PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi İçin Yardım

inan_hndn
08-04-2018, 10:49
Arkadaşlar merhaba,
Eşimin hastalığı sebebi ile gitmiş olduğumuz Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi'nde (Kadıköy koşu yolunda) eşime ameliyat kararı çıkmıştır.Ameliyatın maddi boyutu olarak minimum 83500 tl gibi bir fiyat çıkardılar.Bu hastane de tanıdığı olan veya bize maddiyat konusunda indirim yaptırabilecek biri var mıdır aramızda ? Duyduğum kadarı ile araya birileri girerse indirim yapılabilirmiş.Eşimin hastalığı beyinde tümör var(Grade 2 astrositom ).
Konu Evrenoz'dan izinlidir.

Evrenoz
08-04-2018, 13:18
Allah acil şifa versin..
Tanıdığı olan varsa destek olacaktır..

Can1993
08-04-2018, 14:10
Allah acil şifalar versin.
Konuyu yukarda tutalım gören duyan yardımcı olacaktır illaki

inan_hndn
08-04-2018, 16:32
Allah acil şifa versin..
Tanıdığı olan varsa destek olacaktır..

Allah razı olsun abi inşallah tanıdığı olan çıkar.

Allah acil şifalar versin.
Konuyu yukarda tutalım gören duyan yardımcı olacaktır illaki

Allah razı olsun inşallah bakalım tanıdığı olan vardır inş.

onursumer
08-04-2018, 16:39
çok geçmiş olsun

illa o hastanedemi olunması gerek ?

inan_hndn
08-04-2018, 16:53
çok geçmiş olsun

illa o hastanedemi olunması gerek ?
Çok teşekkürler. İlla o hastane değil tabiki de ama arastırdık ettik adamlar iyi doktorları ellerine almışlar parayla yapıyorlar.Doktorumuz Uğur Türe ve Gazi Yaşargil.İkisi de kendini defalarca kanıtlamış.Aslında trabzonda ki doktorumuz da çok iyiydi ama istanbuldaki hastanenin elinde olan ekipman,cihaz vs gibi şeyler devlet hastanelerinde yokmuş. Ondan dolayı mecburen başka çaremiz yok oradan başka.

KÖROĞLU
08-04-2018, 17:32
Konu yukarıda kalsın, maalesef hastane ile ilgili bir tanıdık durumum yok :S

Devlet neden bu işlemi karşılamıyor ? Eşinizin sigortasından ötürü mü ?

Rabbim acil şifalar nasip eylesin.

inan_hndn
08-04-2018, 17:49
[QUOTE=tolga_kaan_;8461548]Konu yukarıda kalsın, maalesef hastane ile ilgili bir tanıdık durumum yok :S

Devlet neden bu işlemi karşılamıyor ? Eşinizin sigortasından ötürü mü ?

Rabbim acil şifalar nasip eylesin.[/QUOTE

Eşim okul öncesi öğretmeni sigortalı ama hastanenin hiç bir kurumla anlaşması yok sigorta felan kabul etmiyor.Çok sağolun yine de allah razı olsun.

mlh_s
08-04-2018, 17:58
Merhabalar, uğur türe kafaiçi cerrahisinde 1 numaradır, gazi yaşargilin öğrencisidir, eğer o yapacak ise bence ona yaptırmanızı öneririm.

inan_hndn
08-04-2018, 18:03
Merhabalar, uğur türe kafaiçi cerrahisinde 1 numaradır, gazi yaşargilin öğrencisidir, eğer o yapacak ise bence ona yaptırmanızı öneririm.

Evet Allah izin verirse uğur türe ve gazi yaşargil girecek ameliyata ikisi birlikte yapacaklar.

Anıl E.
08-04-2018, 18:38
Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur ama;

Bu paraları talep eden kurum ve insanların yatacak yeri yok bence.

dieselpower
08-04-2018, 18:47
Allah acil şifa versin

inan_hndn
08-04-2018, 19:03
Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur ama;

Bu paraları talep eden kurum ve insanların yatacak yeri yok bence.

Aynı şeyleri düşünüyoruz ama bu fiyatı kadın o kadar rahat söyledi ki.Sizin ameliyatınız için gerekli tutar bu kadar diye. Altı üstü bir firmada bölge şefi olarak çalışıyorum.Ama sağlık herşeyden önce geliyor. Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Allah acil şifa versin

Amin çok teşekkür ederim.

mehmetRS
08-04-2018, 23:28
Eski çalıştığım yer olan Koç Üniversitesi Hastanesinin beyin cerrahisi gerçekten iyidir. Vehbi Koç Vakfına bağlı Amerikan hastanesi gibi bir hastanedir. SGK ve özel sigortalar ilede anlaşmaları mevcut. Bedava sayılabilecek bir rakam çıkmayacaktır ama yinede 83 bin gibi bir rakamın altında olacaktır fiyat.. Prof. Dr. Mehmet Yaşar Kaynar ve Doç. Dr. Hakan Hanımoğlu. Bu iki isim orada çokca beyin tümör ameliyatları yapıyorlar ve hastanenin teknolojik alt yapısıda çok çok iyi. En azından sigortanız geçerli olacaktır diye düşünüyorum. Bir görüşmenizde fayda var.
Şayet ulaşır ve yanlarına giderseniz, Mehmet hocaya yada Hakan hocaya, hatta oradaki herhangi bir beyin cerrahı ile bile görüşseniz.. rahatlıkla eski koordinatörünüz Mehmet'in arkadaşıyım, sizi şiddetle önerdi diyebilirsiniz.
Ben bu ara koşturmacamdan dolayı hastane tarafına uğrayamıyorum aslında benimde bir uğramam lazım ama eğer niyetiniz var ise benden önce ulaşırsınız muhtemelen.
MR ve CT cdleri var ise raporları, biyopsi vs alındıysa yada navigasyon yapıldıysa genel görüntüleme verileri ile gidip görüşebilirsiniz.
Gerekli olursa numaram 0506 469 09 49

Çok geçmiş olsun.

MertSerhanÖ.
09-04-2018, 01:17
Sağlığın yaşamın karşılığı para olabilirmi ya !!

Afedersiniz ama böle sistemin ta amk.

Başka hastaneler olsa yardımcı olabilirdim fakat yeditepe konusunda hiçbir tanıdıgım yok.Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur eşiniz.Elimizden geldiğince yardımcı oluruz forum olarak.Çok geçmiş olsun

SekoLive
09-04-2018, 07:44
çok geçmiş olsun ben tanıdık birilerini araştıracağım yalnız mehmetRS güzel yazmış onlarıda siz bi araştırın.

RedCan
09-04-2018, 10:54
Allah acil şifa verir inaşallah.

inan_hndn
09-04-2018, 15:56
Eski çalıştığım yer olan Koç Üniversitesi Hastanesinin beyin cerrahisi gerçekten iyidir. Vehbi Koç Vakfına bağlı Amerikan hastanesi gibi bir hastanedir. SGK ve özel sigortalar ilede anlaşmaları mevcut. Bedava sayılabilecek bir rakam çıkmayacaktır ama yinede 83 bin gibi bir rakamın altında olacaktır fiyat.. Prof. Dr. Mehmet Yaşar Kaynar ve Doç. Dr. Hakan Hanımoğlu. Bu iki isim orada çokca beyin tümör ameliyatları yapıyorlar ve hastanenin teknolojik alt yapısıda çok çok iyi. En azından sigortanız geçerli olacaktır diye düşünüyorum. Bir görüşmenizde fayda var.
Şayet ulaşır ve yanlarına giderseniz, Mehmet hocaya yada Hakan hocaya, hatta oradaki herhangi bir beyin cerrahı ile bile görüşseniz.. rahatlıkla eski koordinatörünüz Mehmet'in arkadaşıyım, sizi şiddetle önerdi diyebilirsiniz.
Ben bu ara koşturmacamdan dolayı hastane tarafına uğrayamıyorum aslında benimde bir uğramam lazım ama eğer niyetiniz var ise benden önce ulaşırsınız muhtemelen.
MR ve CT cdleri var ise raporları, biyopsi vs alındıysa yada navigasyon yapıldıysa genel görüntüleme verileri ile gidip görüşebilirsiniz.
Gerekli olursa numaram 0506 469 09 49

Çok geçmiş olsun.

Abi çok teşekkür ederim dediğiniz yeri bir araştırayım bakalım ne diyorlar.İnşallah öyle birşey varsa bizim için mükemmel olur.Yeditepe üniversitesi içinde beni bizzat Aslan abi aradı o yardımcı olacak.Ama dediğiniz yeri de yarın araştıracağım.

Sağlığın yaşamın karşılığı para olabilirmi ya !!

Afedersiniz ama böle sistemin ta amk.

Başka hastaneler olsa yardımcı olabilirdim fakat yeditepe konusunda hiçbir tanıdıgım yok.Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur eşiniz.Elimizden geldiğince yardımcı oluruz forum olarak.Çok geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun .

çok geçmiş olsun ben tanıdık birilerini araştıracağım yalnız mehmetRS güzel yazmış onlarıda siz bi araştırın.

Çok teşekkür ederim.

Allah acil şifa verir inaşallah.

Amin Allah razı olsun çok teşekkür ederim.