PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mk3 Facelift Leon

Y.Emre
16-12-2017, 12:09
Artık konuyu güncellemenin vakti geldi sanırım.

Öncelikle geçmiş olsun dilekleri sunan, sunacak herkese sonsuz teşekkürler. Çok şükür ne bizde ne başkasının canında birşey yok. Sadece maddi hasarla kurtulmak sevindirici tarafı işin.

Gerek Forumdan bizzat tanıştıklarımız, gerek henüz tanışmasakda Adana'da olup durumu bilen forumdan arkadaşlar, gerek konudaki fotoğrafları kaldırmasını rica ettiğim driver_can , gerek kasko konularında bilgisine başvurduğum turkerrr bütün herkese teşekkür ederim.

Böyleydik;

https://i.hizliresim.com/Vrj28v.jpg

https://i.hizliresim.com/nO4Y9M.jpg

Ne Yazık ki böyle olduk;

https://i.hizliresim.com/Mdj9Q9.jpg

https://i.hizliresim.com/QVj15g.jpg

https://i.hizliresim.com/XPZ2GD.jpg

https://i.hizliresim.com/XPZ2ZO.jpg

Kaza ile ilgili soracak olan olursa, ne alkol var, ne de aşırı hız. Hatalı sollama ve öndeki aracın aynalarını kontrol etmeden aniden önüme kırması sonucu oluştu kaza. Kaçmaya çalıştım ancak onun sol ön çamurluğuna değdim, sonuç ortada :/

Araç perte ayrıldı, ihaleyle satıldı birilerine. Yarın kısmetse yerine birşeyler koyacağım bende.

Konuyu güncelleme sebebim bazı arkadaşlardan sebep söylemeden fotoğrafları kaldırmasını istemiştim. Hem duruma açıklık getireyim, hemde konuya bir nokta koymak istemem.

Allah kimseye kaza bela yaşatmasın.

Shadow_Dancer
16-12-2017, 12:12
Ben alırken böyle güzel renkleri yoktu maalesef, istesende çok bekliyordun. Çok kaliteli duruyor maşallah. Güle güle kullanın.

Eray Arslan
16-12-2017, 12:31
Desire red renginden sonra en güzel renk bu bence. Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin :) Simetri hastalarının kulağınızı çınlatmaması için arka plakayı ortalalanmış şekilde takın :D

YAS
16-12-2017, 12:41
Hayirli olsun,renk cok iyi masallah :)

FreeCaptiv3
16-12-2017, 12:42
Maşallah kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle, ben de Clio'mu satıp Leon almayı düşünüyorum. İlk izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz?

burcinkarabacak
16-12-2017, 12:42
megane gt line rengi gibi güzelmiş rengi. kazasız güzel günlerde kullanın. hayırlı olsun

saygılar

İbrahim Erdem
16-12-2017, 13:46
hayırlı uğurlu olsun renk opsiyon tercihi hoş olmuş. Kazasız belasız

YusufTekiroglu
16-12-2017, 14:02
Hayırlı uğurlu olsun. Makyajlı kasanın güzel renklerinden biri. Ekstra bi donanım yok sanırım araçta mahsuru yoksa kaç paraya geldi acaba ?

onn_dear
16-12-2017, 15:05
FR candır kazasız belasız kullanın. Renk güzel yalniz vakit kaybetmeden seramik yaptırın ve kapı kollarının iç kısmına açarken tırnak cizmemesi için şeffaf folyo yaptırın.

onre
16-12-2017, 15:58
Maşallah, renk efsane duruyor kazasız belasız..

KaraniC
16-12-2017, 16:45
hayırlı olsun çok yakın arkadaşımda da 2016 modeli mevcut gerçekten çok zevkli bir araba ve aftermarket ürün yelpazesinin geniş olması için bile alınır

ahmetakbayir
16-12-2017, 19:08
Hayırlı uğurlu olsun. Tek sıkıntı arka plakalık gözüme battı

Batum
16-12-2017, 19:18
Hayırlı olsun fr renkte maşallah

M.K
16-12-2017, 19:20
Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inş. Arka plaka sanki sola yanaşmış. Kim taktı o plakayı :D Para almak için mi yapmışlar. '' Abi plaka yamuk duruyor ''

McKrop
16-12-2017, 19:22
maşallah doğru tercih güle güle kullanın

Y.Emre
16-12-2017, 20:13
a.a.a.a.a.a.

DR059
16-12-2017, 20:43
Hayırlı olsun.
Çok güzel bir tercih olmuş bu renk.
Kazasız belasız binmek nasip olsun.

Grimlord
16-12-2017, 20:53
Renge bayıldım gerçekten maşallah. Bence kesinlikle orjinal kalmalı. Sağ soldan çift egzozlu Leon FR görmekten gına geldi :D

BAT9
17-12-2017, 12:29
Hayırlı olsun bu renk gerçekten çok başarılı, güzel günlerde kullanın

KemalHDH
17-12-2017, 15:45
Tam parasının karşılığı bir araç almışsınız ve renk çok güzel. Dediğiniz işlemleri yaptıktan sonrada keyifle binersiniz. Maaşallah kazasız belasız sürüşler dilerim.

Seven7
17-12-2017, 19:59
Renk efsane ötesi, buzdolabı beyazı Leon görmekten gına gelmişti artık, kırmızı rengine göre bence çok daha iyi duruyor. Nazar değmesin güle güle kullanın.

Bence çok yakışıklı araç bu Leon'lar, keşke trim sesleri olmasa. Bu kadar yeni arabada bile var, ileride nasıl olur tahmin edemiyorum.

Güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin. Seramik kesinlikle şart.

mhmtyyl
17-12-2017, 20:07
Maşallah.Bizim filoda da TDI versiyonu vardı.Rengi muazzam.Adana yollarında görmek dileğiyle...

onn_dear
17-12-2017, 21:23
Renk efsane ötesi, buzdolabı beyazı Leon görmekten gına gelmişti artık, kırmızı rengine göre bence çok daha iyi duruyor. Nazar değmesin güle güle kullanın.

Bence çok yakışıklı araç bu Leon'lar, keşke trim sesleri olmasa. Bu kadar yeni arabada bile var, ileride nasıl olur tahmin edemiyorum.

Güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin. Seramik kesinlikle şart.

13000 km.yi devirdim bir bende hic trim sesi yok

tamerow
17-12-2017, 21:36
Renk muhteşem. Hayırlı olsun Maşallah kazasız belasız.

Aliburakb
17-12-2017, 22:39
maşALLAH hocam hayırlı olsun aracınız kazasız belasız sürüşler. renk bencede çok çok güzel bir renk :)

rebeloghy
18-12-2017, 09:55
Yunus hayırlı olsun kazasız belasız, çok güzel renk mantıklı araç :)

tyMu
18-12-2017, 10:10
Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız , renkde araçda güzel seçim olmuş :)

Y.Emre
18-12-2017, 11:48
.........a

Y.Emre
18-12-2017, 11:51
.......................

Y.Emre
11-02-2018, 19:08
................

CelalMrz
11-02-2018, 19:16
Çok güzel araba rengi çok hoşuma gitti allah kaza bela vermesin

driver_can
12-02-2018, 07:36
Kazasız belasız kullanın.

Y.Emre
12-02-2018, 12:14
aaaaaaaaaaaaa................

Y.Emre
12-04-2018, 21:25
Artık konuyu güncellemenin vakti geldi sanırım.

Öncelikle geçmiş olsun dilekleri sunan, sunacak herkese sonsuz teşekkürler. Çok şükür ne bizde ne başkasının canında birşey yok. Sadece maddi hasarla kurtulmak sevindirici tarafı işin.

Gerek Forumdan bizzat tanıştıklarımız, gerek henüz tanışmasakda Adana'da olup durumu bilen forumdan arkadaşlar, gerek konudaki fotoğrafları kaldırmasını rica ettiğim driver_can , gerek kasko konularında bilgisine başvurduğum turkerrr bütün herkese teşekkür ederim.

Böyleydik;

https://i.hizliresim.com/Vrj28v.jpg

https://i.hizliresim.com/nO4Y9M.jpg

Ne Yazık ki böyle olduk;

https://i.hizliresim.com/Mdj9Q9.jpg
fja
https://i.hizliresim.com/QVj15g.jpg

https://i.hizliresim.com/XPZ2GD.jpg

https://i.hizliresim.com/XPZ2ZO.jpg

Kaza ile ilgili soracak olan olursa, ne alkol var, ne de aşırı hız. Hatalı sollama yaptım ve öndeki aracın aynalarını kontrol etmeden aniden önüme kırması olayı bu şekilde noktaladı.. Kaçmaya çalıştım ancak onun sol ön çamurluğuna değdim, sonuç ortada :/

Araç perte ayrıldı, ihaleyle satıldı birilerine. Yarın kısmetse yerine birşeyler koyacağım bende.

Konuyu güncelleme sebebim bazı arkadaşlardan sebep söylemeden fotoğrafları kaldırmasını istemiştim. Hem duruma açıklık getireyim, hemde konuya bir nokta koymak istemem.

Allah kimseye kaza bela yaşatmasın.

c.sar
13-04-2018, 08:21
Geçmiş olsun canınıza birşey olmasın gerisi önemli değil.

driver_can
13-04-2018, 09:09
Tekrar geçmiş olsun araç ilanlarda görünce sizin olduğunu tahmin etmemiştim ama kimseye birşey olmamasına şükür.Yerine daha iyileri gelir hayırlısıyla.

M U R A T
13-04-2018, 10:16
cana gelmesin mal yerine konulur geçmiş olsun

Deepblue
13-04-2018, 11:03
Rengi ve duruşuyla bütünleşmiş bir araç resmen MaşAllah.

Grimlord
13-04-2018, 11:06
Geçmiş olsun, siz de birşey yoksa önemli değil.

Y.Emre
13-04-2018, 11:34
Rengi ve duruşuyla bütünleşmiş bir araç resmen MaşAllah.

Teşekkürler :) Sanırım son fotoğraflarını görmediniz :D

Geçmiş olsun canınıza birşey olmasın gerisi önemli değil.

Geçmiş olsun, siz de birşey yoksa önemli değil.

cana gelmesin mal yerine konulur geçmiş olsun

Çok şükür, cana birşey gelmemesi yeterli bizim için.

Tekrar geçmiş olsun araç ilanlarda görünce sizin olduğunu tahmin etmemiştim ama kimseye birşey olmamasına şükür.Yerine daha iyileri gelir hayırlısıyla.

Çok şükür canda birşey yok, mal nasıl olsa yerine konulur, hatta bu konuda güzel şeyler de oldu bugün.

İlandaki araçla hiçbir bağım kalmadı artık zaten. ihaleden alan kişiler ilanı açanlar :)

driver_can
13-04-2018, 14:33
Sakıncası Yoksa kaskonun ödemesi ne kadar oldu?Sıfır araç klozu devreye girdi mi?

Y.Emre
13-04-2018, 15:48
Sakıncası Yoksa kaskonun ödemesi ne kadar oldu?Sıfır araç klozu devreye girdi mi?

Genel bilgi olması için maddenin işleyişini buraya yazıyorum.

0 araç değer klozu girdi devreye, ancak o klozun da birkaç ufak noktası var.

Klozun devreye girme şartları sağlandığında, ödeme sırasında bayilerde 0 km olarak 2017 araç var ise 2017 model, ödeme sırasında bayilerde 2017 model araç kalmamış ise 2018 model bedelini ödüyorlar. Yani sene 2018 bana kesinlikle 2018 model araç fiyatı ödeyeceksiniz diye bir kaide yok. 'Bayiden aynı motor ve donanıma sahip' en ucuz araç hangisi ise onu ödüyorlar. 2017-2018 farkı gözetmeden. Benim şansıma 2017ler bitmişti şükür ki :)

Pm Olarak atıyorum net rakamı.

Y.Emre
16-04-2018, 15:18
Küçük bir güncel ve kapanış yapalım :)

Çok şükür herşey istediğimiz gibi tamamlandı, Aynısının 2018i ile devam ediyoruz. :)

Detay olarak herhangi resmi bir makyaj gelmese de bazı tuşlar ve yerleri değişmiş, yalıtım bir iki tık iyileştirilmiş. Şimdilik diyeceklerim bu kadar selametle :)

driver_can
16-04-2018, 15:52
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmanı dilerim.Acilen seramik yaptır bence renk çok iyi ve gösterişli fakat bakımı zor.Hangi tuşlar farklı 2017 ile acaba?

Y.Emre
16-04-2018, 17:00
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmanı dilerim.Acilen seramik yaptır bence renk çok iyi ve gösterişli fakat bakımı zor.Hangi tuşlar farklı 2017 ile acaba?

Direksiyondaki konuşma tuşu sağdan sola alınmış, sağa view adında bir tuş gelmiş işlev olarak çokta ahım şahım birşeyi yok ama eskisinde yoktu, telefon işareti vardı onun yerine

Şimdilik başka fark göremedim 2 tuş ve yalıtım dışında ( sessizliği böyle kalırsa tabi :D )

Grimlord
16-04-2018, 17:02
Tekrar hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Rengi çok güzel gerçekten.

turkerrr
26-04-2018, 17:59
tekrar geçmiş olsun, yenisi de hayırlı olsun. Allah tekrarını yaşatmasın.

douu
28-04-2018, 13:17
kardeşim kazadan haberim yoktu büyük geçmiş olsun. Sende bişey olmasın mal konur yerine. Öbürüne kısmet olmadı buna yapalım gerekeni :)

Burak K.
30-04-2018, 23:00
Geçmiş olsun canım, hayatın takla atmakla geçiyor bu son olsun. :D Yenisine de maşallah, Allah tabanına güneş yüzü göstermesin amin. :)

enesy
01-05-2018, 11:04
Geçmiş olsun çok ,

Size ya da çevrenizde herhangi bir canlıya zarar gelmemiş şükür.

Mal yerine konur demişsiniz daha güzeli konmuş yerine.

Sizde birşey olmadığına göre emniyet kemeri takılı ve düşük hızlarda yapılmış bir kaza gibi anladım yazdığınızdan.

Bu şekilde emniyet kemerinin düşük hızlarda da gerekli olduğunu ve ölümle yaralanma ile son bulacak büyüklükte kazanın her an her hızda başımıza gelebileceğini bir kere daha anlıyoruz.

Allah tekrarını yaşatmasın. Nazar kavramına inanıyor iseniz kendi manevi inançlarınız doğrultusunda önlem alın derim rengi vs dikkat çeken nazara gelebilecek bir araç ( Buddha tapınağına gitmektir , kurban kesmektir , nazar boncuğu asmak , tellibaba ya çaput bağlamak artık her ne ise )

levent
01-05-2018, 12:24
Emre hayırlı olsun, yine aynısını alman manidar olmuş ama :)

Kazasız belasız cezasız günlerde kullan :)

Y.Emre
01-05-2018, 19:08
Tekrar hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Rengi çok güzel gerçekten.

Teşekkür ederim, Amin Allah hiç kimseye kaza bela yaşatmasın inşallah.

tekrar geçmiş olsun, yenisi de hayırlı olsun. Allah tekrarını yaşatmasın.

Teşekkür ederim, süreç devam ederkenki yardımlarınız bilgilendirmeleriniz içinde ayrıca teşekkür ederim, Allah kimsenin başına getirmesin böyle bir durum

kardeşim kazadan haberim yoktu büyük geçmiş olsun. Sende bişey olmasın mal konur yerine. Öbürüne kısmet olmadı buna yapalım gerekeni :)

Aynen abi niyetlendik kısmet olmadan gitti araba :) En çok istediklerimden birisi bu konu zaten çalarım kapını yakıda inşallah abi :)

Geçmiş olsun canım, hayatın takla atmakla geçiyor bu son olsun. :D Yenisine de maşallah, Allah tabanına güneş yüzü göstermesin amin. :)

Amin kankam :D Bunlar hep antebin ahları eski arabalara o kadar taklalı pert dedik dedik döndük sonunda :) Şaka bi yana Allah kimseye kaza bela vermesin. Çok şükür kimsenin canına birşey gelmedi.

Ayrıca bişeyler konuşcam senle :D

Geçmiş olsun çok ,

Sizde birşey olmadığına göre emniyet kemeri takılı ve düşük hızlarda yapılmış bir kaza gibi anladım yazdığınızdan.

Bu şekilde emniyet kemerinin düşük hızlarda da gerekli olduğunu ve ölümle yaralanma ile son bulacak büyüklükte kazanın her an her hızda başımıza gelebileceğini bir kere daha anlıyoruz.

Allah tekrarını yaşatmasın. Nazar kavramına inanıyor iseniz kendi manevi inançlarınız doğrultusunda önlem alın derim rengi vs dikkat çeken nazara gelebilecek bir araç ( Buddha tapınağına gitmektir , kurban kesmektir , nazar boncuğu asmak , tellibaba ya çaput bağlamak artık her ne ise )

Emniyet kemeri hayat kurtarır sözünün yaşayan örneğiyim belki de. Aşırı hız olmasa yoktu ama şehir içi hızlar diyelim :) Kaza anında sunroof açıktı tamamen, düşünemiyorum kemer olmasa neler olurdu kim bilir.. Yaklaşık 3 4 yıldır alıştırdım kendimi kemere. Park yerinde bile kemersiz manevra yaparken huzursuz oluyorum. Verilmiş sadakamız varmış, Allah korudu..

Nazar konusuna çok inanmıyordum ancak kazadan bir gece önce olanlar ve ertesi gün olan kaza inandırdı beni nazara :) Kurbandır, boncuktur, üzerliktir hepsini elimizden geldiğince yaptık Allahın izniyle

Ne bize ne başkasına böyle birşey yaşatmasın Allah.. Sancılı bir süreç ki biz en hafif şekliyle atlattık maddi manevi

Emre hayırlı olsun, yine aynısını alman manidar olmuş ama :)

Kazasız belasız cezasız günlerde kullan :)

Lewom özelden de konuştuk diye hatırlıyorum :D Doyamadan aniden gidince içimde kaldı biraz, biraz bu yüzden birazda nazar edip göz koyanların gözüne sokmak için birebir aynısını istedim :D Allah utandırmasın inşallah :) İlk gün konuştuğumuzda da içimi ferahlatmıştın dediğin gibi de oldu şükür :) Yazcam sana da müsait bir vakitte birkaç konu için :)

levent
02-05-2018, 00:17
Bekliyorum, istediğin zaman yaz biliyosun Y.Emre

Burak K.
02-05-2018, 21:22
Geçmiş olsun çok ,

Sosyal mesaj vermeyi bırak, buradan İstanbul beyfendisi gibi mesajlar yaz whatsapp'tan bana kürtçe küfürler et, olmuyor beyfendi olmuyor. :D

TAmin kankam :D Bunlar hep antebin ahları eski arabalara o kadar taklalı pert dedik dedik döndük sonunda :) Şaka bi yana Allah kimseye kaza bela vermesin. Çok şükür kimsenin canına birşey gelmedi.

Ayrıca bişeyler konuşcam senle :D

bıktım senden. :D

Y.Emre
28-07-2018, 19:52
tamir edip ilana koymuşlar eski aracımı. amman dikkat.

59157879 7 ilan numarası

Lee-on!
29-07-2018, 01:48

59157879 7 ilan numarası

Sozde kaza degisen yok ama hasar kaydi var. Bir de gonul rahatligiyla alabilirsiniz demisler. Hakkaten insana önyargı asılıyorlar galeriden ve hasar kayitli arac almama konusunda...

tgr1327
29-07-2018, 19:50

59157879 7 ilan numarası

Bu insanlar ne diye böyle yapıyor, adam gibi sayfa 2 deki fotoğraf koyulup ona göre malın fiyatını belirlese ne olur yani, her malın bir alıcısı çıkar elbet. Ne kadar meraklı herkes birbirini yolmaya, neyse tekrardan geçmis olsun.

Burak K.
31-07-2018, 18:23

59157879 7 ilan numarası

Eskisinden daha güzel duruyor bence :D

-Murat Özcan-
31-07-2018, 20:15
Öncelikle geçmiş olsun rengi cidden güzelmiş ama kısmet değilmiş.

Galerici arkadaş nasıl o kadar detay verirken bir şey yokmuş gibi rahat yazılar yazmış cidden hayret.

Zaten galericileri sevmiyordum artık iyice uyuz oldum.

Y.Emre
01-08-2018, 09:58
Eskisinden daha güzel duruyor bence :D

gittim inceledim kanka pazar günü galeride eski sahibi olduğumu söylemeden. :) kaput falan baya macunking :D ama arabanın çizgileri düzgün allah var. Şasiye kadar giren bir darbesi olmamıştı :D

Şimdikine spoiler difüzör falan yakışır mı diye merak ediyordum görmüş oldum :D

Öncelikle geçmiş olsun rengi cidden güzelmiş ama kısmet değilmiş.

Galerici arkadaş nasıl o kadar detay verirken bir şey yokmuş gibi rahat yazılar yazmış cidden hayret.

Zaten galericileri sevmiyordum artık iyice uyuz oldum.

Galerici mantığı her zaman aynı..

Çok şükür birebir aynısı geldi yerine içimde kalmıştı rengi duruşu vs Allah utandırmadı
İyi dilekleriniz için teşekkürler