PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lease plan 2.el araçları

driver_can
25-03-2018, 00:32
İlanlarda dolaşırken dikkatimi çeken bir araç oldu golf 1.4 tsi dsg fiyat piyasa fiyatı pazarlıksız fiyatlarımızdır yazılmış.Kaza boya yok işaretlenmiş.Bu araçlar nereden bu şirkete geçmiş olabilir?Sonuçta benzinli donanımlı bir golf kiralık çıkması olma durumu pek mantıklı değil gibi?Daha önce buradan araç alan arkadaş var mı?Fiyatda birşeyler yaptırılamaz mı?

Racing27
25-03-2018, 01:57
Kendi araçlarını satıyorlar ilanlardaki araçların hepsi firmaya ait

enesy
25-03-2018, 01:58
Benzinli araç kullanan şirketler var ,

Birde bireysel uzun dönem araç kiralama var yani istediğiniz aracı kombinasyonu alıyor sizin için kiralama şirketi ,
sonra onu size kiralıyor.

Yani leaseplan dan kiralık golf çıkması olur.

Araç sahibi yani kullanıcısı tek kişidir muhtemelen. Herhangi bir 2.el golf den farkı pek olmaz. Hatta yer yer avantajı dahi olur.

Benim eski kiralık aracımda mekanik ve motor anlamında kimse kusur bulamazdı 140.000 km idi teslim ederken.

Tüm bakımları yetkili serviste yapıldı , en ufak mekanik problemde parça değişti tamir edilip takılmadı.

Direksiyon derisi soyuldu ben gittim servise bana bisürü yokuş yaptı kullanıcı hatası diye , araç kiralık diyip firmayı söyleyince garantiden sıfır direksiyon taktılar.

Gibi avantajları var leaseplan , garanti filo gibi birkaç firmanın.

Para da kullanıcıdan çıkmadığı için en ufak tıkırdı da servise götürüyorsun , servis zaten para kazanmaya yer arıyor. Herşeyi değişiyor araç sorunsuz oluyor.

2jz
25-03-2018, 02:04
İlanlarda dolaşırken dikkatimi çeken bir araç oldu golf 1.4 tsi dsg fiyat piyasa fiyatı pazarlıksız fiyatlarımızdır yazılmış.Kaza boya yok işaretlenmiş.Bu araçlar nereden bu şirkete geçmiş olabilir?Sonuçta benzinli donanımlı bir golf kiralık çıkması olma durumu pek mantıklı değil gibi?Daha önce buradan araç alan arkadaş var mı?Fiyatda birşeyler yaptırılamaz mı?

Arkadaşımda 1.4 tsi, dsg, highline, bi-xenon, cam tavan, ergo koltuk, acc, günbatımı renk kiralama golf vardı. 1 yılın sonrasında aynı dolulukta dizel otomatik mavi renk kiralamıştı.

Plakalıkları söktürüp app takıyordu şahsi otomobili gibi geziyordu.

Kiralamalarda her türlü seçenek mevcut. Sadece base donanım beyaz renk aklınıza gelmesin.

enesy
25-03-2018, 02:10
Arkadaşımda 1.4 tsi, dsg, highline, bi-xenon, cam tavan, ergo koltuk, acc, günbatımı renk kiralama golf vardı. 1 yılın sonrasında aynı dolulukta dizel otomatik mavi renk kiralamıştı.

Plakalıkları söktürüp app takıyordu şahsi otomobili gibi geziyordu.

Kiralamalarda her türlü seçenek mevcut. Sadece base donanım beyaz renk aklınıza gelmesin.

Her teslim aldığım araçta ilk gün yapılanlar

Besmele çekilir :)
Plakalıkları söküp orijinal plakalık takılır Doğuş oto , Renault Mais vb
Cam Filmi
Farlar halojen ve sarıysa ampül değişimi

2jz
25-03-2018, 02:19
enesy

Uzun dönem kiralayanlar hep aynı o zaman :)

driver_can
25-03-2018, 08:57
Beğendiğim aklıma yatan araç yalnız pazarlık yapmıyorlar.Bu kısım da biraz da olsa esneklik bekliyorum ana gidip göreceğim aracımı bugün görmeye gelecekler duruma göre.
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-leaseplan-den-2016-benzinli-otomatik-golf-533035162/detay)

G.U.Z.
25-03-2018, 09:33
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-leaseplan-den-2015-dizel-clio-4-533506600/detay) bı sağ arka jant bulamamışlar

Nightfish
25-03-2018, 10:00
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-leaseplan-den-2015-dizel-clio-4-533506600/detay) bı sağ arka jant bulamamışlar

Jant değil kapağını bulamamışlar :D

İbrahim33
25-03-2018, 10:33
Ne aç gözlü adamlar yaa. sahibindene bile mağaza açmışlar. bu esnaf davar boku mu yiyecek ?

İbrahim33
25-03-2018, 10:34
Ne aç gözlü adamlar yaa. sahibindene bile mağaza açmışlar. bu esnaf davar boku mu yiyecek ? Racing27

Onurkk06
25-03-2018, 10:40

önceki şirketimde lp den araç kiralıyordu golf 1.2 tsi dsg kullanıyorduk. her türlü kiralanan araç marka modeli vardı

arda35
25-03-2018, 12:33
Ne aç gözlü adamlar yaa. sahibindene bile mağaza açmışlar. bu esnaf davar boku mu yiyecek ?

Niye aç gözlü oluyormuş, onu anlamadım. Esnaftan icazet mi alacak koskoca kurumsal firmalar.
Aracısız satmaları gayet iyi binici için.

Bazı yarı kurumsal firmalar var. Onlardan alınmaz ama. Mekanik ve kaporta onarımını kendi atölyelerinde yapıyorlar. Her türlü alengire müsait o araçlar.

OğuzCanAlantor
25-03-2018, 13:58
Lp gibi şirketler önce ihalelerde esnaflara araçları satarlar. Esnafların almadığı araç perakendeye çıkar.

Racing27
25-03-2018, 14:37
Leaseplan’dan esnaf olarak araba alamıyoruz binici fiyatında araçlar satıyorlar ihalelerinde. Biniciye esneklik göstereceklerini sanmıyorum.

Racing27
25-03-2018, 14:39
Ne aç gözlü adamlar yaa. sahibindene bile mağaza açmışlar. bu esnaf davar boku mu yiyecek ? Racing27
Hayvan bokunun yine kıymeti var gübre olarak bunlar onu bile vermiyorlar :D

barakuda26
25-03-2018, 17:03
Şirkette kiralık 2014 clioyu 3 sene sonunda sözleşme vadesi bitince biz satın alalım dedik bildiğimiz araç diye, aracın emsallerinin piyasası 43 civarı + daha kazasızları. Autoland firmasının aracıydı. 46 bin tl teklif verdiler. Kiralama firmaları bireysel satışlarda burnundan kıl aldırmıyor sanırım.

İbrahim33
25-03-2018, 19:37
Niye aç gözlü oluyormuş, onu anlamadım. Esnaftan icazet mi alacak koskoca kurumsal firmalar.
Aracısız satmaları gayet iyi binici için.

Bazı yarı kurumsal firmalar var. Onlardan alınmaz ama. Mekanik ve kaporta onarımını kendi atölyelerinde yapıyorlar. Her türlü alengire müsait o araçlar.

Alacak tabi :D

Yigit-Y
25-03-2018, 23:31
Adam satarkende kazanıyor

Niye ihale etsin

Kurumsallıktan uzak firmalar uğraşmamak için elden veriyor toplu galericilere

Frid
26-03-2018, 00:55
en güzeli galeriden çok dururlar sattıkları aracın arkasında

İbrahim33
30-03-2018, 09:44
en güzeli galeriden çok dururlar sattıkları aracın arkasında

sattıktan sonra iş bitti , neyin duracak arkasında abi :) anca yedek anahtarı yoksa onu alabilirsin gidip servisten :D bide serviste nazın geçer , komple yetkili bakımlı olduğu için.

Eworen
30-03-2018, 13:25
Benzinli Golf kiralık niye olmasınki
Ben geçen gün dikkat ettim lease plan plakalıklı f10 535i gördüm yolda
535i kiralayan adam daha neler kiralayabilir siz düşünün..

halili
30-03-2018, 16:00
Daha dün akşam yeni g kasa 740 teslim alıyordu bir şirket.plakalıklarıda kiralama.

serhat306
30-03-2018, 19:45
Lp calisaniyim arac tedarigi yapiyorum gun icinde istedigin birsey olursa sorabilirsin...

İbrahim33
30-03-2018, 21:25
Lp calisaniyim arac tedarigi yapiyorum gun icinde istedigin birsey olursa sorabilirsin...

Abi özelden yazdım.

driver_can
30-03-2018, 21:30

O ilanını paylaştığım kurşun gri rlıne golfte aklım kaldı:)Pazartesi sabahı aradım aracı görmeye geliyorlar dendi akşamına da satıldı.