PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : JBL BoomBox kullanan bilen?

Emrecan-R
17-04-2018, 10:52
Bu ara JBL Boomboxa takıldı kafama kullanışlılık açısından gayet güzel 5 kilo ama çok sorun değil.Sahilde tenis oynarken,birde salonda antreman yaparken falan iyi olur diye düşündük,müziksiz sıkılıyoruz aklımıza bu geldi, arabayla biryere gidincede atarım arka koltuğa iyi olur. Fiyatı 2200 civarında değermi sizce bu kadar paraya? 4 5 yıl kullanmak gerek o parayı verirsem.Çok kararsızım,arkadaşıma charge3 aldık ben denedim biraz gayet güzel ama küçük istediğimiz sesi veremez,bizim istediğimiz plajda voleybol oynarken falan kum gidip bozulmasın.Tecrübesi olan varmı?

pirasa
17-04-2018, 11:23
2200 baya bi para. benim öyle bi ihtiyacım olsa 500 lira civarına kendim yapardım. bluetooth, pil, 4 hoparlör, bide anfi toplamda.

KARALOM
17-04-2018, 11:32
jbl go aldım yetmiyor diye charge3 aldım bizde piknikte parkta takılırken dinleriz diye
charge3 cok tatminkar hatta yandaki insanları darlıyormu diye tedirgin bile ediyor
jbl xtreme aldı bi arkadsımız hiç memnun degil charge3 daha kaliteli ses veriyor
bence okadar para verme 4-5 yıl şarj olan bir aletin calışması cok zor

immortalboss
17-04-2018, 11:50
Lvpin lp838 marka bir tane amfi alıyorsunuz.2 adet oval hoparlörden bir boombox yapıyorsunuz.Motosiklet aküsüyle bile çalışıyor.(Denedim.Ancak süresini bilemem.) Subwoofer beslemezseniz gayet uzun çalar diye tahmin ediyorum.

turboman
17-04-2018, 11:57
Harman kardon onyx studyo var onu bi araştırın derim
Hem ucuz ikinci elide var sitede
Öyle kendim yapim derseniz bu cihazların verdiği sesi ve kaliteyi alamazsınız
İçindeki anfiler 30-40 voltla çalışıyor bataryalarıda küçük ama arada invertör devre mevcut şarzları onun için uzun gidiyor

CloudGrey
17-04-2018, 12:19
bende flip 3 var.
bostancı sahile gidince millet abi kıssana şunu diyor.
300 liralık aletten saçma bir ses çıkıyor.

KARALOM
17-04-2018, 12:27
https://i.hizliresim.com/JQvAqB.jpg (https://hizliresim.com/JQvAqB)

fthdrn
17-04-2018, 16:31
2200 ne emre :D 4 vites şahin alsan 4 tane kayık paynır atsan pandizota yine o para tutmaz. Hem kışın içinde bira da içersiniz.

Dağhan
17-04-2018, 19:06
Ultimate Ears'ın Wonderboom'unu denemenizi öneririm.
Su geçirmiyor, kum vs etkilemiyor, 1.5 metre civarından düşmeye dayanıklı, 85 desibel civarı sesi var sanırım.
Tek şarjla da 7-7,5 saat civarında kullanımı var.
1 haftadır kullanıyorum ve oldukça da memnunum. Fiyatı da 400-580 TL arası değişiyor sitelerde.

said_
18-04-2018, 10:41
Su geçirmiyor, kum vs etkilemiyor, 1.5 metre civarından düşmeye dayanıklı, 85 desibel civarı sesi var sanırım.
1 haftadır kullanıyorum ve oldukça da memnunum. Fiyatı da 400-580 TL arası değişiyor sitelerde.

hemde suda yüzüyor bu. birde 360 derece ses verdiği için her açıdan güzel duyuluyor.

bende alıcaktım tek dezavantajı Aux girişi yok.

Benim için önemli olan Aux du. sonrasında Google Chromecast Audio bağlamak istiyorum.

Tribit aldım o yüzden. UE gibi şekil şükül değil performansı güzel.

Emrecan-R
18-04-2018, 10:50
2200 baya bi para. benim öyle bi ihtiyacım olsa 500 lira civarına kendim yapardım. bluetooth, pil, 4 hoparlör, bide anfi toplamda.
kız arkadaşımla alcaz şekile önem veriyor birde hiç anlamam elektronikten :D

jbl go aldım yetmiyor diye charge3 aldım bizde piknikte parkta takılırken dinleriz diye
charge3 cok tatminkar hatta yandaki insanları darlıyormu diye tedirgin bile ediyor
jbl xtreme aldı bi arkadsımız hiç memnun degil charge3 daha kaliteli ses veriyor
bence okadar para verme 4-5 yıl şarj olan bir aletin calışması cok zor

charge3 arkadaşımda var ben aldım hatta boyut olarak en güzeli ama bize yetersiz kalır açık alanda uzaktan doygun gelmiyor sesi yakın mesafe için çok iyi

Lvpin lp838 marka bir tane amfi alıyorsunuz.2 adet oval hoparlörden bir boombox yapıyorsunuz.Motosiklet aküsüyle bile çalışıyor.(Denedim.Ancak süresini bilemem.) Subwoofer beslemezseniz gayet uzun çalar diye tahmin ediyorum.
Görüntü sorun bundada :D

Harman kardon onyx studyo var onu bi araştırın derim
Hem ucuz ikinci elide var sitede
Öyle kendim yapim derseniz bu cihazların verdiği sesi ve kaliteyi alamazsınız
İçindeki anfiler 30-40 voltla çalışıyor bataryalarıda küçük ama arada invertör devre mevcut şarzları onun için uzun gidiyor
Bakıcam abi,

bende flip 3 var.
bostancı sahile gidince millet abi kıssana şunu diyor.
300 liralık aletten saçma bir ses çıkıyor.
eskiden bostancı sahil vardı artık oda yok :D

https://i.hizliresim.com/JQvAqB.jpg (https://hizliresim.com/JQvAqB)

Old school :D

2200 ne emre :D 4 vites şahin alsan 4 tane kayık paynır atsan pandizota yine o para tutmaz. Hem kışın içinde bira da içersiniz.

Fatih abi aynısını bizde düşündük fiyatı öğrendiğimizde kız arkadaşım şahin parası ya dedi ama bira içmek aklımıza gelmedi ama :D

Bakıcam sanırım charge3 ayarında

hak_on
18-04-2018, 14:45
alternatif olarak logitech in ue boom ürününüde inceleyebilirsiniz. efsane ses verir şarjı cok uzun gidiyor. su geçirmez kullanan arkadaslarım var cok memnun.

fthdrn
18-04-2018, 17:46
O değilde hep bu tür aktivitelere özenmişimdir. Ben ne zaman sahile inelim desem Votka mı bira mı, mangal da yakak mı la gardaş, benim aranmam var ben sahile inmem gibi cümleler işitiyorum :D

Emrecan-R
18-04-2018, 21:27
O değilde hep bu tür aktivitelere özenmişimdir. Ben ne zaman sahile inelim desem Votka mı bira mı, mangal da yakak mı la gardaş, benim aranmam var ben sahile inmem gibi cümleler işitiyorum :D

Abicim herzaman beklerim her türlü spor aktivitesi var bizde :D

MertSerhanÖ.
18-04-2018, 21:56

hahahahahshdhdhdhdh bizde bi tenis var oda mahallede ayak tenisi .d.d

Emrecan-R
27-04-2018, 20:45
Aldık. Ben almıyalım falan dedimde aldık sonunda, gayet güzel, yelkenliyle açılcaz bakalım denizde nasıl en çok teknede merak ediyorum :D

Slmcnsl
28-04-2018, 09:23
benimde oyum , bütçeye göre , wonderboom(480 tl) , boom 2(600-700civarı) ya da megaboom (1200 tl civarı).
darbeye dayanıklı oluşu , malzeme kalitesi su geçirmemesi , tatminkar bass sesleri ve pil süresi ile kendi fiyatına yakınlar arasında en iyisi bence.

EnesAksu
30-04-2018, 07:01
Ben olsam garanti bakımında logitechi tavsiye ederim.

VW6R
30-04-2018, 17:18
Konuyu görünce tavsiyede bulunmak istedim Lexon Tykho Booster kullanıyorum çok memnunum