PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ülke insanı neden iyice lut kavmine döndü, Millet nereye gidiyor?

8-9-3
05-07-2017, 13:09
Arkadaşlar ülke insanı iyice zıvanadan çıktı son köpeğe tecavüz haberi çıktı, kediye köpeğe tecavüz işkence var bebeğe tecavüz var karısını öldüren var küçük erkek/kız çocuklarına şiddet tecavüz var, ülkenin her yeri pislik dolu ne oluyor bu millete?

free-hifi
05-07-2017, 13:11
Doğru konuş müslüman ligin son kalesi yiz biz...

ErkanCanS
05-07-2017, 13:16
Bir canlıyı eğitmenin en önemli noktası ceza ve ödül yöntemi. Tecavüzcüye , hırsıza , sapığa ceza vermeyip vergisini cartını curtunu zamanında ve tam ödeyeni ödüllendirmek bir kenara enayi yerine koyup 3 ayda bir af çıkarırsan bunların yaşanması çok normal. Ortada anormal bir durum yok malesef. Bence ; bu ortamda temiz yaşayan , ahlaklı , seviyeli bir toplum oluşursa o zaman irdelemek ve şaşırmak lazım...

darkmoon
05-07-2017, 13:24
eğitim edep adap kültür vermeden sadece üremek için üreyen toplumlarda böyle şeyler doğaldır..

Yigit-Y
05-07-2017, 13:27
Bu hükümetin fıtratında var

Ver ordannnnnn mehteriiiiiiii

jr1905
05-07-2017, 13:59
Bizdeki sapıklar yetmiyor gibi birde suriyeliler çıktı piyasaya

ahmetgurlek
07-07-2017, 16:01
Sakarya'da Suriyeli aileye yapılan vahşete ne demek lazım bilemiyorum. 9 aylık, nerdeyse doğurmak üzere olan kadına tecavüz, kafasını taşla ezerek öldürme, hiç biri yetmiyormuş gibi bir de 11 aylık bebeği katletme...

ortaçağda bile bu kadar barbarlık olmamıştır. noluyor, nereye gidiyor insanlık?

mikelazi
07-07-2017, 16:03
Sakarya'da Suriyeli aileye yapılan vahşete ne demek lazım bilemiyorum. 9 aylık, nerdeyse doğurmak üzere olan kadına tecavüz, kafasını taşla ezerek öldürme, hiç biri yetmiyormuş gibi bir de 11 aylık bebeği katletme...

ortaçağda bile bu kadar barbarlık olmamıştır. noluyor, nereye gidiyor insanlık?

bonzai......

c@n
07-07-2017, 16:04
hedef 2023 maşallah

İbrahim33
07-07-2017, 16:13
Elhamdülillah ülkemiz çok iyi her şey çok güzel , avrupa bizi kıskanıyor. Ekonomi deviyiz. Kahrolsun cehape zihniyeti. Bakın artık her evde 2 şer tane t.v var klima var , herkes iphone kullanıyor. Tüpgaz kuyruğu beklemeyi mi özlediniz , çok şükür.

h.savas
07-07-2017, 16:20
eyyyy tecavüz sen kimsin !!!!

M_PROJECT
07-07-2017, 16:24
Insan once kendini egitecek , kimse kusura bakmasin su forumda bile mini etekli bir kadin gorup salca olacak okadar cok tip var ki . Hersey kendiniz de baslar kendiniz de biter . Insan olabilenimiz malesef cok az ...

KÖROĞLU
07-07-2017, 16:28
Dindarlıktan önce keşke ahlak , adalet nedir sonra da senin olmayanı almamayı öğretselerdi.

Biz böyle yetiştik / yetiştirildik. Pazarda çalışıp terazide mal tartarken babam "oğlum hep fazla tartsın terazin" derdi.

Bir başkasının malına asla dokunma alma derlerdi, dün markete girdim ödeme yapmaya adam gelene kadar bekledim o sürede gerildiğimi hissettim her yer kamera olmasına rağmen.

Şimdiki nesil nereye gidiyor belli değil ya bunlar eskiden de oluyor biz duymuyorduk yada şimdi çok çabuk ifşa oluyor. Dikkat etmek lazım.

semavi
07-07-2017, 19:16
Dini ogretilerde anlatilanlara baktigimda helak oldugu soylenen kavimlerin bizden fazlasinin oldugunu dusunmuyorum...

34btr1907
07-07-2017, 19:44
eğitim,yoksulluk= pskolojik sıkıntılar,aklı başında olan kimse 11 aylık bebegı öldürmez,saldım çayıra şu an ortalık suriyelilerden, gelecek dönem daha pislik olacak.Hırsızlık,arsızlık,yüzsüzlük zaten almış başını gıdıyor,baştakiler ne ki yandaşları ve ülkeye soktukları ne olsun ? Çıkıp tv de tartısmaya gtu yemez yürüyen adamı tehtıd ederler bsg ya .

gokhankenar
07-07-2017, 19:48
Bazen çok sevdiğim ülkemden tiksiniyorum.

HondatugraL
07-07-2017, 19:50
sapıklığı sizden öğrenecek değiliz !!!1!!11!!!!

Anıl E.
07-07-2017, 19:54
Klasik bir ortadoğu ülkesi ,çok şaşırmamak lazım.

onn_dear
07-07-2017, 21:00
Millet kafasını donunun içine sokmuş dünyaya oradan bakıyor. Eğitim önce ailede başlar.

brs852
07-07-2017, 21:10
Ülkede tecavüzün cezası yok hırsızlığın cezası yok adam öldürmenin cezası yok bu tür suçların bu şekilde artması çok normal bu ülkede biraz paran var amcan dayın varsa kuralda sensin adalette sensin kralda sensin o yüzden ne desek boş

gkhn55
07-07-2017, 21:27
ALLAH sonumuzu hayretsin.

free-hifi
07-07-2017, 23:08
Bu caniler koğuş ta mutlaka skrler. Saral lar bu işi halleder de.

Aklıma takılan suriyeli bayan in 10 aylık bebeği olup 9 aylık hamile olması . Bu insanlar neye güvenip sığınmacı olduğun ülkede pes peşe doğum cesareti buluyorsun . Gerçekten merak ediyorum

Tayfun.O
08-07-2017, 01:54

Aklıma takılan suriyeli bayan in 10 aylık bebeği olup 9 aylık hamile olması . Bu insanlar neye güvenip sığınmacı olduğun ülkede pes peşe doğum cesareti buluyorsun . Gerçekten merak ediyorum

Geçen sene 40.000 bebek doğmuş normal abi bunlar rahata erdi mi ürer aynı bakteri gibi

Bence de eğitim, eğitimde ailede başlar. Burada ki insanlar neden birisinin malına,karısına,kızana bakmıyor ?
Elin piçi bebeyken sokağa salıyorlar ilk önce arizona kertenkelesi olarak doğuyor ilerleyen evreleri piç olarak devam ediyor. Ben hep diyorum toplayıp yakıcaksın çıkan yağdan külden sabun yapacaksın vatana millete hayrı dokanır hiç olmazsa

PROMINENT
08-07-2017, 11:13
Ensarcilar ve haci hocalar memnun halinden.. bir sikayeti yok toplumun cogunlugunun.. siz niye rahatsiz oldunuz ? Fetoculuktan alirlar bak seni..

R.I.P
08-07-2017, 11:40
Hayırlı Cumalar..
Bugün de işimizin gücümüzün başındayız..

free-hifi
08-07-2017, 13:30
Hayırlı Cumalar..
Bugün de işimizin gücümüzün başındayız..

Biiznillah

(Tesbih Parlak Rugan çorapsız, kısa pantolon ile )

jr1905
08-07-2017, 14:05
Biiznillah

Abi nargileyi unutmussun bu tiplerin yeni aksesuarlari nargile.

PROMINENT
08-07-2017, 14:35
Biiznillah

Gay stil.. :)

arabasızadam
08-07-2017, 14:41
İmam cemaat ilişkisinden kaynaklı olabilirmi?

free-hifi
08-07-2017, 14:49
Gay stil.. :)

forumda böyle giyinip araba önünde poz veren arkadaşlar var gay ayıp olur :D

GokhanRS
08-07-2017, 14:49
Ben daha da kotu olacagindan eminim. Cunku feto ayagina hapiste suclu birakmadilar. Asya bankda parasi olanlari dahil hapise sokucaz diye hapislerde bircok sucluyu afla cikardilar. Ayrica artik hirsizlarda daha korkusuz, biliyorlarki hapiste yer yok. Nasilsa dogru duzgun ceza almayiz diyorlar. Malinizi mulkunuzu iyi koruyun beyler. Ben artik her vatan severin kendi alet ve edevatini edinmesi taraftariyim. Eminimki gun gelicek biz adaletimizi kendimiz tesis etmek zorunda kalacagiz.

canozgur106
08-07-2017, 15:21
Allah nıslah etsin böyle insanları

canozgur106
08-07-2017, 15:22
Edit- Islah

korki
08-07-2017, 17:28
İmam osurursa cemaat sıçarmış

M3yener
08-07-2017, 18:54
Memeleket nereye gidiyor diye insan ister istemez soruyor ama cevabını az çok herkes biliyor.Yolun sonu b.mb.k biyere çıkıyor galiba.

tiMachine
08-07-2017, 20:27
Cezayı da geçin ödülü de geçin, iyice eğitimden uzak, saygıdan uzak, düşünmekten, çare bulmaktan uzak bir ülke haline geldik. Kendi nesillerimiz kutuplaştırıldı, gelecek nesillerin aldığı eğitim gördüğü saygı nereden bakarsanız bakın sorgulanacak derecede. Hadi bil-keder yaşıtlarımın yaptıklarına göz yumabilirim, daha 18'e yeni geldik. Tecrübesiz, geçmişi olmayan, aklı gerçekten selim şekilde karar veremeyen insanlarız. Bizden büyük insanların, bize örnek olacak insanların göz önünde yaptığı anlamsız, akla mantığa dayanmayan davranışları, kutuplaştırmaya yol açan açıklamaları, provokatör tutumları halkın birbirine duyduğu saygıyı bitirdi. Aynı düşüncede olmayan insanlar birbirlerini yol ortasında susuz kansız bırakacak şekilde davranmaya başladı. Bu örnekleri gören biz nasıl kendinden emin ışık saçan nesiller olarak yürüyeceğiz. Ne kendimize, ne neslimize dayanacak güven kalmadı be. Biz bitmişiz biz bitmişiz.

220T
08-07-2017, 21:44

Akıllı düşünene kadar deli çayı geçer demişler.

KÖROĞLU
08-07-2017, 22:01

Umarım yazdığını yapa yapa öldürürler. Bu gün utandım bu memlekette yaşadığımdan, nasıl hayvanlar var çevremizde görüyoruz.

Hamilelik konusuna ben de takıldım, ama sonra düşündüm. Eğitim sıfırın altında, korunmak nedir (geri çekilmek hariç) bildiklerinden emin değilim.

Sosyal bir hayat yok ya çalışıp ya dilenip geliyorlar, keyif alacakları tek aktivite cinsel münasebet muhtemelen.

Çocuk olur nasıl bakarım derdi de yok "allah doğan çocuğun rızkını verir, vermezse canını alır" mottosuyla güdülenmişler.

Ama o çocuk köle gibi hayatını sürdürsün önemli değil neticede nefes alıyor bir şekilde de doyuyor. Yani yadırgamamız bile yadırganacak bir şey sanırım.

Şu foruma belki 50 kere yazdım, yine yazacağım. Bu tür cezalara kravat taktı, sakal tıraşı oldu diye akıl almaz sebeplerle indirim yapıp bunları aramıza salmaya izin vermeye müsait kanunlar varken ve bunları takdiri gereği alt sınırdan cezalandırmayan hakimler varken bu tür haberleri daha çok duyarız.

ghibli06
08-07-2017, 22:18
şimdi bu olay nerde oldu? mesela bu olay İzmir Kordon'da olsaydı Konak'lı 2 tane genç bunu yapsaydı seceresi dökülür, gezi olaylarında salladığı Türk bayrağından, cumhuriyet mitinginde taşıdığı dövizlere kadar her şey ortaya dökülürdü... Atatürkçü olmakla Suriye'li düşmanlığı bir şekilde ilişkilendirilir, bu olayları pompalayan muhalefet partilerine haberlerde suç duyurularında bulunulurdu...

kadıncağıza üzüldüm kimse böyle bir ölümü haketmiş olamaz, ama kontrolsüzce halkın arasına salınan Suriyeliler'in can güvenliğinin sadece mülteci kamplarında sağlanabileceğini göremiyor muyuz hala? dünyada savaş bölgelerinde mesela 2. dünya savaşından sonra Avrupa nüfusu kendini toplayamadı, insanlar can korkusundan şeyinin keyfine düşemedi, yıllarca şokları üzerinden atamadı... bu nasıl bir savaşmış ki, ipini koparıp gelen sahillerde nargile içiyor karı kıza laf atıyor, ağacın altın s.çıp sonra yanında mangal yakıyor, hatta İstanbul'da en fazla saç ektiren grubun içinde yer alıyor ayrıca da senede 40-50 bin ürüyor??? ülkemizdeki psikopatlıklar es kaza bir Suriyeli'ye denk geldi diye, diyanet işleri başkanı bile ağlamış!!! eki bu memleketin haline kim ağlayacak???

MBuğra
09-07-2017, 04:01
Kimse kusura bakmasın, Allah var ben bu olayın gerçek olduğuna inanmıyorum, kendi gözlerimle veya güvendiğim birinin onayını görene kadar da inanmam.

Kabataş yalanı gibi bir çok yalanı atanlar, bunu niye atmış olmasın?

Çünkü zamanlama ancak bu kadar olur. Halihazırda Suriyelilere karşı büyük bir nefret dalgası oluşmuşken böyle bir olay anında hükümetin yaptıklarını aklayıp, daha da "suriyeliler evlerine gitsin" diyenleri, yapılan iğrençlikleri desteklermiş pozisyona düşürdü.

Olayın iğrençliği de ayrı bir konu. hamile bi bayana tecavüz edecek kadar alçalabileceğine inanmak istemiyorum kimsenin.

Ahmet Hakan'da dünkü yazısında Türkçü/tengrici tayfaya sallayıp, olayın müsebbibi olarak göstermiş. Amk kendisi bir kere Suriyeliyle muhatap olmamış, olmayacak; hepsi çiçek sanki.

rodya
09-07-2017, 07:46
+1
Olayın gerçek olduğuna inanmıyorum zira zamanlaması ve olayın barındırdığı detaylar neredeyse kusursuz. içişleri bakanlığı açıklama yaptı, hutbeler okutuldu bi işe yaramadı, şimdi de bu.
Diğer taraftan bu ülkede; kız/erkek çocuklarına, yaşlılara, kadınlara, erkeklere, hayvanlara, ölülere ve hatta damacanaya tecavüz edildi. Bir ortadoğu ülkesi olarak, medeniyetten uzak olduğumuzu kabul ettiğimiz gibi insani değerlerden de yoksun olduğumuzu kabul etmek lazım.

G.U.Z.
09-07-2017, 08:07
Tecavüz edenin daha onceden cinsel saldiridan cezasi var, yani kurban Turk,Kürt,Japon,Italyan da olabilirdi, sadece kocasıyla ayni isyerinde çalışması ve komsu olmasi sonucu suriyeli oldu..