PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : otel tavsiyesi

ahmetgurlek
30-04-2018, 14:11
Biraz saçma bi konu olabilir ama yardımlarınızı bekliyorum. ekim ayı içerisinde eski takım arkadaşlarımızla antalya'da bi buluşma planlıyoruz. bize mümkünse belek, side vs taraflarında uygun bi otel lazım. otel için tek bi tane olmazsa olmaz kriterimiz var: KAPALI BASKET SAHASI OLMASI.

internetten ben sadece gloria sports arena'yı bulabildim. başka bildiğiniz otel var mı?

XoR
30-04-2018, 14:20
Futbol üzerine yoğunlaşılmış bir bölge olması sebebiyle Basketbol sahası bulmak baya zorlar. Bunun dışında 20 yıldır turizm sektöründe çalışmış biri olarak kapalı Basketbol sahası olan tesis hiç görmedim :)

Kiralayabileceğiniz bir salon bulup buna yakın yerden otel bakmanız daha kolay olur sanki.

Yerel/Amatör kulüpler ile iletişime geçip Ekim ayındaki boş günleri vs öğrenilebilir.

ahmetgurlek
30-04-2018, 14:25
Futbol üzerine yoğunlaşılmış bir bölge olması sebebiyle Basketbol sahası bulmak baya zorlar. Bunun dışında 20 yıldır turizm sektöründe çalışmış biri olarak kapalı Basketbol sahası olan tesis hiç görmedim :)

Kiralayabileceğiniz bir salon bulup buna yakın yerden otel bakmanız daha kolay olur sanki.

Yerel/Amatör kulüpler ile iletişime geçip Ekim ayındaki boş günleri vs öğrenilebilir.

aslında var öyle tesisler. misal bu hafta sonu kartepe greenpark'taydık. gayet güzel bi kapalı spor salonu vardı. bir defasında da topuk yaylasında fenerbahçe tesislerinde yaptık. aslına bakarsan biz de ona benzer bi tesis arıyoruz. hem konaklama olacak hem de kapalı salonu olacak. bu gözle de değerlendirilirse sevinirim.

XoR
30-04-2018, 14:36
aslında var öyle tesisler. misal bu hafta sonu kartepe greenpark'taydık. gayet güzel bi kapalı spor salonu vardı. bir defasında da topuk yaylasında fenerbahçe tesislerinde yaptık. aslına bakarsan biz de ona benzer bi tesis arıyoruz. hem konaklama olacak hem de kapalı salonu olacak. bu gözle de değerlendirilirse sevinirim.

İlk mesajda eski takım arkadaşları yazınca ben nizami full court'a konsantre oldum :)

Aklıma bir fikir daha geldi. Kamp yapan basketbol takımlarını arayıp memnun oldukları tesisler ve imkanları sorulabilir.

Scoorp
30-04-2018, 14:48
Dogma buyume side bolgesindeyim turizm sektorunde buyudum aileden dolayi, fakat icerisinde kapali basketbol salonu olan hic otel gormedim