PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uydusuz tv izleme

R.I.P
15-10-2017, 21:04
Salonda tivibu iptv kullanıyorum, mutfak ise anten girişi yok. Henüz tivibu ile ikinci iptv için görüşmedim fakat mutfaktaki tv için evdeki wifi değerlendirerek android box harici bir cihazla tv izlemek mümkün mü?
Max 200 lira civarına alacağım cihaz memnun eder mi?

Maxi
16-10-2017, 07:47
aynı düşünce bende var sanırım görüntüyü kablosuz aktarmaktan başka çözüm yok?
varsa bende öğrenmek isterim

tivibu var bende de

Aranel Ciryatan
16-10-2017, 08:01
İnternet üzerinden bir çözüm olur ancak. Ama oda TV gibi çat çat kanal değiştir gibi bir durum olmaz tabi.

Ben televizyonumda StickPC kullanıyorum. Normal bildiğiniz windows var ve izlemek istediğim bir içeriği direkt o şekilde izliyorum. TV izleme alışkanlığım pek yok genelde dizi vs takibi için ideal oluyor bu şekilde. Aliexpress üzerinden 60-70 dolara alınan cihazlar bunlar.

sparcoo
16-10-2017, 08:38
Salonda tivibu iptv kullanıyorum, mutfak ise anten girişi yok. Henüz tivibu ile ikinci iptv için görüşmedim fakat mutfaktaki tv için evdeki wifi değerlendirerek android box harici bir cihazla tv izlemek mümkün mü?
Max 200 lira civarına alacağım cihaz memnun eder mi?

bende tivibu ip kullanıyordum, sonradan bunu aldım. internete kablolu yada kablosuz bu uyduya bağladığında tv kanallarını izleyebiliyorsun. denemek için 6 aylık ta server yayını da kiraladım. dsmart, tivibu, digitürk kanalları açık şuan.
bu cihazı server kiralayıp izlemek isteyenler alıyor genelde.
cihaz güzel, kumandası başarılı, kanal geçişleri de güzel. ister çanaktan gelen kabloyu tak kullan, istersen internete bağla iptv olarak kullan. sorun yaşamazsın.
Redline Ts 2500 Wifi Ve 2 Yıl Youcam+3 Ay Redıptv Kampanyada - n11.com (https://urun.n11.com/uydu-alicisi/redline-ts-2500-wifi-ve-2-yil-youcam3-ay-rediptv-kampanyada-P112830854)