PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Terim Milli Takımı bıraktı

Molev
26-07-2017, 15:48
Evet Arkadaşlar Fatih Terim Milli Takımı bıramış,

Son dakika: Fatih Terim Milli Takım'ı bıraktı! TFF'den acıklama... (http://www.milliyet.com.tr/fatih-terim-in-milli-takim-la-yolla---2491447-skorerhaber/)

Kendi yorumum hem üzüldüm hem sevindim, bir galatasaraylı olarak inşallah galatasaraya yuvasına geri döner.

STP
26-07-2017, 15:49
hıc bı halttan anlamayan teknıkten yoksun adamı neden ıstıyosunuzkı takıma

Evrenoz
26-07-2017, 15:55
İsabet olmuş..
Futbol bilgisi haricinde ( seviyesi tartışılır ) herhangi bir vasfı olmayan tiplerin kıçını kaldırdık boş yere imparator diye..

Ne cehenneme gidiyorsa gitsin şimdi kendinden büyük egosu ile..

d3n1s
26-07-2017, 15:57
İsabet olmuş..
Futbol bilgisi haricinde ( seviyesi tartışılır ) herhangi bir vasfı olmayan tiplerin kıçını kaldırdık boş yere imparator diye..

Ne cehenneme gidiyorsa gitsin şimdi kendinden büyük egosu ile..

Galatasaray'a gelmesin de, ben razıyım ligi bilmem kaçıncı bitirmeye, avrupaya gidememeye vs.

Mr.Bilal
26-07-2017, 15:57
İyi olmuş güzel olmuş çok mükemmel olmuş...

c@n
26-07-2017, 16:00
Mafya vari hareketler,kendinden büyük egosu vs vs. Çok isabetli karar olmuş.Umarım Galatasaray'ın başına gelmez tekrar.

MertSerhanÖ.
26-07-2017, 16:01
kendisi futbol mafyasıdır.İnanılmaz sevindim ve mutluyum şuan.

overblack
26-07-2017, 16:07
Bunun hala UEFA kupasını aldırdığına inanan galatasaraylılar var. Size kupayı HAGİ aldırdı..

Berkan
26-07-2017, 16:12
imam osurdu cematin sıcması normal futbolcusu gazeteci/haberci döver başka birtanesi takımımın kaptanı seni evinden aldırırm der, tüm futbol milli takımının basındaki mekan basar dayak yer tırıs tırıs kacar

nereye dogru gidiyoruz acaba :soru:

Kekuti*
26-07-2017, 16:12
Bunun hala UEFA kupasını aldırdığına inanan galatasaraylılar var. Size kupayı HAGİ aldırdı..

beşiktaşlıyım. katılıyorum :)

blow07
26-07-2017, 16:14
Şükür sonunda

individual
26-07-2017, 16:15
Birseyi tadinda birakmak gerek.Bence artik futbol yorumcusu olarak yoluna devam etsin.

Rawr
26-07-2017, 16:16
Günün en güzel haberi. Geç bile kalındı.

fthdrn
26-07-2017, 16:18
Birseyi tadinda birakmak gerek.Bence artik futbol yorumcusu olarak yoluna devam etsin.

Onu bile yapmasın. Bi tane pavyon açsın pavyon işletsin.

SkY
26-07-2017, 16:22
iyi olmuş ne diyelim..hayırlısı :)

ayku82
26-07-2017, 16:24
Fatih Terim Türk futbolunun karanlık yüzlerinden biridir, artık umarım hiçbir şekilde hiçbir kademede futbolun içinde yer almaz.

R.S.C
26-07-2017, 16:25
Andrea pirlonun terim halkında yazdıklarını bi okuyun derim
Yeniden Yonlendirme Bildirimi (https://www.google.com.tr/amp/www.goal.com/tr/amp/news/454/türkiye-haberleri/2016/06/19/24791172/andrea-pirlodan-fatih-terim-için-şok-yorum)

SekoLive
26-07-2017, 16:26
Çok sevdik kendisini... ama giderek bitirdi sevgimizi...

Keşke hep yükselterek devam etseydi.

Dilerim galatasarayımıza gelmez.

yeterince kaos varken bide böylesi bişeyle uğraşmayız.

G.U.Z.
26-07-2017, 16:27
Geliyim, 2.lige düşse bile bırakmam ama terim bi daha gelsin kesinlikle bırakırım galatasarayi

Drive Fast
26-07-2017, 16:28
Çok güzel bir haber inşallah galatasaray a gelmez artık ne kişiliğine nede yaptığı işlere sevgim saygım kalmadı benim gözümde iğrenç bir insan, mekanı arıyorsun tehdit ediyorsun adam seni çağırıyor gidip bide dayak yiyorsun bu rezillikten sonra ben olsam herşeyden kendimi çekerdim insan içine cikmaya utanirdim

Aksel35
26-07-2017, 16:35
Şu saatten sonra hiçbir yere dönmez umarım.Yeterince seviyesini düşürdü.

STP
26-07-2017, 16:36
adam zaten hayatını kurtardı teknık dırektorlukten. sadece bodrumdakı vıllası 125 trılyon yaw

PROMINENT
26-07-2017, 16:38
Adamin bizden cok korumasi var. Hic anlamadigim biri.. icer eder sacma sapan konusur bir garip ego .. azalarak biter umarim.

GÖKTÜRK
26-07-2017, 16:39
abilerim kızmasın ama ben tekrardan Galatasarayın başında görmek istiyorum açıkcası , yazılan tüm yorumlara hak veriyorum ama seviyoruz beeeee

zübeyir
26-07-2017, 16:44
kurtulduk şükürrrr

altugkocer
26-07-2017, 16:45
gs li arkadaşları anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum, nedir bu terim aşkı?

bilgisiz, vizyonsuz, karaktersiz bir adam bu terim.

free-hifi
26-07-2017, 16:45
Evet Arkadaşlar Fatih Terim Milli Takımı bıramış,

Son dakika: Fatih Terim Milli Takım'ı bıraktı! TFF'den acıklama... (http://www.milliyet.com.tr/fatih-terim-in-milli-takim-la-yolla---2491447-skorerhaber/)

Kendi yorumum hem üzüldüm hem sevindim, bir galatasaraylı olarak inşallah galatasaraya yuvasına geri döner.

Bİr GALATASARAY lı olarak bize gelmesinde nereye giderse gitsin diyorum.

PARATOR

Padişahın emriyle bizi satan brütüs

free-hifi
26-07-2017, 16:48
gs li arkadaşları anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum, nedir bu terim aşkı?

bilgisiz, vizyonsuz, karaktersiz bir adam bu terim.

forumda bile şu ana kadar 7 de 2 oranında genelleme yapmayalım bazi gs li diyelim :)

STP
26-07-2017, 16:49
Galatasaray'dan Fatih Terim acıklaması! (http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/galeri-galatasaraydan-fatih-terim-aciklamasi-40531858#page-4)

STP
26-07-2017, 16:50
yonetımın kafa calısıyo

PiscocuK
26-07-2017, 16:53
Dursun ile birlikte Fatih Gs yi yerle bir eder :D umarım Gs ye gider

free-hifi
26-07-2017, 16:57
Galatasaray'dan Fatih Terim acıklaması! (http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/galeri-galatasaraydan-fatih-terim-aciklamasi-40531858#page-4)

Söylenti Resmi bir ağız değil neden daha gün devirmeden acıklama peşine düştü adı sanı olmayan yönetici

altugkocer
26-07-2017, 16:59
forumda bile şu ana kadar 7 de 2 oranında genelleme yapmayalım bazi gs li diyelim :)

terimci gs li diyelim tam olsun :D

Vtec_2
26-07-2017, 17:02
Fubolcumu mafyamı belli değil.. Hiçbiryere gitmesede Milli Takımdan kazandığı paralar torunun torununa yeter artar..

onurc
26-07-2017, 17:04
şükürler olsun.

turbo&quattro
26-07-2017, 17:28
Senol Gunes'e bulasmasinlar ne yaparlarsa yapsinlar.

Quantum
26-07-2017, 17:33
Senol Gunes'e bulasmasinlar ne yaparlarsa yapsinlar.

Milli takımın başına şıkodra gelsin!!!11!!

turbo&quattro
26-07-2017, 17:34
Milli takımın başına şıkodra gelsin!!!11!!

Bak o olur iste :D

tiMachine
26-07-2017, 18:14
imPARAtor, modası geçmiş, saygınlığını yitirmiş, arkasındaki diktatörlere güvenerek ahkam kesen restoran basan, damatlarıyla menejercilik oynayıp takımda ona göre adam oynatan, geldiği her takımda kaymak gibi kadrolarla başarılı olan, şalgamın acısı ile oyuncu oynatan kriz yönetimi olmayan primci imPARAtor gidiyor. Alayınıza sıra gelecek alayınıza.

semavi
26-07-2017, 18:18
Olumlu bir gelisme desemde burasi Turkiye...

Baska bir kilikta cikar karsimiza...

Futbolu iyice biraktim. Soylesiye davet ettigimiz buyuk kaptan ve teknik direktorlerin cay icerken 'sike olmaz mi tabi ki var, ama GS kurtarildi' sozlerinden sonra... Bunu soyleyen yillarin kaptani!

Simdi bilmem ne davasina baglanip aklaniyor hepsi... Boku disari akitmak yerine iceride birakiyoruz yine... Adamin dedigi gibi bogulup gidecegiz herhalde...

Rawr
26-07-2017, 19:06
Belki terfi için görevden almışlardır , yakışır fatih terim gibi bi spor bakanı :)

ghibli06
26-07-2017, 20:05
fanatik bir cimbomlu olarak yazayım:

FB de Aziz Yıldırım, cimbomda Terim aşkı bitmez.. neden? çünkü masabaşını, perde arkasını da iyi yönetirler de ondan... BJK beceremezdi o işleri tüpçüyü TFF başkanı yaptılar onlar da alıştılar... futbol seviyemiz diplerde, ligimizi izleyen yok, son 2 seneki BJK hariç izlenecek takım kalmamış gören de Avrupa şampiyonu olduk primi bölüşemedik, havuzda 30 tane 1. kalaite topçu var takıma giremeyen trip yapıyor vs zannedecek topçu y da yönetim konuşunca... hepsi gitmeli tüpçü Terim, Avrupa şampiyonasındaki takımın tamamı, 30 yaş üzeriler vs vs...

tüpçü cimbom 3 kere üst üste şampiyon olmasınlar diye Terim'le anlaştı bunu herkes biliyordu zaten 4 maçlık diye başladı mevzu ama senelik 6,5 M Euro +primlerle anlaşmışlardı imPARAtorla çoktan, konuyu neresinden irdelesen elinde kalır, adam mafya oldu ciddi ciddi... haa cimboma istemesek de bulaşacak belki şampiyon da yapacak ama bu onun ne kalitesini ne de futbol bilgisini değiştirmeyecek...

ulasoztas1
26-07-2017, 20:08
Tek üzüldüğüm nokta boşta kaldı diye tekrar Galatasaray'a geri gelmesi..

Yigit-Y
26-07-2017, 20:29
Lig tv 1 teklik papel atar yorumcu olur

Missss gibi

Yemişim gs yi tr yi filan der mi der

ghibli06
26-07-2017, 20:31
Fatih Terim'in Milli Takım'ı Bırakmasına Vesile Olan Alaçatı'daki Restoran Müze Oluyor...

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in bugün görevinden ayrıldığını açıklamasının ardından istifaya vesile olan Alaçatı'daki Yüzevler restoran futbolseverlerin akınına uğradı. Farklı renklere gönül veren her takımdan binlerce taraftar, kebapçıya şükran duygularını ifade etmek için birbirleriyle yarışırlarken, mekanın müze haline getirilmesi için de change.org sitesi üzerinden kampanya başlatıldı.

İstifa haberinin duyulmasının ardından araçlarıyla ve yaya olarak Yüzevler restorana akın eden futbolseverler, mekanda çalışan garson ve komileri omuzlarına alıp zafer turu atarlarken, restoranın sahibi Selahattin Aydoğdu ise kucaklaşmak isteyen taraftarın yoğun ilgisi nedeniyle ezilme tehlikesi geçirdi. Taraftarların üzerine kebap ve ayran atılarak bir nebze sakinleştirilmelerinin ardından en yakınındaki masanın üzerine çıkan Aydoğdu, alkışlar arasında kısa bir konuşma yaparak gösterilen ilgiye teşekkür etti.

"Amacımız tahta paravanı korumaktı"

Olayın yaşandığı 14 Temmuz akşamı Türk futboluna bu kadar büyük bir hizmette bulunduğunun farkında olmadığını itiraf eden Aydoğdu, "Açıkçası bizim o akşam en büyük derdimiz tahta paravanımızı korumaktı. Çünkü baya masraf etmiştik biz o paravana. Olayın bu noktaya geleceğini hiç düşünmedim. Meğer o tahta paravan Türk futbolu imiş, A Milli Takım imiş. Şanlı direnişimizin büyüklüğünü ben de yeni yeni idrak ediyorum" sözleriyle yaşadığı mutluluğu dile getirdi.

O gece tekrar canlandırıldı

Taraftarların yoğun isteği üzerine 14 Temmuz kavgasını çalışanları ve yakın çevresi ile birlikte tekrar canlandıran Aydoğdu, temsili Fatih Terim kuvvetlerini bir kez daha geri püskürterek sokak boyunca kovalarken, izleyenlere de duygu dolu anlar yaşattı. Canlandırmanın ardından mekanın tuvaletleri dahil hemen her yerinde hatıra fotoğrafı çektiren taraftarlar, olaya sahne olan Yüzevler restoranın müze haline getirilmesi için de kısa sürede örgütlenerek sosyal medyada kampanya başlattılar.

Change.org üzerinden başlatılan kampanya haber yayına hazırlandığı sırada 30.000'in üzerinde imzaya ulaşırken, aynı anda twitter üzerinden başlatılan "Yüzevler restoranın bir sonraki konuğu kim olsun?" anketinde de "Dursun Özbek" adı açık ara önde gidiyor.

ahaha çok güldüm ya akşam akşam :)

Anıl E.
26-07-2017, 20:42
Geleceğin futbol federasyonu başkanlarından ya da spor bakanlarından biri olacağı için çok da sevinmediğim bir haber. Nasıl olsa elini eteğini çekmeyecek,babayiğit biri de yolu vermeyecek hiçbir şey değişmez.

Ferguson bu kadar tutulmadı ingilterede. Ne imparatormuş be.

forwett
26-07-2017, 20:50
Allah'a şükürler olsun. Bi Yıldırım Demirören kaldı o da gitse tamamdır. Şimdi tek korkum galatasaraya gelmesi. İnşallah gelmez.

Tunacan
26-07-2017, 20:53
Çok sıktı artık bu mafyamatik tipler. Her yerde her makamda varlar..

mertkan
26-07-2017, 22:50
fatih terimin sonunu getiren ADANALI KEBABCI

http://i.hurimg.com/i/hurriyet/75/770x0/59711e807af5073050cfe10c

coolvtec
26-07-2017, 22:50
Andrea pirlonun terim halkında yazdıklarını bi okuyun derim
Yeniden Yonlendirme Bildirimi (https://www.google.com.tr/amp/www.goal.com/tr/amp/news/454/türkiye-haberleri/2016/06/19/24791172/andrea-pirlodan-fatih-terim-için-şok-yorum)

fatih terimi çok güzel özetlemiş;
Terim'in taktik bilgisinin yetersizliğini ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ümit etmek olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi...

coolvtec
26-07-2017, 22:54
Fatih Terim'in Milli Takım'ı Bırakmasına Vesile Olan Alaçatı'daki Restoran Müze Oluyor...

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in bugün görevinden ayrıldığını açıklamasının ardından istifaya vesile olan Alaçatı'daki Yüzevler restoran futbolseverlerin akınına uğradı. Farklı renklere gönül veren her takımdan binlerce taraftar, kebapçıya şükran duygularını ifade etmek için birbirleriyle yarışırlarken, mekanın müze haline getirilmesi için de change.org sitesi üzerinden kampanya başlatıldı.

İstifa haberinin duyulmasının ardından araçlarıyla ve yaya olarak Yüzevler restorana akın eden futbolseverler, mekanda çalışan garson ve komileri omuzlarına alıp zafer turu atarlarken, restoranın sahibi Selahattin Aydoğdu ise kucaklaşmak isteyen taraftarın yoğun ilgisi nedeniyle ezilme tehlikesi geçirdi. Taraftarların üzerine kebap ve ayran atılarak bir nebze sakinleştirilmelerinin ardından en yakınındaki masanın üzerine çıkan Aydoğdu, alkışlar arasında kısa bir konuşma yaparak gösterilen ilgiye teşekkür etti.

"Amacımız tahta paravanı korumaktı"

Olayın yaşandığı 14 Temmuz akşamı Türk futboluna bu kadar büyük bir hizmette bulunduğunun farkında olmadığını itiraf eden Aydoğdu, "Açıkçası bizim o akşam en büyük derdimiz tahta paravanımızı korumaktı. Çünkü baya masraf etmiştik biz o paravana. Olayın bu noktaya geleceğini hiç düşünmedim. Meğer o tahta paravan Türk futbolu imiş, A Milli Takım imiş. Şanlı direnişimizin büyüklüğünü ben de yeni yeni idrak ediyorum" sözleriyle yaşadığı mutluluğu dile getirdi.

O gece tekrar canlandırıldı

Taraftarların yoğun isteği üzerine 14 Temmuz kavgasını çalışanları ve yakın çevresi ile birlikte tekrar canlandıran Aydoğdu, temsili Fatih Terim kuvvetlerini bir kez daha geri püskürterek sokak boyunca kovalarken, izleyenlere de duygu dolu anlar yaşattı. Canlandırmanın ardından mekanın tuvaletleri dahil hemen her yerinde hatıra fotoğrafı çektiren taraftarlar, olaya sahne olan Yüzevler restoranın müze haline getirilmesi için de kısa sürede örgütlenerek sosyal medyada kampanya başlattılar.

Change.org üzerinden başlatılan kampanya haber yayına hazırlandığı sırada 30.000'in üzerinde imzaya ulaşırken, aynı anda twitter üzerinden başlatılan "Yüzevler restoranın bir sonraki konuğu kim olsun?" anketinde de "Dursun Özbek" adı açık ara önde gidiyor.

ahaha çok güldüm ya akşam akşam :)

Bu gerçek haber mi yoksa zaytung falan mı? :)

hddsheriff
26-07-2017, 23:06
nasıl istifa bu anlamış değilim , lafa geldi mi vatan millet sakarya... vazgeçsene tazminatından çakma kabadayı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in, TFF'den alacağı tazminat belli oldu. Spor Arena'nın edindiği bilgiye göre Fatih Terim, tazminat olarak federasyondan kalan 1 yıllık sözleşmesine karşılık 3.5 milyon Euro alacak..

Son dakika... İşte Fatih Terim'in ayrılığının perde arkası - Spor Haberleri (http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/fatih-terimin-tffden-alacagi-tazminat-belli-oldu-40531765)

mertkan
27-07-2017, 00:48
nasıl istifa bu anlamış değilim , lafa geldi mi vatan millet sakarya... vazgeçsene tazminatından çakma kabadayı

Son dakika... İşte Fatih Terim'in ayrılığının perde arkası - Spor Haberleri (http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/fatih-terimin-tffden-alacagi-tazminat-belli-oldu-40531765)

istifa etmemiş kovulmus ozaman bu tazminati aldıgına göre o değil haram zıkkım olsun

yazık gunah hala sitede imparatör diye yazıp sıvayan var ayıptır ya

arda35
27-07-2017, 07:20
Her ne kadar olayların başlangıcı kebapçı kavgası olsa da fişi Rüştü çekti. Hürriyet'te bir yazı yazdı, 2 gün sonra Terim kendini kapıda buldu. Bravo Rüştü.

*** Milli takım için çare Yılmaz Vural. Tam bu ortamların hocası. İşiyle ilgili polemiğe girmez, sorunlu topçuyu idare etmeyi iyi becerir. Futbol bilgisi ismi geçenlerden geride değildir. Benim oyum Yılmaz hocam'a.

ghibli06
27-07-2017, 07:29
Her ne kadar olayların başlangıcı kebapçı kavgası olsa da fişi Rüştü çekti. Hürriyet'te bir yazı yazdı, 2 gün sonra Terim kendini kapıda buldu. Bravo Rüştü.

*** Milli takım için çare Yılmaz Vural. Tam bu ortamların hocası. İşiyle ilgili polemiğe girmez, sorunlu topçuyu idare etmeyi iyi becerir. Futbol bilgisi ismi geçenlerden geride değildir. Benim oyum Yılmaz hocam'a.

F.Terim egosundaki birisi, kendi 'sikletinde' olmayan Rüştü bunları yazdı diye istifa etmez... bence daha üst makamlardan hani bunların çok güvendiği makamlardan tepki geldi bence... yoksa Rüştü ona göre dünkü çocuk, vız gelir tırıs gider... Rüştü hakkında Terim'in yazdıklarının da hakaret kısımlarını çıkartırsak tamamı doğru, 3 cümleyi arka arkaya konuşamayan şahıs bu yazıları da kendi yazmış olamaz zaten...

bu arada tazminat olayına takıldım ben, hem istifa hem tazminat nasıl oluyor??? bence milli takımı çalıştıracak adama tazminat maddesi konmaması lazım, milli görev sonucunda...

arda35
27-07-2017, 07:58
F.Terim egosundaki birisi, kendi 'sikletinde' olmayan Rüştü bunları yazdı diye istifa etmez... bence daha üst makamlardan hani bunların çok güvendiği makamlardan tepki geldi bence... yoksa Rüştü ona göre dünkü çocuk, vız gelir tırıs gider... Rüştü hakkında Terim'in yazdıklarının da hakaret kısımlarını çıkartırsak tamamı doğru, 3 cümleyi arka arkaya konuşamayan şahıs bu yazıları da kendi yazmış olamaz zaten...

bu arada tazminat olayına takıldım ben, hem istifa hem tazminat nasıl oluyor??? bence milli takımı çalıştıracak adama tazminat maddesi konmaması lazım, milli görev sonucunda...

Terim'in egosu yalan oldu bence. Kebapçı abimiz o egoyu yıktı geçti. Rüştü'ye de fişi çekmek kaldı.

Rüştü ve Terim o yazıları yazamaz elbet. Çala kalem yazarlar, üzerinden biri geçip okunabilir hale getirir yazıları. Fakat Rüştü'nün Terim hususunda tavrı nettir. Hem prim hem de Arda mevzularında çekinmeden yaptı eleştirilerini. Bunu görev beklentisiyle de yapmış olabilir. O işin ayrı boyutu.

Her halükarda Fatih Terim istifa ettirilmiştir. Türkiye futbol direktörü gibi saçma bir tanım tarih oldu. Bundan sonra polemikten uzak, yeniden herkesin sahiplendiği bir milli takım oluşturmalıyız. Gerekirse hedef küçültelim ama sahaya çıkan takım içimize sinsin.

douu
27-07-2017, 09:27
çok sevindim bırakmış olmasına. futbol bilgisi bile olduğuna inanmıyorum. galatasarayın hep iyi kadro dönemlerine denk geldiği için başarıları olduğu düşünülüyor. inşallah tekrar gs başına gelmez

coolvtec
27-07-2017, 10:28
O 3,5 milyon euroyu alırsa haram zıkkım olsun...

Bugraaa
27-07-2017, 10:44
geç bile kaldı yazık verilen o paraya !!

STP
27-07-2017, 11:58
Fatih Terim-TFF olayının perde arkası! İlginc detaylar... - Spor Haberleri (http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/fatih-terim-tff-olayinin-perde-arkasi-sok-detaylar-40532357)

bu nedır ya,
suna bak hemen avukatlarını cagırmıs. amac devletten hortumlamak baska bırsey degıl...

buraek4
27-07-2017, 12:23
Çok saçma yorumlar yazılmış.Uefa kupasını Hagi aldırmış Galatasaraya diye yazmış biri.Bir futbol klubünde tek başına bir futbolcu hiçdir.O kupada kim ne derse desin Fatih hocanın çok büyük katkısı var.Galatasaray tarihine bakın bütün başarılı işlerin yüzde 60-70 inde fatih hocanın ismi geçer. Evet egoludur kaprislidir tasvip etmediğim bir çok özelliği vardır hareketi vardır ama Fatih hoca başarılıdır.Zaten taraftarın hala fatih hocayı isteme sebebi budur. Bence tekrar dönmelimi evet dönmeli Galatasarayı şuanki durumdan kurtarıcak tek adam odur. Ama gelecek için düzgün bir planlama da kendisinden sonrası için yapılmalıdır tabiki bunu Dursun yapamaz :)

not: forumda 150 binlik arabaya biniyorum diye karşısındaki adamı eziklemeye kalkan birinin Fatih Terime egolu demeside çok manidar olmuş :)

MertSerhanÖ.
27-07-2017, 12:28
http://i64.tinypic.com/2edqudj.jpg

STP
27-07-2017, 12:28
Çok saçma yorumlar yazılmış.Uefa kupasını Hagi aldırmış Galatasaraya diye yazmış biri.Bir futbol klubünde tek başına bir futbolcu hiçdir.O kupada kim ne derse desin Fatih hocanın çok büyük katkısı var.Galatasaray tarihine bakın bütün başarılı işlerin yüzde 60-70 inde fatih hocanın ismi geçer. Evet egoludur kaprislidir tasvip etmediğim bir çok özelliği vardır hareketi vardır ama Fatih hoca başarılıdır.Zaten taraftarın hala fatih hocayı isteme sebebi budur. Bence tekrar dönmelimi evet dönmeli Galatasarayı şuanki durumdan kurtarıcak tek adam odur. Ama gelecek için düzgün bir planlama da kendisinden sonrası için yapılmalıdır tabiki bunu Dursun yapamaz :)

not: forumda 150 binlik arabaya biniyorum diye karşısındaki adamı eziklemeye kalkan birinin Fatih Terime egolu demeside çok manidar olmuş :)

benım neyı ne ıcın kullandıgımı benı bılenler bılır sen rahatını bozma,sana cok guzel konusur ıcınde patlatırdımda fatıh terımı boyle savunan ondan beterdır

STP
27-07-2017, 12:30

ayrıca 170 bın lutfen...

MatraX_07
27-07-2017, 12:40
Herkesin düşüncesi kendinedir

Bir Galatasaray'lı olarak Fatih Terime yapılan haksızlığa göz yumamam..Egoludur,kaprislidir beni bağlamaz,beni de ilgilendirmez! Ben Başarısına bakarım,taktiğine ve durusuna bakarım
ki Terime gelene kadar bir sürü sporcu,yönetici ve hoca var egolu,kaprsili vs olan
terime o kadar laf söyluyorsunuz da TFF başında ki adam kim ve nasıl? bunu sorguladınız mı? Sistemimizde bozuk ona bakılırsa

Şahsen ben Galatasaray'a gelirse takımı toparlayıp başarı elde edeceğini düşünüyorum

buraek4
27-07-2017, 13:48
benım neyı ne ıcın kullandıgımı benı bılenler bılır sen rahatını bozma,sana cok guzel konusur ıcınde patlatırdımda fatıh terımı boyle savunan ondan beterdır

helal sana kabadayı...

STP
27-07-2017, 13:49
helal sana kabadayı...

tepecıklısın herhal

buraek4
27-07-2017, 13:49
Herkesin düşüncesi kendinedir

Bir Galatasaray'lı olarak Fatih Terime yapılan haksızlığa göz yumamam..Egoludur,kaprislidir beni bağlamaz,beni de ilgilendirmez! Ben Başarısına bakarım,taktiğine ve durusuna bakarım
ki Terime gelene kadar bir sürü sporcu,yönetici ve hoca var egolu,kaprsili vs olan
terime o kadar laf söyluyorsunuz da TFF başında ki adam kim ve nasıl? bunu sorguladınız mı? Sistemimizde bozuk ona bakılırsa

Şahsen ben Galatasaray'a gelirse takımı toparlayıp başarı elde edeceğini düşünüyorum

bu ülkenin en başarılı teknik direktörüdür Fatih Terim kim ne derse desin.Evet egosu kaprisi yanlış tavırları oturulup tartışılır ama başarıları asla.

gkhn55
27-07-2017, 13:59
O 3,5 milyon euroyu alırsa haram zıkkım olsun...

Almasada şimdiye kadar aldığı yedi göbek sülalesine yeter.ama bırakmaz alır.

DEJ
27-07-2017, 14:05
Kendisi Kadıköy'de taraftar biber gazına boğulurken kupamı isterim diye ağlayan bir kişi.

arda35
27-07-2017, 14:31
Kendisi Kadıköy'de taraftar biber gazına boğulurken kupamı isterim diye ağlayan bir kişi.

Orada Fenerbahçeli arkadaşların mızıkçılığı söz konusuydu. İki takımdan ikisi de kupayı alacak durumdaysa kupa stada getirilir. Kazanan kupayı alır, kaybeden alkışlar. Ama gereksiz bir inat başka bir inadı doğurdu. Sonuçta kimse memnun olmadan kapandı iş. (Ne Fenerbahçeliler kupa alınmasına engel olabildi ne de Galatasaray ağız tadıyla kupa sevinci yaşayabildi).

mertkan
27-07-2017, 15:38
kımsenin yapamadıgını su kebabcı yaptıya helal olsun o kebabcıya

özellikle o kebabcıya gidip bişeyler yiycem o adama verilen paralar helal olsun kebabcı ya !

https://pbs.twimg.com/media/DFsSXtIXoAEuYlt.jpg

TaxiDriver
27-07-2017, 16:45
bende bizzat galatasaray lıyım uefa 2000i yaşadık yıllarca gururlandık ama 17 sene oldu be abi
yani sevilla nın bile her sene almaktan bıktıgı çok daha mutevazi kluplerin aldıgı bi kupa ile de yıllarca övünülmez yani..
Tamam sagolsun varolsun kazandırdı uefa yı vs ama 3.500.000 euro yu alırsa valla korkunc para.

BİZİM MİLLİ takım'a ödenen maaşların dünyada hiçbi örnegi yok. En yakın maaşı ödeyenler ile aramızda uçurum var.
bu ne abi millet 12 milyon turk lirasını vergi ile ödeyene kadar onbinlerce Emekçi esnaf bir araya geliyor..
hadi dünyanın en zengin ülkesi olsak eyvallah diyecemde o da degiliz

buraek4
27-07-2017, 16:48
bende bizzat galatasaray lıyım uefa 2000i yaşadık yıllarca gururlandık ama 17 sene oldu be abi
yani sevilla nın bile her sene almaktan bıktıgı çok daha mutevazi kluplerin aldıgı bi kupa ile de yıllarca övünülmez yani..
Tamam sagolsun varolsun kazandırdı uefa yı vs ama 3.500.000 euro yu alırsa valla korkunc para.

BİZİM MİLLİ takım'a ödenen maaşların dünyada hiçbi örnegi yok. En yakın maaşı ödeyenler ile aramızda uçurum var.
bu ne abi millet 12 milyon turk lirasını vergi ile ödeyene kadar onbinlerce Emekçi esnaf bir araya geliyor..
hadi dünyanın en zengin ülkesi olsak eyvallah diyecemde o da degiliz

sen avrupaya rezil olmuş futbol takımı oyuncularına 1.5 milyon euro yada dolar prim verirsen bir tek maç oynamamış futbolcuda dahil istifa eden adama da 3.5 verirsin. Bu ülkenin yıllardır tek problemi var her alanda yönetilememek.

DEJ
27-07-2017, 17:12
Orada Fenerbahçeli arkadaşların mızıkçılığı söz konusuydu. İki takımdan ikisi de kupayı alacak durumdaysa kupa stada getirilir. Kazanan kupayı alır, kaybeden alkışlar. Ama gereksiz bir inat başka bir inadı doğurdu. Sonuçta kimse memnun olmadan kapandı iş. (Ne Fenerbahçeliler kupa alınmasına engel olabildi ne de Galatasaray ağız tadıyla kupa sevinci yaşayabildi).

Fenerbahçelilerin kupa alınmasını engellemesine katılmıyorum olayların nasıl geliştiğini bizzat biliyorum çünkü

Sorun şurda millet can derdine düşmüşken koridorlara bile düşmana saldırır gibi biber gazı atılırken adam kupanın derdine düştü, yazık

Bu ülkede Adam gibi adamlar varsa onlar da Ali Koç ve Aykut Kocaman'dır.

lnd_samet
27-07-2017, 18:35
iş başvurusu yaptık, gel koçum dedi kebapçı,
ayık olun !!!!111!

oguz
28-07-2017, 07:52
3.5 milyon euroyu almadım der , Federasyon verdi der ;)

Bu karakterdeki adamlar ülkede seviliyor.. Efsane oldu gerçekten ,, 3 SENEDE ALDIĞI 70 MİLYON TL VE ONCA BAŞARISIZLIKLA ,SKANDALLA efsane oldu..

ghibli06
28-07-2017, 08:22
beyler taam da olayı Terim üzerinden cimbom düşmanlığına da çevirmemek lazım... adama 4 maçlığına görev emri veren hatta cimboma 'kerhen' sorduklarını zaten itiraz hakkı olmadığını söyleyen Demirören'di, sonrasında daha sözleşmesi devam ederken o astronomik paralara anlaşıldığını da bizzat Demirören itiraf etti, o sıralar futbol kamuoyunun gıkı çıkmadı, hem Terim takımı toparlamış mucizevi bir şekilde kupaya taşımış hem de cimbom üst üste 3 hatta 4 kez şampiyon olması engellenmişi, keyifler tıkırdı... ilginçtir ki o zaman cimbom haricinde kimsenin sesi yükselmedi... şimdi kebapçı da kebapçı yahu o adam da TFF de yedek üyeymiş,, bir Allah'ın kulu sormadı senin TFF de ne işin var, sıfatın ne bilgin ne ne işin var orada diye?? yarın kurullarda görev alır başarısız olur işte o zaman irdelenir bu adamın sıfatı ne ki gelmiş TFF ye diye...

milli takım hocası düşük profilli olur, Löw gibi... onunla bununla şununla uğraşmaz altyapılara hakimdir, astronoik rakam almaz çünkü B.Munchen teknik adam değiştirmek istese ilk aklına Löw gelmez, Arsenal Wegner'in yerine tek aday demez... ülkeyi bilen altyapıları bilen yerli bir adam gerekli, sözleşmesinde çıkış maddesi olmalı tazminatsız, başarısız olursa nası göndereceğiz denmemeli...

Yigit-Y
28-07-2017, 08:34
beyler taam da olayı Terim üzerinden cimbom düşmanlığına da çevirmemek lazım... adama 4 maçlığına görev emri veren hatta cimboma 'kerhen' sorduklarını zaten itiraz hakkı olmadığını söyleyen Demirören'di, sonrasında daha sözleşmesi devam ederken o astronomik paralara anlaşıldığını da bizzat Demirören itiraf etti, o sıralar futbol kamuoyunun gıkı çıkmadı, hem Terim takımı toparlamış mucizevi bir şekilde kupaya taşımış hem de cimbom üst üste 3 hatta 4 kez şampiyon olması engellenmişi, keyifler tıkırdı... ilginçtir ki o zaman cimbom haricinde kimsenin sesi yükselmedi... şimdi kebapçı da kebapçı yahu o adam da TFF de yedek üyeymiş,, bir Allah'ın kulu sormadı senin TFF de ne işin var, sıfatın ne bilgin ne ne işin var orada diye?? yarın kurullarda görev alır başarısız olur işte o zaman irdelenir bu adamın sıfatı ne ki gelmiş TFF ye diye...

milli takım hocası düşük profilli olur, Löw gibi... onunla bununla şununla uğraşmaz altyapılara hakimdir, astronoik rakam almaz çünkü B.Munchen teknik adam değiştirmek istese ilk aklına Löw gelmez, Arsenal Wegner'in yerine tek aday demez... ülkeyi bilen altyapıları bilen yerli bir adam gerekli, sözleşmesinde çıkış maddesi olmalı tazminatsız, başarısız olursa nası göndereceğiz denmemeli...

yılmaz vural varya eline vereceksin sopayı alayına isyan

ben en başarılı olabilecek göztepe efsanesi ile ispatladı da zaten yılmaz hoca gelsin diyorum :)

altugkocer
28-07-2017, 08:57
Arada güzel şeyler de oluyor

http://i65.tinypic.com/ms0sae.png

ghibli06
28-07-2017, 09:10
Arada güzel şeyler de oluyor

http://i65.tinypic.com/ms0sae.png

parka yaşayan birinin ismini vermek ne kadar saçma ise, sonra onun ismini değiştirmek de aynı oranda saçma bence...

buraek4
28-07-2017, 09:17

O zaman Galatasarayın şampiyonluğunun önüne geçilirken dediğiniz gibi kimsenin sesi çıkmadı içten içe sevindiler. Şuan Şenol güneş ismi geçince ooooo herkes feryat fiyan ayaklandılar neymiş bjk ya ayıp olurmuş orda çok başarılıymış çok önemli avrupa maçlarına çıkıcaklarmış. Eski futbolcumuz Hary Kewell ında dediği gibi futbol Türkiye de Galatasaraya karşı oynanan bir oyundur.

altugkocer
28-07-2017, 09:18
parka yaşayan birinin ismini vermek ne kadar saçma ise, sonra onun ismini değiştirmek de aynı oranda saçma bence...

Zararın neresinden dönülse kardır diye bakıyorum abi.

ghibli06
28-07-2017, 09:19
Zararın neresinden dönülse kardır diye bakıyorum abi.

yahu Ankara'da Melih Gökçek Bulvarı var, bu kadar tepki çekmiyor :)

ghibli06
28-07-2017, 09:26
O zaman Galatasarayın şampiyonluğunun önüne geçilirken dediğiniz gibi kimsenin sesi çıkmadı içten içe sevindiler. Şuan Şenol güneş ismi geçince ooooo herkes feryat fiyan ayaklandılar neymiş bjk ya ayıp olurmuş orda çok başarılıymış çok önemli avrupa maçlarına çıkıcaklarmış. Eski futbolcumuz Hary Kewell ında dediği gibi futbol Türkiye de Galatasaraya karşı oynanan bir oyundur.

Terim'e belki de en tepkili camia GS camiasıdır, şu anki borcun yarısından fazlası onun ve kaprislerinin eseridir, camiada sevilmez sadece 96-00 şampiyonluklarında çocuk olanlar sever, efsane görür... arkası sağlamdır, Aziz Yıldırım'ın çevirdiği dolaplar kadar olmasa da yine de karşılığını verir, Demirören gibi kaba saba bir adamdır... bu adam sanki sürpriz yumurtaymış gibi eline yetki geçince bu hale gelmedi, zaten böyle olduğu bilinmesine rağmen o dönem sırf cimbomun önü kesilsin diye yapılan bir hamleydi başarılı da oldu... o zamanlar neden kampanya düzenlemediniz Terim gelmesin cimbomda kalsın diye :)

altugkocer
28-07-2017, 09:42

1994 yılından beri yav, şaka gibi. Benim yaş grubum şanssız biraz, gökçek geldiğinde 7, akp geldiğinde 15 yaşındaydık :(

Yigit-Y
28-07-2017, 09:43

Adres verince yolun düşerse tabelasına içeme fırsatı yaratırım belki :)

buraek4
28-07-2017, 10:31
Terim'e belki de en tepkili camia GS camiasıdır, şu anki borcun yarısından fazlası onun ve kaprislerinin eseridir, camiada sevilmez sadece 96-00 şampiyonluklarında çocuk olanlar sever, efsane görür... arkası sağlamdır, Aziz Yıldırım'ın çevirdiği dolaplar kadar olmasa da yine de karşılığını verir, Demirören gibi kaba saba bir adamdır... bu adam sanki sürpriz yumurtaymış gibi eline yetki geçince bu hale gelmedi, zaten böyle olduğu bilinmesine rağmen o dönem sırf cimbomun önü kesilsin diye yapılan bir hamleydi başarılı da oldu... o zamanlar neden kampanya düzenlemediniz Terim gelmesin cimbomda kalsın diye :)

abi ozaman zaten Terim tükürdüğünü yaladı. Federasyon ile arası gergin di giydiriyordu tüpçüye. Gitti milli takıma hoca oldu bizi bıraktı Ünal aysal yüzünden. Taraftar hiç istemedi gitmesini kapısına gidenler oldu filan ama iş işten geçmişti. Şuan Galatasaray günü kurtarmak zorunda Dursun orda durmak istiyorsa bunuda Terimi getirerek sağlayabilir sadece. Uzun vade de ise Abdullah avcı gibi birini bulup Galatasaray camiasından yetişen uzun vadeli yatırım yapılıp alt yapıdan topçular yetiştirilerek bir istikrar yakalanmalı. Yoksa yakın zamanda sadece Galatasaray değil tüm büyük klüpler iflas edicek.

free-hifi
28-07-2017, 11:35
abi ozaman zaten Terim tükürdüğünü yaladı. Federasyon ile arası gergin di giydiriyordu tüpçüye. Gitti milli takıma hoca oldu bizi bıraktı Ünal aysal yüzünden. Taraftar hiç istemedi gitmesini kapısına gidenler oldu filan ama iş işten geçmişti. Şuan Galatasaray günü kurtarmak zorunda Dursun orda durmak istiyorsa bunuda Terimi getirerek sağlayabilir sadece. Uzun vade de ise Abdullah avcı gibi birini bulup Galatasaray camiasından yetişen uzun vadeli yatırım yapılıp alt yapıdan topçular yetiştirilerek bir istikrar yakalanmalı. Yoksa yakın zamanda sadece Galatasaray değil tüm büyük klüpler iflas edicek.

Ünal Aysal ın gitme sebebi de siyasidir. Açık vermeden kaç kere bunu beyan etmedi. Bir zamanlar üyesi olduğum uA dursunun arkasında durduğu gibi durmadı vurdu adama. hep oyunlar senaryolar diyoruz ama susuyoruz nedense

mertkan
01-08-2017, 17:47
rezalete bak ya allah bu adamın belasını versin yok böle bişe

hala bu sitede fatih terimi savunanlar yok milli takımda kalsın yok gs ye gelsin

böle iş mi olur ya

ayda 1 milyon 193 bin TL işsizlik maaşı alıcakmıs sizden bizden gidiyor siz hala sıvamaya devam edin

buda kaynak

Fatih Terim'e işsizlik maaşı: Ayda 1 milyon 193 bin TL (https://indigodergisi.com/2017/08/fatih-terim-issizlik-maasi-tazminat/)

free-hifi
01-08-2017, 17:52
yok anasının cinsel organı

elma
01-08-2017, 19:09
rezalete bak ya allah bu adamın belasını versin yok böle bişe

hala bu sitede fatih terimi savunanlar yok milli takımda kalsın yok gs ye gelsin

böle iş mi olur ya

ayda 1 milyon 193 bin TL işsizlik maaşı alıcakmıs sizden bizden gidiyor siz hala sıvamaya devam edin

buda kaynak

Fatih Terim'e işsizlik maaşı: Ayda 1 milyon 193 bin TL (https://indigodergisi.com/2017/08/fatih-terim-issizlik-maasi-tazminat/)

1 O işsizlik maaşı değil tazminat.
2 Siz çalıştığınız şirketten çıkarılınca kıdem tazminatınızı falan almıyosunuz galiba, çok emekleri geçti sağolsunlar deyip gidiyosunuz sanırım.

mertkan
01-08-2017, 19:11
terim seviciler de geldi

Vtec_2
01-08-2017, 19:11
Bugunki tazminat haberinden sonra , birakmasaydi daha iyiydi diyesim geldi. Ülkece delirmeceler..

Vtec_2
01-08-2017, 19:14
Bizler kidem tazminati aliyoruzda 3.5 milyon avro almiyoruz.

elma
01-08-2017, 19:29
Bizler kidem tazminati aliyoruzda 3.5 milyon avro almiyoruz.

O zaman size tavsiyem teknik direktörlüğe başlamanız, yada komünist bir ülkeye gidebilirsiniz çünkü serbest piyasa ekonomisi böyle.

semavi
01-08-2017, 19:42
1 O işsizlik maaşı değil tazminat.
2 Siz çalıştığınız şirketten çıkarılınca kıdem tazminatınızı falan almıyosunuz galiba, çok emekleri geçti sağolsunlar deyip gidiyosunuz sanırım.

Isten cikartilinca almaniz gerekiyor sizinde dediginiz gibi...

Birde soyle bir durum var. 99 yilinin bilmem kacinci ayindan once sigortali olan ve sanirim 3600 gun prim odenmis olanlar kendileri de istifa etse iskur ofisinden bir belge alarak tazminat alabiliyorlar. Bu sekilde bir cok arkadasim tazminatini aldi ve ayrildi.

Issizlik maasinda ise ust sinir 1400 kusur gibi bir sey ve maksimum 10 ay odeniyor...

Fatih Terim'i gunahim kadar sevmem ama bu yasa eger onun sozlesmesini de kapsiyor ise, bu tarz bir olaydan faydalanarak mi aldi acaba diye dusunuyorum...

Arastiracak kadar onemsemiyorum ve burada yazdim bitti :)

Yazima son verirkene aniden dank etti.. Kidem tazminatinda da ust sinir 4100 tl gibi bir sey... Yani en yuksek emekli maasi mi neydi; oyle bir kistasi var...

Yok yok, sozlesme maddesi ile itelenmis bir durum olsa gerek bu...

Hamdolsun!

Millilik muhabbetlerinin tavan yaptigi bu zamanlarda TL sozlesmeli, maas mantigiyla calisan ve genel manada ghibli06 nin soylediklerine katildigim, milli bir iste tazminat almayacak cengaverler gelsin...

Fatih Terim ve Rasim Kara da muhtemelen bu sartlarla gelmislerdir ilk parladiklarinda...

ghibli06
01-08-2017, 20:12
bu sözleşmeyi yapan Demirören'in Allah belasını versin! bu paraya tenezzül eden Terim de bir daha yok Türkiye yok millliyetçilik demesin bu nedir yahu??? adam 1 hafta önce istifa ediyorum demiş, Demirören sarılmış olmaz demiş, yahu ne değişti 1 haftada adam gideceğim demiş defolsun gitsin işte, bu nasıl iş bilmezliktir???

İbrahim33
01-08-2017, 20:13
Fatih terimi severdim başarılarından ötürü , o varken galatasarayda 3 - 0 yenikken 4 - 3 yeneriz diye arkamıza yaslanıyorduk (2.dönemi hariç.) ama bu paragözlüğü kendi kendisini bitirdi bence. körüne mi götüreceksin ne yapacaksın hoca ? nedir bu para hırsı , görende yoklu yoksullu gariban der.

Eren G.
01-08-2017, 20:17
Senin gibi kafada olduksa semeri vuran cok olur. Sabaha kadar anlatsan neye yarar gerci.

İşte Portekiz'in şampiyonluk primi! (http://mobil.hurriyet.com.tr/iste-portekizin-sampiyonluk-primi-40139953)

turbo&quattro
01-08-2017, 20:44
Senin gibi kafada olduksa semeri vuran cok olur. Sabaha kadar anlatsan neye yarar gerci.

İşte Portekiz'in şampiyonluk primi! (http://mobil.hurriyet.com.tr/iste-portekizin-sampiyonluk-primi-40139953)

Adanaspor kalecisi Hayrullah kimse artik Cristiano Ronaldo ile yaklasik ayni primmi almis :<

Vtec_2
01-08-2017, 20:59
O zaman size tavsiyem teknik direktörlüğe başlamanız, yada komünist bir ülkeye gidebilirsiniz çünkü serbest piyasa ekonomisi böyle.

Tamam dostum. Birde oyle denerim

mertkan
02-08-2017, 00:12
elma o kadar boş yapıyosunki fatih terim seviciliği yüzünden biz ülkece bir başarı elde edemiyoruz

koy yılmaz vuralı adam uça uça gelir hemde terimin 100 de 1 i fiyatına

ayhanas
02-08-2017, 01:02
Profesyonel anlamda sporcu sağlığından anlayan, işi gerçekten teknik direktörlük ve maliyeti daha düşük olan Yılmaz Vural 'ı getirirleri mi ?
Tabiki de getirmezler sebep ; Bize Dünya 3. başarısı olsa bile yakışıklı olmadın mı yada beyaz takım elbise mi giyiyorsun diye harcanacak olan ,maliyeti düşük mü( yaramaz abiiii göndeeerrrrr gönderrr )pahalı mı pahalı bişeyler olmalı.
Ama ne lazım yakışlı ,italya görmüş ,ulan adam bir kaç ayda italyanca ögrendi ,maliyeti kol gibi ama namlı insan lazım .
İşin özeti; Şenol hoca üst üste gelen milli takim başarısızlıklarından sorumlu tutulacak.Gelen Türk bile olsa Terim hep ön planda tutulacak ,hep terimle kıyaslanacak ki ;Terim tekrar gelsin. Kesinde bir göreve gelir unutmayın .
Bakalım fedarasyon işi ne olacak .

Eren G.
02-08-2017, 01:17
Adanaspor kalecisi Hayrullah kimse artik Cristiano Ronaldo ile yaklasik ayni primmi almis :<

Abi cok zengin ulkeyiz alsin yahu birak ne olacak... Koskosa a milli takim oyuncusu bunlar bizi muasir medeniyetlerin ustune tasiyacak adamlar arpasi bol olmasi lazim.

ghibli06
02-08-2017, 07:07
Profesyonel anlamda sporcu sağlığından anlayan, işi gerçekten teknik direktörlük ve maliyeti daha düşük olan Yılmaz Vural 'ı getirirleri mi ?
Tabiki de getirmezler sebep ; Bize Dünya 3. başarısı olsa bile yakışıklı olmadın mı yada beyaz takım elbise mi giyiyorsun diye harcanacak olan ,maliyeti düşük mü( yaramaz abiiii göndeeerrrrr gönderrr )pahalı mı pahalı bişeyler olmalı.
Ama ne lazım yakışlı ,italya görmüş ,ulan adam bir kaç ayda italyanca ögrendi ,maliyeti kol gibi ama namlı insan lazım .
İşin özeti; Şenol hoca üst üste gelen milli takim başarısızlıklarından sorumlu tutulacak.Gelen Türk bile olsa Terim hep ön planda tutulacak ,hep terimle kıyaslanacak ki ;Terim tekrar gelsin. Kesinde bir göreve gelir unutmayın .
Bakalım fedarasyon işi ne olacak .

Şenol Güneş'i yiyen İstanbul medyası olmuştu o yıllarda, Güneş BJK yi şampiyon yapmamış olsa aynı şekilde 2. sınıf antrenör olarak görülmeye devam edecekti... Terim'i dünyanın en pahalı antrenörlerinden birini yapan gerçek medya ve son yıllarda hükümetten aldığı destektir...

aposport
02-08-2017, 07:38
im PARA tor :)

korki
02-08-2017, 08:58
Bu devirde de ya topçu olacaksın ya da popçu :) , ya da arkanı hükümete dayayan bir teknik direktör olacaksın esasında klozet kapağı olsan da olur.Bu vatandaş bu ülke için ne yaptı da bu kadar meblayı hak etti? Bir şey mi üretti? Ülkemizi tüm Dünya'ya mı tanıttı? Ülke olarak futbolda şampiyon falan mı olduk? Bir buluş falan mı yaptı futbolla ilgili? Hangi işin karşılığında bu kadar meblayı alıyor?

rebelh
02-08-2017, 09:02
hayatında o kadar parayı bir arada göremeyecek çapta adamlar milletin vergisiyle ödenen paranın savunmasını yapıyor
çapsızlık zor meslek allah kimseyi düşürmesin

DEJ
02-08-2017, 09:16
Böyle savunan adamlar oldukça daha çok yolarlar.

Kendisi belki kıt kanaat geçinir, milletin aldığı milyonları savunur Yola yola bi hal oldu adam hala gelmiş burda hakkı bilmem ne diyor.

aday31
02-08-2017, 09:44
Ah ah yazık kıyamam imPARAtor işsiz kaldığı için 15 kasım 2018 e kadar iş bulamassa kendisine her ay 291 bin euro tazminat ödenecekmiş.Nasıl geçinecek bu adam bu parayla ...

axcel
02-08-2017, 10:59
bir tüpçü klasiği daha beşiktaşa verdiği zarar ortada..şimdi hükümet desteğiyle milli takımı yani milletin vergileriyle ödenen parayı sulamaya devam...

mertkan
02-08-2017, 16:26
CHP İLK DEFA BENİ ŞAŞIRTTI

CHP'den 'Fatih Terim' teklifi | Gundem Haberleri (http://www.haberturk.com/gundem/haber/1584849-chp-den-fatih-terim-teklifi)

Muharrem C.80
02-08-2017, 17:32
Selehattin Aydoğduyu Adana Demirspora başkan yapan Terimdi. Yani futbol camiasına sokanda Terimdi. Oradan Tff üyeliğine geçti Demirsporunda içine etti. Velasıl bu adamlar çok eski hısımdır ne olduysa artık kebapçı, steakhouse'çı aralarında bir para hüsümeti sonucunda olay buralara geldi. Yabancı değiller yani tabi Terim kadar *** olmasada diğeride ak değil.

semavi
02-08-2017, 17:36
Selehattin Aydoğduyu Adana Demirspora başkan yapan Terimdi. Yani futbol camiasına sokanda Terimdi. Oradan Tff üyeliğine geçti Demirsporunda içine etti. Velasıl bu adamlar çok eski hısımdır ne olduysa artık kebapçı, steakhouse'çı aralarında bir para hüsümeti sonucunda olay buralara geldi. Yabancı değiller yani tabi Terim kadar *** olmasada diğeride ak değil.

Adamin verdigi demecten ve kuramadigi cumlelerden de belli oluyor seviyesi zaten... Bunlara layik bir millet olduk... Lanetlendik mi diye dusunuyorum bazen :)

free-hifi
02-08-2017, 17:37
Lucescu nun tazminatı ne kadar olur ?

ayhanas
02-08-2017, 19:20
Lucescu nun tazminatı ne kadar olur ?
Geldi diyorlar .

997TT
02-08-2017, 19:58
Demek ki bizde "adam" kalmadi,disariya kostuk.
Ne kadar yaraticiyiz degil mi,GS'nin almaya calistigi adama salca olup aldilar. Tipki bjk ye salca olduklari gibi...
Ulkeye yakisir futbol federasyonu.

free-hifi
02-08-2017, 20:31
Terim in bizden ayrilis sureci gibi. Riva yi hükümete peşkeş çeken ali dürüst tüpcu ile o toplantidaydi

free-hifi
03-08-2017, 15:08
ulan vizyonsuz dursun kınamaya bile kortun değil mi GS camiası senin gibi ..... görmez daha adayıda peşkeş cek

Kulübümüz tarafından, Türkiye Futbol Federasyonu henüz Türkiye Futbol Direktörü Sayın Fatih Terim ile yolları ayırma kararı almadan önce, Sayın Mircea Lucescu’ya Sportif A.Ş. bünyesinde üst düzey yöneticilik teklifi yapılması yönünde bir adım atılmıştı. Ancak bu konudaki istişareler sürerken Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi, kendisine Türk Milli Takımı’nın teknik direktörlüğü görevini teklif etti. Sayın Lucescu da bu teklifi değerlendirerek görevi kabul etti. Sayın Lucescu’ya Milli Takım’da başarılar diler, yaşanan süreci spor kamuoyunun takdirine sunarız.

tiMachine
03-08-2017, 15:31
Dursun'da TFF'de medya üzerinde hangi isim varsa ona göre iş yapıyor. Fatih Terim tamamen zaten bir soygun sözleşmesi idi. Şimdi tanıdığımız ettiğimiz adam diyerekten Luce geliyor ancak onu da medyanın önüne atacaklarına eminim. Son 2-3 maçlık bir kaderi var ama suçlusu Terim yerine Luce olacak. Milli takımk gerek oyuncuları gerek yöneticileri açısından sevilirliğini ve güvenini kaybetti. Avrupa Şampiyonu olsak yine prim isterler. Sonuçta Luce, patronluk yapacak biri değil. Bütün komuta kendisinde olsun ister, kendisi yıllarca güzel oyuncuları keşfetti. Şu an Galatasaray için olabilecek tek hoca Blanc gibi geliyor. Tudor'la olmayacak Luce'ye de başarılar dileyeceğiz başka çaremiz yok.