PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlandan dolayı ceza almışım?

Emirhancakir
04-05-2018, 06:48
Selamın aleyküm, herkese hayırlı cumalar arkadaşlar.
Az önce siteye giriş yaptım ve ÖM den cezalısınız diye mesaj gelmiş. Okudum, ilan kurallara aykırı imiş.

Tamam, bunu anlayabilirim, eyvallah. Daa uyarırsın, düzeltirim ilanı yani. Ceza vrrmek nedir? Daha öncesinde bir yanlışım mı oldu, birisi bana durduk yere kafayı mı taktı ne oldu anlamadım. İlanım da ne küfür, ne hakaret vardı.

Kaldı ki araç zaten benim değil, rica etti sahibi tanıdığın varsa onlara söyle diye. Ben de burada açma gereği duydum. Meşhur sitede yalan olmasın, sizlere gelsin güzelim araç istemiştim.

Yargısız infaz oldu, Ekim ayına kadar da cezalıymışım.

Canınız sağolsun. Keyifli forumlar..

turbo&quattro
04-05-2018, 06:50
Yahu neleri kafaya takiyorsunuz boyle .

Maxi
04-05-2018, 07:04
http://www.techturkey.com/forum/satiliklar/212870-satilik_kurallarini_lutfen_okuyunuz.html

Emirhancakir
04-05-2018, 07:32
Yahu neleri kafaya takiyorsunuz boyle .

Sorun değil abicim, pek takmadım zaten. Canımı sıktı sadece, dedim ya en azından uyarsalar dı sorun var diye o zaman düzeltirdim.

MCN21
04-05-2018, 07:36
Cezalar puan seklinde oluyor. Yanlis degilsem 100 puani gecince uzaklastirma veriliyordu. Bir seferlik hatadan birsey olmaz. Herkesi tek tek uyarip kurala uymasini denetlemek cok zor :) birazda moderator tarafindan bakin

YAS
04-05-2018, 07:43
Ekim ayına ne kaldı kardeşim,sayılı gün çabuk geçer şartlı tahliye olduğunda bol bol ilan açarsın.
Hemen sana siyah üç çizgi eşofman takımı gönderelim adettendir.
Allah kurtarsın.

Emirhancakir
Cezalar puan seklinde oluyor. Yanlis degilsem 100 puani gecince uzaklastirma veriliyordu. Bir seferlik hatadan birsey olmaz. Herkesi tek tek uyarip kurala uymasini denetlemek cok zor :) birazda moderator tarafindan bakin

Olan olmuş, yapacak bir şey kalmamış kardeşim :) TT sağolsun, bir daha ilan vermem zaten sanırım, ya da cezalıyımdır hiç veremem :D Öyle bir şey sanırım, 10 puan diye bilgilerimin altında kocaman yazıyor..

Shadow_Dancer
Cok ayip etmisler .. Moderasyonun bu tavrini siddetle kiniyorum. 12 senedir forumdayim boyle bir rezalet gormedim.

Emirhancakir
04-05-2018, 07:45
Ekim ayına ne kaldı kardeşim,sayılı gün çabuk geçer şartlı tahliye olduğunda bol bol ilan açarsın.
Hemen sana siyah üç çizgi eşofman takımı gönderelim adettendir.
Allah kurtarsın.

Sağolasın bro, Allah hepimizi kurtarsın :D Adettendir, PP yi de elinde numaratör tutan zanlı yapalım :D

dragon07
04-05-2018, 07:45
forumdaki gereksiz gerginlikler yüzünden forumun içi boşaldı :)

Shadow_Dancer
04-05-2018, 07:46
Hepsi istifa etmeli ve bu utancla nasil yasaycaklarini dusunmeliler

Emirhancakir
04-05-2018, 07:51
forumdaki gereksiz gerginlikler yüzünden forumun içi boşaldı :)
Valla her gün aktiftim ama biraz canımı sıktı bu durum açıkcası, yine girerim tabi ki ama önce ki kadar çok aktif olmam sanırım :)

Hepsi istifa etmeli ve bu utancla nasil yasaycaklarini dusunmeliler
Abicim, 12 senedir forumdasın doğrusunu sen daha iyi bilirsin :) Hatalıysam da zaten mecbur kabul etmek düşüyor maalesef.

onurc
04-05-2018, 07:52
gercekten bunu dert edip mi konuyu açtın :(

DB18a2
04-05-2018, 07:59
Üzücü bi durum

Maxi
04-05-2018, 08:07
ilan kuralları diye birşey var, link verdim yukarda
okumak isteyen okumuştur zaten orayı
hala neyi konuşuyorsunuz anlamıyorum :)

bugüne kadar bir çok üye ilan konusunda ceza aldı ve almaya devam edecek