PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cinemaximum İade Problemi

Dodoo
01-02-2018, 14:31
Öncelikle abv cinemaximum ve maximum mobil uygulaması diyerek konuya gireyşm.

16 Aralıkta sinema bileti aldım 7 adet maximum mobil uygulamadan, parayı çekti, kodu vermedi. Sonra gişeden tekrar almak zorunda kaldık bileti.

Cinemaximum a iade için aradığımda telefonu açmak gibi bir huyları yok. Mail atıyosun geç cevap geliyor.

En son şikayetvar a da yazınca, 16 ocak tarihinde iade işlemi başlatıldı 3/7 iş gününe iade gerçekleşecek dediler, 10 iş günü oldu gelen giden yok, referans numarası vermişler işbankası diyo ki biz bu referans no ile işlem göremeyiz.

Miktar belki ufak bir miktar ama haftalardır bu işi takip edip peşinde koşmak canımı sıktı artık, bi akıl verin arayıp ana bacı söveyim mi napayım.

said_
01-02-2018, 14:58
twitter facebook gibi alanlarda mention yaparak yazarsanız biraz haraketleniyolar insanlar görüyo felan diye.

ayrıca ABV cinemaximum cidden.

filmden önce yarım saat reklam gösterip bide salonlarını temizlemiyolar. resmen çöplük gibiydi

Bir daha gitmeme kararı aldım.

umarım probleminiz çözülür.

Tholl-ga
01-02-2018, 15:04
Öncelikle abv cinemaximum ve maximum mobil uygulaması diyerek konuya gireyşm.

16 Aralıkta sinema bileti aldım 7 adet maximum mobil uygulamadan, parayı çekti, kodu vermedi. Sonra gişeden tekrar almak zorunda kaldık bileti.

Cinemaximum a iade için aradığımda telefonu açmak gibi bir huyları yok. Mail atıyosun geç cevap geliyor.

En son şikayetvar a da yazınca, 16 ocak tarihinde iade işlemi başlatıldı 3/7 iş gününe iade gerçekleşecek dediler, 10 iş günü oldu gelen giden yok, referans numarası vermişler işbankası diyo ki biz bu referans no ile işlem göremeyiz.

Miktar belki ufak bir miktar ama haftalardır bu işi takip edip peşinde koşmak canımı sıktı artık, bi akıl verin arayıp ana bacı söveyim mi napayım.

bunlar hep imitasyon satmaktan

Dodoo
01-02-2018, 15:10
bunlar hep imitasyon satmaktan

Artık özel siparişle çalışıyoruz. :D

Caner B.
01-02-2018, 15:37
Cinemaximum bilet aliminda tokatlandik