PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nedir bu DropShipping denen olay bilgisi olan varmı ?

razzmatazz
07-04-2018, 13:57
youtubede dolaşırken bir şahısın videolarını gördüm ilgimi çekti internet siteside var işyerinde olduğum için araştırmaya pek vaktim olmadı Pasif gelir, iyi gelir (https://pasifgeliriyigelir.com/vsl) bilgisi olan arkadaşlar olumlu olumsuz yönleriyle yeşillendirirse sevinirim

hddsheriff
07-04-2018, 13:59
youtubede dolaşırken bir şahısın videolarını gördüm ilgimi çekti internet siteside var işyerinde olduğum için araştırmaya pek vaktim olmadı Pasif gelir, iyi gelir (https://pasifgeliriyigelir.com/vsl) bilgisi olan arkadaşlar olumlu olumsuz yönleriyle yeşillendirirse sevinirim

Google a ekim nazım kaya yaz ekşi ba gibi sitelerde detaylı açıklama var. Tek söyleyebileceğim bedava peynir fare kapanında olur....

2jz
07-04-2018, 14:03
Bu nasıl rezalet bir web sitesi tasarımı ya!! Siteye girdiğinde zerre güven vermiyor. E-Ticarette en önemli şey belkide görsellik.

fthdrn
07-04-2018, 14:08
ProdriveSTI pasif diyo eserden mi bahsediyor :D

razzmatazz
07-04-2018, 14:11
Aynen bedava peynir sadece fare kapanında olur bende öyle düşünüyorum sadece merak ettim :D

2jz
07-04-2018, 14:41
Aynen bedava peynir sadece fare kapanında olur bende öyle düşünüyorum sadece merak ettim :D

Saçma olan dropshipping değil, verdiğiniz link çok güvensiz :)

Daha iyi kaynaklar bulmanız sizin lehinize olur.

ProdriveSTI
07-04-2018, 15:46
ProdriveSTI pasif diyo eserden mi bahsediyor :D

aıshfuıashuıafısafjıasjı galiba :D

excellency23
07-04-2018, 15:48
para falan kazanilmaz. kim gidip kimsenin bilmedigi siteye uye olacak da alisveris yapacak. 22 euro siniri falan var birde. yabancilara yonelik yapacaksaniz adam gider amazondan alir :)

aliexpress ten yapilacaksa 1 ay kargo kimse beklemez, beklicek olan gider aliexpressten alir vs. adam iyi tezgah kurmus yanliz iyi para kaldiriyodur umut tacirligi yaparak.

hazir amazon türkiyeye acilma arifesindeyken gidin üreticisinden bi ürün bulun amazon tr den satin asil para orada olacak.

2jz
07-04-2018, 16:49
para falan kazanilmaz. kim gidip kimsenin bilmedigi siteye uye olacak da alisveris yapacak. 22 euro siniri falan var birde. yabancilara yonelik yapacaksaniz adam gider amazondan alir :)

aliexpress ten yapilacaksa 1 ay kargo kimse beklemez, beklicek olan gider aliexpressten alir vs. adam iyi tezgah kurmus yanliz iyi para kaldiriyodur umut tacirligi yaparak.

hazir amazon türkiyeye acilma arifesindeyken gidin üreticisinden bi ürün bulun amazon tr den satin asil para orada olacak.

Dropshipping yapan çok fazla insan var. Bazı sektörlerde kar marjı düşükte olsa para kazanabiliyor. Sadece kendi sitenden satış yapmak anlamında değil sanal pazar yerlerinde (amazon, etsy, n11, hepsiburada) listeleme yaparak daha çok tercih ediliyor.

Saçma olan dropshipping değil, örnekteki site. Mesela evidea, vivensenin yaptığı iyi bir dropshipping örneği. Tedarikçi bul, ürünü yollattır, faturayı sen yolla, tedarikçi sana fatura kessin.

Canselmo
07-04-2018, 17:04
Ben 6 ay once egitim aldim ekim beyden. Yapilabilir fakat zor. Dogrunduzgun para kazanan adam sayisi cok az. Verdigi egitim facebook reklamlarini ogrenmek icin %1 bile degil.

excellency23
08-04-2018, 12:55
Dropshipping yapan çok fazla insan var. Bazı sektörlerde kar marjı düşükte olsa para kazanabiliyor. Sadece kendi sitenden satış yapmak anlamında değil sanal pazar yerlerinde (amazon, etsy, n11, hepsiburada) listeleme yaparak daha çok tercih ediliyor.

Saçma olan dropshipping değil, örnekteki site. Mesela evidea, vivensenin yaptığı iyi bir dropshipping örneği. Tedarikçi bul, ürünü yollattır, faturayı sen yolla, tedarikçi sana fatura kessin.

belki para kazanilir ama attigin tas ürküttügün kusa degmez. iyi satilan bi ürün varsa tedarikci de bulduysan toptan alim yaparsin yari fiyatina hatta 3 te 1 i fiyatina kat kat fazla kazanirsin. tedarikci tek tek ürün yollayabiliyorsa kendi de satiyor demektir zaten. nasil rekabet edeceksin o adamla? musteri iadeleri falan da hesaba katilmali. sonucta cok az bi karla calisacaksin 3-5 iade ard arda gelse birak para kazanmayi borclu cikarsin.

bilmiyorum bana cok sacma geliyor hangi ürünün daha cok satildigini hangi ürünün daha cok kar biraktigini görmek icin denenebilir belki. e ticarette iyi para var bu ise giriliyorsa dropshippingle ugrasmak yersiz.

Thracian
08-04-2018, 18:07
Temeli şu, internetten bir mal ve tedarikçi bul. Farklı bir siteden aynı ürüne daha fazla fiyatla ilan aç. Elbet düşen balık olur.

suk3b3
08-04-2018, 21:44
Sattığın malı muhafaza etmeden yani fabrikadan direk tüketiciye satiyorsun. Ebay aliexpres bu d.ship den kayniyo. Anahtarlik alican mesela ayni anahtarliktan farkli fiyatlarla binlerce ilan var. Bu olay ışte.

razzmatazz
09-04-2018, 10:00
Saçma olan dropshipping değil, verdiğiniz link çok güvensiz :)

Daha iyi kaynaklar bulmanız sizin lehinize olur.

yapıcağımdan değil sadece merak ettim nedir ne değildir önüme ilk gelen siteyi koydum :)

said_
09-04-2018, 10:04
daha çok internette hali hazırda satış yapanlar, ellerinde olmayan malzemeleri direk üreticiden satın alıp müşterisine yolluyor. yani malı hiç görmüyo.

Çok karlı olmasada, az az damlar modeli benim anladığım ve Amerikada yapanlardan gördüğüm

Ama TR de bu para tokatlama olayına dönüştüyse bilemem.

mehmetRS
10-04-2018, 21:55
Ekim Nazım Kaya diye anılan kişi, daha çok işin online eğitim tarafından para kazanıyor bence. 100$ 250$ gibi paket fiyatları var. Bir kazanç limiti var bu arada, bilmem kaç dolarlık gelir elde ettiğinizde, amerikada bir banka hesabı ve şirket açılışı yapmanız gerekiyormuş. O hizmetide 500 küsür dolara karşılıyormuş bu bey. Sistemi güzel kurmuş valla. Bir kaç videosunuda izledim yalan değil :)