PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Losemi Hastası için A RH - Kan İhtiyacı (Gebze John Hopkins)

BaDCaT
22-06-2017, 08:14
Merhaba,

Gebze John Hopkins'te tedavi görmekte olan lösemi illetine yakalanan bir arkadaşımız için A RH - Kan ihtiyacı bulunuyor. İmkanı olanlardan desteklerini bekliyoruz.

Hastane: Anadolu Sağlık Merkezi - Cumhuriyet Mahallesi, 2255, Kayı Boyu Cd. No:3, 41400 Gebze/Kocaeli

Gitmeden önce randevu almak gerekiyormuş. Bu konuda benimle irtibata geçebilirsiniz, ben gerekli işlemler için yardımcı olacağım. Whatsapptan da ulaşabilirsiniz.

Tel No: 0536 yediyüz doksandokuz 32 82

uqur
22-06-2017, 08:29
ne zman a kadar lazım

BaDCaT
22-06-2017, 09:16
ne zman a kadar lazım

Bugün gerekmektedir.

TolgaUs
22-06-2017, 09:27
İstanbulda olsada koşa koşa gelsem. İş durumundan ötürü gelemiyorum maalesef.
Metrobusle gitmek isteyen arkadaşlar için,
Ayvansarayda inip 500t ye binecekler şifa mahallesinde inip 1.5km kadar yürüyüş var hastaneye

KÖROĞLU
22-06-2017, 09:33
Acil şifalar, konu yukarıda kalsın, umarım yakın arkadaşlardan gerekli destek gelir.

Anıl E.
22-06-2017, 09:38
Şu illetlerin tedavisi var ,var da insanlara sunmuyorlar. İşlerine gelmiyor,para kazanmak varken insanın canı kimin umrunda.

Acil şifalar,inşallah atlatır bu hastalığı.

Kekuti*
22-06-2017, 09:47
Ya bunun şartları oluyordur diye tahmin ediyorum.
* Dövme yaptırmamış olmak (1 yıl)
* Alkol alınmaması 1 ay gibi.

Trombosit mi gerekiyor ne için lazım ? Şartları ne onu söyleyebilir msiniz ? ona göre bakalım çevreye ?

Bende A rh - im ama çok uzaktayım malesef :( en kötü arkadaşları yönlendirelim..
Gebze'den çok katılımcı var Forum'da. Hem yakın size de

BaDCaT
22-06-2017, 11:13
[QUOTE=Kekuti*;8350173]Ya bunun şartları oluyordur diye tahmin ediyorum.
* Dövme yaptırmamış olmak (1 yıl)
* Alkol alınmaması 1 ay gibi.

Trombosit mi gerekiyor ne için lazım ? Şartları ne onu söyleyebilir msiniz ? ona göre bakalım çevreye ?

Bende A rh - im ama çok uzaktayım malesef :( en kötü arkadaşları yönlendirelim..
Gebze'den çok katılımcı var Forum'da. Hem yakın size de[/QUOTE

Sadece kan ihtiyacı bulunmaktadır. Şartları normal kan bağışı şartları geçerlidir.

Direk aile ile irtibat için bu numaradan ulaşabilirsiniz.
İRTİBAT : 0BEŞYÜZOTUZİKİ 2106573

BaDCaT
22-06-2017, 22:36
ne zman a kadar lazım

Bu akşam gelip kan verdiğin için herkesin önünde teşekkür ederim. Keşke herkes sizler gibi düşünmeden gönüllü olabilse.. Lösemi tedavisi olan bir hastalık ancak duyarlılık eksikliği yüzünden onlarca insan umutla sizden gelecek kan ve trombosit bağışını bekliyor.

uqur
23-06-2017, 08:53
Bu akşam gelip kan verdiğin için herkesin önünde teşekkür ederim. Keşke herkes sizler gibi düşünmeden gönüllü olabilse.. Lösemi tedavisi olan bir hastalık ancak duyarlılık eksikliği yüzünden onlarca insan umutla sizden gelecek kan ve trombosit bağışını bekliyor.

ne demek elimizden geldiğince yapıyoruz bi hasta ya yarasına merhem olabiliyorsak baska ne isteyelim ki gecmiş olsun tekrar dan

BaDCaT
25-06-2017, 11:30
Arkadaşlar kan ihtiyacımız bulunmaktadır ve devamlı olacaktır bu nedenle bu bayramda arkadaşımızı sevindirelim