhigh
28-05-2017, 00:02
antalyada şuan sağnak yağmur var sanmıyorum yarış olacağını

atituti
28-05-2017, 00:10
corsanin marsbiyel yola dusmus , eleman almak icin durunca polis arabasi arabayida cocuguda bicmis sanirim facede grupta resimler var antalya drag roll grubuna bakin

skyhigh
28-05-2017, 00:14
bi benmi göremedim ftoları açık adres varmı beyler

atituti
28-05-2017, 00:15
kepez koprusunun orda olduda konuyu kaldirmislar yoneticiye mesaj attim neden kaldirildi diye

HondatugraL
28-05-2017, 00:29
merak ettim bende şimdi

AEAlmas
28-05-2017, 00:37
Rolling yarısı yok arkadaşlar
Aracı satacak kisiler hafif başlıyor
Sonra dodik mi marspiyel mi ne düşünce iniyorlar almak için o sira kenara cekip 4 lü takıyorlar şoför tarafından çıkan satın alacak kisiye polis aracı çarpıyor tableya fırlatıyor o kişi oluyor
Satıcı da yaralı polis aracida 150 m otede durabiliyor
Olay bu yağış var sonucta kaldırılma sebebide kaza yapan kişi yakini olmasi

atituti
28-05-2017, 00:41
olay yerindeki resimlerde bayagi rolle gelen arac vardi yol kenarinda , kaza rollde olmamis yani .allah rahmet eylesin olen vatandasa

AEAlmas
28-05-2017, 00:53
Yarış maris durumu yok konu sadece aracı satacaklar yagmura rağmen hafif gazliyorlar marspiyel kopuyor gerisi yazdım yukarda
Antalya da herkes birbirini tanır yardima koşar

Emre-Dylan
28-05-2017, 01:07
Roll filan iyi tamam güzel gece gece ekşın yaratıyor ama son açılan konulardan sonra bi soğuma oldu bende bu olaylara karşı bilemiyorum...

Yiğit G.
28-05-2017, 03:44
Artık uzak durmak lazım böyle şeylerden... Böyle hayatını kaybedenleri görünce basası gelmiyor zaten insanın..

Mutlu Değerli
28-05-2017, 09:09
Facebookta roll izmir grubu mevcut. Ama bu sıralar konu bile açsan kabul edilmeyecek. Biraz ara verildi deneme işlerine.

dodobass
28-05-2017, 10:34
Facebookta roll izmir grubu mevcut. Ama bu sıralar konu bile açsan kabul edilmeyecek. Biraz ara verildi deneme işlerine.

Neden ara verildi?

EfeTopcu
28-05-2017, 17:59
Neden ara verildi?

Son zamanlarda yaşanan kazalar yeterli bi sebep değil mi?

Octane
28-05-2017, 19:14
Böyle şeyler bana komik geliyor.

Bir kaç kişi düz boş yolda gazlarken kaza sonucu hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin.

Ama şu büyük büyük ' rolling buluşmalarına ara verildi çünkü kazalar yaşanıyor' lafları gerçekten komik.

Aradan zaman geçip tekrar başlandığında kaza yaşanmayacak, biz bunun garantisini veriyoruz der gibi.

Her gün trafikte normal şekilde seyreden sürüyle araç kaza yapıyor ve ölümler oluyor. Bir kaç ay bütün trafiğe ara mı verelim?

Her gün şehitlerimiz oluyor. Ara mı veriyoruz?

İçinde sürekli risk olan şeylere ara verince risk kalmıyor mu? Komple iptal ediyoruz buluşma muluşma yok bundan sonra deselerdi valla helal olsun derdim.

Ara veriyoruz muhabbetinin türkçesi, biz de sosyal sorumlu insanlarız, bak ne kadar doğru kararlar veriyoruz, ama we love prim, o yüzden bir iki hafta durun bakim.

Aynı 418 mevzusu gibi olacak bu postta ama neyse.

Emre-Dylan
28-05-2017, 22:56
Böyle şeyler bana komik geliyor.

Bir kaç kişi düz boş yolda gazlarken kaza sonucu hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin.

Ama şu büyük büyük ' rolling buluşmalarına ara verildi çünkü kazalar yaşanıyor' lafları gerçekten komik.

Aradan zaman geçip tekrar başlandığında kaza yaşanmayacak, biz bunun garantisini veriyoruz der gibi.

Her gün trafikte normal şekilde seyreden sürüyle araç kaza yapıyor ve ölümler oluyor. Bir kaç ay bütün trafiğe ara mı verelim?

Her gün şehitlerimiz oluyor. Ara mı veriyoruz?

İçinde sürekli risk olan şeylere ara verince risk kalmıyor mu? Komple iptal ediyoruz buluşma muluşma yok bundan sonra deselerdi valla helal olsun derdim.

Ara veriyoruz muhabbetinin türkçesi, biz de sosyal sorumlu insanlarız, bak ne kadar doğru kararlar veriyoruz, ama we love prim, o yüzden bir iki hafta durun bakim.

Aynı 418 mevzusu gibi olacak bu postta ama neyse.

Abi bazen ipini koparan geliyor bu tür buluşmalara benden daha iyi bilirsin enka mesela boku çıkmadı mı çıktı. 3 5 kişi sürmeyi bilen adamla gazlanır ama apaçiler çok etrafta...

Octane
28-05-2017, 23:27
Abi bazen ipini koparan geliyor bu tür buluşmalara benden daha iyi bilirsin enka mesela boku çıkmadı mı çıktı. 3 5 kişi sürmeyi bilen adamla gazlanır ama apaçiler çok etrafta...

Doğru, ama bunun çözümünün o apaçileri eğitmek, öğretmek, abilik yapmak olması lazımdı. Böyle çekilerek apaçilerin daha çok apaçi doğurmasına meydan veriliyor.

Ama tabi gerçekte abi denilen herifler hala geçme geçilme muhabbetinde. Yok kamera çekmemiş yok kayıt kötü yok 2de bastı bilmem ne. Ergen gibi.

Emre-Dylan
29-05-2017, 00:30
Doğru, ama bunun çözümünün o apaçileri eğitmek, öğretmek, abilik yapmak olması lazımdı. Böyle çekilerek apaçilerin daha çok apaçi doğurmasına meydan veriliyor.

Ama tabi gerçekte abi denilen herifler hala geçme geçilme muhabbetinde. Yok kamera çekmemiş yok kayıt kötü yok 2de bastı bilmem ne. Ergen gibi.

Herkes bi toretto herkes o'conner zaten abi :)

atituti
29-05-2017, 00:31
rolle falan ara verilmez :) antalya izmiri bilmem , demin yeni köprü yolunda bir sürü polo ve corsa vardı