PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biraz gülelim :)...

Fır@t
27-12-2008, 09:31
Holywood'un yüzlerce kez işlediği; 'uçakta pilotlar ölür ya da bayılır, yolculardan biri merkezden telsiz talimatıyla uçağı indirir' klişesinin uyarlanmış hali. ABD de olur da Türkiye'de o lmaz mı ?
Yurdum insanı el atmış mevzuuya...:

- aloo, aloo, abi ben kamil koc istanbul-ankara otobüsünden arıyorum. kaptan molada içkiyi fazla kaçırdı herhalde, uyuyor şimdi.

- evlat sakin ol, muavin orda mı?

- hayır, otobüste değil...Aman tanrım ona ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok!

- tamam evlat, hiç korkma, sizi kurtaracağız. şimdi şoförü yavaşça koltuktan yana çek, sen oturacaksın onun yerine.

- ama onu yana çekersem düşer, kendinde değil!

- düşsün pezevenk! oraya senin oturman lazım.

- tamam, oturdum. şimdi ne yapmalıyım?

- direksiyonu tut, ne çok sıkı ne çok gevşek.

- tuttum. çok eğlenceli görünüyor...

- evlat, ciddi ol, 40 yolcunun hayatı senin elinde...şimdi; önündeki panelde

bir çok gösterge var değil mi? tam ortadaki büyük olana bak, ne yazıyor

orda?

- bismillahirrahmanirrahim...

- hayır göstergenin üstündeki yazıya değil göstergeye bak! Hız göstergesine bak, kaçla gittiğinizi görebiliyor musun?

- sıfır.

- nasıl sıfır? dikkatli bak.

- sıfır, gerçekten sıfır. ölecek miyiz?

- otobüs duruyor mu gidiyor mu bunu söyle bana seni kuş beyinli!

- duruyooor

- kalk siktir tir git yavşak!!!bize de panik yaptırdın!... Şoför uyanınca devam edersiniz.hayvan!

3rk4n
27-12-2008, 09:54
Besmele kısmı cok iyi :)

iynn-RS
27-12-2008, 10:13
Şansa bak bu sabah mailime gelen bi fıkrayı sizinle paylaşmak için yeni konumu açsam eskilerden birinimi hortlatsam diye düşünerek girdim foruma:D

Trafik polisi Temel'in kullandığı aracı durdurur ve gülerek müjde verir :
- Sizi tebrik ederim beyefendi bugünkü ko ntrollerimizde emniyet kemeri takan tek sürücü sizsiniz bu yüzden size 500 milyon lira ödül vereceğiz. Bu parayla ne yapmayı düşünüyorsunuz? Temel cevap vermiş :
- Hemen cidip bir ehliyet alacağum...
Polis, ne senin ehliyetin yok mu, demeye kalmadan yandan fadime söze girmiş :
- Siz ona bakmayın memur bey içince hep böyle sapitiy.
Polis iyice sinirlenmeye başlamış tam bu arada arka koltukda oturan Dursun atlamış :
- Ula ben size demedim mi çaluntu arabayla yola çıkmayalum, başımıza bir iş celur diye. Trafik polisi iyice zivanadan çıkmak üzereymiş ki bagajdan İdris'in sesi gelmiş :
- Ne oldu uşaklar geçtik mi sınırı?..

orhan_guney
27-12-2008, 10:26
:)))))))))))))))))))))))))

Selim.Y
27-12-2008, 10:27
Şansa bak bu sabah mailime gelen bi fıkrayı sizinle paylaşmak için yeni konumu açsam eskilerden birinimi hortlatsam diye düşünerek girdim foruma:D

Trafik polisi Temel'in kullandığı aracı durdurur ve gülerek müjde verir :
- Sizi tebrik ederim beyefendi bugünkü ko ntrollerimizde emniyet kemeri takan tek sürücü sizsiniz bu yüzden size 500 milyon lira ödül vereceğiz. Bu parayla ne yapmayı düşünüyorsunuz? Temel cevap vermiş :
- Hemen cidip bir ehliyet alacağum...
Polis, ne senin ehliyetin yok mu, demeye kalmadan yandan fadime söze girmiş :
- Siz ona bakmayın memur bey içince hep böyle sapitiy.
Polis iyice sinirlenmeye başlamış tam bu arada arka koltukda oturan Dursun atlamış :
- Ula ben size demedim mi çaluntu arabayla yola çıkmayalum, başımıza bir iş celur diye. Trafik polisi iyice zivanadan çıkmak üzereymiş ki bagajdan İdris'in sesi gelmiş :
- Ne oldu uşaklar geçtik mi sınırı?..

zuhahahaha supermıs valla:D:D:D:p

Jem89
27-12-2008, 10:32
genç kız bir denizci ile evlenecektir. annesi evlenmeden önce cinsel konularda cahil kızına bir uyarıda bulunur: bak kızım bu denizcilerin tuhaf merakları vardır. bir gün kocan gelip sana bir de öbür türlü deneyelim derse mutlaka hayır de.

kız evlenir, aradan sekiz ay geçer. kocası bir kez bile bir de öbür türlü deneyelim dememiştir. kız meraklanır, bir gece sevişirken kocasına kendisi sorar: bir de öbür türlü deneyelim mi kocacığım? kocası: yaa, öbür türlü deneyelim de bir sürü çocuğumuz olsun di mi?

B!Rtan
27-12-2008, 10:45
hahahhaha çok ii ya :D
sabah sabah ii geldi hehehe :D

MertS
27-12-2008, 11:10
ahahaha

evlat, ciddi ol, 40 yolcunun hayatı senin elinde...şimdi; önündeki panelde

bir çok gösterge var değil mi? tam ortadaki büyük olana bak, ne yazıyor

orda?

- bismillahirrahmanirrahim...

çok iimiş burası :D