PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turna.com kullanan, tecrübe edenler?

rain man
09-11-2017, 15:56
Herkese selam. Eşim bu site vasıtasıyla biletlerimizi alıyor çoğu kez. Garantici olduğum için kimsenin bedava veya daha ucuza bilet vermesine ihtimal vermediğimden araştırdım. Sanırım çok önceden belli miktarda bilet kesip o uygun fiyatlı bileti saklayıp satıyor, bu sayede daha sonra o havayolu şirketinden daha ucuza satıyor vs vs. Ek olarak belli bir yüzde ile kesilen bilet başına puan veriyor.

Benim sormak istediğim, bu siteyi tercih etme sebeplerimizden biri de normalde iadesi olmayan promosyon biletleri bu site üzerinden aldığımızda belli bir miktarını iade etmesi ya da tolere göstermesi tarih ertelemesi idi.

Şimdi yakın zamanda kestiğimiz bi bileti iade etmek istiyoruz, kullanan tecrübe eden var mı?

free-hifi
09-11-2017, 16:12
1 senedir kullanıyorum 10 kere bilet almışımdır . Bir sıkıntı yaşamadım. Puan da kazandım ve harcadım.

rain man
09-11-2017, 16:14
1 senedir kullanıyorum 10 kere bilet almışımdır . Bir sıkıntı yaşamadım. Puan da kazandım ve harcadım.

İptal iade ettiniz mi promosyon bileti hiç? Biz de kullandık puan birikti memnunuz da bu iade işine önce yok dediler şimdi yarısını iade ediyorlar diye okuduk. Ona göre net bi şekilde talepte bulunacağız

srknzfr
09-11-2017, 16:22
normal şartlarda promosyon biletlerde iade olmaz.

Turna.com oldukça güvenilir sıkıntısız bir online acentedir.

Bu tarz siteler bilet kurallarını genelde kendileri belirlemedikleri için iptal/değişiklik kuralları havayolunun kurallarına bağlıdır.

İstisnai durumlar varsa bilemem tabi.

free-hifi
09-11-2017, 16:24
İptal iade ettiniz mi promosyon bileti hiç? Biz de kullandık puan birikti memnunuz da bu iade işine önce yok dediler şimdi yarısını iade ediyorlar diye okuduk. Ona göre net bi şekilde talepte bulunacağız

aldığım biletin altında iptal iade edilemez yazdığı için öyle bir durum olmadı hiç, bilerek aldım gittim.

onursumer
09-11-2017, 16:27

normalde promosyon bilet iptal olmuyor diye biliyorum sorarım olmadı güvenilirlik konusunda ise içiniz rahat olsun piyasadaki en güvenilir eski kişilerdir

zamanındaki turkcell biletcell vs aynı kişilerindi yakınen tanıyorum

rain man
09-11-2017, 16:34
normalde promosyon bilet iptal olmuyor diye biliyorum sorarım olmadı güvenilirlik konusunda ise içiniz rahat olsun piyasadaki en güvenilir eski kişilerdir

zamanındaki turkcell biletcell vs aynı kişilerindi yakınen tanıyorum

Başlıkta hop diye promosyon iadesi mümkün mü diye soramadıgim için biraz tanıtmak istedim ben de. Yoksa kullanıyoruz zaten. Ancak daha önce promosyon biletleri bile iade alıyorlar belli bir oranda diye okuduğumuz için öğrenmek istedim. Müşteri hizmetlerine de yazdık sanırım yarısını iade ediyorlar.