PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aralık ayında Sevgili ile gidilecek hafta sonu tatilleri

Can1993
17-12-2017, 20:34
Merhaba herkese 22-23-24 Aralık günlerinde cuma aksamı yola cıkıp cumartesi pazar kafa dinleyip pazar gecesi istanbula dönmeli bir tatil yeri arıyorum ilk başta aklıma bolu yedigöller geldi ama hava şartları araba ile gitmek felan sorun olur mu diye düşünmedim değil. Başka bir alternatif fikri olan varmı ? Zamanımı cok yolda harcamak istemiyorum İstanbuldan yola cıkacagım.

Shadow_Dancer
17-12-2017, 20:36
biraz maliyetli olabilir belki sapanca güral wellness'i tavsiye ederim.

Can1993
17-12-2017, 21:19
Hafta sonu kar yağma ihtimalinide göz önüne alıyorum

!KO
17-12-2017, 22:05
biz bu haftasonu gölyazı bursaya gittik güzeldi değerlendirebilir
ağva taraflarına kaçılabilir

Can1993
17-12-2017, 22:37
Agva çok yakın şiledeyiz zaten farklı bi yer arıyoruz göl yazı olabilir ama bakayım orayada

Can1993
17-12-2017, 22:39
Ama gölyazı yagmurlu havada zor ve zevksiz olur sanki gezemeyicez sanki

Onurkk06
17-12-2017, 22:46
Sapanca Kartepe maşukiye tarafı olabilir

enesy
18-12-2017, 08:46
Uludağ milli park içinde ahşap evler var , gezmek için de sile den ulupelitin ordan eski yoldan kocaeli ye ordan bursaya gidebilirsin. Orman doğa va anlamında gayet iyidir.

Bütçeyi bilemem ama bolu gazelle otel richmond dan daha ucuz daha keyifli olabilir spa anlamında richmond i gurali aratmaz.

Ewren
18-12-2017, 08:48
Uludağ......

Can1993
18-12-2017, 10:21
Büyük ihtimalle bılı tercih edeceğim. Ama 2 mizde çalışıyoruz karda esir kalmasak bari pazartesi mesai var ��

miNNic
18-12-2017, 10:56
Kaz Dağları Tercih edilebilir. Bu mevsimde güzeldir, balık restorantları ve fasıl olan yerler mevcut. Keyifli ve dinleneceğiniz bir tatil yapabilirsiniz uygun rakamlara

Yigit-Y
18-12-2017, 10:59
kıbrıs derim

Can1993
18-12-2017, 11:08
Süremiz kısıtlı yolda geçsin istemiyorum Bolu da cok kar olmaz ise oraya gidecegim gibi duruyor.

Evrenoz
18-12-2017, 12:23
Sapanca, özellikle güral inanılmaz sıkıcı. ben bir event için gitmiştim, gece dayanamayıp döndüm. Üzerime üzerime geldi otelin ağır ambiansı.. Çok kafa dinlemelik bir yer gibi de gelmez bana nedense hiç..

Abant güzel bir tercih olabilir, hele kar varsa daha da güzel olur. Sessiz, sakin keyifli.. Bisiklete binersin, atv ya da jeep safari yaparsın, ata binersin.. Dolu dolu geçer günlerin..
Kayak seviyorsanız uludağ / kartalkaya güzel tercihler. Ama ben kayseri - Erciyes'i tavsiye ederim. Uludağdan da kartalkayadan da daha güzel. Uçakla rahatlıkla gidilip dönülebiliyor.
İğneada güzel bir kafa dinleme mekanı ama yol sıkıntı olabilir, balkanlardan kar mar geliyor mu dikkat etmek gerek.

Volkann
18-12-2017, 12:48
sapanca gibi doğa harikası bir yere gelip kendinizi güral richmound gibi beton yığını otellere hapis etmeyin.

AşkınS.
18-12-2017, 12:54
Valla yaşlı işi olacak ama oteli çok beğendiğim için
Narven termal diyorum.. bolu

Can1993
18-12-2017, 13:57
Sapanca, özellikle güral inanılmaz sıkıcı. ben bir event için gitmiştim, gece dayanamayıp döndüm. Üzerime üzerime geldi otelin ağır ambiansı.. Çok kafa dinlemelik bir yer gibi de gelmez bana nedense hiç..

Abant güzel bir tercih olabilir, hele kar varsa daha da güzel olur. Sessiz, sakin keyifli.. Bisiklete binersin, atv ya da jeep safari yaparsın, ata binersin.. Dolu dolu geçer günlerin..
Kayak seviyorsanız uludağ / kartalkaya güzel tercihler. Ama ben kayseri - Erciyes'i tavsiye ederim. Uludağdan da kartalkayadan da daha güzel. Uçakla rahatlıkla gidilip dönülebiliyor.
İğneada güzel bir kafa dinleme mekanı ama yol sıkıntı olabilir, balkanlardan kar mar geliyor mu dikkat etmek gerek.

Dediğiniz gibi bolu gitmeyi düşünüyorum çok kar olmaz umarım kar lastigimiz mevcut ama işte bi yere kadar artık. Hafta sonu huzurla dolu dolu geçirmek istiyoruz artık iş ve istanbul gürültüsü yedi bitirdi.

GKS
18-12-2017, 13:59
uludag nedir ya bansko bulgaristan cok daha mantıklı secim hem daha uygun fiyatlar

VW6R
18-12-2017, 14:50
Kıbrıs,Girne keyifli olur.

Erukay
18-12-2017, 15:26
Değişik bir tercih olabilir ama doğu ekspresi ile karsa gitmek baya popüler şu sıralar.

Çiftler için uygun olan 2 kişilik yataklı içinde buzdolabı lavabosu olan vagonlar var.

Tren yolculuğunu vakit kaybı değilde kafa dinlemek olarak düşünen olursa iyi bi alternatif olabilir.

Can1993
18-12-2017, 15:29
Değişik bir tercih olabilir ama doğu ekspresi ile karsa gitmek baya popüler şu sıralar.

Çiftler için uygun olan 2 kişilik yataklı içinde buzdolabı lavabosu olan vagonlar var.

Tren yolculuğunu vakit kaybı değilde kafa dinlemek olarak düşünen olursa iyi bi alternatif olabilir.

24 saat gidiş 24 saat geliş 14 saatte konaklama mevcut şuanda o yüzden saatler bize uymuyor araştırmasını yaptım cok zevkli bir organizasyon olabilir hemde cok düşük maliyetlerle ama saat sorunumuz mevcut

oğuz
18-12-2017, 17:01
doğu ekspres kars yönüne bilet sıkıntı karsa uçakla gidip ankaraya trenle dönmek daha uygun şuan bilet bulma açısından.ama kars yönüne daha fazla manzara görüldüğü için ankara-kars a daha çok ilgi var

halili
19-12-2017, 07:59
Dediğiniz gibi bolu gitmeyi düşünüyorum çok kar olmaz umarım kar lastigimiz mevcut ama işte bi yere kadar artık. Hafta sonu huzurla dolu dolu geçirmek istiyoruz artık iş ve istanbul gürültüsü yedi bitirdi.

Geçen sene tam bu zamanda abant a gittim yolda buzlanma mevcut ama öyle yolda bırakacak bir durum yoktu. kar lastiğin de varmış.Abant derim bende.Yol yorucu da olmuyor.

mechanic
19-12-2017, 08:41

uyarayim icinde lavabo var ama wc yok.

Merhaba herkese 22-23-24 Aralık günlerinde cuma aksamı yola cıkıp cumartesi pazar kafa dinleyip pazar gecesi istanbula dönmeli bir tatil yeri arıyorum ilk başta aklıma bolu yedigöller geldi ama hava şartları araba ile gitmek felan sorun olur mu diye düşünmedim değil. Başka bir alternatif fikri olan varmı ? Zamanımı cok yolda harcamak istemiyorum İstanbuldan yola cıkacagım.

hic dusunmeden boluya git, oteller de cok pahali degil sessiz sakin..

Dayı
19-12-2017, 09:18
Afyon da olabilir, uzak demezseniz.