PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jant alacaklar bu götleğe dikkat!

turboman
21-04-2018, 20:10
Selamlar
Geçtiğimiz hafta sahibindende borbet jant arıyordum ve 528721714 nolu ilandaki jantı satan adamdan jantları aldım almadan önce dedim kaynak çatlak varmı diye yok dedi anlaştık ambarla verdi jantlar geldi bende kontrol ederken birinin ofset tarafı kaynak yapılmış ve iç tarafında kaynak ta var bide üstüne bildiğimiz macun çekmişler kaynak görünmesin diye sonra aradım abi valla bilmiyodum dikkat etmedim kem küm etmeya başladı
O zaman ya bana tek bir jant bul gönder yada iade al dedim tamam ben bi bakayım sana haber verecem dedi ve bidaha da telefonlara bakmadı.
Sitede 15 e yakın ilanı var yer adana bu şahısla alışveriş yapmayın yukardaki ilan no ile giriş yaparsanız diğer ilanlarıda var.
Benim anlamadığım 3 kuruş için 7 sülalene küfür ettirmeye ne gerek var. Boş vaktim olsa onu o jantın içine otutturup adana sokaklarında tur attırırım. Ama iş güç herşeyden önemli
Siz siz olun bu godoştan bişey almayın
Hayırlı akşamlarınız olsun

STHL
21-04-2018, 21:32
isim - numara vs eklersen konu belki bir işe yarar. ulan şehir dışına birşey satarken en ufak kusurlarına kadar söylüyoruz. böylelerinide görünce . . .

turboman
21-04-2018, 21:45
İsmail aras ilanda yazan ama ismail askar diye hesabına para yatırdım 0 (534) 733 30 24 telefonuda bu galiba öğrenci dersim var öğleden önce yatırabilirmisin parayı diyordu

HondatugraL
22-04-2018, 03:20
İnsanın kanında şerrrrrrefsizzlik varsa her halt beklenir. Adamım diye geziyordur sorsan, zannediyor ki o para bana yarar, yarın bir gün lastiğin patlar geberir gidersin söyleriz pamuk yerine o parayı tıkarlar.

safaks
22-04-2018, 07:21
Bence konu basligi degistirilmeli baslikta ismi gecmeli. Google bizim siteden direkt indexler. Boylece sanal alem serefsizligini ilan eder.

Grimlord
22-04-2018, 10:15
Ben bir ürün satarken gereksiz derecede detayları bile söylüyorum, herifler almıyor. Bu tip kauçukların da işleri hep rast gidiyor, ben anlamadım bu işi